• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra" pronađeno 1 912 nekretnina - prosečna cena 2.127 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 4.sprat
    • parking
    • dvorište
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 34,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007468.Jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene zgrade koja se nalazi nadomak Veterničke ulice. Parking mesto je obezbeđeno ispred zgrade. Stan je lepo održavan i u odličnom je stanju. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 18,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična ponuda. Opremljena garsonjera na fantastičnoj lokaciji, bez ikakvog ulaganja. Agencijska oznaka stana 110960, Novi Sad, Kej,15 ( zapravo 18 m2) m2, garsonjera, prvi sprat. Predivna ušuškana garsonjera od 18 m2 na prvom spratu, maltene komplet opremljena se prodaje. Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 53,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan dvosoban stan. Ova nekretnina se nalazi u mirnoj ulici u Adicama, naselje koje je u poslednjih par godina lokacija koju bira sve više klijenata. Nešto što izdvaja ovu od ostalih stanova, jeste prirodna ventilacija u svakoj prostoriji, svetao dnevni boravak i sama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 66.950 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA , NOV, NAMESTEN STAN +++Agencijska oznaka 1063421. Prodaj se nova garsonjera stara dve godine . Kompletno je opremljena i sve je u ceni. Trenutno se izdaje stan na dan , tako da je dobra investicija . Nalazi se u mirnoj ulici . Za više informacija pozvati na 0641709174 Mila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 45,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam jednoiposoban stan na samom početku adica. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i velike zastakljene terase. Uz stan se dobija i tavanski prostor koji može da se iskoristi kako za ostavu, tako i za dodatnu sobu. Nalazi se na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.950 €, 43,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan na izlazu iz Veternika. Stan se nalazi na prizemlju i ima trostranu orijentaciju! Rok završetka planiran u martu 2026. godine. Grejanje je na gas. Za više informacija kontaktirajte naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Ukeljiv stan . Novogradnja. agencijska šifra: 511655 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 112,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Klisi, u mirnoj ulici u blizini Proleterske , prodaje se stambeni ili poslovni prostor u suterenu kuće (kuća ima prizemlje i sprat). Osobine nekretnine: Površina: dve velike prostorije + odvojena kuhinja sa trpezarijom Visina plafona: 2.7 m Nova spoljna stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.950 €, 43,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kvalitet gradnje i opreme. Rok za završetak radova mart 2026.g. Za više informacija pozovite naše agente 064 8 222 154 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 66.950 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina u Petrovaradinu. Komforna garsonjera koja se nlazi u mirnoj ulici, okružena zelenilom, blizina prodavnica, skola, autobuskog stajališta sve što je potrebno za udoban život. Na svega par stanica od Dunavskog parka i samog centra Novog Sada. Odlična kako za život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 66.950 €, 15,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, CENTAR - KEJ, JEDNOSOBAN STAN, 15 m2 - nudimo vam šarmantan stančić na sjajnoj mikrolokaciji - sa jedne strane Dunav, sa druge strane sam centar grada. Iako je kvadratura mala, stalo je sve što treba i savršeno je uklopljeno za jednu osobu. Idealno za iznajmljivanje! Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.950 €, 15,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 15 kvadratnih metara, smeštena u kvalitetnoj zgradi iz 2003. godine koja poseduje lift. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji u samom centru Novog Sada, na svega 500 metara od pešačke zone i u neposrednoj blizini keja uz Dunav, idealnog za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u širem centru grada, po strukturi garsonjera. Stan se nalazi u novijoj zgradi i kompletno je renoviran. Više informacija na br. 065 385 88 88 ili na www.status-nekretnine.com A57-19540 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo, useljivo, uknjižen šifra:494992 b122 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.954 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 66.954 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.960 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao garaža, Lep je i funkcionalan, nalazi se u prizemlju zgrade, pogodno je orijentisan... Novogradnja Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.960 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se papirološki vodi kao garaža, Lep je i funkcionalan,nalazi se u prizemlju zgrade,pogodno je orijentisan grejanje je na Toplotne Pumpestan je Odmah Useljiv KUPOVINA JE ZA GOTOVINUPosebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 66.960 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.020 €, 46,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji, mogućnost kupovine putem stambenog kredita! 46m2, odličnog rasporeda. Novogradnja, uskoro useljivo! Mogućnost povrata PDV-a za kupce prvog stana! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu garosnjeru na izuzetno lepoj i atraktivnoj lokaciji. Odlična pozicija ove nekretnine u blizini doma zdravlja, vrtića, marketa, autobuskih linija i svega što je potrebno za život. Stan je opremljen PVC stolarijom, sigurnosim ulaznim vratima, hrastovim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051524 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"=""> .. KLISA, JEDNOIPOSOBAN, 35 M2 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"="">Prodaje se nov svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 65.000 €, 41,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan funkcionalan jednosoban stan mogućnosti prepravke u dvosoban. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

