• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra" pronađeno 1 910 nekretnina - prosečna cena 2.128 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • interfon
    • nenamešten
    • za studente
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.100 €, 44,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna gradnja,Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.900 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nova garsonjera odlične strukture na Veterničkoj rampi. Stan se nalazi na drugom spratu grejanje na gas po utrošku. stan useljiv po isplati. SAMO KEŠ KUPCI ŠIFRA 1012133 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 68.100 €, 27,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVO U PONUDI*Stanovi svih struktura u novom objektu na Bulevaru Evrope kod Sheratona.Kvalitetni materijali i oprema, grejanje centralno po utrošku.Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za kupce prvog stana povrat PDV-a.Moguća kupovina parking i garažnih mesta.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 63.900 €, 25,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU kod SOCIJALNOG, površine 25 m2. Stan poseduje dodatno galeriju i maksimalno je prostor iskorišten. Nalazi se na traženoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Garsonjera je pogodna i za izdavanje. Odlično komunicira sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 63.880 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u izgradnji. Pozovite Vašeg agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 63.860 €, 26,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična garsonjena u ponudi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Prodaje se kompletno nameštena. Odlična prilika. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 63.860 €, 26,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na odličnoj lokaciji, stan se nalazi na Bulevaru Cara Lazara u popularnom naselju Grbavica. Sve što Vam je potrebno za lagodan život imate u krugu od 100 metara. Marketi, pošte, banke, Dom Zdravlja su Vam na dohvat ruke. Nekretina je odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 63.860 €, 27,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan jednosoban stan na Klisi – idealan za život ili investiciju---Agencijska šifra: 1007990.U mirnom delu Novog Sada, na Klisi, nalazi se ovaj praktičan jednosoban stan površine 27 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je izuzetno funkcionalno organizovan – poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 39,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dvorišni stan, na odličnoj lokaciji. Prodaje se komplet namešten. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 33,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan odličnog rasporeda, ulično orijentisan. Za više informacija pozovite ! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 63.860 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam stan u novijoj gradnji na Telepu. Stan je odlično održavan i bez ikakvih ulaganja. Prednost ove nekretnine je sto postoji mogućnost proširenja od 20m2 u gornjoj etazi koja nije ušla u kvadraturu. Takođe postoji mogućnost i pravljenja terase. Sa malo ulaganja može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 63.860 €, 24,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična pozicija stana od 24m2 sa kompletnim stvarima-na foto. Uknjižena nekretnina 1/1 ! Može biti brzo useljivo ! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 27,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična, uknjižena garsonjera! Bez ulaganja, vrlo funkcionalna! U ceni kuhinja i klima! Preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep jednosoban stan, koji može lako biti 1,5, tako je bilo i predividjeno u izgradnji. Veoma svetao stan dvorišno orjentisan, gde je i zajednički parking koji je ogroman i uvek ima mesta za parkiranje. Stan je kompletno opremljen sa stvarima i belom tehnikom, tako se i prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednoiposoban, odličan, nov, neuseljavan stan! Prelepa, velika zastakljena terasa sa portalima koji se otvaraju. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Stan ima poseban ulaz, a dobija se parking mesto uz stan. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 30,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam komfornu garsonjeru. PVC stolarija, bambusov parket, odlično kupatilo. Bez ulaganja, odlična za izdavanje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.860 €, 23,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL art.nsgroup@gmail.com Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 34,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan pozicioniran na jednoj od najtraženijih lokacija - Bulevar patrijarha Pavla! Nalazi se na drugom spratu urbane vile, ne i poslednjem. Ulično orijentisan ali udaljen od gradske buke. Bez većih ulaganja i odlično održavan stan. Uknjižen na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 63.860 €, 24,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

