• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra" pronađeno 1 910 nekretnina - prosečna cena 2.128 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • lift
    • novogradnja
    • pogodan
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 67.400 €, 40,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

**NOVO U PONUDI**Nudimo Vam stanove različitih struktura na dobroj lokaciji. Izuzetno kvalitetna gradnja. Dobro pozicionirana zgrada u centru Adica. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita.Odlična investicija, vredi pogledati. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.530 €, 25,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Telepu Garsonjeru 25 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u prizemlju zgrade,dvorišne orijentacije savremenog je lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj LokacijiIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 64.500 €, 51,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

20964, 061 234 30 11 Stefanela, Dobar dvosoban stan, klasičan raspored sve iz hodnika, terasa ,lift.Stan je na desetom spratu, uknjižen. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.500 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je Februar 2026. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5. stanova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 64.500 €, 25,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na odlicnoj lokaciji, samo par minuta do centra grada nalazi se ovaj renoviran dvorisni stan, male kvadrature, a odlicnog rasporeda. Stan je kompletno renoviran, instalacije, pvc stolarija, izolazija i unutrasnji radovi. Prodaje se namesten. Ispred stana ima parking mesto. Vredi pogledati.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.470 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prelep jednoiposoban stan u tihom i mirnom delu Telepa. Stan se sastoji iz komfornog dnevnog boravka koji ima izlazak na terasu, spavaće sobe u koju staje francuski ležaj i plakar, kuhinje i kupatila. Kupac prve nekretnine ima mogućnost povrata PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.470 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u novogradnji! Odličan kvalitet gradnje. Vrhunska lokacija Telep, blizina Limana! Stan se nalazi na 2 spratu iznad stana nalazi se stan, tako da nije pod krovom. Mogućnost povrata PDV-a, oslobađanje od poreza za kupca prvog stana. Rok kraj 2022.godine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 67.530 €, 36,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u mirnom delu Petrovaradina. Odličan kvalitet gradnje i opreme, rok završetka radova je mart 2024. godine. Cena je sa PDV-om. Za dodatne informacije pozovite naše agente prodaje! 064/8222-189 Terasa.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u mirnom delu Petrovaradina. Odličan kvalitet gradnje i opreme, rok završetka radova je kraj 2023. godine. Cena je sa PDV-om. Za dodatne informacije pozovite naše agente prodaje! https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/petrovaradin-sadovi/503282 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 67.560 €, 45,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.indomio.rs

Izgradnja sa rokom useljenja maj 2022. Blizina Novog Naselja. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Grejanje po utrošku. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.570 €, 38,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Rok završetka radova jesen 2025. godina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.400 €, 52,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep. lep dvoiposoban stan u prizemlju zgrade sa grejanjem na gas. Prostran dnevni boravak sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe. Stanu je pripojen deo ulaza od 6m2 i može da posluži kao odlična ostava, predsoblje.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052321....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.400 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNO KOD NAS! Predstavljamo vam fantastičan jednosoban stan na Bulevaru Evrope. Idealna investicija za izdavanje kao i za život. Prodaje se kompletno nameštene. Bez ikakvih ulaganja. Dve terase. Izuzetno svetao stan. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 64.400 €, 34,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo naselje - Lokacija koja se traži! Uknjižen lokal u funkciji stana - idealna investicija ili nastavak uhodanog posla!Na prodaju je lokal površine 34 m2 + galerija od 10 m2, koji se već 10 godina uspešno izdaje kao stan na dan.*Lokacija: Novi Sad, Novo naselje, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan površine 92m2 u Temerinskoj ulici. Drugi sprat, u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, izlazom na terasu, toaleta i ostave i odvojenog dela sa tri spavaće sobe, kupatilom i još jednom terasom. Dvorišno orjentisan, bez saobraćajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, trosoban duplex na Keju. Funkcionalni dvoetažni stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Nekretnina se izdaje komplet nameštena. U donjem nivou je velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, toalet i mala ostava. Na drugom nivou, dve odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.600 €, 29,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu zgradu na Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta, samo 6 km i 15 min udaljene od strogog centra grada.Projektovana je upotreba najkvalitetnijih i modernih materijala sa toplotnom zaštitom objekta i zvučnom izolacijom, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEOGRADSKI KEJ, 92m2, TROSOBAN Na lepoj lokaciji, 3 minuta od Dunavskog parka se izdaje salonski stan od 92m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je renoviran, sa visokim plafonima i sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou je predsoblje, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 64.380 €, 37,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan 1/1 na jednoj od najatraženijih lokacija u gradu! Uknjižen na 37 kv, podne površine oko 50kv. Prodaje se kompletno namešten. U neporednoj blizini Kliničkog centra, Supermarketa, Promenade, autobuske stanice, Centar grada na 10 min hoda. Uz stan se dobija i ostava u zasebnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 64.375 €, 22,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno opremljena garsonjera od 21m2, na izuzetnoj lokaciji na Bulevaru Oslobođenja. Odmah uz stan se nalazi i ostava od 4m2,koja ima police i ventilaciju i pripada stanu..Garsonjera je na 14.spratu kule od 18 spratova. Uknjižena je i bez tereta. Za više info pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 67.690 €, 41,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 67.700 €, 30,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2022.,

