• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 183 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palilula, 380.000 €, 65,00 m2 cca 5850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, idealan za porodicu ili investiciju. Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe Prostran dnevni boravak Kuhinja Kupatilo Uknjižen, vlasništvo 1/1 Korišćeni luksuzni brendovi u opremanju stana Dodatna pogodnost: Dva velika garažna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u gradu Sastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta. -Donji nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 239.800 €, 200,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se prizemlje od 200m2, luksuzne kuće u Kaluđerici sa velikim dvorištem i brojnim sadržajima! Predstavljamo vam ekskluzivnu, kompletno sređenu kuću, idealnu za porodičan život. Kuća se nalazi na prostranoj parceli od 6,7 ari, okruženoj zelenilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vracar, Hram, lux trosoban namesten stan u novogradnji, Izdajemo kompletno opremljen penthouse u nedavno zavrsenom objektu, 3. 0, 92m2, etazno grejanje, terasa, klima, lift, internet. 063 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 310,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" na uzvišenju, u srcu prirode sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad, Dunav i obronke Fruške Gore. Osnovna misao prilikom realizacije ovoga projekta je bila spoj luksuza i komfora, mira i elegancije. U okviru " MAGNOLIA GARDEN "komplexa se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 475.000 €, 92,00 m2 cca 5160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 92m2, dve terase, podno grejanje, 8/8, lift, telefon, interfon, nogućnost garaže. Uknjižen na 92m2. 🏙️ Na prodaju luksuzan penthaus u ulici Luke Vukalovića – 83 m² 💰 Cena: 475.000 € Na prodaju je ekskluzivan penthaus od 83 m² u jednoj od najtraženijih ulica grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 57,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan na popularnoj lokaciji kako za život tako i za sigurnu investiciju. Nalazi se na pravom visokom prizemlju u novogradnji iz 2023. godine, renomiranog investitora. U svojoj strukturi ima open koncept dnevne sobe sa trpezarijom i luksuzno opremljenom kuhinjom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoba stan sa pogledom iz snova na I spratu od 50m2 u samom Centru grada na Trgu Slobode,poseduje yettel kablovsku i internet kompletnu belu tehniku(sudomašinu mašinu za pranje i sušenje veša) posuđe,posteljinu sve što je neophodno za udoban i luksuzan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 195.000 €, 130,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra grada, u mirnoj i prijatnoj ulici, nalazi se kuća koja spaja komfor, moderan dizajn i izuzetnu lokaciju. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj gradske udobnosti i privatnosti. Ukupne površine 130 m², kuća je kompletno renovirana i uređena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.410 €, 41,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Knežev Park-Novo Naselje. Jedinstvena prilika. Extra namešten dvosoban stan-po isplati odmah useljiv. Projekat malo izmenjen, kako bi se sve uklopilo i izgledalo upravo ovako kao što vidite na slikama. Stan opremljen fenomenalnim nameštajem i opremom koji je malo korišćen. U stanu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 510.000 €, 192,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina u samom centru Novog Sada, namenjena za više vrsta delatnosti. Odličan prostor i pozicija lokala. Nekretnina je ranije bila u nameni restorana, ali sama lokacija i nekretnina je idelana kako za restorane,ketering firme, kancelarije, IT firme. Za više informacija i sam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 162.350 €, 43,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.730.000 €, 500,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna spratna vila, spoj moderne arhitekture i vrhunskog kvaliteta, sa savršenim panoramskim pogledom na Beograd i Avalu. Izuzetna, elegantna, luksuzno dizajnirana, kompetno opremljena i nameštena. Enterijer odiše prefinjenošću i toplinom zahvaljujući pažljivo biranim materijalima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 263.000 €, 105,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux cetvorosoban stan ,kompletno namesten i kvalitetno namesten,zajedno sa svom tehnikom.Nalazi se na odlicnoj lokaciji,kod kruznog toka,blizu Limana i Grbavice.Sastoji se od ulaznog hodnika,velike dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom,a u gornjem delu su tri....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u komplexu u izgradnji. ROYAL RESIDENCE LUX Popovica Novi Sad Stan je jedini preostali u komplexu koji ima pogled na Novi Sad Na prodaju i garazno mjesto. Vise informacija na 0038765637054 Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 269.000 €, 60,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85439, III/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Izuzetan luksuzno namešten 2.0 stan, posebne energije i šarma, tih i prijatan, na par minuta hoda od Hrama Svetog Save. Smešten je u ekskluzivnom stambenom objektu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 306.000 €, 181,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 181m2 stambenog prostora sa terasama....