• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u novom sadu 66000 evra - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra" pronađeno 1 912 nekretnina - prosečna cena 2.127 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.400 €, 37,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnja, funkcionalan raspored i odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108897.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan na Novoj Detelinari, uz koji ide i parking mesto. Stan je useljiv od 1. oktobra. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije, ukoliko dovodite ljubimca, depozit je veći. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.620 €, 29,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena sa pdv-om, useljivo u decembru 2026. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.620 €, 29,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klisa, pdv , rok izgradnje decembar 2026 god . Monika 065/448-4648 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 66.650 €, 50,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u izgradnji. Uz stan se dobija parking mesto. Grejanje je na gas. Rok izgradnje je 2023-ća godina. Lepa lokacija. .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 61.600 € na 65.300 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 65.300 €, 37,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 61.600 €
13.03.2026 - 65.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov jednoiposoban stan na Adicama. Zgrada sa dva ulaza, u svakom ulazu ima po sedam stambenih jedinica. U stanovima je ugradjeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena tuš kabina sa širokim podnim slivnikom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.300 €, 37,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.700 €, 37,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 37m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Dobra komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Izuzetno funckionalan. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.840 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je funkcionalan dvosoban stan od 35 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adice, smešten u prizemlju nove, kvalitetno građene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv po isplati, osim garniture koja nije uključena u cenu. Prostor je praktično organizovan, pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.850 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.850 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prelepa garsonjera od 23m² u mirnom delu Telepa, u ulici Ilirska. Stan se nalazi u novogradnji i smešten je u prizemlju, što ga čini izuzetno praktičnim i dostupnim. Posebna prednost ove nekretnine je sopstveno, ograđeno dvorište, idealno za odmor, kućne ljubimce ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.100 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 38m2. Stan je u izgradnji. Mirna ulica. Dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Izuzetno funkcionalan. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.100 €, 93,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Temerinskoj ulici, na deset minuta hoda od pešačke zone grada, četvorosoban, komforan stan, u novogradnji. Ima dnevnu sobu i još tri spavaće sobe (jedna je sa bračnim krevetom). Ima terasu, klimu, veš i sudo mašinu; lift, gradsko grejanje. Useljiv odmah. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 65.075 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno koncipiran jednosoban poslovni apartman od 35 m2, smešten na drugom spratu u samom centru Veternika. Prostor se sastoji od komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, apartman pruža udoban ambijent za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.075 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajn i funkcionalni prostor. -Blizina škole, vrtića,prodavnica. -Povrat PDVa-a za kupce prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka - 1068918 - Odmah useljiva garsonjera na Telepu, u blizini Somborskog bulevara (zgrada iz 2010. godine). Okrenuta je ka mirnom dvorištu, i gleda ka Fruškoj gori. Ozakonjenje je u toku. Drugi sprat, terasa, grejanje centralno na gas. Zvati na 064 823 66 36. Buda .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 66.950 €, 43,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dve sobe na spratu, a na donjem nivou dnevni boravak sa trpezarijom, terasa, kupatilo i hodnik. Pre tri godine je celokupna stolarija zamenjena i ubačen Velux. U zgradu je ugrađena vodena pumpa. Orjentacija stana je istočna i zapadna., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 66.950 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Sajam, 55m2, dvosoban stan preko puta Sajma, na dobroj lokaciji, dvorišno orijentisan, mirno mesto(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051773 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 66.950 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera u odličnom stanju, prodaje se kompletno nameštena. Lokacija pogodna kako za život, tako i za izdavanje. Parking u dvoriśtu zgrade za stanare. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera na izuzetno dobroj lokaciji grada, blizu svi sadrzaji za zivot. Zgrada od crvene fasadne cigle. Odlična investicija kako za iznajmljivanje tako i za život. Za vise informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fantastičnu garsonjeru na odličnoj lokaciji. Stan je bez ulaganja, nalazi se na trećem spratu od četiri. Stan je odlično povezan autobuskim prevozom sa ostatkom grada. U blizini se nalazi sve potrebno i neophodno za život, od marketa, kafića, menjačnice, igraonica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 66.950 €, 42,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Grbavica,jednoiposoban stan u prizemlju zgrade,pogodan za osobe sa invaliditetom ali i kao investicija,za izdavanje.