1/1 uknjižena nekretnina na lokaciji fantastičnoj kako za život tako i za izdavanje. Nekretnina u centru na samo stotinak metara od Dunava. Cena je sa svim stvarima i tehnikom što se vidi na slikama. Veoma retko u ponudi. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052659. NOVI SAD, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 31m2. Oglašavamo prodaju prelepog funkcionalnog jednoiposobnog stana na Adicama koji je dvorišno orjentisan a nalazi se u prizemlju dobro održavane zgrade, novije gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 67.000 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Prazan odmah useljiv stan na fantastičnoj lokaciji. Uknjižen 1/1. Orjentisan na dvorište na parkić. Savršena nekretnina kako za život tako i za izdavanje. Moguće gledanje stana svaki dan od 9-21h. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 67.000 €, 37,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Sajam,namešten jednosoban stan u funkciji jednoiposobnog sa lepom velikom terasom,dvorišne orijentacije. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052431 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 28,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – prelepa, potpuno opremljena garsonjeraU ponudi je moderna i funkcionalna garsonjera, smeštena u dvorišnom delu nove zgrade. Površine 28m², vodi se kao garaža uknjižena u vlasništvo, što omogućava izuzetno niske mesečne troškove.Garsonjera je uređena do najsitnijih detalja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053661, SATELIT, JEDNOSOBAN STAN, 24M2 <span style="font-size:12.0pt; line-height:107%;font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:="" bold"=""> <span style="font-size:12.0pt;line-height:107%; font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053823. NOVI SAD, Predstavljamo Vam odličnu priliku za kupovinu garsonjere na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu-Novoj Detelinari. Stan je površine 26,29m2 idealan je kako za život, tako kao i investicija za izdavanje.Zahvaljujući dobroj orijentaciji stan je prijatan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052852, NOVI SAD,GARSONJERA,31 m2, TELEP. Predstavljamo Vam funkcionalnu garsonjeru na odličnoj lokaciji u mirnom delu Telepa.Stan se nalazi u prizemlju.Smart podno grejanje, elektro roletne, centralni usisivač.Biciklana,video nadzor.Idealan je za život tako I kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Telep, uknjizen stan. Agencijska oznaka stana 1102337. Cena stana 65.000eu +3% agencijske provizije. Klasican jdnosoban stan sa kosinama. Mogucnost kupovine putem stambenog kredita. Kontakt 064/823-6 6-05 Prikaži broj , 427-088 Jednosoban stan, Novi Sad - Telep | Prodaja · 23m²....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.000 €, 22,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051729…SOMBORSKI BULEVAR,, GARSONJERA, 22M2…U neposrednoj blizini Bulevara Patrijaha Pavla prodajemo uknjiženu garsonjeru na prizemlju stambene zgrade.Grejanje na gas, zgrada ima sopstvenu kotlarnicu . Pozovite za više informacija. Adi Endrea.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 28,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Save Ljubojeva, Novi Sad, 65000&#8364;, 28m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Save Ljubojeva, Novi Sad Save Ljubojeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prizemlju, dvorišno orijentisan, uknjižen. Od terase napravljen radni deo kuhinje. U ceni ostaju ugradni elementi. Parking u dvorištu zgrade. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1038483 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054068, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, JEDNOIPOSOBAN, 23 m², IZUZETNO FUNKCIONALAN-BEZ ULAGANJA!! U ponudi imamo odličan povoljan, izuzetno funkcionalan jesnoiposoban stan, u kvalitetnoj zgradi. Pozicioniran je na odličnoj lokaciji na Telepu, u blizini autobuske stanice, i u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051521, NOVI SAD, CENTAR, SPENS, GARSONJERA, 20M2 Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spensa, Suda, Promenade i fakulteta, a u elitnom kraju Novog Sada nalazi se ova preslatka garsonjera od 20m2. Kuhinja je malo uvučena i odvojena od dnevnog boravka. Sveže je okrečena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054436Prodaja Stanova Novi Sad-Veternik.jednoiposoban 39m2. Novogradnja u mirnom delu Veternika, na pristupačnoj lokaciji. Stan u prizemlju uknjižen kao Garaža, koji se prodaje komplet namešten sa novim nameštajem. moderna i jako lepa kuhinja sa svim elementima, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drugom spratu stambene zgrade. Stan je koncipiran tako da je pogodan kako za život para ili za izdavanje. Uknjižen je 1/1 na vlasnika. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Odlican dvorisni dupkex sa dve spavace sobe na spratu. U donjoj etazi dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom. Terasa od 6 m2 koja je ustakljena. Uknjizena je samo donja etaza stana na 22 m2 kao garaza. Stan koji vredi pogledati. Sve informacije na broj 0611436777 ID oglasa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 67.000 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125764, I/, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se stan od 23,3m2 u blizini Pasiceve ulice u centru. Uknjizen. Namesten, odmah useljiv. Moze kredit za mlade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 418)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>