www.indomio.rs

Odlična ponuda - Jednosoban stan na Limanu 4, idealnog rasporeda! U blizini svih bitnih sadržaja. Uz određena ulaganja može biti idealna nekretnina kako za život tako i za izdavanje. Pozovite agenta prodaje za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.720 €, 19,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Koče Kolarova, Novi Sad, 67720€, 19m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Koče Kolarova, Novi Sad Koče Kolarova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 64.270 €, 23,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina vredna vaše pažnje. Za više informacija kontaktirajte nas. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.780 €, 43,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 60.432 € na 64.210 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 64.210 €, 38,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 60.432 €
28.03.2026 - 64.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053527, NOVI SAD, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 38 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.210 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.800 €, 47,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, pregrađen u dvoiposoban, ulična strana, odmah useljiv, uknjižen 1/1., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052671 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 67.800 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.820 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.890 €, 67,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Mini naselje u mirnom delu grada, pružiće vam odličan kvalitet života u izuzetno funkcionalnom i kvalitetnom stanu. Ovaj dobro poznati koncept kolektivnog stanovanja postavio se na tržištu nekretnina kao idealan za početak zajedničkog života mladih porodica, zbog cene nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.110 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.900 €, 38,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan u kompleksu zatvorenog tipa, u mirnom delu Novog Sada u blizini Dunava i Keja. Zgrada je okružena zelenilom, u blizini su Igrališta, vrtići, škole sve potrebno za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno namešten bez ulaganja, grejenje je na toplotne pumpe, tako....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 70.000 € na 67.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 67.900 €, 23,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 70.000 €
07.05.2026 - 67.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053914…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, GARSONJERA, 23m2, NOVO NASELJE, RENOVIRANA GARSONJERA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Idealna garsonjera na odličnoj lokaciji, u Novom Sadu, na Novom naselju, u ulici Momčila Tapavice. Momčila Tapavice.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 65.900 € na 67.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 67.900 €, 29,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 63.900 €
30.01.2026 - 63.750 €
01.02.2026 - 65.900 €
27.03.2026 - 67.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan jednoiposoban u izgradnji, koji se nalazi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je veoma funkcionalan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 67.900 €, 97,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,konforan, kompletno opremljen stan,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,predsoblje,3 sobe, kupatilo, toalet, terasa,dvorišno orijentisan mirno,uveden je internet u stanu,dozvoljeni su kućni ljubimci,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 67.920 €, 39,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 64.070 €, 44,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju stambenog kompleksa u Lipovom gaju. Veoma kvalitetan i pouzdan investitor. Oprema: ALU PVC stolarija, tarket, premijum sanitarije i keramika. Cene sa uračunatim PDV-om. Rok završetka radova kraj 2024 + 90 dana. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 64.070 €, 44,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u izgradnji na Lipovom gaju.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 64.070 €, 44,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican dvosoban stan u izgradnji na potezu Lipovog Gaja. Za vise informacija kontaktirati nase Agente! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 418)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>