• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 66000 evra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra" pronađeno 1 911 nekretnina - prosečna cena 2.127 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • renovirano
    • lift
    • interfon
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odličan duplex na Novom Naselju 33m2! Odlična zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkić za decu kao i vrtić i škola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.070 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao dvosoban stan u tihom i mirnom delu Telepa. Stan se sastoji iz komfornog dnevnog boravka koji ima izlazak na terasu, spavaće sobe u koju staje francuski ležaj i plakar, kuhinje i kupatila. Kupac prve nekretnine ima mogućnost povrata PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.920 €, 20,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. Tel : 021/662-0001 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 66000 evra'
65.920 €
65.920 €
66.000 €
  Stan, NOVI SAD, 66.000 €, 53,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban, dvostrano orijentisan stan na super lokaciji na Detelinari, u blizini Merkura, u mirnom kraju i tihoj ulici, odlično povezan gradskim prevozom, pored vrtića i skola, supermarketa... (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052815 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.920 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo stan na atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Veoma svetao, pogodan i za adaptaciju u jednoiposoban. Blizina centra, fakulteta, Promenade! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 66.000 €, 30,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan na Staroj Detelinari. Veoma jedinstven stan u ponudi. Stan je bez ikakvih ulaganja, dvorišno orijentisan sa veoma malo buke. U blizini samog stana se nalazi sve što je potrebno za lagodan život, od prodavnica, marketa, kafića, autobuskog....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 67.000 € na 66.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 66.000 €, 30,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 67.000 €
09.05.2026 - 66.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054424 NOVI SAD, ADICE, NAMEŠTENA GARSONJERA, UKNJIŽENA KAO GARAŽA Nova nesuseljavana garsonjera koja je uknjižena kao garaža. Nalazi se na lokaciji Adica na par minuta od Veterničkog puta. U neposrednoj blizini se nalaze ranje i gradski prevoz.Stan je nov i neuseljavan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 66.000 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051628…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, FUTOŠKI PUT, 29m2, JEDNOSOBAN STAN…NAMEŠTEN I RENOVIRAN STAN…USELJIV…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… POSTOJI MOGUĆNOST KUPOVINE PUTEM KREDITA ZA MLADE Jednosoban stan smešten na petom spratu u zgradi odličnog kvaliteta, bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odlican duplex na Novom Naselju 33m2! Odlicna zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkic za decu kao i vrtic i skola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN U CENTRU GRADA – MODERAN DIZAJN I VRHUNSKI KOMFOR Iznajmljuje se potpuno opremljen luksuzni stan u samom centru grada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i moderan stil življenja. Karakteristike stana: Površina: 55 m2 Struktura: open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 25,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120365, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Odlična garsonjera na Bulevaru Patrijarha Pavla 25m2! Dvorištan stan sa niskim mesečnim režijama. Grejanje na toplotne pumpe po potrošnji se placa. Nova zgrada , dobro uradjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 66.000 €, 110,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan 110m2 Futog, Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 2 spratu, nova stambena zgrada. Ima 3 komforne spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu, vešeraj, Dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom. Stan je orejntisan ka sunčanoj strani sa dosta svetlosti. Uz stan se dobija 2 parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 41,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Avijacija, ulica Rumenački put. Po strukturi dvosoban, namešten stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim delom, spavaća soba (koja ne ulazi u kvadraturu stana), kupatilo, zatvorena terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.000 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Veterniku Jednosoban stan 40 m2 na Odličnoj Lokacijistan se nalazi na Prvom spratu u starijoj zgradi bez Lifta i Terase,ulične je orijentacije ima jednu sobu,predsoblje,kuhinju koja je urađena od terase i kupatiloIma Izvesnog UlaganjaParking je pored zgrade.Može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, promenjene su sve vodovodne i strujne instalacije, opremljen je novim nameštajem i savremenom tehnikom. Prodaje se sa većinom nameštaja i tehnikom, terasa od cca 10m2 nije u kvadraturi vrlo lako može da se....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova 1/1 uknjižena nekretnina nalazi se u mirnom delu Novog Sada, na lokaciji odličnoj kako za stanovanje tako i za investiciju. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, zatvorene terase od oko 10m2(+ ostava) i spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.990 €, 36,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, jednoiposoban stan renomiranog investitora, na sve popularnijim Adicama! Stan je opremljen opremom visokog kvaliteta, poseduje sigurnosna ulazna vrata, podnu keramiku, PVC stolariju. Grejanje je na toplotne pumpe sto omogućava male troškove života. Rok izgradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.950 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 soban stan u NOVOM SADU, SATELIT površine 29m2. Stan je odličnog rasporeda. Prazan je i odmah useljiv. Ostava u podrumu.Mirna ulica kod Satelitske pijace. Ostali sadržaji u blizini. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama kao i ostalim delovima grada.. Stan zavređuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.920 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban uknjižen stan na Satelitu. Stan uknjižen na ime prodavca bez tereta i zabeležbi, tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Po isplati odmah useljiv.Cena za dogovor. U blizini gradski prevoz, osnovna škola, vrtić, mega marketi, pošta, banke, itd. Pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.920 €, 27,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična garsonjera na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Bez ulaganja, idelna kako za život, tako i za izdavanje. Naša preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.920 €, 28,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednosoban useljiv stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1- bez tereta tako da je moguća kupovina putem stambenog kredita. Gejanje na gas. Odlična lokacija kako za život tako i za izdavanje. U blizini gradskog prevoza, marketa, Biga. Po isplati odmah useljiv. Naša preporuka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.920 €, 26,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na odličnoj lokaciji, stan se nalazi na Bulevaru Cara Lazara u popularnom naselju Grbavica. Sve što Vam je potrebno za lagodan život imate u krugu od 100 metara. Marketi, pošte, banke, Dom Zdravlja su Vam na dohvat ruke. Nekretina je odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.920 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan na veoma traženoj i atraktivnoj lokaciji,Grbavica. Stan se prodaje kompletno namešten i odlična je prilika za Vaš novi dom. Na lokaciji svi neophodni sadržaji. Pozovite naše agente prodaje za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 65.920 €, 23,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA !!! Odlična uknjižena garsonjera u prelepoj maloj ulici u blizini Sajma. U ceni je kompet nameštaj sa tehnikom. Okrenut je na dvorište, gde ništa ne zaklanja pogled i iznad se nalazi stan. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Postoji mogućnost korišćenja parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.920 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Povoljan jednoiposoban stan odličnog rasporeda! Dosta svetao stan idealan za život, kao i za izdavanje. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 65.920 €, 42,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA NA ADICAMA – pouzdan investitor---Agencijska šifra 1007976.Rok završetka: kraj 2026. godinePredstavljamo novi stambeni objekat na Adicama, idealan spoj kvaliteta gradnje, savremenog dizajna i mirnog porodičnog okruženja.Investitor sa devet godina iskustva u izgradnji stambenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 65.920 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednosoban stan na Novom Naselju. Stan je dobro održavan, nalazi se na mirnoj lokaciji. Za sve informacije pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 65.920 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi garažni stanovi na lepoj lokaciji u Veterniku. Visok kvalitete gradnje,savremeni materijali,mirna ulica,blizina Novosadskog puta,osnovne škole,gradskog prevoza Stanovi se prodaju isključivo za keš. Cena sa PDV-om. U ponudi stanovi iste ili slične kvadrature. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.920 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi strukturno odličan jednoiposoban stan na Adicama. Nekretnina je odličnog rasporeda i prodaje se kompletno nameštena. Oko zgrade ima dovoljno parking mesta. Stan je dvorišno orjentisan te postoji mogućnost dobijanja mini dvorišta. Za više informacija pozovite agenta prodaje......

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacij kontaktirajte nas Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan stan površine 32m2, nalazi se na odličnoj lokaciji na Novom Naselju.Stan poseduje terasu, komfornu sobu, malu ali praktičnu i odvojenu kuhinju. Idealno za samce, par ili kao investicija za izdavanje. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.900 €, 67,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Telep,dvosoban, uknjizen stan na Telepu od 67 kv u zgradi od crvene fasadne cigle na 4. spratu bez lifta(stan je sam na spratu). Lako se moze pregraditi u trosoban. Za ambiciozne preko puta stana postoji tavanska prostorija od tridesetak kv koja se moze adaptirati. Uz stan....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 65.000 € na 65.900 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 65.900 €, 37,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 65.000 €
30.04.2026 - 65.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054765, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PETROVARADIN, SADOVI, STAN U IZGRADNJI, 37m2…JEDNOIPOSOBAN STAN, 1.5 STAN…STAN SA PRIPADAJUĆIM PARKING MESTOM…USKORO USELJIVO… Predstavljam Vam odličan jednoiposoban stan u Petrovaradinu, u zgradi poznatog investitora koja je još uvgek u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.900 €, 44,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan je izuzetnog kvaliteta i atraktivnog rasporeda. Zgrada iz 2007. godine. Ulaz, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo i lepa veća terasa. Video interfon. Bez ulaganja. Uknjižen, mogućnost kupovine putem stambenog kredita., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.900 €, 50,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,klasičan dvosoban stan kompletno renoviran i odmah useljiv. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051417 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.900 €, 38,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnja, funkcionalan raspored i odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 65.900 €, 34,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, u blizini LIPOV GAJA površine 34m2. Stan je u izgradnji. Cena sa pdv. Mirna ulica. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama. Izuzetno funkcionalan. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.900 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno nameštena garsonjera na Telepu na minut od Somorskog Bulevara.Komforan, svetao stan u zgradi novije gradnje. Grejanje gas.Uknjižen 1/1. Bez tereta.Idealna investicija!Za više informacija nas pozovite: Kontakt:Ag.šifra: 1008968(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.890 €, 36,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije, ulaznih vrata i ostalo. Ispred svake zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.890 €, 36,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/548379 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.190 €, 27,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.800 €, 34,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalan jednosoban stan u prelepom delu Novog Naselja - mirno, okruženo zelenilom i sa dosta parkinga. Lako može da se adaptira u jednoiposoban. Uknjižen na vlasnika 1/1. Može se dogovarati za nameštaj i tehniku. Terasa je zastakljena PVC-om. Odmah useljiv. Za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 415)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>