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051247 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju jednoiposoban stan površine 35m2 na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji – Mišeluk. Nekretnina je funkcionalno organizovana i pogodna kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Nalazi se u mirnom okruženju, sa brzom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera na Novoj Detelinari, smeštena u mirnom i lepo uređenom okruženju. Stan je funkcionalnog rasporeda, moderno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zahvaljujući dobro iskorišćenoj kvadraturi predstavlja odličan izbor kako za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana na mirnoj lokaciji. Grejanje je podno na toplotne pumpe, sa izuzetno malim računima. Zgrada je nova, nalazi se u mirnom delu, na granici Adica i Veternika. Idealna za život ili kao dobra investicija za izdavanje. Uknjižena kao garaža, sa mogućnošću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 66.950 €, 47,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 47,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen stan 1/1 bez tereta na Adicam. U ceni stana komplet nameštaj. Stan bez ulaganja. Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, keramika odlična, podno grejanje, gde su računi izuzetno niski, plaća se po utrošku. Nameštaj odličan, prelepa terasa za uzivanje. Zgrada i sam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.950 €, 49,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Novija zgrada, stan bez ikakvih ulaganja! Ukoliko tražite trosoban stan odličnog rasporeda u mirnijem delu grada javite se da zakažete razgledanje ove nekretnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 25,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličnu garosnjeru na Novoj Detelinari, uknjiženu 1/1. Stan bez trunke ulaganja. Postoji mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu sa ostalim stanarima. Idealna je za život i za izdavanje, računi su izuzetno mali. Nekretnina za svaku preporuku. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 45,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PREDSTAVLJAMO VAM NAJLUKSUZNIJU I NAJKVALITETNIJU IZGRADNJU NA ADICAMA – delo vodećeg investitora koji svojim projektima postavlja nove standarde u gradnji, dizajnu i komforu. Rok završetka radova je septembar 2026. godine. Ova izgradnja se ističe besprekornim kvalitetom materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 22,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade, ali je kompletno renoviran i opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, od koje ništa još uvek nije korišćeno i u stanu nakon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 66.950 €, 47,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan jednosoban stan, u blizini centa u Veterniku, miran kraj pogodan za porodicu. Uknjizen 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 41,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan u novogradnji! Stan idealne strukture, uknjižen 1/1 na ime vlasnika na 41m2, gratis terasa od 7m2! Zgrada novije gradnje, izuzetno održavana. Odlična lokacija zgrade, na samoj granici Telepa i Adica, svega par minuta od autobuskog stajališta, osnovne škole, vrtića.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 66.950 €, 25,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan stan, lepog rasporeda, novije gradnje na visokom prizemlju. Ima francuski balkon. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju. Skoro sve od nameštaja je u ceni. Povoljan za život, rentiranje, kao i za tihu delatnost (zubna ordinacija, agencija za knjigovostvo i sl.). Nalazi se na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.950 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju manje stambene zgrade sa dvorištem. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije ´Jovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA KLISI---Agencijska šifra: 1007645. Prodaje se delimično namešten, kompletno renoviran, jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade na Klisi, nadomak Temerinskog puta. Sastoji se od prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 49,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Nova Detelinara,uknjižen dvoiposoban stan u zgradi bez lifta.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1049137 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji! Bez ulaganja, pouzdana zgrada, sjajan prostor! Odličnog rasporeda, stan je po isplati useljiv. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na mirnoj lokaciji. Stan je kompletno sređen i može se kupiti i namešten kao na slikama. Na 5 minuta od supermarketa, autobuskog stajališta i ostalog potrebnog za život. Terasa od 3m2 nije ušla u kvadraturu. Za sve informacije pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 66.950 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan nov stan na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je osnovna škola i vrtić, gradski prevoz i marketi. Nisu potrebna nikakva ulaganja. Izuzetno je osvetljen. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 52,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Novi Sad,odličan manji dvoiposoban stan,kombinacija krovnih i redovnih prozora.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050179 .