• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u novom sadu 66000 evra - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra" pronađeno 1 910 nekretnina - prosečna cena 2.128 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.980 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na prvom spratu. Uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, terase, kupatila. Prodaje se kompletno namešten. Dvorišno je orijentisan. Ispred zgrade ima parking mesta za stanare. Postoji mogućnost kupovine stana putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.980 €, 41,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1067884--Odmah useljiv dvosoban stan na Telepu u novijoj zgradi iz 2008. godine, odvojena kuhinja sa trpezarijom, treci sprat, potkrovlje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.980 €, 37,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

40941, 061 234 30 11 Stefanela, Svetao jednoiposoban stan sa velikom terasom, odličnog rasporeda, bez ulaganja. Dvorišno orjentisan sa lepim pogledom i velikom udaljenošću od okolnih zgrada, a postoji i parking otvorenog tipa u sklopu dvorišta zgrade. Stan je na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 67.980 €, 33,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen jednosoban stan na top lokaciji u gradu. Stan je prazan, odmah useljiv. Pogodan za više delatnosti, odličan kako za život tako i za izdavanje, a može se i adaptirati u kancelarijski prostor. Vredi pogledati, za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Jednoiposoban stan Kvadratura: 35 m2 Lokacija: Adice, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: Prizemlje Uknjiženje: Uknjižen kao garaža Parking / garaža: Obezbeđeno parking mesto Dodatne pogodnosti Internet Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Prilagođen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 67.980 €, 33,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforna i svetla garsonjera od 33m2 na Novom Naselju, okružena zelenilom. Stan poseduje galeriju koja pruža dodatni prostor i funkcionalnost. Odlična prlika za život ili kao investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se papirološki vodi kao Garaža,nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u prizemlju,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 67.980 €, 34,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična lokacija, nekretnina bez ulaganja, kuhinja odvojena od dnevne. Prodaje se delimično namešten. Komforan stan sa dosta svetlosti, u blizini su autobuske stanice, marketi, skole, kao i sve što je neophodno za život. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 67.980 €, 30,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan na korak od centra grada. Na odličnoj lokaciji u starijoj zgradi, u dvorištu sa brižno negovanim baštama, sa puno cveća i udobnosti, nalazi se ovaj jednosoban stan. Ustakljeno, veliko, predsoblje, daje mogućnost za još jednu prostoriju, ako se urade određene korekcije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 28,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji. Rok završetka radova krajem 2026. god. Za sve informacije oko nekretnine pozovite agente prodaje. Kontakt telefon : 069-771-595 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.980 €, 23,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan na Podbari! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim je tu da vam pruži vrhunsku uslugu i pomogne vam pronaći savršenu nekretninu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.980 €, 21,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u novijoj zgradi udaljenoj par minuta od pešačke zone i Keja. Dobro održavana zgrada. Odlično za stanovanje kao i za rentiranje. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.980 €, 23,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan na Podbari! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.980 €, 23,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan jednosoban stan Podbara Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.980 €, 23,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan na Podbari! ID 528414 kontakt 064/055-83-83 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 67.990 €, 33,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Nalazi se na Limanu 3 u novijoj zgradi i uknjižena je, tako da je kupovina moguća i putem stambenog kredita. Odlična solucija i kao investicija. U blizini su fakulteti, dve osnovne škole mega marketi, pijaca, više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 68.000 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129643, PR/II, klima, u izgradnji, parking. SAJLOVO 40 m2 stan - garaža prizemlje NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kućama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim širokim ulicama sa ležecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 68.000 €, 33,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41345, 061 234 30 11 Stefanela, Garsonjera u novijoj zgradi sa liftom, dvorišna strana, prodaje se kompletno nameštena. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 68.000 €, 26,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054481. NOVI SAD. KLISA. GARSONJERA. 26m2. Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 26 m² na Klisi. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Nekretnina se prodaje kompletno nameštena, što je čini idealnom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 68.000 €, 52,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Liman 4, uknjizen dvosoban stan za kompletnu adaptaciju .