• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra" pronađeno 1 910 nekretnina - prosečna cena 2.128 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • dvorište
    • 3.sprat
    • 1.sprat
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina - na odličnoj lokaciji! Novogradnja, komplet namešten, parking za stanare zgrade. Za više informacije, pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana na mirnoj lokaciji. Grejanje je podno na toplotne pumpe, sa izuzetno malim računima. Zgrada je nova, nalazi se u mirnom delu, na granici Adica i Veternika. Idealna za život ili kao dobra investicija za izdavanje. Uknjižena kao garaža, sa mogućnošću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Ova nekretnina se nalazi u mirnoj ulici u Adicama, naselje koje je u poslednjih par godina lokacija koju bira sve više klijenata. Nešto što izdvaja ovu od ostalih stanova, jeste prirodna ventilacija u svakoj prostoriji, svetao dnevni boravak i sama struktura stana. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Pavla Bakića. Nova garsonjera koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u blizini Bulevara patrijarha Pavla i osnovne škole “Jožef Atila”. Ovaj prostor čini jedna soba sa spavaćim delom i dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilom. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 66.950 €, 46,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na top lokaciji. Idealan stan za izdavanje, za mlađe ljude, studente. Blizina centra, Promenade, Spensa, marketa, fakulteta, Futoške pijace, banaka, pošte. Stan bez većih ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1. Prodaja se kompletno namešten. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 42,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dvosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja. Nalazi se u zgradi od crvele fasadne cigle. Uz određena ulaganja je odlična investicija. Odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan odlicnog rasporeda. Renoviran(granitna, italijanska keramika, Diplon i Minotti sanitarije, sestokomorna pvc stolarija..) Lokacija-sam ugao Beogradskog keja, blizina najuzeg centra Pored idealne lokacije za ugodan zivot i profitabilno izdavanje, stan je zbog svog polozaja i ugaono....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 25,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu garosnjeru na Novoj Detelinari, uknjiženu 1/1. Stan bez trunke ulaganja. Postoji mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu sa ostalim stanarima. Idealna je za život i za izdavanje, računi su izuzetno mali. Nekretnina za svaku preporuku. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.950 €, 34,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na potezu centra Veternika. Nekretnina se sastoji od fizički odvojene spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom!Odlična investicija kako za izdavanje tako i za život. Postoji mogućnost za parkiranje u okolini zgrade što je još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju jednoiposoban stan površine 35m2 na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji – Mišeluk. Nekretnina je funkcionalno organizovana i pogodna kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Nalazi se u mirnom okruženju, sa brzom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 66.950 €, 47,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan jednosoban stan, u blizini centa u Veterniku, miran kraj pogodan za porodicu. Uknjizen 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 49,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Nova Detelinara,uknjižen dvoiposoban stan u zgradi bez lifta.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1049137 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka - 1068918 - Odmah useljiva garsonjera na Telepu, u blizini Somborskog bulevara (zgrada iz 2010. godine). Okrenuta je ka mirnom dvorištu, i gleda ka Fruškoj gori. Ozakonjenje je u toku. Drugi sprat, terasa, grejanje centralno na gas. Zvati na 064 823 66 36. Buda .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOVI SAD,RIBLJA PIJACA-NOVOGRADNJA. ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN,UKNJIŽEN,MOGUĆNOST KUPOVINA NA KREDIT.PORED ZMAJ JOVINE GIMNAZIJE,NA ULASKU U PEŠAČKU ZONU,I NEPOSREDNOJ BLIZINI DUNAVSKOG PARKA.IDEALAN ZA STANOVANJE I IZDAVANJE.POZVATI 064 1126239 MIODRAG(Bomil nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA KLISI---Agencijska šifra: 1007645. Prodaje se delimično namešten, kompletno renoviran, jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade na Klisi, nadomak Temerinskog puta. Sastoji se od prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan je na ekstra lokaciji, svega 5 minuta peške do centra grada i isto toliko do keja. Dvorišno orijentisan, na istok. Odličan za izdavanje. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053380 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 66.950 €, 43,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dve sobe na spratu, a na donjem nivou dnevni boravak sa trpezarijom, terasa, kupatilo i hodnik. Pre tri godine je celokupna stolarija zamenjena i ubačen Velux. U zgradu je ugrađena vodena pumpa. Orjentacija stana je istočna i zapadna., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Jednoiposoban stan na Klisi,blizu Auto-puta i Roda marketa, III sprat bez lifta,uknjižen 32m,podne ima 37m,zgrada ima svoje dvorište tako da ima parkinga . . . odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 18,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična ponuda. Opremljena garsonjera na fantastičnoj lokaciji, bez ikakvog ulaganja. Agencijska oznaka stana 110960, Novi Sad, Kej,15 ( zapravo 18 m2) m2, garsonjera, prvi sprat. Predivna ušuškana garsonjera od 18 m2 na prvom spratu, maltene komplet opremljena se prodaje. Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 66.950 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera na Novoj Detelinari, smeštena u mirnom i lepo uređenom okruženju. Stan je funkcionalnog rasporeda, moderno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zahvaljujući dobro iskorišćenoj kvadraturi predstavlja odličan izbor kako za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 25,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Ž.stanice. Stan je uknjižen i renoviran i ne zahteva dodatna ulaganja. Naša preeporuka! Šifra: 549901 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera koja se nalazi na odličnoj lokaciji kako za izdavanje tako i za život. Mirna, porodična lokacija, blizina železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, velikih trgovina, parkova, igrališta. Nalazi se na 11. spratu, komplet renovirana. Za ljubitelje visina pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na fenomenalnoj lokaciji - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u Subotičkoj ulici i veoma je dobro povezan autobuskim linijama do Univerziteta kao i do Centra grada. U samoj okolini ima mnogo manjih i većih marketa, osnovna škola, apoteka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 66.950 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA , NOV, NAMESTEN STAN +++Agencijska oznaka 1063421. Prodaj se nova garsonjera stara dve godine . Kompletno je opremljena i sve je u ceni. Trenutno se izdaje stan na dan , tako da je dobra investicija . Nalazi se u mirnoj ulici . Za više informacija pozvati na 0641709174 Mila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo, useljivo, uknjižen šifra:494992 b122 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 42,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji na Adicama. U mirnom kraju. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.950 €, 43,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan na samom uzlazu u Veternik. Lokacija odlična za miran porodičan život. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Za više informacije slobodno nas pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 66.950 €, 25,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, Limanu 2. U odličnom je stanju, dobro održavan. Odlična prilika za dobru investiciju. Blizina fakulteta, Promenade, Merkatora...Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor u 31 m2 sa spavaćom sobom u novogradnji na Petrovaradinu. Kompletno namešten i opremljen stan, sve kao na slikama ostaje u postojećoj ceni stana. Postoje 2 stepenika za silazak u stan ali je u pitanju prizemlje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 53,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan dvosoban stan. Ova nekretnina se nalazi u mirnoj ulici u Adicama, naselje koje je u poslednjih par godina lokacija koju bira sve više klijenata. Nešto što izdvaja ovu od ostalih stanova, jeste prirodna ventilacija u svakoj prostoriji, svetao dnevni boravak i sama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam garsonjeru površine 20m2 koja se nalazi na sedmom spratu zgrade na Bulevar oslobodjenja. Stan je uknjižen 1/1. Novija zgrada koja poseduje lift, biciklanu u podrumu i poseduje video nadzor. Lokacija na Bulevaru omogućava odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 112,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna cena i odlična lokacija - na Klisi, u blizini industrijske zone i svih potrebnih sadržaja, prodaje se stambeni prostor, pogodan i za poslovanje za razne delatnosti. Nalazi se u suterenu kuće, u sivoj fazi i potrebna su određena ulaganja kako bi se priveo nameni koja odgovra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 34,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007468.Jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene zgrade koja se nalazi nadomak Veterničke ulice. Parking mesto je obezbeđeno ispred zgrade. Stan je lepo održavan i u odličnom je stanju. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera na Bulevaru Patrijarha Pavla. Dvorsino orijentisan sa pogledom na Frusku Goru. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 66.950 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina u Petrovaradinu. Komforna garsonjera koja se nlazi u mirnoj ulici, okružena zelenilom, blizina prodavnica, skola, autobuskog stajališta sve što je potrebno za udoban život. Na svega par stanica od Dunavskog parka i samog centra Novog Sada. Odlična kako za život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 45,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PREDSTAVLJAMO VAM NAJLUKSUZNIJU I NAJKVALITETNIJU IZGRADNJU NA ADICAMA – delo vodećeg investitora koji svojim projektima postavlja nove standarde u gradnji, dizajnu i komforu. Rok završetka radova je septembar 2026. godine. Ova izgradnja se ističe besprekornim kvalitetom materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 42,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji na Adicama. U mirnom kraju. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Useljiv stan. Bez većih ulaganja. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 43,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100607. Na prodaju nov dvoiposoban stan od 43m2, u novoj zgradi, vrhunske izgradnje. Na samoj granici sa Telepom, u blizini sve potrebno za život u urbanoj sredini, autobusko stajalište, market, menjačnica, pošta, vrtić. Premium tarket, podno grejanje na toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Ukeljiv stan . Novogradnja. agencijska šifra: 511655 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 16,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARSONJERA U ŠIREM CENTRU KOD KEJA BEZ PROVIZIJE, PODBARA---Agencijska šifra 1000065. Prodaje se uknjižena manja garsonjera koja se nalazi na 1.spratu u zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, na Podbari blizu Keja, na samo 5-6 minuta hoda od strogog centra. Pogodna je kako za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063313. Na prodaju komforan jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, površine 31 m²+ 4 m² dobijenih zagrađivanjem hodnika. Veoma niski troškovi života zahvaljujući grejanju na toplotne pumpe, a parking mesto ispred zgrade je obeleženo i obezbeđeno. Uknjižen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 418)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>