• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra barem 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 66000 evra barem 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra barem 30 m2

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra barem 30 m2" pronađeno 1 344 nekretnina - prosečna cena 1.852 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

1/1 uknjižena nekretnina na lokaciji fantastičnoj kako za život tako i za izdavanje. Nekretnina u centru na samo stotinak metara od Dunava. Cena je sa svim stvarima i tehnikom što se vidi na slikama. Veoma retko u ponudi. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.950 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična garsonjera u neposrednoj blizini Telepa, prodaje se kompletno nameštena sve u stanu je novo bez ikakvih ulaganja. Na 100 metara od autobuske stanice, škola u blizini, 5 minuta od Bulevara patrijarha Pavla. Nekretnina za svaku preporuku, pozovite nas za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u gradu. Ne zahteva ulaganja. Odličan kako za život tako i za izdavanje. Vredi pogledati, za više informacija pozovite! .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 66000 evra barem 30 m2'
65.920 €
61.800 €
71.580 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.250 €, 30,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U toku proleća 2022. godine u planu je početak radova na izgradnji stambeno-poslovnog objekta na lokaciji Nova Detelinara, spratnosti SU+PR+GAL+4+PK sa dupleksima. Objekat će se nalaziti na trenutno najperspektivnijoj lokaciji, Bulevar Evrope, lako dostupnoj i potpuno opremljenoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 67.700 €, 30,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična ponuda - Jednosoban stan na Limanu 4, idealnog rasporeda! U blizini svih bitnih sadržaja. Uz određena ulaganja može biti idealna nekretnina kako za život tako i za izdavanje. Pozovite agenta prodaje za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 66.000 €, 30,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan na Staroj Detelinari. Veoma jedinstven stan u ponudi. Stan je bez ikakvih ulaganja, dvorišno orijentisan sa veoma malo buke. U blizini samog stana se nalazi sve što je potrebno za lagodan život, od prodavnica, marketa, kafića, autobuskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina - na odličnoj lokaciji! Novogradnja, komplet namešten, parking za stanare zgrade. Za više informacije, pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 70.000 € na 69.000 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 69.000 €, 30,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2026 - 70.000 €
07.03.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054038...PETROVARADIN, MIŠELUK, GARSONJERA, 30m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053504, NOVI SAD, LIPOV GAJ ,JEDNOIPOSOBAN, 30 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.890 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforna garsonjera u novoj zgradi na lepoj lokaciji sa puno zelenila i parking prostora . Uknjižena nekretnina. Prodaje se kompletno nameštena. Naša preporuka . .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 67.000 € na 66.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 66.000 €, 30,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 67.000 €
09.05.2026 - 66.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054424 NOVI SAD, ADICE, NAMEŠTENA GARSONJERA, UKNJIŽENA KAO GARAŽA Nova nesuseljavana garsonjera koja je uknjižena kao garaža. Nalazi se na lokaciji Adica na par minuta od Veterničkog puta. U neposrednoj blizini se nalaze ranje i gradski prevoz.Stan je nov i neuseljavan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 30,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam komfornu garsonjeru. PVC stolarija, bambusov parket, odlično kupatilo. Bez ulaganja, odlična za izdavanje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, dodatno ugrađene roletne. Stan kompletno namešten (sa tehnikom) sa novim stvarima. Nije se živelo u stanu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nova garsonjera na trećem spratu, dvorišno orijentisana, na 200m od Kovid bolnice. Grejanje je na gas Prostorije: soba, kupatilo, terasa Pogled na: dvorište Mogućnost povrata PDV do određenog iznosa. Ima jako lep pogled na Frušku Goru i neće biti zatvoren drugom zgradom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.000 €, 30,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na 5 minuta od Limana. Uknjižen na vlasnika 1/1, useljiv odmah po isplati. Izuzetno mali troškovi. Idealan stan za mlađe ljude, bračne parove, studente. Dvostrano orijentisan. U blizini marketi, autobuska stajalište, pošta. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118465, PR/, novogradnja. Prodaje se odmah useljiva dvorisna garsonjera u novogradnji, uknjizena kao garaza. Odlicna za investiciju za kasnije izdavanje. Kompletno je opremljena i namestaj ulazi u cenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544349-Veoma sladak stančić u mirnoj ulici na Telepu. Svetao, odličnog rasporeda rasporeda. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118465, PR/, novogradnja. Prodaje se odmah useljiva dvorišna garsonjera u novogradnji, uknjižena kao garaža. Odlična za investiciju za kasnije izdavanje. Kompletno je opremljena i nameštaj ulazi u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.100 €, 30,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

