• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 176 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 299.000 €, 70,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan čeka na vas! Novogradnja na lokaciji Savada III u Tošinom Bunaru, trosoban lux stan u izuzetnom stanju. Nalazi se na četvrtom spratu u jako održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Sastoji se od lepe dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika koji vodi do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.040 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi ! Moderna, luksuzna novoizgrađena vila opremljena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa šest stambenih jedinica. Vila je smeštena u mirnom delu Novog Sada nadomak Bulevara Evrope i Bulevara patrijaha Pavla. Oaza ekskluzivnog....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 158.000 €, 72,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 72m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se lux stan od 72m2 u novijem delu Petrovaradina, stan je uknjižen i moguća je kupovina na kredit. Grejanje na gas i daljinsko paljenje, digitalan display. Prozori, aluminijumske roletne, pločice i sanitarije su uvozne. Stan ima parking mesto.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.200 €, 93,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici, izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Enterijer je pažljivo uređen, sa stilom i sofisticiranim detaljima koji pružaju osećaj doma i udobnosti na svakom koraku. Stan obuhvata dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Elitnom naselju Novog Beograda "Belville". Stan je luksuzno opremljen , apartmanskog tipa, tako da ne može svako da se pronađe u njemu, već samo ljudi koji znaju da se prepuste hedonizmu i urbanom načinu života. Terasa, cg. Na duži najam. garaza uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan u Strogom Centru,Pešačka Zona !!! 500e ulica-Trg Republike 46m2 2-sprat stan je spreman odmah za vaše useljenje zgrada ima lift novogradnja za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122086, III/, klima, terasa, parking. Izdaje se jednoiposoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada (Adamovićevo naselje). Idealan za one koji žele kvalitetan životni prostor i potpunu udobnost. Stan je potpuno opremljen, moderno uređen i spreman za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 590 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan, stan u dva nivoa u Čalijama. Nalazi se na drugom spratu u manjoj, novoj, stambenoj zgradi, bez lifta. Opremljen je kuhinjom sa svim elementima, opremljena dnevna soba, trpezarija i dva kupatila i do sada nije useljavan. Površina stana je 148 m2 i odlične je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu West 65 nudi premium kvalitet, sofisticirani dizajn. Stan je po strukturi dvosoban , luksuzno opremljen , izuzetno svetao sa prelepim pogledom. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu 100eur. Stan je useljiv i izdaje se na duži vremenski....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.110 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban penthouse. Na krovu terasa od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 379.225 €, 153,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118243, VII/VIII, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stambeno poslovni objekat SQUARE 2, spratnosti po1+po2+pr+7+ps , je podeljen u tri lamele sa ukupno 97 stanova. Luksuzni stan na sedmom spratu, sa prelepom velikom terasom i jedinstvenim pogledom sadrži tri spavaće....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 74.270 €, 46,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

546811-Predstavljamo vam kompletno opremljen stan u hotelskom kompleksu Mimari na Kopaoniku. Hotel poseduje 3 zvezdice, lociran je na obroncima Kopaonika, na 5,5 km udaljenosti od centra i 3,5 km od najbliže žičare. Hotel raspolaže sa 42 luksuzno opremljene smeštajne jedinice različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 175.000 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na Lionu. Renoviran,lux. Posrednička naknada 2% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lion, 1.450.000 €, 573,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila iz 2000 godine. Zidana prirodnim kvalitetnim materijalom sa sendvič zidovima. Površina placa 4.2 ar,sama kuća 573m2 i plus garaža 120m2. Stolarija drvo aluminijum.Grejanje CG gradske toplane Tri elektricna brojila. Svaka prostorija ima klimu,video nadzor. Vodovodne instalacije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 300.000 €, 300,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna kuća u izgradnji, strukture po plus p plus 2. Kuća će biti funkionalno i moderno urađena po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. Nalazi se u mirnom delu grada, u naselju Čalije, blizu je vrtića i odlično povezan sa svim delovima grada. Projektovana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 44, 80.400 €, 67,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzni lokal koji se nalazi u prizemlju i ima 3 nivoa. Lokal je vlasnik sređivao za sebe, vrlo pedantno i predano misleći na svaki detalj sa ukusom i stilom. Lokal je svetao, odiše stilom kao i lepom i prijatnom energijom. Birana je prvoklasna luksuzna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, kompletno namešten stan površine 58 m² u novoizgrađenoj zgradi. Stan je opremljen sa stilom, dizajnerskim nameštajem i pažljivo biranim detaljima koji pružaju osećaj udobnosti i elegancije. Sadrži: Dve komforne spavaće sobe Otvoren dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.940 €, 38,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi na prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara - Prodaja lux stan. U dobroj zgradi okruženoj zelenilom prodaje se četvoroosoban stan. Zgrada sa liftom i urednim ulazom. Stan je trostrano orijentisan i veoma svetao. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupaila, terase. Dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 275.400 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz prosečan, fasada prosečna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada. CENS JE FIKSNA I VAŽI DO KRAJA JULA!!Bez lifta .Luksuzno opremljen stan na dva nivo .STAN SE PRODAJE SA NAMEŠTAJEM SVE PODPUNO NOVO. UKNJŽEN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 157.930 €, 45,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, ulica Đorđa Stanojevića. Lux jednoiposoban stan u izgradnji površine 45,45m² u prizemlju. Centralno grejanje, stolarija drvo-aluminijum, spoljne roletne sa elektro-podizačima, višeslojni hrastov pod i italijanska keramika, Bosal ulazna vrat, sobna vrata od medijapana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 31,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100383, Novi Sad, garsonjera, peti sprat.. Odličan, nov, LUX, nadasve svetao stan, komplet opremljen sa prelepim pogledom na Frušku goru Idealan kako za život, tako i za izdavanje, kako mesečno tako i izdavanje na dan. Mogućnost kupovine garaže. Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 234.840 €, 95,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen penthaus na izuzetnoj lokaciji, u mirnom okruženju nadomak pozorišta. Prostran dnevni boravak sa izlazom na veliku terasu pruža mnogo prirodnog svetla i udobnosti za svakodnevni boravak i uživanje. Stan poseduje tri spavaće sobe i odvojenu, funkcionalnu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 275.720 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 401.700 €, 142,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 soban stan u NOVOM SADU, TELEP površine 142m2. +terasa od 150 m2. Stan poseduje 2 parking mesta.Stan se nalazi u LUX vili. Extra kvalitet gradnje, korišćeni vrhunski materijali i oprema. Odličan raspored prostorija, izuzetna funkcionalnost. Vila je smeštena u mirnoj ulici....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 188.139 €, 121,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 121,38m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se pridaje svetao, luksuzan stan površine 104m2 u Žorža Klemansoa, 2.sprat, dvorišno orijentisan. Zgrada ima čuvare 24/7, privatno dvorište/dečije igralište. Sastoji se od dnevnog boravka, zastakljene terase, tri spavaće sobe, kupatilo i gostinski toalet. Prodaje se polunamešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 174.100 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen trosoban stan površine 58m2 na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija - Grbavica. Ova nekretnina se sastoji iz izuzetno prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i velike terase. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 531,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DEDINJE, PRESTIŽNA PORODIČNA KUĆA NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.800.000 EURA Lokacija: Beograd, Dedinje, u blizini stadiona Crvene zvezde Površina: 10 ari + glavna kuća pov. 531m2 + 2 garaže ukupnih pov. 88 m2 Struktura: Porodična kuća koja se prostire na 4 nivoa i koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 175.540 €, 61,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 184.900 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 162.720 €, 44,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 200,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je luksuzna kuća u nizu na Dedinju, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u Beogradu. Ova impozantna i potpuno uknjižena nekretnina pruža savršen spoj komfora, modernog dizajna i praktičnog rasporeda. Detalji nekretnine: Lokacija: prestižno naselje Dedinje,....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18680 Prodaje se lux jednoiposoban stan 40m2 na top lokaciji kod novog Maxija u Beočinu. Zgrada se nalazi na samom ulasku u Beočin. Zgrada je stara 1,5 godinu. stan ima jednu odvojenu sobu sa plakarom.Stan se prodaje sa novim nameštajem koji je radjen po meri stana.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 2.500 €, 257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzni, troetažni, komplet renoviran poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji, ugao Bežanijske i Glavne ulice u Zemunu. Ukupne površine je 257m2. Sastoji se od prizemlja, površine 32,78m2, koji čini vrlo komforan ulazni hodnik, sa prijemnim deskom sa jedne, i prostorije za....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 110.000 €, 295,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja porodične kuće koja se nalazi u Lebanu. Kuća je površine 260m2, luksuzno opremljena bez ulaganja sa 3 kupatila, i 2 kuhinje, nekoliko terasa malih i velikih. Sastoji se od suturena tj. podruma koji je pretvoren u stambeni prostor, prizemlja, sprata i potkrovlja.....