• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 162 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • renovirano
    • interfon
    • 1.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 156.110 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.700 €, 61,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, luksuzno opremljen trosoban stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 100m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je veoma lepo uređen i opremljen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 148.500 €, 99,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 . 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX opremljen I neodoljiv stan u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada,stan za uživanje na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe. Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji traze mir i tišinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 293.550 €, 57,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

FENOMENALNA nekretnina u samom centru Novog Sada. Stan je kompletno renoviran, lux sredjen, sve radjeno po meri, prodaje se komplet namešten. Predivan pogled na Zmaj Jovinu, idealan kako za život tako i kao investicija. Ovakav stan se retko pojavljuje u ponudi i vredan je svake pažnje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 148.700 €, 45,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj ulici, a opet na izuzetno povezanoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, pijace,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.650 €, 153,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 318,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad i Dunav. Put do komplexa, kao i unutar samog - asfaltiran. Jedna zaista nesvakidašnja ponuda gde se naselje sastoji od 5 izuzetnih kuća, svaka sa svojim placem na kojima je predviđen bazen. Sastoje se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 156.600 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, kompletno namešten stan površine 58 m² u novoizgrađenoj zgradi. Stan je opremljen sa stilom, dizajnerskim nameštajem i pažljivo biranim detaljima koji pružaju osećaj udobnosti i elegancije. Sadrži: Dve komforne spavaće sobe Otvoren dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.650 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux penthouse na Vračaru . LUX penthouse, trosoban,kompletno opremljen sa najlepsim pogledom na grad i Čuburski park. Odmah useljiv stan. 063- 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 99.040 €, 51,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju sa više različitih kvadratura i struktura u mirnom i dobro povezanom delu Adica. Odličan kvalitet gradnje i luksuzna oprema. Za više informacija pozovite naše agente. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama!....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 2.500 €, 300,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje **luksuzan poslovni prostor od 300m²** na izuzetno mirnoj i diskretnoj lokaciji. Prostor je idealan za kompanije i kancelarije koje zahtevaju eleganciju, profesionalnost i komfor. Enterijer je urađen po najvišim standardima – vrhunski materijali, moderan dizajn, prirodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.020 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 399.730 €, 147,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi , pdv , lux vila Monika 065/448-4648 Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 251.460 €, 76,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 511 Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Dostupan i na 2.,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 307.888 €, 63,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Jedno garažno mesto je obavezno uz stan BW KINGS PARK – Ekskluzivan dvosoban stan uz Savski park 📍 Beograd na vodi – BW....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 407.000 €, 136,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju luksuzno i moderno nameštenog stana koji se nalazi u manjem, mirnom kompleksu, u neposrednoj blizini reke Dunav. Lokacija je veoma tražena, pešaka se stiže do supermarketa, Osnovne škole, vrtića, crkve, Stari Grad Zemun je udaljen 15-20 minuta hoda. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX stan na jednoj od najlepših lokacija na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja. Stan je trosoban sa kvadraturom od 70m2. Struktura: dnevna soba koja je dvostrano orijentisana, dve spavaće sobe sa ugaonim plakarima, potuno opremljena ugaona kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 280.000 €, 85,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan na prodaju, u ulici MILEVE MARIĆ AJNŠTAJN, NOVI BEOGRAD Na prodaju opremljen četvorosoban stan u novoj zgradi. Mirna, moderna i urbano razvijena zona – idealna za porodičan život. Nova gradnja, vrhunskog kvaliteta, stan se nalazi na 7. spratu (poslednjem) – bez buke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122194, I/I, terasa, renoviran, dvorišna zgrada. Samo za keš kupca , uknjiženo kao idealan deo .Prodaje se super lux jednosoban apartman kod Ada Mall-a Apartman je kompletno renoviran spolja i iznutra i opremljen novim nameštajem, za koji se plaća posebno po dogovoru.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE PRELEP DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI-PET FRIENDLY ULICA MISE DIMITRIJEVICA NA PRVOM SPRATU -IMA LIFT DOZVOLJENI KUCNI LJUBIMCI MODERNO I LUKSUZNO OPREMLJEN STAN ODVOJENA SPAVACA SOBA I TERASA SA OSTAVOM USELJIV OD 01.10. 50m2 CENA 550eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 398.000 €, 103,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u ulici koja spaja Bulevar Kralja Aleksandra i Krunski venac, luksuzno opremljen stan,dvostrane orijentacije. Sastoji se od: hodnika ,komotnog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,master sobom sa garderoberom,drugom spavaćom sobom,ostevom,kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 87.000 €, 107,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa vikendica, na odličnom mestu. Prodaje se polovina (vertikala) dvojne vikendice, uknjižena kao celina za sebe, sa odvojenim ulazima. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 283.000 €, 70,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Sava centar U ponudi prelep, renoviran stan na fantastičnoj lokaciji! - Blizina vrtića, igrališta, teniskih terena, škola - Odlično povezan sa svim delovima grada -Stan je kompletno renoviran pre 6 meseci! -Jugozapadno orijentisan i izuzetno svetao -Za svaku preporuku!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 253.000 €, 56,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u zgradi Quartet 1 – Beograd na vodi. Prodaje se moderan i luksuzno opremnjen stan u zgradi BW Quartet 1 sa garažnim mestom i pogledom na Palatu Pravde u samom srcu Beograda na vodi. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, novije gradnje, sa urednim ulazom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.840 €, 89,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u istoj takvoj zgradi! Poželjna lokacija u slepoj ulici okruženoj zelenilom. Samo nekoliko minuta hoda do škola, velikih trgovina i ostalih pogodnosti. Zgrada ima dvorište od oko 300m2, prekriveno zelenilom, koje je dostupno samo stanarima zgrade. Ukupno u zgradi ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu ZepTerra nudi premium kvalitet, sofisticirani dizajn i raskošni park. Stan je po strukturi dvosoban , dizajnerski opremljen , izuzetno svetao sa prelepim pogledom. Garažno mesto u sklopu zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 242.000 €, 97,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE ČETVOROSOBAN LUKSUZAN STAN PO SMART SISTEMU. STAN POSEDUJE ČAK TRI ODVOJENE SPAVAĆE SOBE, VELIKU KUHINJU (ODVOJENU SA DVA PROZORA); DVA SANITARNA ČVORA LUKSUZNO I VEOMA MODERNO OPREMLJENA I VELIKU DNEVNU SOBU SA TRPEZARIJOM KAO I DVE PRELEPE TERASE!!! STAN JE URADJEN PO....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacija. Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće. Pozvati naše agente. Tel: 021/662-0001 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 329.900 €, 59,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana centar Beograd - Kosančićev venac,Topličin venac. Stan na Kosančićevom Vencu u divnoj zgradi, odličan ulaz i okruženje, sa pogledom na reku, Beograd na vodi, na BWF Stan se nalazi u odličnoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Stan je kompletno sredjen, lux. Prvi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.781 €, 41,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 673-705 (od ukupno 705)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>