• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome agencijska ponuda
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 162 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 935.888 €, 153,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 4 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 9. sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 176.130 €, 88,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je LUX stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, tri velike spavaće sobe, dva kupatila, dve velike terase i velikog hodnika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux potpuno opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari sa parking mestom u dvoristu zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, sobom kupatilom i terasom. Nalazi se u mirnoj ulici (manje prometna) a u blizini svih prodavnica apoteka igralista.Uknjižen 1/1.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 300.000 €, 47,00 m2 cca 6380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan dupleks u centru Kopaonika u okviru kompleksa Woodside, Kopaonik Residence. Apartman je ukupne površine 47m2, sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Prodaje se sa svim nameštajem i kućnim uređajima. U okviru hotela postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 274.925 €, 78,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Bez Provizije !!! Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo izvanredan stan na Crvenom krstu, u mirnom porodičnom delu sa predivnim pogledom. Na četvrtom spratu moderne zgrade s ukupno šest spratova, nalazi se ovaj elegantni trosoban stan u fazi izgradnje. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BANJA, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljivan stan u naselju Sunnyville – Pogled na Dunav U ponudi je potpuno nov, neuseljivan stan na četvrtom spratu moderne zgrade sa centralnim grejanjem, u mirnom i atraktivnom delu naselja Sunnyville. Stan se prostire na optimalno iskorišćenoj kvadraturi i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan četvorosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 131 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux 3.0 stan u Zemunu, od 88 m2, koji može da se koristi kao poslovno-kancelarijski prostor. Prodaje se kompletno namešten. Grejanje je podno, postoje i tri klime kao i unutrašnji i spoljašnji video nadzor. Stan je vrlo funkcionalan i urađen od visoko kvalitetnih materijala.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118370, PR/PR, klima, telefon, terasa, luks renoviran, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Kompletno renoviran stan u kuci. Luksuzno opremljen. Postoji mogućnost iznajmljivanja i 2 parking mesta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.670 €, 41,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 330.000 €, 316,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na odličnoj lokaciji u Vrdniku! Kuća u prirodi ima oko 315m2, novije je gradnje i izgrađena je na odličnom placu površine 1498m2. Poseduje prelepo uređeno dvorište koje izlazi na dve ulice. Što se tiče nusprostorija, poseduje garažu za dva vozila, letnjikovac, vinski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 395.500 €, 147,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux duplex, u novogradnji, na odličnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan, cg sa kalorimetrima. Na prvom nivou: kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavaća soba, kupatilo, gostinski toalet i ostava. Na dugom nivou: tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.752 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u srcu Beograda – savršen spoj elegancije i komfora. Predstavljamo vam vrhunsku stambenu zgradu projektovanu u modernom arhitektonskom stilu, koja nudi idealan dom za one koji traže luksuzan i udoban život u samom centru Beograda. Ova ekskluzivna zgrada odlikuje se prostranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 171.480 €, 47,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 363.220 €, 99,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 79.170 €, 38,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 147.600 €, 82,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini obale Save, parkova, restorana, najvećeg TC Galerija, šetališta Stan je opremljen posebnom pažnjom uz pomoć arhitekte gde se vodilo računa o odabiru nameštaja i materijala. Izuzetno prijatan,svetao i miran. Čine ga....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 61.450 €, 38,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan apartman u novom lux kompleksu na Kopaoniku. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme, spa centar, bazeni, sportski tereni, trim staza, igrališta, barovi, restorani i sve ono sto Vam je potrebno za uzivanje celih dvanaest meseci pored redovne skijaske sezone.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 525.300 €, 151,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam LUX nekretninu sa pogledom na DUNAV. Fantastična nekretnina na jako lepom mestu, na svega 5 minuta vožnje do centra grada. Stan je srukturno fenomenalan. Dnevna soba je prelepa, svetla, prostrana i izlazi na terasu koja ima cc50m2 i nije ušla u kvadraturu. Ova urbana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada +++ Agencijska oznaka stana 9117170. Novi Sad, centar, 86m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase. Grejanje je etažno na gas. Stan je posebnog arhitektonskog rešenja i jako funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 181.050 €, 95,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prestižan četvorosoban stan u izgradnji, idealan za kupce koji ne prave kompromise kada su u pitanju kvalitet, komfor i moderan način života. Ovaj savremeno projektovan stan pruža savršen balans između funkcionalnosti i elegancije, te predstavlja idealno rešenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 431.270 €, 117,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.130 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 474 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.910 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera koja se nalazi u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici. Ova lokacija pruža prijatan i tih ambijent za život. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade iz 2024. godine, koja je opremljena liftom. Površina stana iznosi 27....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan na keju. Stan je veoma prostran i komforan i čine ga: ulazni hodnik, dnevni borava sa trpezarijom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje i hlađenje je preko toplotnih pumpi, u kupatilu podno. Stan je opremljen nameštajem i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban lux stan. Dvosoban luksuzno namesten stan u Naselju Belville kod Delta City-a . Stan je apartmanski opremljen. Prostan i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija, kuhinja, spavaca soba, kupatilo, garazno mesto u zgradi. Stan je odmah useljiv i izdaje se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban lux namešten stan u Zemunu. CG se plaća po utrošku. Useljiv od 15.marta. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 522.000 €, 116,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 AKCIJA DO KRAJA JUNA! 🔥 CENA 4500E/m2 Specijalna ponuda: Mogućnost kupovine DVA garažna mesta po ceni od 30.000 € po garažnom mestu KOJA SE NLZE JEDNO PORED DRUGOG NA -1 NIVOU ODMAH PORED LIFT! Snižena agencijska provizija: samo 1.5% na ugovorenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 177.999 €, 41,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 330.000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 220m2, podrum, prizemlje i potkrovlje. Objekat je u izgradnji na nekih 85 procenata izgrađenosti, ukrovljen, razvedene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 338.870 €, 85,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan i prostran trosoban stan u samom srcu Novog Sada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i prestižnu lokaciju. Smešten u mirnoj, boemskoj ulici u centru Novog Sada, ova nekretnina spaja komfor,eleganciju i spokoj. Dizajniran kao luksuzno urbano utočište,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Braće Jerković, 1.800.000 €, 450,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan poslovni prostor na Voždovcu, na odličnoj lokaciji, pogodan za različite delatnosti, i odlično povezan sa svim delovima grada i u blizini autoputa. Objekat se sastoji iz tri nivoa od po 150m2, ima 13 soba, 3 kupatila + 3 toaleta, 4 terase, 3....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 235.000 €, 36,00 m2 cca 6530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks Woodside Kopaonik Residences, predstavlja visoke standarde i harmoniju sa prirodom. Pored kvalitetnog života, punog komfora i sa svim neophodnim sadržajima, ovaj kompleks Vam nudi poseban vid uživanja kroz savremenu arhitekturu sa kombinacijom kamena, drveta i staklenim površinama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.528 €, 65,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Lekinom brdu, u jednoj od najlepših urbanih zona grada, prodaje se stan u objektu čiji je kvalitet gradnje zasnovan na savremenoj formi moderne arhitekture i pažljivo biranim materijalima najvišeg kvaliteta koji su trenutno dostupni na tržištu. Već na prvi pogled jasno je da je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata, 4,5 soban. Veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je odvojena i ima svoju odvojenu ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 400.428 €, 118,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 510 Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Dostupan i na 6. i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, duplex stan, kod Čaira. Nalazi se na prizemlju i visokom prizemlju u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban duplex penthouse u novogradnji na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje na prvom nivou sa izlaskom na terasu, toalet. Tri spavace sobe sa izlaskom na prostranu terasu na drugom nivou, kupatilo. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 175,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom delu grada i pruža potpuni komfor za moderan i prijatan život višečlane porodice. Sastoji se od prizemlja u dva nivoa, koje čine ulazni funkcionalni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 1.399.300 €, 700,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Exkluzivna poslovna zgrada u Nišu! SAVRŠENA PRILIKA ZA VAŠ BIZNIS! Nudimo vam exkluzivni poslovni prostor površine 700 m², kompletan novo-izgradjeni luksuzni poslovni objekat u Nišu, visoko energetske efikasnosti, idealan za različite poslovne delatnosti. Jedinstvena ponuda ukoliko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.600 €, 188,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje luksuznih stanova Beograd ELITE NEKRETNINE. Lep svetao stan u novoj zgradi sa video nadzorom. Odlicna lokacija. Luksuzno opremljen stan nalazi se na Vračaru na drugom spratu. Stan se prostire na 180m2. Ima prostrani dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 705)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>