• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 162 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 4.sprat
    • 2.sprat
    • dve lođe
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 800 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux dvosoban stan na Podbari, na fantasticnoj lokaciji, u mirnoj ulici, 10min od centra grada i keja. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Za vise informacija pozovite. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 308,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad i Dunav. Put do komplexa, kao i unutar samog - asfaltiran. Jedna zaista nesvakidašnja ponuda gde se naselje sastoji od 5 izuzetnih kuća, svaka sa svojim placem na kojima je predviđen bazen. Sastoje se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 92,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 92m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan stan. Stan ima fenomenalnu terasu sa pogledom koji gleda i na Frušku Goru, kao i na grad. Zgrada i svi stanovi su radjeni najkvalitetnijom opremom, poput keramike prve italijanske klase, granitne pločice visokog kvaliteta u kuhinji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 167.000 €, 45,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo luksuzno opremljen stan sa parking mestom – kraj Vidikovačke šume sa izlazom ka naselju Vrtovi Ceraka. Ukupna površina stana 100m2 , od čega 75m2 korisne površine ( uknjiženo 45m2 ) i terasa 25m2 ( I terasa 20m2+ II terasa 5m2). Stan se nalazi u mirnom i ušuškanom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 372.470 €, 119,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno renoviran četvorosoban stan u Železničkoj ulici u centru Novog Sada. Nalazi se na 4. spratu, dvorišno orijentisan sa velikom terasom. Stanu su kompletno menjane instalacije, kao i unutrašnja i spoljna stolarija, a svaka od soba poseduje klimu. Nova kuhinja, rađena....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 157.150 €, 70,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna ponuda nekretnina LUX kvaliteta, za više informacija nazovite naše ažurne agente prodaje!! Srećna kupovina... Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 509.300 €, 206,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX NEKRETNINA u naselju organizovanog tipa osmišljeno sa ciljem da odgovori na potrebe savremenog načina života, a samim tim i na savremene tendencije u projektovanju stambenih kompleksa. Nalazi se na 10 min automobilom od centra Novog Sada i obezbeđuje lak i brz pristup svim gradskim....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.330 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u gradu Sastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta. -Donji nivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.115 €, 69,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.600 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX pet friendly trosoban stan u Centru !! u cenu je uracunata i informatika Ulica Vase Stajica, 121m2, 1600e Useljiv 01.10. Pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 125.000 €, 105,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja prodaja apartmana U jednoj od najlepših banja Srbije - Sokobanji prodaje se komforan trosoban stan. Lux sredjen stan sa dve velike terase. Četvorostran je, svetao i ima predivan pogled na Ozren i Rtanj. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije zasebno.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.379.170 €, 656,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Lux vila Ophelija, sa predivnim pogledom na Frušku Goru i njene obronke. U osnovi kuća ima 187 m2, bez ulaganja. Ostavljena su 2 kupatila i wc da se urade po kupčevoj želji. Odlična oprema, podno i radijatorsko grejanje na gas, bežični alarm, medijapan stolarija, WMC sistem. Kolski....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajam, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Novog Sada Na adresi Plitvička 5, na samo 300 metara od samog centra Novog Sada, prodaje se potpuno renovirana i moderno opremljena kuća sa svim pogodnostima za udoban život. - Površina: 130 m² - Garaža u sklopu kuće - Centralno grejanje - Nova stolarija -....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 106.000 €, 56,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 56m2 --------------------------------------------- 56m2, 2.0, 4/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux, uknjižen Kvalitetna novogradnja u novom delu naselja Ledine. Stambeni objekat je u građevinskoj dozvoli i sastavni je deo novog stambenog kompleksa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 366.650 €, 141,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan površine 141 m2 u mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks. Projekat će imati više od 9.000 m² stambenog prostora, 5 lokala i podzemne etaže sa 123 garažna mesta ali i više od 2000 m² zelenih....