**NOVO, USELJIVO, TELEP** 062 633 123 Fantastičan nov, jednosoban stan u mirnom delu Telepa. Nalazi se u slepoj ulici, bez saobraćajne buke, sa puno zelenila. Stan je potpuno nov, neuseljavan, sa kvalitetnom opremom. Svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju. Grejanje na gas, po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, i blizini centra grada. Izuzetno niski mesečni troškovi. Stan je u odličnom stanju, zahteva minimalna ulaganja. Prodaje se namešten. Za sve dodatne informacije pozvati 0631231262 Agencijska šifra: 519318 Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://max-nekretnine.rs/prodaja-stan/novisad-socijalno/ 521001 021/221-5500 Jovan Radovanovic .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 63.830 €, 30,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 70.040 €, 30,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 stan u NOVOM SADU, SATELIT, površine 30m2. Nalazi se kod Satelitske pijace. Visoko prizemlje-visina viša od prvog sprata, ispod podrumske prostorije. Kuhinja sa trpazarijom ,hodnik, ostava, soba i kupatilo i pripadajuća ostava u podrumu.U ceni ostaju stvari.U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma sladak stančić u mirnoj ulici na Telepu. Svetao, odličnog rasporeda rasporeda.064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.110 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.000 €, 30,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 30 m². Stan je Polusuteren. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak glavnih saobraćajnica. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Izvrsna komunikacija sa gradom. Stan je pogodan kako za starija lica tako i za mlađu populaciju. Noviji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan na korak od centra grada. Na odličnoj lokaciji u starijoj zgradi, u dvorištu sa brižno negovanim baštama, sa puno cveća i udobnosti, nalazi se ovaj jednosoban stan. Ustakljeno, veliko, predsoblje, daje mogućnost za još jednu prostoriju, ako se urade određene korekcije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.730 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera – mirna lokacija, idealna za jednu osobu ili parU ponudi je funkcionalna garsonjera smeštena na visokom prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji u mirnom i urbanom delu grada. Stan je površinski optimalan za udoban život jedne osobe ili para. Površina:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen stan u prizemlju zgrade, ukjižen kao garaža. Pogodan za zivot i kao investicija za izdavanje. Uz stan i parking mesto ispred zgrade. Agencijska provizija uračunata u cenu stana. Sve dodatne informacije na br. 061/61-40-565 ili 069/640-221 Aleksandar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122196, SUT/IV, uknjižen, stambena zgrada. Odlicna suterenska garsonjera, dvorisno orjentisana, novija zgrada (2019) Podno grejanje, mali troskovi. Opremljena novim namestajem. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU STAN U ZGRADI BEZ LIFTA,STARIJA GRADNJA. STAN NEMA TERASU. TRENUTNO IZDAT. BLIZINA AUTOBUSKE STANICE. ZA VISE INFORMACIJA 069780578 Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, jednoiposoban, 30m2, potkrovlje. Agencijska oznaka stana 1099807, Novi Sad, Telep, jednoiposoban, 30m2, treći sprat. Jednosoban stan od 30 m2 na Telepu, u blizini gimnazije. Stan je u idealnim delovima(susvojina). Predat je zahtev za razvrguce od strane advokata, ovlascenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odlične garsonjere na mirnoj lokaciji u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na uglu zgrade tako da kuhinja ima veliki prozor kao i kupatilo manji. Grejanje na gas. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma sladak stančić u mirnoj ulici na Telepu. Svetao, odličnog rasporeda rasporeda. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 544349 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 61.800 €, 30,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za jul mesec 2024 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.770 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Odlična izgradnja na Adicama. Više stanova različitih struktura i kvadratura. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 021/221-5500 Agencijska šifra: 525515 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 67.980 €, 30,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do januara 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.210 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma sladak stančić u mirnoj ulici na Telepu. Svetao, odličnog rasporeda rasporeda. Kontakt telefon 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 544349 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 442)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>