• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 184 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • 1.sprat
    • duplex
    • prizemlje
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se pridaje svetao, luksuzan stan površine 104m2 u Žorža Klemansoa, 2.sprat, dvorišno orijentisan. Zgrada ima čuvare 24/7, privatno dvorište/dečije igralište. Sastoji se od dnevnog boravka, zastakljene terase, tri spavaće sobe, kupatilo i gostinski toalet. Prodaje se polunamešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 69.300 €, 77,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo LUX stan površine 77m2 u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi na visokom prizemlju luksuzne novoizgrađene zgrade. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom. Stan se....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 72.000 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117750, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Prodaje se lux apartman na Cigoti, 9km od centra Zlatibora.Prelepo mirno mesto,pravo za odmor i opustanje.Okruzeno zelenilom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 300.000 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100200. Na prodaju luksuzan četvorosoban stan od 96m², opremljen modernim nameštajem, odmah useljiv. U cenu je uključen parking u dvorištu zgrade. Odličan raspored sa velikom dnevnom sobom, tri sobe, kuhinjom i prostranom terasom od 50m² sa prelepim pogledom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9107040. Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.200 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 246.170 €, 78,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan u novogradnji na Podbari. Troiposoban stan od 78m2 modernog koncepta-dvostrano orijentisan. Komforan dnevni boravak sa ugradnom kuhinjom (po meri) i trpezarijom- izlaz na ulično orijentisan balkon, iz hodnika u tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 283.000 €, 70,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Sava centar U ponudi prelep, renoviran stan na fantastičnoj lokaciji! - Blizina vrtića, igrališta, teniskih terena, škola - Odlično povezan sa svim delovima grada -Stan je kompletno renoviran pre 6 meseci! -Jugozapadno orijentisan i izuzetno svetao -Za svaku preporuku!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 330.000 €, 132,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen i kompletno namešten penthouse površine 132m2 sa sopstvenom baštom i 2 garažna mesta. Ova ekskluzivna nekretnina nalazi se u mirnom delu grada, u čijoj neposrednoj blizini imaju sve sadržaje potrebne za život, a ujedino traže udobnost,eleganicju i privatnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 298.100 €, 113,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA SNIŽENA CENA 2650 + PDV AKCIJA novo LUX, četvorosoban stan 112,5m2, u Novogradnii, na I spratu,Stan je odmah useljivi. Stan se sastoji od hodnika, tri spavace sobe (od kojih je jedna master soba sa svojim kupatilom), dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 264.000 €, 240,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena kuća na Panteleju, površine 240m2. Nalazi se u mirnoj ulici nedaleko od Pantelejske crkve. Sastoji se od prizemlja, sprata i ima podrumsku prostoriju. Kuća ima komforni dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 254.790 €, 86,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. Kontakt:021/2215100, 064/8033306 487868 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 263.000 €, 105,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux cetvorosoban stan ,kompletno namesten i kvalitetno namesten,zajedno sa svom tehnikom.Nalazi se na odlicnoj lokaciji,kod kruznog toka,blizu Limana i Grbavice.Sastoji se od ulaznog hodnika,velike dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom,a u gornjem delu su tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 308.334 €, 78,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 350.000 €, 325,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana kuća, ukupne površine 325 m², savršeno je mesto za sve koji žele komforan i luksuzan život u mirnom okruženju. Sa pet svetlih i prostranih soba, pruža dovoljno prostora za porodicu ili goste. Kuća ima dva savremeno opremljena kupatila, kao i tri terase koje omogućavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 98.200 €, 26,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 388.150 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 142.000 €, 62,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX duplex apartman se nalazi u jednoj od najlepših zgrada na Zlatiboru. Zgrada je smeštena nedaleko od centra Zlatibora, u naselju Đurkovac. Stan je veličine 62 m2 i jedan od dva najveća apartmana u zgradi. Nalazi se na trećem spratu zgrade, i okrenut....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 397.400 €, 164,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZNA URBANA VILA u mirnoj ulici. Predstavljamo vam stan u izgradnji u zgradi sa svega 4 stambene jedinice na najatraktivnijojj lokaciji za porodični život. Nalazi se u blizini hotela Šeraton, a u najužem okruženju je obdanište, osnovna škola, muzička škola, prodavnice, drogerije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 286.000 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN PORODIČAN 4,0 STAN NOVOGRADNJA ! MOGUĆNOST KUPOVINE I PARKING MESTA-GARAŽE Prodaja stana od 111m², koji se nalazi u Branka Bajića . Ušuškan, a istovremeno luksuzan - ovaj stan odličan je izbor za sve porodice. Odlična nekrentina na veoma dobroj lokaciji,u blizini svih dešavanja....