• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 162 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 450.000 €, 114,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 195.700 €, 59,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo Vam izvanrednu nekretninu. U pitanju je trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji, na Alibegovcu. Zgrada je useljena 2025. godine i nalazi se u sklopu zatvorenog kompleksa. Stan je luksuzno opremljem i dodatno je rađen, a prodaje se kompletno namštene.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 450,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux vila u centru Sremske Kamenice od 450m2! Nekretnina se sastoji od dva dnevna boravka, dve odvojene kuhinje, tri toaleta, tri savaće sobe sa sopstvenim kupatilom. Takodje, kuća ima 4 terase sa predivnim pogledom na Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu. U sklopu kuće je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u novogradnji, smešten u jednoj od najpoznatijih ulica u blizini Keja. Ova luksuzna nekretnina nalazi se na 5. spratu u zgradi sa liftom, u objektu renomiranog investitora poznatog po vrhunskom kvalitetu gradnje. Stan površine 43 m² pažljivo je dizajniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 24,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna i funkcionalna garsonjera smeštena u jednoj od najtraženijih lokacija – Cara Dušana. Ova svetla i prostrana garsonjera odiše udobnošću, u ceni je kompletan nameštaj, idealna kako za život, tako i kao investicija. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoisposoban stan na prodaju u centru Novog Sada, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Fantastičan lux opremljen stan u Centru grada. Stan se prodaje sa svim nameštajem koji vidite na fotografijama. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 599.000 €, 174,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA Sjajan nov pravi porodični, izuzetno funkcionalan i svetao stan, trostrano orijentisan. Sastoji se iz hodnika, kupatila, ostave, raskošnog open space prostora - kombinovanog dnevno - trpezarijskog dela sa izlaskom na prostranu terasu (za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 585.000 €, 130,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, luksuzan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2014.godine. Zgrada lepo održavana sa liftom. Stan je svetao, dvostran, otvorenog pogleda. Sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila - jedno sa jakuzzi kadom, a drugo sa tuš kabinom. Postoji i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 208.580 €, 75,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam ovu fenomenalnu izgradnju na Trandžamentu. Smart home sistem i lux apartmani, dobro poznat kvalitet gradnje i opreme je sve što vam je neophodno za vaš novi dom. Ovaj odličan komforan trosoban stan na posednjem spratu ove zgrade, kao pethaus. Poseduje dve komforne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan četvorosoban LUX stan na odličnoj lokaciji! Sa posebnom pažnjom projektovan, dizajnerski uređen i opremljen u ekstra klasi. Prodaje se kompletno namešten kao na fotografijama. Prostire se na dve etaže: u donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak povezan s trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 160,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se savremeno opremljen i moderno namešten poslovni prostor na Voždovcu, u blizini Darvinove pošte. Prostor je dvoetažni, ukupno merene kvadrature od 176 m2 (uknjižen na 160 m2). Luksuzno i moderno opremljen: optički internet, video nadzor, u svim kancelarijama postavljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 431.520 €, 147,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 494.400 €, 224,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Luksuzan četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Dunava i Ribarskog ostrva. Ovaj lep i svetao stambeni prostor luksuznih nota čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se tri spavaće sobe od kojih najveža spavaća soba ima sopstveno kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.350 €, 45,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 305.900 €, 71,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam svetao lux trosoban stan na lokaciji budućnosti. Stan je dvostrano orijentisan, adaptibilan u četvorosoban tako da ne gubi na prostoru i svetlosti. Lokacija je idealna za investiciju, zato što se ceo društveni život koncentriše upravo na ovoj lokaciji. Ulaganjem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan cetvorosoban stan sa 3 garazna mesta, kamin,bazen. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. 060 66 89 686 , 063 82 11 760 , Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 146.500 €, 44,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 170.000 €, 97,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću na 12 km od Novog Sada sa lepim placem kvadratnog oblika. Kuća je komforna, ima gradski vodovod, kanalizciju, gas, trofaznu struju, fiksni telefon, TV paket i flet internet. Kuća je dvosobna, jednoetažna. Moguća kupovina na stambeni kredit. Kuća je opremljena novim ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 316.090 €, 96,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na II spratu i ima 96.96m2. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket ekstra klase, FAN coilsistem grejanja/hlađenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 432.600 €, 130,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan stan na Bulevaru patrijarha Pavla.Luksuzno opremljena nekretnina,vrhunski kvalitet.Prostran dnevni boravak,3 spavaće sobe,2 kupatila,70m2 pripadajućeg dvorišta.U ceni su i garažno mesto i ostava u suterenu.Retko u ponudi!Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 462.470 €, 163,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 700.000 €, 181,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodje se luksuzna nekretnina na veoma atraktivnoj i traženoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Nekretnina poseduje svoj bazen kao i dvorište površine 150m2 sa malom delom koji je natkriven. Samu nekretninu čine i prostorije sledećeg rasporeda prostran dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 163.470 €, 44,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 48.500 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Studio apartman se nalazi unutar kompleksa Zlatiborski konaci. Stolarija: Al-drvo. Studio je kategorisan. Opremljen i namesten za 2 odrasle osobe i 2 dece. Sprat: I sprat (pogled I sprat), a ulaz iz prizemlja. Studio apartman ima svoje stalne goste koji se uvek rado vracaju. Gostima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.063 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 407 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 260.000 €, 360,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 861.000 €, 210,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se luksuzan penthaus u BW Quartet sa najlepšim pogledom na park! SA TRI GARŽE - koje su uračunate u cenu stana. 170m2 zatvorenog prostora i 80m2 su terase stn po projektnoj dokumentaciji uknjižen na 211m2 📍 Lokacija: Beograd na vodi, BW Quartet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 508.490 €, 187,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 598.888 €, 133,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 telefon 060/0660-429 🏙 Luksuzni penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u kompleksu Airport Garden....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 24.640 €, 44,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen stan - 44 m² + garažno mesto ◦ Lokacija: Radoja Domanovića 42,Salajka,Novi Sad Sprat: 1 Opis stana: • Nov, moderan stan sa luksuznom opremom. • Površina: 44 m² • Garažno mesto: 13 m² u sigurnoj garaži zgrade • Kuhinja: kompletno opremljena od medijapana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 122.877 €, 29,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 1.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na II spratu i ima 29.97m2. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket ekstra klase, FAN coilsistem grejanja/hlađenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 455.000 €, 151,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan sa 3 spavaće sobe, dnevnom, kupatilom, toaletom, ostavom i prelepom terasom. STOP pozivi agencija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.020 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni suteren sa visokim plafonima predstavlja savršenu kombinaciju elegancije, komfora i funkcionalnosti, idealan za svakodnevni život ili kao prostor za iznajmljivanje na dan. U enterijeru dominira kvalitetan nameštaj, koji je pažljivo odabran kako bi stvorio atmosferu sofisticiranosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 94,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno renoviran i opremljen stan na početku Bulevara Nemanjića. Stan ima 94m2 (87m2 korisne površine), po strukturi je komforan trosoban. Nalazi se na 15.-om od 17 spratova, istočno orijentisan. Renoviran po visokim standardima: spoljna PVC stolarija (antracit i bele....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 334.750 €, 85,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan i prostran trosoban stan u samom srcu Novog Sada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i prestižnu lokaciju. Smešten u mirnoj, boemskoj ulici u centru Novog Sada, ova nekretnina spaja komfor,eleganciju i spokoj. Dizajniran kao luksuzno urbano utočište,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvosoban stan površine 51 m² na III spratu zgrade sa liftom, u najstrožem centru Niša, sa pogledom na Konja (50 m) i Nišku tvrđavu. Struktura stana: dve sobe (prazne, obložene pločicama), odvojena kuhinja (indukciona ploča, ugradni frižider, veš mašina), kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.530 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 254.790 €, 86,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. Kontakt:021/2215100, 064/8033306 487868 .

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju na Kopaoniku. Apartman je luksuzno opremljen i pogodan je za izdavanje tokom zimske i letnje sezone. Prodaje se sa nameštajem i svom pratećom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 318.000 €, 83,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji u dobro građenoj zgradi novije gradnje, sa liftom, prodajemo uknjižen, luksuzno sređen stan od 83m2 na petom spratu od pet. Izvorno 3.5 preadaptiran u 3.0, izuzetno svetao, sunčan i funkcionalan sa etažnim grejanjem. Prodaje se delimično opremljen, a postoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 705)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>