• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra" pronađeno 1 910 nekretnina - prosečna cena 2.128 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • lift
    • 4.sprat
    • opremljen
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052852, NOVI SAD,GARSONJERA,31 m2, TELEP. Predstavljamo Vam funkcionalnu garsonjeru na odličnoj lokaciji u mirnom delu Telepa.Stan se nalazi u prizemlju.Smart podno grejanje, elektro roletne, centralni usisivač.Biciklana,video nadzor.Idealan je za život tako I kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051521, NOVI SAD, CENTAR, SPENS, GARSONJERA, 20M2 Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spensa, Suda, Promenade i fakulteta, a u elitnom kraju Novog Sada nalazi se ova preslatka garsonjera od 20m2. Kuhinja je malo uvučena i odvojena od dnevnog boravka. Sveže je okrečena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.000 €, 21,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polu-suterenski stan na top lokaciji. Zgrada, u kojoj se nalazi je odlično održavana. Na pet minuta šetnje je od centra grada. Ovaj jednosoban stan se sastoji od dnevnog boravka, sa mini-kuhinjom i mini-trpezarijom i kupatila. Potpuno je renoviran. Sve u njemu je novo: laminat na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.000 €, 21,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u Kisačkoj ulici, na prvom spratu. Skroz funkcionalan stan površine 21m2, sa dobrim rasporedom i odnosom veličina prostorija. Nalazi se na prvom spratu, u maloj dvorišnoj zgradi i samim tim je dobro izolovan od ulične buke. Grejanje i topla voda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 37,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Sime Milutinovića Sarajlije, Novi Sad, 65000€, 37m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Sime Milutinovića Sarajlije, Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 22,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1099859, Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, cena plus agencijska provizija 3% Pogodno smešten dnevni boravak, poseban kuhinjski prostor i prostrano kupatilo, takođe ima svoju zatvorenu ostavu za odlaganje. Sav nameštaj i uređaji u stanu su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drugom spratu stambene zgrade. Stan je koncipiran tako da je pogodan kako za život para ili za izdavanje. Uknjižen je 1/1 na vlasnika. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 65.000 €, 18,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju – Socijalno, Novi Sad Agencija Gold nekretnine predstavlja garsonjeru na prodaju na Socijalnom u Novom Sadu, udaljenu svega tri minuta hoda od Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi, na mirnoj lokaciji pogodnoj za život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.000 €, 37,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, na svega 5 minuta od "Shell" pumpe na Bulevaru patrijarha Pavla (Somborski bulevar). Odlična nekretnina bez ulaganja, koja se prodaje delimično nameštena. Niski mesečni troškovi, grejanje samo u toku zimske sezone. Naša preporuka!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prizemlju, dvorišno orijentisan, uknjižen. Od terase napravljen radni deo kuhinje. U ceni ostaju ugradni elementi. Parking u dvorištu zgrade. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1038483 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman 1 , na odličnoj lokaciji , funkcionalan uknjižen jednoiposoban kompletno renoviran i odmah useljiv stan .(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053360 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan jednosoban stan bez ulaganja na top lokaciji! Pozovite nas! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja jednosobnog stana na novom naselju u Novom Sadu.Održavan,noviji stan bez većih ulaganja nalazi se na petom spratu u zgradi bez lifta,Pogodan kako za život tako i za izdavanje.Za sve dodatne informacije možete pozvati 060-023-5707 Siniša 29m2 65000e .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 67.000 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo na odličnoj lokaciji, garsonjeru od 28m2, potpuno nova, neuseljavana. Garsonjera se nalazi na 2.spratu bez lifta. Nalazi se u blizini marketa, glavnih saobraćajnica, gradskog prevoza( tu saobraća više linija), vrtić i škola takođe nisu daleko. Od Centra grada je udaljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 67.000 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125764, I/, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se stan od 23,3m2 u blizini Pasiceve ulice u centru. Uknjizen. Namesten, odmah useljiv. Moze kredit za mlade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 67.000 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125764, I/, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se stan od 23,3m2 u blizini Pašićeve ulice u centru. Uknjižen. Namešten, odmah useljiv. Može kredit za mlade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 46,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam modernu stambenu zgradu u izgradnji, koja se nalazi u jednom od najperspektivnijih delova Novog Sada – naselju Adice. Planirani završetak radova je oktobar 2026. godine. Zgrada se gradi uz primenu vrhunskih građevinskih materijala i savremenih standarda, uz poseban....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 67.500 € na 65.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 67.500 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke zone. Stan je namešten i odmah useljiv. Odlično je pozicioniran i pogodan je kako za život tako i za rentiranje. Grejanje centalno gradsko.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisan grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovimaObezbeđeno je Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 61.800 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 61.800 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101200 Na prodaju uknjižena suterenska garsonjera u Petrovaradinu. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA. Idealna kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Podno grejanje, niski režijski troškovi. Uknjižena 1/1 i kao poslovni prostor. Dvorišno orjentisana, izolovana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.000 €, 28,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan na jednoj od najtraženijih lokacija. Idealno kao investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namešten jednoiposoban sta na Vidovdanskom naselju.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom , spavaće sobe i kupatila .Uz stan idu i dva parking mesta .Stan se prodaje namešten .Za više informacija pozovite . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.000 €, 21,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban dvorišni stan na Podbari, blizina Lidla, gradskog prevoza . . . . stan ima ulaz, kuhinju, dnevni boravak, spavaću sobu, kupatilo i terasa ispred ulaza . . . uz stan se dobija i oko 150m placa, grejanje na gas, odmah useljivo. 525899 Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Fantastičan trosoban stan na lokaciji Železnička stanica. Nekretnina je kompletno renovirana, opremljena luksuznim modernim nameštajem. Idealan za porodično stanovanje, velika dnevna soba, dve odvojene spavaće sobe. Oko zgrade dovoljno parking mesta, zelenila. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 23m2, JEDNOSOBAN Prodaje se svetao i udoban stan u mirnom i zelenom naselju. Površina stana je 23 m², nalazi se na prvom spratu održavane zgrade. Stan je idealan za one koji cene tišinu, udobnost i privatnost. Stan se do sada izdavao kao stan na dan, tako da je u njemu sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan jednoiposoban stan – Adice, Novi Sad Prodaje se moderno uređen jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, ukupne površine 35 m² (31 m² + 4 m² dobijenih zagrađivanjem zajedničkog hodnika). Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade novije gradnje i uknjižen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U PONUDI MANJI DUPLEKS U ZGRADI NOVIJE GRADNJE,PO POVOLJNOJ CENI,IDEALAN ZA DALJU INVESTICIJU,NA 5 MINUTA OD CENTRA,U BLIZINI SVIH AKTUELNIH GRADSKIH DESAVANJA.REGISTAR POSREDNIKA 1500,BR LICENCE 2158.KONTAKT BR..0603105957,0616140565,069640221 U potkrovlju, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU STAN U ZGRADI BEZ LIFTA,STARIJA GRADNJA. STAN NEMA TERASU. TRENUTNO IZDAT. BLIZINA AUTOBUSKE STANICE. ZA VISE INFORMACIJA 069780578 Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, jednosoban stan sa fizički odvojenom kuhinjom i trpezarijom. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju, a soba je komforna i funkcionalna. U ovoj ceni su nameštaj i tehnika. Iznad stana je plitki tavan. Lep pogled na zelenilo. Miran kraj, blizu svega što Vam je neophodno za život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.000 €, 37,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Podbara - Almaška ulica, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Iznad stana postoji tavan koji se može preurediti u stan. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117409, PR/II, klima, uknjižen, parking. Prodaje se uknjižen jednoiposoban stan od 35m² na Adicama. Stan se nalazi u prizemlju i ima obezbeđeno parking mesto koje pripada stanu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, predsoblja i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 21,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 21m2, GARSONJERA Na prodaju je ova odlična garsonjera u kvalitetno gradjenoj zgradi nadomak centra grada. Zgrada ima parking sa rampom za stanare zgrade, nenaznačena mesta ali ih ima dovoljno za sve stanare. Stan se nalazi na drugom spratu, a zgrada ima i lift. Nakon malog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 67.000 €, 112,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetna prilika za invsticiju, u pitanju je polusuteren porodičnog stambenog pobjekta, koji može biti neke poslovne namene ili pak prepravljen u više manjih stambenih jedninica kojie bi se mogle pojedinačno uknjižiti kao stanovi. Visina plafona 2.6m. Blizina Bulevara Evrope,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam lepu garsonjeru u mirnom delu grada. Garsonjera je opremljena i ima terasu sa pogledom na Frušku goru. Za više informacija nas pozovite. Kontakt: 0652813132 0652813133 Ag Šifra: 1000614 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan jednoiposoban stan u mirnom kraju, sa parking mestom Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do januara 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 15,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u centru Novog Sada, na 500m od pešačke zone. Idealna je kao investicija za kratkoročna izdavanja, kao prva nekretnina ili studentski smeštaj. Lokacija je dobro povezana linijama javnog prevoza 6 i 11A/B, te je dobro povezana sa studentskim gradom. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa garsonjera sa grejanjem na gas. Opremljena i u mirnom delu grada. Ima terasu sa pogledom na Frušku goru. Vredi pogledati! Za više informacija nas pozovite. Kontakt: Ag Šifra:1000614 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na top lokaciji. Miran deo grada, u blizini svih potrebnih sadržaja. Pozovite nas za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.060 €, 41,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam svetao dvosoban stan u tihom i mirnom delu Telepa. Stan se sastoji iz komfornog dnevnog boravka koji ima izlazak na terasu, spavaće sobe u koju staje francuski ležaj i plakar, kuhinje i kupatila. Kupac prve nekretnine ima mogućnost povrata PDV-a. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 418)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>