• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan 80 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan 80 m2" pronađeno 267 nekretnina - prosečna cena 2.672 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • klima
    • parket
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 950 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux opremljen stan površine 80m2 na drugom spratu u novogradnji, u širem centru grada, u blizini Doma zdravlja i Delta planeta. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve prostrane terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta kao i popularne ulice Bulevar kralja Aleksandra, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novijoj zgradi iz 2010. godine, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi sadržaji kako za mlađe, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan 80 m2'
115.360 €
113.000 €
350.000 €
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1100634, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića i autobusa. Samo 10 min od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdaje se luksuzno renoviran i kompletno opremljen stan – Vračar, Mileševska ulica (kod Kalenić pijace) Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, izdaje se prostran i svetao stan u Mileševskoj ulici. Stan je potpuno renoviran, moderno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se komforan i moderno namešten trosoban stan u prestižnom naselju Belvil – jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u savremenoj zgradi, a sve u stanu je potpuno novo i pažljivo birano kako bi pružilo maksimalan komfor, funkcionalnost i estetiku. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 339.000 €, 80,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 3,0 stan u novogradnji na top lokaciji na Beogradu na vodi. Stan se nalazi u prelepoj zgradi sa 4 lifta u blizini sportskog centra sa bazenom, blizu vrtica, osnovne skole, TC Galerija, pekara, marketa. Useljiv je do decembra 2025.godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 171.800 €, 80,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 850 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Friendly LUX trosoban stan na Podbari sa privatnim Parkingom !!! stan je odmah useljiv kucni ljubimci su dobrodošli stranci mogu ima svoje privatno parking mesto u dvoristu zgrade zgrada ima video nadzor za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 146.200 €, 80,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju duplex u jednoj od najlepsih ulica, centar grada, novogradnja, lux zgrada. U prizemlju kuhinja dnevna i wc, na spratu 3 spavace sobe (11, 12 i 14 m2) i kupatilo. Garaza u suterenu 21m2.KONTAKT:Ag.Šifra: 1008950 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 272.700 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Beograd prodaja stana. Kompletno lux sredjen stan u dobroj zgradi. Za lift je obezbedjen investitor i trenutno se pribavlja dokumentacija potrebna za lift. Parking u dvorištu zgrade. Stan je na dva nivoa, (četvrti i peti sprat). Stan je izuzetno svetao. Kompletno opremljen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan . Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije, nova ugradna kuhinja, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade. Odmah useljiv stan , izdaje se iskljucivo na duze ozbiljnom zakupcu. Nisu dozvoljeni kucni ljubimci. Za....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalan trosoban stan tik do Beogradskog dramskog pozorišta i korak od Bulevara kralja Aleksandra. Nalazi se u novijoj, urednoj zgradi iz 2010. godine. Prostorije u stanu: ulazni hodnik, savršeno organizovana kuhinja, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 355.000 €, 80,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115840, V/V, klima, lift, terasa(2), uknjižen, garaza, stambena zgrada. Raskošan, dvostrano orijentisan 3.0 stan, modernog enterijera, sa predivnom terasom (9m2) i panoramom na grad, prodaje se kompletno namešten. Smešten je na 5. spratu novijeg stambenog objekta visokog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.376 €, 80,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 83.84m2( terasa ), EG, lift, PR/V, telefon, interfon,video nadzor. Građevinska dozvola. U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u luksuznoj zgradi. Od materijala su korišćeni: Core tec luksuzni podovo 100% vodootporni sa plutom, dodatna zvučna izolacija, Fudermax na fasadi,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u prestižnom kompleksu Kapije Voždovca, na višem spratu moderne zgrade sa liftom i obezbeđenjem 24/7. Ovaj luksuzni stan nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i sigurnosti, sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada. Struktura stana: Prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 275.400 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz prosečan, fasada prosečna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada. CENS JE FIKSNA I VAŽI DO KRAJA JULA!!Bez lifta .Luksuzno opremljen stan na dva nivo .STAN SE PRODAJE SA NAMEŠTAJEM SVE PODPUNO NOVO. UKNJŽEN....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 81,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPEKTAKULARAN STAN - BW SKALA! Cena: 450000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski Venac, BW Površina: 81,22m2 Struktura: Trosoban stan u čiju strukturu ulaze: - hodnik - dnevni boravak - trpezarija - kuhinja - dve spavaće sobe - dva kupatila - vešernica - ostava - terasa OPIS:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 275.720 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Terasa, Lift.