• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 184 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX namešten trosoban stan u blizini centra. Stan je komplet renoviran,od poda do plafona. Rasplaže sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, odvojenim toaletom, posebnom prostorijom za garderober, tri terase i ostava. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 550 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN KOD SPENSA U ULICI DIMITRIJA TUCOVICA NA PRVOM SPRATU USELJIV OD 20.09. INFORMATIKA OKO 8.000-11.000 din RENOVIRAN STAN SA TERASOM O PODRUMSKOM OSTAVOM PARKING U DVORISTU ZGRADE CENA 550eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE SAVRSEN STAN U SAMOM SRCU GRADA NEDANO RENOVIRAN ,LUKSUZAN STAN SA PREDIVNIM POGLEDOM DVOSOBAN OD 50m2 SAVRSEN SPOJ LUKSUZA I UDOBNOSTI VREDI POGLEDATI CENA 900eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je luksuzno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta. Stan je kompletno obnovljen – promenjena je elektro i vodovodna instalacija, a svaki detalj urađen je s posebnom pažnjom i u skladu sa modernim standardima....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 224.224 €, 83,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan površine 83 m2 u mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks. Projekat će imati više od 9.000 m² stambenog prostora, 5 lokala i podzemne etaže sa 123 garažna mesta ali i više od 2000 m² zelenih površina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 258.390 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.500 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. U cenu je uključen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX trosoban stan na Sajmu !! Ulica Mikole Kocisa, 85m2, 1200e niski troskovi sta je nov i luksuzno namesten odmah useljiv stranci su dobrodosli za sve informacije pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 450,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena LUX vila u centru Sremske Kamenice, odlična za miran porodičan život! Nova, nikad useljavana kuća, bez ulaganja. Ova nekretnina se sastoji od dva dnevna boravka, dve odvojene kuhinje, tri toaleta, tri spavaće sobe, takođe, u svakoj sobi postoji i posebno kupatilo. Ova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 167.940 €, 45,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuća na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuća ima površinu od 130 m² i pruža sve pogodnosti za udoban porodični život.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 900 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX opremljenu fenomenalnu kucu na Petrovaradinu!!! - sa parking mestom kuca je mnogo lepsa uzivo nego na slikama odmah useljiva kuca ima svoj internet mozete uvesti svoj ako vam ne odgovara mogu stranci informatika-3000din, niski troskovi , inverter klima, grejanje gas pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 194.000 €, 74,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Predstavljamo vam elegantan, trosoban dupleks stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših rezidencijalnih zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealna za sve koji žele kvalitetan život daleko....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Odličan dvosoban apartman u srcu Zlatibora - Akcijska cena do kraja marta 2024. (ZGRADA SE GRADI KAO HOTEL BOR KARISMA- s tim štpo će imti veći bazen, veći prostor za SPA, kao i parkin mesta u garažama su planirana kao i najboljim tržnim centrima) POSTOJI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju novih stanova na lepoj gradskoj lokaciji za miran porodičan život. U pitanju je luksuzna novoizgrađena vila opremljena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa četiri stambene jedinice, ova vila koja ispunjava sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se komforan i moderno namešten trosoban stan u prestižnom naselju Belvil – jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u savremenoj zgradi, a sve u stanu je potpuno novo i pažljivo birano kako bi pružilo maksimalan komfor, funkcionalnost i estetiku. Raspored....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.280.000 €, 350,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kancelarijski prostor 350m u strogom centru Novog Sada, Pašićeva ulica na I spratu, komplet LUX sredjem sa 10 kamcelarija, odlično za velike firme, IT klmpanije, ordinacije ..TOP lokacija i pešačkoj zoni Novog Sada Cena 1.28 Miliona E Za više detalja pozovite agenta 063518546....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 433.000 €, 110,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, svetao, funkcionalan stan u lux novogradnji u blizini Specijalnog suda. Stan je sastoji od open space-a kuhinja-trpezarija i dnevna soba, 2 kupatila i 3 spavaće sobe. Stan je useljiv do Nove godine, moguća kupovina na kredit. U cenu stana je uključeno garažno mesto. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux potpuno opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari sa parking mestom u dvoristu zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, sobom kupatilom i terasom. Nalazi se u mirnoj ulici (manje prometna) a u blizini svih prodavnica apoteka igralista.Uknjižen 1/1.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Odličnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban život u njemu. Stan je u dva nivoa : veliki dnevni boravan sa odvojenom kuhinjom, fantastičnom zatvorenom terasom, ostavon i kupatilom, dok....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lux opremljen stan u Vrdniku od 95m2 zajedno sa garažnim mestom od 12m2. Sve je opremljeno,podno grejanje,smart home (Oblo uređaji instalirani),klima inverter. Regulacija temperature u stanu se obavlja preko digitalnog termostata,sve može automatski da se podesi Miran kraj,šetačka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 374.500 €, 134,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, duplex na odličnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan, cg sa kalorimetrima. I nivo: kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavaća soba, kupatilo, gostinski toalet i ostava. II nivo: tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Objekat je rađen visoko kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 299.900 €, 83,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja sa garažom - Dimitrija Tucovića Predstavljamo vam moderan, svetao stan sa panoramskim pogledom na grad. Osnovna prednost ovog stana je što cena obuhvata potpuno opremljenu kuhinju, sve ugradne plakare, luksuznu opremu i zavrsnu obradu koju su koristili investitori.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 120.900 €, 56,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 279.340 €, 98,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji! Rok izgradnje početak 2025 godine. Odlična lokacija - potez Bulevara patrijarha Pavla. Izuzetna oprema - odlična keramika, alu stolarija. Grejanje izuzetno ekonomično - podno grejanje na gas. Luksuzan stan na dve etaže! Na donjoj etaži dnevni boravak, dve....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 227.430 €, 92,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zelena avenija - novoizgrađeni kompleks. prodaje se luksuzan stan kompletno namešten i opremljen belom tehnikom. Veliki open space i dve spavaće sobe sa garderoberom, 2 sanitarna čvora. U cenu stana ulazi i parking mesto. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan kompletno opremljen! Zgrada je novija, stan je potpuno renoviran, poseduje led rasvetu-elasticni plafoni, prvoklasan bambus tarket, marazzi keramika, pvc stolarija, akvarijum u toaletu, demit fasada. Gleda na Temerinsku i Gundulicevu. KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 299.000 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 546886 Telefon: 064 8222 125 Predstavljamo fantastičan LUX petosoban stan u prelepom delu Novog Sada. Adamovicevo naselje kao predstavnik idealnog porodičnog a dovoljno urbanog dela grada. Stan se nalazi u prelepoj novoj zgradi, zidanom od strane jednog od odlicnog investitora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 163.470 €, 44,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 350.000 €, 187,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 187 m2 stambenog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.120 €, 46,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stepina Magnolija je objekat savremenog izgleda sa visokim standardima gradnje,na lepoj lokaciji na Voždovcu, koji zbog komercijalnih i rekreativnih sadržaja omogućava životni stil na zavidnom nivou. Cena je 3190 eur/m2+PDV(10%)--153120 eur +PDV (10%). Prostrane terase, najkvalitetniji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 477.920 €, 200,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Luksuzna dupleks kuća u 3 polu-etaže. Veoma interesantna i modernog dizajna, sa savremenim enterijerom. Ima prednje i zadnje dvorište, prostor za rekreaciju, pripremljeni prostor za saunu, vešeraj, 2 kupatila, 3 sp.sobe, dnevni boravak, modernu kuhinju, centralno grejanje, alarm i....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 330.000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 220m2, podrum, prizemlje i potkrovlje. Objekat je u izgradnji na nekih 85 procenata izgrađenosti, ukrovljen, razvedene....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 80.470 €, 39,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 96.820 €, 26,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux garsonjera u samoj blizini centra.U ceni ostaje sav namesštaj!Prilika! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 620.000 €, 120,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stana u Beogradu na vodi – bez provizije za prodavca! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔹 Specijalna ponuda – snižena cena do 15. jula: 620.000 € 🔹 Stambeni kredit moguć – stan je uknjižen 🔹 AKCIJA:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 174.120 €, 47,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 727)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>