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 450.000 €, 227,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Luksuzna moderna vila na Kosmaju s predivnim pogledom! Pozivamo vas da postanete ponosni vlasnik ove prelepe vile na Kosmaju. Ova ekskluzivna kuca smestena je u mirnom tipskom naselju sa samo cetiri kuce, pruzajuci vam intimnost i privatnost koju zasluzujete. Kuca se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 350.080 €, 95,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Novom Naselju, namesten, Agencijska oznaka 1057662. U prodaji je izuzetno lepa nekretnina u dva nivoa . Stan je četvorosoban . U gornjem nivou nema puno kosina . Poseduje dva kupatila i dve terase. Zgrada je stara osam godina , uknjizena i stan je brzo useljiv. U ceni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 370.000 €, 311,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117611, 10a, spratna, 1, telefon, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, podrum, deljiv, cela. Prodaje se prelepa kuca u Borci.Slike su i vise nego dovoljne da se vidi,da je stvarno luksuzna.Prostrana od 311kw i 10 ari dvorista.Dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.180 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 Banovo brdo, Dragana Nikitovića, (Osiječka) Uknjižen, lux stan 72m2, vpr, gas, ktv, interfon, podrum, parking. Lepa lokacija, mirna ulica u blizini Požeške ulice i okretnice tramvaja. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, više tržnih centara, park za decu i ostalih sadržaja za....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.009.400 €, 290,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova luksuzna kuća na Popovici nudi savršen spoj komfora i elegancije, idealna je za one koji traže mir i privatnost, a istovremeno žele biti blizu grada. Smeštena na prostranom imanju, kuća se ističe modernim dizajnom i pažljivo odabranim detaljima. Unutrašnjost je prostrana i svetla,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno namesten stan na Vracarskom platou. Sastoji se od prostranog i svetlog dnevnog boravka koji vodi na terasu, trpezarijski deo je povezan sa dnevnim boravkom, kuhinja je odvojena, dve spavace sobe, jednog kupatila i jednog toaleta. Kontakt telefon za vise informacija: +381(0)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 157,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan, komforan duplex u zgradi novije gradnje sa samo 5 stanova, u neposrednoj blizini Beograda na vodi, kompleksa Sky line, strogog centra grada, idealan za višečlanu porodicu, koji kombinuje prostranost, udobnost, pogled prema Kuli Beograd, bez buke u mirnoj ulici,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX jednoiposoban stan na Sajmu !!! Odmah useljiv Ulica Micurinova , 40m2, 450e treci sprat , centralno gradsko grejanje Pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 1.250 €, 290,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća površine 290m2 sa prostranim i uređenim dvorištem u mirnom delu Panteleja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, prostrane dnevne sobe na prizemlju, tri spavaće sobe, tri kupatila sa toaletom na prvom i drugom spratu, i hobi rum u minusnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 362.500 €, 98,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, 4.0 lux stan, 98 kvm sa otvorenim pogledom. Zgrada pravljena od kvalitetnih materijala, 3 lifta, obezbeđenje 24/7, ulazak moguć samo vlasnicima i najavljenim posetiocima. Stolarija drvo-aluminijum, Klima u svim prostorijama sa jednom spoljašnjom jedinicom. Odlično saobraćajno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.100 €, 119,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada Na prodaju moderan, luksuzno renoviran stan u srcu grada! Uloženo 750 €/m² u vrhunske materijale i opremu. Kompletno zamenjene instalacije, nova aluminijumska stolarija sa trostrukim staklom i zvučnom izolacijom, automatske roletne i komarnici,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 250.000 €, 117,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici, na početku Tatarskog brda, u blizini marketa, gradskog prevoza na nekoliko min. vožnje od centra grada. Ovaj lux tripleks, nalazi se u urbanoj vili i zauzima tri nivoa, dvostrano je orijentisan, ima dve terase i dva kupatila. Na prvom nivou se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, lux opremljen, uknjižen, prelep+++Agencijska oznaka stana 1063764, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.240 €, 103,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan, luksuzan petosoban stan na Telepu! Visok kvalitet izgradnje, kao i opreme stana! Smart sistem, video nadzor.. Ovaj luksuzan petosoban stan pored 103m2 poseduje i terasu od 20m2 koja nije uključena u kvadraturu! Grejanje podno, na struju, visokokvalitetne tehnologije! Mogućnost....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.200 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran,lux stan bez bilo kakvog ulaganja u njega. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanmirijevo/ Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.999 €, 82,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.390 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.250 €, 35,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 705)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>