• GoHome Professional
stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan u novom sadu 66000 evra - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 66000 evra

  • Za upit "stan u novom sadu 66000 evra" pronađeno 1 910 nekretnina - prosečna cena 2.128 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 64.900 €, 45,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. Nov stan u ekskluzivnoj upravo zavrsenoj zgradi idealnog rasporeda i spratnosti.Mirna porodicna lokacija idealna za zivot.U stanu ne postoje bilo kakva ulaganja,nije do kraja ni opremljen i useljen.Stan za svaku preporuku.Kontakt Milan 0638288377(Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 64.900 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Nova Detelinara,manji dvosoban sa lepim balkonom,ima svoje parking mesto. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050748 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 64.900 €, 41,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Strogi centar - retko u ponudi! Odličan dvosoban stan u novijoj zgradi.Stan je pogodan za mladju porodicu ili izdavanje na dan preko booking ili Air BNB ozirom da je u pitanju top lokacija na 200m od pesacke zone Zmaj Jovine i Dunavske ulice.Kontakt Milan 0638288377(Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.100 €, 33,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama.Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 64.900 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prdaju stan na Veterničkoj rampi iza Novog Naselja. Stan je poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, jednu spavaću sobu i kupatilo uz mogućnost izbacivanja terase. Uz stan ide obeleženo parking mesto ispred zgrade. Zgrada je useljiva stan je dvostrano orijentisan. U blizini marketi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.900 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvorišni dupleks na sjajnoj lokaciji kod Socijalnog. Uknjižen stan bez tereta, u solidnom stanju, pogodan za život ili izdavanje, a pred svega sjajna investicija, s obzirom na činjenicu da će ceo plac uskoro biti na prodaju za investitora. Za više informacija pozovite! Ag.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 64.900 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo uknjižen, jednosoban stan u ulici Antuna Urbana na Satelitu. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, jednog sanitarnog čvora. Stan poseduje pripadajuću ostavu. Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.900 €, 22,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 22m2 plus terasa i dvorište oko stana. Izuzetno je funkcionalan i iskorišten. Odvojena spavaća soba u ovoj kvadraturi. Stan se prodaje namešten. Nalazi se na granici Telepa i Adica u mirnoj ulici. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 64.890 €, 28,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kompletno nameštena garsonjera.Dvorišno orjentisana.U neposrednoj blizini Bulevara Evrope.Uknjižena 1/1.Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 64.890 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen na 27 m2 (u prirodi 35m2) manji jednoiposoban stan.Prazan i odmah useljiv.Pogodan za život a isto tako i dobra investicija za rentiranje.Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003020 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 64.890 €, 28,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalna garsonjera u mirnom delu grada. Bez ulaganja, kompletno nameštena. Grejanje po utrošku. Odlična prilika. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.890 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.indomio.rs