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux, dvoiposoban stan, na atraktivnoj lokaciji, kod Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 81m2 i odlične....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.400 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan za izdavanje na Vračaru – Hram Svetog Save Izdaje se moderno opremljen, luksuzan stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je dvostrano orijentisan, sa dva balkona, dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, uz kuhinju odvojenu pultom. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 301.200 €, 79,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan sa sopsvenim dvorištem od 3 ara u srcu Zemuna po ceni od 301200 sa uračunatim PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju i nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 283.530 €, 81,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 237.940 €, 81,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX VILA,KOMPLEX SA SVIM SADRZAJIMA,DECIJE IGRALISTE,TERETANA Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje ! Kontakt telefon : 069-771-595 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 79,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, luksuzan stan koji kombinuje vrhunski kvalitet, funkcionalnost i eleganciju. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji i predstavlja idealan dom za one koji traže komfor i stil na dohvat ruke. Stan je u potpunosti renoviran pre četiri godine – zamenjene su sve instalacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 325.000 €, 79,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan trosoban stan od 79m² u Beogradu na vodi, na četvrtom od devet spratova, u zgradi Lumia u ulici Nikolaja Kravcova. Stan je prazan, odmah useljiv, nov, funkcionalan, u perfektnom stanju, svetao, dvostrano orijentisan, sa odvojenim spavaćim blokom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran , i luksuzno delimično opremljen, trosoban stan od 81m2.Poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom ,dve spavaće sobe, dva kupatila, hodnik i veliku terasu.Stan se nalazi na odličnoj lokaciji punoj zelenila i u blizini svih neophodnih sadržaja za život.Kontakt 0601313137....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 217.698 €, 81,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan površine 81 m2 u mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks. Projekat će imati više od 9.000 m² stambenog prostora, 5 lokala i podzemne etaže sa 123 garažna mesta ali i više od 2000 m² zelenih površina,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.800 €, 79,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 600 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX pet friendly trosoban stan na Novom Naselju !!! Ulica Dušana Danilovića, 79m2, 600e odmah useljiv informatika oko 85e pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 387.818 €, 79,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u novogradnji na Vračaru. Stan je smešten na trećem spratu četvorospratne stambene zgrade sa liftom. Položaj ove nekretnine je odličan, samo nekoliko koraka od istorijski značajnog Hrama Svetog Save. Po strukturi stan se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.300 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Hrama, nalazi se luksuzno opremljen stan od 79m2 od kojih je 10m2 terasa koji odiše elegancijom i pažljivo biranim detaljima. Enterijer je osmišljen s posebnom pažnjom na estetiku i funkcionalnost, uz toplinu doma koju dodatno naglašava kamin u dnevnom boravku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 399.999 €, 79,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban stan u zgradi Eterna sa parking mestom i baštom. Uknjižen i odmah useljiv! prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa, vešeraj, bašta. agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan – Crveni krst / Vračar – Tome Maksimovića Luksuzno opremljen stan u mirnoj ulici bez saobraćajne buke. Po potrebi se može delimično isprazniti i prilagoditi zakupcu. Ispred zgrade je parking namenjen stanarima – uvek ima mesta. Lokacija: Blizina vrtića, osnovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban lux stan sa prostranom terasom na Vračaru. Nov stan na Vračaru za izdavanje na duži vremenski period. Lux opremljen. Spavaći blok orijentisan ka mirnoj delu ulice. Parking mesto u garaži zgrade. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Telefon/Viber/Whats App +381(0) 63 82....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.020 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni suteren sa visokim plafonima predstavlja savršenu kombinaciju elegancije, komfora i funkcionalnosti, idealan za svakodnevni život ili kao prostor za iznajmljivanje na dan. U enterijeru dominira kvalitetan nameštaj, koji je pažljivo odabran kako bi stvorio atmosferu sofisticiranosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 253.700 €, 78,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Stanova u Novoj Zgradi u Zemunu Luksuzni Stanovi u Srcu Zemuna - Vaš Novi Dom Čeka na Vas! Tražite savršen dom na prestižnoj lokaciji? Naša nova stambena zgrada u Zemunu nudi luksuzne stanove koji kombinuju modernu arhitekturu, vrhunski kvalitet gradnje i idealnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 308.334 €, 78,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....