• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 184 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • kablovska
    • klima
    • 1.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 504.700 €, 197,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina na TOP lokaciji!!! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja !! 41m2, 500e odmah useljiv stranci dobrodosli pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Voždovac, 229.600 €, 56,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan 3.0 poslovni apartman u kompleksu Voždove kapije. Strukturu apartmana čini prostran dnevni boravak, soba,kupatilo, terasa. Postoji moguićnost spajanja sa drugim poslovnim apartmanom slične kvadrature. Apartman je odmah useljiv. agencijska provizija 2% Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.440 €, 42,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelepa luksuzna garsonjera - STUDIO na Vračaru u predivnom delu, ulica Banjska. Garsonjera je prostrana, lepo organizovana, poseduje i krevet i garnituru sa televizorom, klima uredjajem, lepom kuhinjom, hodnikom i kupatilom. U cenu je uračunato i gorišćenje sopstvenog garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 927.000 €, 300,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna, novija kuća sa bazenom kod Somborske rampe. U pitanju je LUX vila koja se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostavom, šest spavaćih soba, tri kupatila, tri terase od kojih su dve oko 40m2. Kuća je bez ulaganja, na lokaciji gde su već izgrađene kuće....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 30m2. Nalazi se na četvrtom spratu (nije poslednji) u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se od ulaznog dela, višenamenske sobe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.700 €, 61,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 92,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 92m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan stan. Stan ima fenomenalnu terasu sa pogledom koji gleda i na Frušku Goru, kao i na grad. Zgrada i svi stanovi su radjeni najkvalitetnijom opremom, poput keramike prve italijanske klase, granitne pločice visokog kvaliteta u kuhinji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.220 €, 43,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 293.550 €, 57,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

FENOMENALNA nekretnina u samom centru Novog Sada. Stan je kompletno renoviran, lux sredjen, sve radjeno po meri, prodaje se komplet namešten. Predivan pogled na Zmaj Jovinu, idealan kako za život tako i kao investicija. Ovakav stan se retko pojavljuje u ponudi i vredan je svake pažnje.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.530 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 163.320 €, 44,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 2.000 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća P,1, u osnovi 150m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od kalitenih materijala i opremljena nameštajem. Unutrašnje stepenište vodi na visoko prizemlje koje se satoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Par stepenika iz dnevne sobe vode u trpezarijski....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 510.000 €, 192,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina u samom centru Novog Sada, namenjena za više vrsta delatnosti. Odličan prostor i pozicija lokala. Nekretnina je ranije bila u nameni restorana, ali sama lokacija i nekretnina je idelana kako za restorane,ketering firme, kancelarije, IT firme. Za više informacija i sam....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 184.830 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište ,teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 148.320 €, 46,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 83.340 €, 39,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 510.000 €, 283,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan petosoban stan površine 183m² sa krovnom terasom od 100m², smešten u modernoj novogradnji vrhunskog kvaliteta. Stan je projektovan tako da spaja prostor, luksuz i funkcionalnost, idealan za porodičan život ili prestižno urbano stanovanje. Struktura i karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.790 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 450.000 €, 168,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prva etaža prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 320.000 €, 90,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna ponuda – 4.0 stan 90 m² u prestižnom kompleksu Savada Na VII spratu moderne novogradnje, nalazi se izuzetna nekretnina od 90 m², trenutno u funkciji poslovnog prostora, ali sa savršenim potencijalom da postane luksuzan četvorosoban stan. Stan je u vlasništvu pravnog lica....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 850.000 €, 162,00 m2 cca 5250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lux kuća. Za više informacija pozovite. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik. Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, BANJA, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljivan stan u naselju Sunnyville – Pogled na Dunav U ponudi je potpuno nov, neuseljivan stan na četvrtom spratu moderne zgrade sa centralnim grejanjem, u mirnom i atraktivnom delu naselja Sunnyville. Stan se prostire na optimalno iskorišćenoj kvadraturi i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux dvosoban stan - Nova Detelinara ! - sa parking mestom Ulica Brace Popovic, 42m2, 650e odmah useljiv informatika 40e mogu stranci pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360.000 €, 68,00 m2 cca 5290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odlično pozicioniran stan u zgradi BW Aqua, na 23. spratu, sa direktnim i otvorenim pogledom na Kulu Beograd i panoramu grada. Stan ukupne površine 68 m² sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, master spavaće sobe sa sopstvenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.400 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 258.390 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan kopleks u samom centru Novog Sada. Rok izgradnje mart 2026. Pronađite idealnan stan za vas na vreme. kontaktirajte nas za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 227.370 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan u Lipovom Gaju. U ponudi je izuzetan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu. Reč je o vrhunskoj nekretnini sa dodatnim ulaganjima tokom same izgradnje – birani su kvalitetniji materijali, posebna rasveta, dodatna elektroinstalacija....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 56.000 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN - POSLOVNI PROSTOR JE LUX SREĐEN, SASTOJI SE OD DNEVNOG BORANKA, KUHINJE, KUPATILA I SPAVAĆE SOBE, GREJANJE JE NA GAS. STANU PRIPADA PARKING MESTO I PODRUMSKA PROSTORIJA. Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na Sinđelićevom trgu, kod Narodnog pozorišta, kompletno renoviran, sa novim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se ulaznog hola, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 412.000 €, 141,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi na svega 6-7 minuta peške od centra grada. Ono što svakako izdvaja ovu nekretninu jeste krovna terasa fantastičnog pogleda! Terasa ima 40m2, u sklopu koje se nalazi i mala kuhinja. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, visokog kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BANJA, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jedinstven luksuzan trosoban stan u naselju Sunnyville – premium deo Višnjičke banje, poznat po modernoj arhitekturi i prijatnom okruženju. Nalazi se na prvom spratu i već na prvi pogled odiše toplinom, funkcionalnošću i luksuzom. Prostran hodnik vodi ka dve komforne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 360.500 €, 220,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiva kuća u Veterniku, u blizini Lipovog gaja. Kuća ima ogroman dnevni boravak i 5 spavaćih soba, tri sanitarna čvora i mogućnost da se veliki tavan pretvori u stambeni prostor. Garaža je u sklopu kuce, a ispred su i parking mesta. Kuća je izuzetno kvalitetno zidana duplim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 389.060 €, 127,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux vila sa svim sadržajima, komplex sa svim sadržajima, dečije igralište, teretana. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje ! Kontakt telefon : 069-771-595 Terasa.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 727)