(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053036 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 68.000 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129643, PR/II, klima, u izgradnji, parking. SAJLOVO 40 m2 stan - garaza prizemlje NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kucama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim sirokim ulicama sa lezecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 68.000 €, 18,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101971 - Uknjižena garsonjera na Podbari. Potpuno renovirana garsonjera na lepoj lokaciji, na rubu pešačke zone. Grejanje je centralno gradsko. Pravo korišćenja dela dvorišta ispred stana u vidu terase. Više informacija na 064/823-6 6-05 Prikaži broj , 427-088....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.000 €, 26,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na Adicama, ukupne površine 26 m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan za samca, par ili kao investicija za izdavanje. Posebna prednost ovog stana je terasa površine 10 m², koja pruža dodatni prostor za odmor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.000 €, 28,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100920 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju garsonjera, u dvorišnom objektu na fantastičnoj lokaciji, u srcu Grbavice. U izvornom je stanju, potrebna su određena ulaganja, međutim stan je useljiv i trenutno se izdaje. U garsonjeru se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.000 €, 30,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na 5 minuta od Limana. Uknjižen na vlasnika 1/1, useljiv odmah po isplati. Izuzetno mali troškovi. Idealan stan za mlađe ljude, bračne parove, studente. Dvostrano orijentisan. U blizini marketi, autobuska stajalište, pošta. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 68.000 €, 29,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Nove Detelinare prodaje se mali, funkcionalan jednoiposoban stan. Odmah useljiv. Parking ispred stana. U blizini svi neophodni sadrzaji za kvalitetan zivot. Odmah useljiv.Moze na kredit i cena je 69000 eur. Agencijska provizija 3%. Sve informacije na broj 0611436777 Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 68.000 €, 22,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU UKNJIZENA ,NAMESTENA GARSONJERA.U ZGRADI NEMA LIFT. IMA TERASA. ODLICNA ZA IZDAVANJE.plus 3% agencijska provizija. ZA VISE INFORMACIJA 069780578 Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 64.000 €, 29,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119226, PR/, uknjižen, renoviran, stambena zgrada. Na prodaju klasičan jednosoban stan na Novom naselju - Satelitu . Stan je uknjižen i kompletno renoviran. U blizini su škola, obdanište, marketi a oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. Odmah useljiv. Telefon.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 68.000 €, 21,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje uknjiženu garsonjeru u centru Novog Sada bez posrednika. Nalazi se na visokom prizemlju, dvorišno orjentisan. Stan je udmah useljiv po isplati. Moguća je kupovina na kredit. Stan je idealan za izdavanje kao i za život. Terasa, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 64.000 €, 21,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru 21 m² – odlična lokacija, odmah useljiva Prodajem funkcionalnu garsonjeru od 21 m², smeštenu u krugu novosadske "dvojke", u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici (drvored), svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Lokacija: U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 68.000 €, 80,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111141.Izdaje se odličan, potpuno namešten trosoban stan (80 m2) u prizemlju nove zgrade koji se nalazi u strogom centru grada a lociran je sa zadnje strane zgrade tako da imate mir. Odmah ispred je Riblja pijaca, na 100 metara od Dunava, veliki i mali marketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 68.000 €, 80,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštocvani, **Predstavljamo stan koji se nalaci u strogom centru grada a lociran je sa zadnje strane zgrade tako da imate mir kao da ste na periferiji grada** **Odmah ispred je Riblja pijaca, na 100 metara od Dunava, veliki i mali marketi, pekare, pozorište, kafići, i sve što može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 63.990 €, 41,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u suterenu na fantastičnoj lokaciji, u ulici punoj zelenila, u neposrednoj blizini keja. Stan se prodaje kompletno namešten, već je spreman za izdavanje. Donedavno se izdavao za 300 evra. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinja sa trpezarijom, kupatila, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.040 €, 29,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.050 €, 36,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam Izgradnju na odličnoj poziciji na Adicama. Nalazi se u blizini Novosadskog puta i glavne ulice na Adicama. U blizini autobuske stanice, marketa. Ideja je da bude kompleks od po četiri stana u jednom objektu. U prizemlju dva jednoiposobna i po jedan troiposoban stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.050 €, 31,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju na Adicama. Cena je sa PDV-om Izuzetno visok kvalitet gradnje i opreme. U blizini je svih sadržaja neophodnih za svakodnevan život i funkcionisanje. Grejanje na Gas - niski troškovi. Mogućnost kupovine parking i garažnih mesta u suterenu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 63.900 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2022.,

www.indomio.rs

41562, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari. Na Visokom prizemlju, visine kao prvi sprat. Dvostrano orijentisan. Gleda na ulicu i na dvorište. Odličan lokacijski, Osnovna Škola na dve minute od stana, kao i vrtić. U blizini igralište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.900 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam prelep dvosoban, renoviran stan 48m2, plus podrumska prostorija 9m2. Uknjižen 1/1. Stan se prodaje komplet sa nameštajem i tehnikom. Ono što je prednost, jeste da se stan nalazi u mirnom delu grada, zgrada ograđena zelenilom ispred koje uvek imate mesto za parkiranje.....