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 141.200 €, 70,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.010 €, 49,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 490.000 €, 380,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nova lux kuća, centar Indjije, top lokacija Na prodaju nova, lux kuća u centru Inđije na top lokaciji. 1.Raspored prostorija: Podrum: garaža za 3 automobila, kotlarnica, 3 sobe. U 1 sobi odrađena pomoćna kuhinja. Prizemlje: velika dnevna soba spojena sa kuhinjom, trpezarijom, ostavom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100904 Oglašavamo na prodaju komforan, četvorosoban stan, u izvornom stanju, na Bulevaru Oslobođenja. Orijentisan je ulično, veoma svetao i dobro zvučno izolovan od buke. U sve prostorije se ulazi iz hodnika, a čine ih prostran dnevni boravak, spavaća soba, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan dvosoban stan sa predivnim pogledom na park, sunčan, svetao, sa nesvakidašnjim polukružnim prozorima koji daju posebnu toplinu i osećaj većeg prostora. Kompletno je renoviran sa svim potrebnim aparatima i nameštajem koji dodatno ukrašava ovaj prelepi prostor. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 935.888 €, 153,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 4 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 9. sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.250 €, 58,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem vrhunski lux sređen stan u novijoj zgradi na prvom spratu u ulici Miše Dimitrijevića.Po strukturi trosoban,ima terasu , lift .Vredi videti , cena 173250. stan je uknjizen Pozovite 063 7607 888 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 24,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna i funkcionalna garsonjera smeštena u jednoj od najtraženijih lokacija – Cara Dušana. Ova svetla i prostrana garsonjera odiše udobnošću, u ceni je kompletan nameštaj, idealna kako za život, tako i kao investicija. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.999 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD 📌 Broj u registru posrednika: 1850 🔑 Ne čekajte da cena poraste – ovo je Vaša šansa da ugrabite najtraženiji stan u Beogradu na vodi po sniženoj ceni! -POČEA JE PRIMOPREDAJA STANOVA OD STRANE BEOGRADA N VODI. 🔥 HITNA PRODAJA – SNIŽENA CENA DO 15. AVGUSTA!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 670 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan u kompleksu Planet Residece, u ulici Blagoja Parovića u modernoj zgradi sa 3 lifta, površine 78m2 sa centralnim grejanjem i multi split klima sa tri unutrašnje jedinice. Stan se sastoji iz hodnika koji vodi do svih prostorija, komforne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 257.500 €, 270,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje, atraktivnog izgleda, ukupne površine 270m2, P+1+Pk, sa zasebnim ograđenim dvorištem u kojem se nalaze 3 parking mesta. Enterijer kuće je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 140.800 €, 63,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada Agencijska oznaka stana 9189834. Novi Sad, centar, 86m2. Oglašavamo izdavanje lux duplex stan u samom centru grada. Donja etaža poseduje dnevni boravak sa trpezarijim i kuhinjom. Na gornjoj etaži (galerija) su dve spavaće sobe i kupatilo, kao....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.500 €, 72,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzni penthaus 72 m2 Ukoliko tražite spoj luksuza, komfora i prirode – ovo je idealna nekretnina za vas! Na prodaju je ekskluzivan penthaus površine 72 m², smešten u mirnom i prestižnom naselju, na idealnoj lokaciji u blizini prirode, a opet nadomak grada, 5 minuta do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 154.500 €, 29,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, Odlična investicija, Savršena lokacija, blizina Pupinove palate, Kompletno namešten, Garsonjera, 29m2, Centar +++ Agencijska oznaka stana 1057283, Garsonjera, 29m2, Centar. Oglašavamo prodaju luksuznog stana u samom srcu grada. Nekretnnina idealna za život ili izdavanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 116.500 €, 65,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uživajte u savršeno dizajniranom prostoru koji pruža osećaj topline, harmonije i maksimalnog komfora. Svaki detalj stana pažljivo je odabran kako bi obezbedio luksuzan ambijent za život i porodično uživanje. Prednosti stana: Mali broj stanara – miran i ekskluzivan ambijent Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan u novijoj zgradi sa parking mestom obezbedjenim kamerom i rampom. Stan je mirne orijentacije, pogled na dvorište, lux i kompletno namešten, dizajniran od strane arhitekte. Dostupan je odmah. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 160,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115673, II/, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX PENTHAUS, 160m2, na TELEPU u urbanoj vili. 2 kupatila, 2 terase. Stan se nalazi na drugom spratu, na dva nivoa je I nema kosine. Idealan za velike porodice ili za firmu kao kancelarijski prostor. Stan se....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 74.270 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.800 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061259 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 727)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>