Komforna garsonjera u novoj zgradi na lepoj lokaciji sa puno zelenila i parking prostora . Uknjižena nekretnina. Prodaje se kompletno nameštena. Naša preporuka . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.890 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam sjajan jednoiposoban na atraktivnoj lokaciji! Za vise informacija pozovite .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 64.890 €, 25,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, Limanu 2. U odličnom je stanju, dobro održavan. Odlična prilika za dobru investiciju. Blizina fakulteta, Promenade, Merkatora...Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 64.890 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kompletno nameštenu, uknjiženu garsonjeru. Jako retko u ponudi! U blizini vrtića, osnovne škole , marketa, autobuske stanice... Svakako naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 64.890 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan, komplet renoviran, lepog enterijera, idealnog rasporeda prostorija, sa zastakljenom terasom i pripadajućim dvorištem, prodaje se komplet sa namestajem i većinom uređaja, i sve to na atraktivnoj lokaciji. Uknjiženo 32m2, a u prirodi 45m2. Ako tražite tako nešo, na pravom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.890 €, 24,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Severni Telep. GARSONJERA - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Garsonjera površine 24m2, koja se knjiži kao garaža. Pripada joj deo dvorišta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i postoji mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 64.890 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv jednoiposoban stan odličnog rasporeda. Grejanje je podno na gas, tako da su niski troškovi. U blizini MEGAMARKETI i autobusko stajalite.Uknjižena nekretnina. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 64.890 €, 48,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 48 m2 (stara gradnja) na četvrtom, poslednjem spratu zgrade, na atraktivnoj lokaciji, miran kraj u zelenilu, sa svim infrastrukturnim sadržajima u neposrednoj blizini, koji su potrebni za savremeni život. Mala soba i kuhinja imaju blage kosine, terasa je velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 64.890 €, 25,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na Limanu 2 +++ Agencijska oznaka 1063241. Solidna garsonjera na dobroj lokaciji, blizu univerziteta i štranda. Idealno za studenta. Parking ispred i iza zgrade. Zgrada ima i biciklanu. Sastoji se iz dnevnog boravka, odvojene kuhinje i kupatila. Grejanje je centralno. Stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 64.890 €, 25,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100089. Solidna garsonjera na dobroj lokaciji. Parking ispred i iza zgrade. Zgrada ima i biciklanu. Sastoji se iz dnevnog boravka, odvojene kuhinje i kupatila. Grejanje je centralno. Stanu su potrebna izvesna ulaganja. KONTAKT-Jovan Ilic 0648236605 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 64.890 €, 34,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na potezu centra Veternika. Nekretnina se sastoji od fizički odvojene spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom!Odlična investicija kako za izdavanje tako i za život. Postoji mogućnost za parkiranje u okolini zgrade što je još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.890 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov stan u suterenu na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Niski računi, prepoznatljiv kvalitet opreme i gradnje. Za dodatne informacije pozovite našu agenciju. Šifra agencije: 536182 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.890 €, 47,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan u Petrovaradinu. U pitanju je novogradnja, stan je useljiv po isplati. U cenu stana je uključeno i pripadajuće parking mesto. Izuzetno mirna lokacija, u blizini se nalazi sve neophodno za svakodnevni život: autobuska stajališta, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.890 €, 22,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan koji se prodaje kompletno namešten i nalazi se na Adicama. Stan je za svaku preporuku. Uz stan ide i ograđena terasa od oko 25m2 na kojoj možete uživati uz jutarnju kafu ili posle napornog poslovnog dana. Stan je uknjižen te je moguća kupovina i putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.130 €, 39,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU,ADICE, površine 38 m2.Stan je u manjoj urbanoj vili u izgradnji. Prizemlje u zgradi. Ekonomično grejanje na struju. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.140 €, 38,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju koja se nalazi na odličnoj lokaciji na Adicama. Dobra povezanost brzim putem sa centrom grada, u blizini sva potrebna infrastruktura. Odlična oprema sigurnosna ulazna vrata, pločice, pvc stolarija. Rok je maj 2025. godine. Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.190 €, 38,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.200 €, 38,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Neposredna blizina autobuskog stajališta, doma zdravlja , vrtića Za više informacija i razgledanje pozovite ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 67.240 €, 32,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, odličan raspored. Pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan na prvom spratu, smešten u dvorištu zgrade, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stan je u odličnom stanju, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, sem osnovnih higijenih. Prostor je funkcionalan i pogodan za brzo useljenje, a lociran je u blizini centra grada, sa lako dostupnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na Telepu, vrhunska nekretnina. Novogradnja. Mogućnost povrata PDV-a, oslobađanje od poreza za kupce prvog stana. Rok kraj 2022.godine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-socijalno/545287 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 64.750 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan jednosoban stan na veoma traženoj lokaciji. Fenomenalna nekretnina za život i za rentiranje. Bez ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.730 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.720 €, 22,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu u samom centru Novog Sada na samo 5 minuta od pešačke zone. U pitanju je suterenski stan- garsonjera. Pogodna kako za svakodnevni život tako i za izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou. U blizini zgrade se nalazi sve što Vam je neophodno za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.700 €, 35,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 35m2. Stan je u izgradnji. Mirna ulica. Dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.670 €, 35,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama sa rokom završetka - druga polovina 2026. godine. Pouzdan investitor koji već dugi niz godina gradi stambene jedinice i koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasna keramika i tarket.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.670 €, 35,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/546946 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.390 €, 42,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

U toku proleća 2022. godine u planu je početak radova na izgradnji stambenog objekta na lokaciji Adice, spratnosti PR+1+PK . Objekat će se nalaziti na trenutno najperspektivnijoj gradskoj lokaciji, lako dostupnoj i potpuno opremljenoj svim pratećim sadržajima neophodnim savremenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 64.600 €, 34,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052381…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 34m2 I GALERIJA CCA 4m2…KLJUČ ZA GLEDANJE NA RASPOLAGANJU… Predstavljam vam odličnu priliku za kupovinu jednoiposobnog stana, na odličnoj, dobro poznatoj novosadskoj lokaciji Novo Naselje. Pozicioniran u prizemlju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 418)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>