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 290.000 €, 265,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća bez ulaganja, strukture P+II, koja se nalazi na jednoj od trenutno najtraženijih lokacija u neposrednoj blizini parka Čair, Hitne pomoći, Kliničkog centra i ostalih vitalnih objekata koji olakšavaju svakodnevni život. Kuća se nalazi na placu površine 3 ara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 270.000 €, 51,00 m2 cca 5290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzno opremljen stan u zgradi BW Metropolitan. Strukturu stana čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava i terasa. Zgrada poseduje fizičko obezbeđenje i recepciju 24/7. Stan je useljiv odmah. agencijska provizija 2% Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120192, II/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Luksuzan stan od 90m² u mirnom delu ulice Gospodara Vučića – parking mesto uključeno! Na izuzetnoj lokaciji, u ulici Gospodara Vučića, izdajemo prostran i luksuzno uređen stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 276.280 €, 85,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 350 €, 70,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM LUX poslovni prostor 70m2 u centru Zrenjanina u PC "MALA VAROŠ". PP ima tri odvojene prostorije i kuhinju. PP ima dva ulaza. Idealan za sve kancelarijske delatnosti i ordinacije. Ima lift. Centralno grejanje. Depozit obavezan. Žitni trg, Sprat, Namešten, Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vam predstavljamo , Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 588.020 €, 159,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.840 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 87.000 €, 107,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa vikendica, na odličnom mestu. Prodaje se polovina (vertikala) dvojne vikendice, uknjižena kao celina za sebe, sa odvojenim ulazima. Struktura....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE IZUZETAN PROSTOR – SURČIN, 300 m², 5 SOBA – STAMBENI ILI POSLOVNI Iznajmljuje se luksuzno opremljen prostor od 300 m² u Surčinu, sa 5 svetlih i prostranih soba. Prostor je savršeno prilagođen za stambene ili poslovne potrebe i dolazi sa kompletno opremljenim stilskim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 350.080 €, 95,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 132.000 €, 120,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo izuzetno komforan i luksuzan, dvosoban stan, u jednom od najlepših delova Voždovca i jednoj od najlepših ulica - Koste Jovanovića, koja je udaljena samo 3km od centra grada. U neposrednoj je blizini klinike Bel Medic, Marakane, Atletske dvorane, FONa, Fakulteta političkih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno namesten stan na Vracarskom platou. Sastoji se od prostranog i svetlog dnevnog boravka koji vodi na terasu, trpezarijski deo je povezan sa dnevnim boravkom, kuhinja je odvojena, dve spavace sobe, jednog kupatila i jednog toaleta. Kontakt telefon za vise informacija: +381(0)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 78m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena.STAN DUPLEKS OD 78m2 (41,5m2 treći sprat i 36,5m2 gornji nivo ) po ceni od 150 000 evra Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 41,5m2, od: Dnevni boravak, hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.870 €, 46,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 320.000 €, 124,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan sa prelepom terasom sa pogledom na dvorište. Miran deo Voždovca u neposrednoj blizini Super vera u Vojvode Stepe. Stan izdvojen od gradske gužve na par minuta od Autokomande. Izuzetan raspored – funkcionalan. PROSTORIJE: dnevni boravak, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, toalet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan sa pogledom na tvrdjavu u samom centru Novog Sada. Opremljen je sa svom belom tehnikom, hidromasazna kada, aparat za kafu, usisivac, mikrotalasna, masina za pranje i susenje vesa, masina za pranje sudova, frizider sa zamrzivacem, unutrasnje i spoljasnje roletne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan četvorosoban LUX stan na odličnoj lokaciji! Sa posebnom pažnjom projektovan, dizajnerski uređen i opremljen u ekstra klasi. Prodaje se kompletno namešten kao na fotografijama. Prostire se na dve etaže: u donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak povezan s trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 224,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam zaista izvanrednu nekretninu koja se nalazi u prestižnom naselju Tatarskog brda. Ova izuzetna kuća utelovljuje skladan spoj vizionarskog dizajna, luksuznih karakteristika i pogleda koji oduzimaju dah. Dok ulazite u ovaj izvanredni dom, dočekaju vas dva sprata izvanrednih....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.379.170 €, 656,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća na top lokaciji-Tatarsko Brdo. Lux vila Ophelija, sa predivnim pogledom na Frušku Goru i njene obronke. U osnovi kuća ima 187 m2, bez ulaganja. Ostavljena su 2 kupatila i wc da se urade po kupčevoj želji. Odlična oprema, podno i radijatorsko grejanje na gas, bežični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 362.560 €, 112,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Telepu. Mirno okruženje, dobra povezanost gradskim saobraćajnicama sa centrom grada. U blizini se nalaze vrtići, škola, pijaca, domovi zdravlja, marketi, restorani. Stan se nalazi na II spratu urbane vile sa tri stana. Stan sadrži: prostranu dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 58196, I/II, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen. Lux stan 140+20, svetao , prostran sa kaminom, kuhinja sa ugradnim elementima. Velika kuhinja sa trpezarijom gde I'ma izlaz na veliku teradu, veliki kupatilo sa tus I kadom I tri spavace sobe. EG, uknjizeno 1/1,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 313.000 €, 184,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se satoji od 137m2 stambene površine + 50m2 dvorišta....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 726)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>