JEDNOIPOSOBAN, KOMPLETNO OPREMLJEN STAN U POTKROVLJU - ŠIRI CENTAR ---Agencijska šifra: 1007908.Na prodaju jednoiposoban stan površine 24m2, smešten u potkrovlju manje stambene zgrade. Stan je kompletno opremljen i funkcionalno raspoređen, sa ulazom uz stepenice iz hodnika zgrade.Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 63.860 €, 25,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam povoljnu garsonjeru na odličnoj lokaciji, na 3 minuta od centra.Odlična za život kao i za investiciju.Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski ID: 553376....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, DETELINARA, JEDNOSOBAN STAN, 20 m2 - nudimo vam uknjiženu nekretninu u mirnom kvartu punom zelenila, nadomak škole, vrtića, autobuske stanice. Kompletno je renoviran pre par godina, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja. Prodaje se sa celokupnim nameštajem. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu nekretninu koja se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Kraljevića Marka, blizu železničke stanice, centra grada i svih ostalih sadržaja neophodnih za modernu svakodnevnicu. Stan se nalazi na jedanaestom, poslednjem spratu zgrade, na krovu je nedavno urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.860 €, 23,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, centar Novog Sada. Nekretnina je prostrana, uknjižena. Odlična za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozvati! Kontakt telefon - 0612440951 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 63.860 €, 31,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nekretnina na odličnoj lokaciji, na 3. spratu stare kvalitetne zgrade, odličan raspored, na 2 minuta od stana osnovna škola, Gomex market, autobusko stajalište. 498207 Kontakt: 064/8033306 i 021/2215100 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.860 €, 23,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastična garsonjera u Svetozara Miletića, stan je kompletno renoviran i prodaje se kompletno opremljen ! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 63.860 €, 25,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam povoljnu garsonjeru na odličnoj lokaciji, na 3 minuta od centra.Odlična za život kao i za investiciju.Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt: 021/221-5100 Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 63.860 €, 29,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan u samom centru Veternika. Stan odlikuje PVC stolarija, keramika, laminat... Blizina osnovne škole, vrtića i svih ostalih ustanova su samo jendo od mnogih odličnih stvari koje lokacijski ovaj stan pruža. Za više informacija Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.860 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan dvosoban stan. Ova nekretnina se nalazi u mirnoj ulici u Adicama, naselje koje je u poslednjih par godina lokacija koju bira sve više klijenata. Nešto što izdvaja ovu od ostalih stanova, jeste prirodna ventilacija u svakoj prostoriji, svetao dnevni boravak i sama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 63.860 €, 27,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere na lepoj i mirnoj lokaciji u Veterniku,pogodne kako za život tako i kao invsticija za izdavanje. Novogradnja,parking ispred zgrade za stanare,prilagođeno osobama sa posebnim potrebama. Ispred stana se nalazi terasa se dvorištem i prelepim zelenilom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.860 €, 32,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi strukturno odličan jednoiposoban stan na Adicama. Nekretnina je odličnog rasporeda i prodaje se kompletno nameštena. Oko zgrade ima dovoljno parking mesta. Stan je dvorišno orjentisan te postoji mogućnost dobijanja mini dvorišta. Za više informacija pozovite agenta prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 63.860 €, 32,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100937. Oglašavamo prodaju jednosobnog stana na Novom Naselju. Prednost je što je kvart miran, u zelenilu i što parking uvek može da se nađe. Trasa je takođe plus za ovu kvadraturu. Iz hodnika se ide u dnevnu sobu i odvojenu kuhinju sa trpezarijom koje imaju prirodnu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, jednosoban, 32m2+++ .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 68.160 €, 41,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 68.160 €, 41,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 021/221-5500 Agencijska šifra: 548677 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 63.830 €, 30,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.250 €, 21,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 21 m² , u prizemlju kvalitetne zgrade iz 2001. godine , na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – početak Grbavice , u blizini Futoške pijace, više škola, Promenade i centra grada . 🟩 Stan je dvorišno orijentisan , što obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 63.730 €, 26,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.700 €, 29,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan jednosoban stan na Bistrici. Nalazi se u mirnom delu Novog Naselja, u ulici Dušana Danilovića. Stan je okružen zelenilom i u okolini zgrade postoje brojna mesta za parking. Stan je kompletno renoviran i stanu pripada i terasa od 14 m2 koja nije ušla u kvadraturu stana. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 63.700 €, 91,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Izdavanje salonskog stana u svrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor čine ukupno 3 kancelarije - jedna velika i dve manje kancelarije i velika, zatvorena terasa koja takođe može predstavljati kancelariju. Opremljena kuhinja i kupatilo. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.680 €, 27,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan jednosoban stan, lepo održavan, u zgradi od crvene fasadne cigle. Kuhinja je potpuno fizički odvojena, sa prozorom. Stan je dvorišno orijentisan ka prelepom dvorištu. Uknjižen je 1/1. Za ulazak u stan ili dodatne informacije pozovite naše agente prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-418 (od ukupno 418)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>