• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan prizemlje

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan prizemlje" pronađeno 227 nekretnina - prosečna cena 2.104 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Medijana, 500.000 €, 450,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux kuća po plus vpr plus jedan, u osnovi 150m2, ukupno oko 450 m2, na placu od 288 m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od kalitenih materijala i opremljena nameštajem. Unutrašnje stepenište vodi na visoko prizemlje koje se satoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 550 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan u Centru !! - novogradnja Ulica Valentina Vodnika , 44m2, 550e Odmah useljiv visoko prizemlje mogu stranci ljubimci - dogovor Pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 545.000 €, 380,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA LUX KUĆA, CENTAR INDJIJE, TOP LOKACIJA Na prodaju nova, lux kuća u centru Inđije na top lokaciji. 1.RASPORED PROSTORIJA: PODRUM: garaža za 3 automobila, kotlarnica, 3 sobe. U 1 sobi odrađena pomoćna kuhinja. PRIZEMLJE: velika dnevna soba spojena sa kuhinjom, trpezarijom, ostavom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan prizemlje'
1.500 €
350.000 €
450.000 €
  Stan, KAMENICA, 132.800 €, 57,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380.690 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX NEKRETNINA u naselju organizovanog tipa osmišljeno sa ciljem da odgovori na potrebe savremenog načina života, a samim tim i na savremene tendencije u projektovanju stambenih kompleksa. Nalazi se na 10 min automobilom od centra Novog Sada i obezbeđuje lak i brz pristup svim gradskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 435.000 €, 128,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Luksuzan petosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak srednje i osnovne škole, a u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara i Bulevara Evrope. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, četiri spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 95,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna lokacija! Ovaj luksuzni prostrani stan od 95m2(75m2+20m2 terase) nalazi se na odlicnoj lokaciji u srcu Starih banovaca sa fenomenalnim pogledoma na Dunav, sa 3 prostrana balkona, kupatilom i zasebnim toaletom, i zasebnom vesernicom u stanu. Blizu iskljucenja za autoput Beograd/....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 257.500 €, 270,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje, atraktivnog izgleda, ukupne površine 270m2, P+1+Pk, sa zasebnim ograđenim dvorištem u kojem se nalaze 3 parking mesta. Enterijer kuće je....

 
 
 
  Apartman, KAMENICA, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux Apartman nov nameštaj 140m2. Prizemlje odvojen ulaz. Elitno naselje. Najam može dugoročno ili kratkoročno. Cena može da se koriguje u zavisnosti od dužine najma. Kategorizovan sa 4 zvezdice " Diplomat Haven Novi Sad" Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 44, 80.400 €, 67,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzni lokal koji se nalazi u prizemlju i ima 3 nivoa. Lokal je vlasnik sređivao za sebe, vrlo pedantno i predano misleći na svaki detalj sa ukusom i stilom. Lokal je svetao, odiše stilom kao i lepom i prijatnom energijom. Birana je prvoklasna luksuzna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 450.000 €, 168,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prva etaža prizemlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 290.000 €, 265,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća bez ulaganja, strukture P+II, koja se nalazi na jednoj od trenutno najtraženijih lokacija u neposrednoj blizini parka Čair, Hitne pomoći, Kliničkog centra i ostalih vitalnih objekata koji olakšavaju svakodnevni život. Kuća se nalazi na placu površine 3 ara.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 170.000 €, 390,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux kuća se nalazi u centru Paraćina sa pogledom na grad, plac je pravougaonog oblika i ograđen je sa svih strana. Plac poseduje različite vrste voća, vinove loze i drugo. Na placu, pored kuće nalazi se i ozidan letnjikovac koji takođe ima pogled na voćnjak, baštu. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 360.500 €, 210,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Petrovaradina, u mirnoj ulici, sa predivnim pogledom na obronke Fruške gore, nudimo vam izuzetnu kuću, koja zadovoljava i najrazličitije ukuse. Izuzetno kvalitetno građena, sa ugrađenim kvalitetnim materijalima i luksuzno opremlena. Kuća je priključena na gas i ima....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 550.000 €, 229,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivnu nekretninu na atraktivnoj zemunskoj lokaciji na početku Altine. U pitanju je luksuzna porodična kuća iz 2019. godine, koncipirana u 4 nivoa (suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) sa lepim dvorištem, uređenom baštom i bazenom, garažom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 518.888 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan stan u prizemlju uz Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: Prizemlje 📐 Površina:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, duplex stan, kod Čaira. Nalazi se na prizemlju i visokom prizemlju u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 237.000 €, 250,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta, u delu grada prepunom moderno izgrađenih objekata, izgrađenih u prethodnih dvadesetak godina. Ukoliko želite da se sklonite od gradske....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 265.000 €, 136,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.400 €, 149,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzna novogradnja u jednom od najprestižnijih delova Beograda, u samom srcu gradskog jezgra. Arhitektoski zamišljena izgradnja savršeno se uklapa sa arhitekturom 19. veka. Ova nekretnina je građena i opremljena na visokom nivou samim tim omogućava visok nivo komfora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 255.200 €, 88,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja stanova na Voždovcu Moderna novogradnja, odlična lokacija, kao i savremeni koncept stanovanja su razlozi da upravo u ovoj zgradi pronađete Vaš novi dom. Lux stan na visokom prizemlju, povrsine 88m2, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u cijem nastavku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja prekrasnog duplex stana od 111 m² sa tri prostrane spavaće sobe. Veliki i svetli dnevni boravak sa modernom kuhinjom i elegantnom trpezarijom savršeno je mesto za porodične trenutke i druženja. U prizemlju se nalazi praktičan WC, dok je kupatilo na spratu, opremljeno savremenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 307.888 €, 63,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Jedno garažno mesto je obavezno uz stan BW KINGS PARK – Ekskluzivan dvosoban stan uz Savski park 📍 Beograd na vodi – BW....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 1.000 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju, u mirnom i prestižnom delu grada, izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 65 m² koji se nalazi u prizemlju i poseduje sopstvenu baštu površine 30 m². Stan odiše elegancijom i udobnošću, pažljivo uređen do najsitnijih detalja, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 450.000 €, 219,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena prilika, na prodaju dve prelepe vikendice u samom srcu Divčibara U neposrednoj blizini ski staze Centar, na samo 550m od centra, a opet izdvojeni od bilo kakve buke i okruženi prirodom Na savršenoj poziciji za aktivan odmor tokom zimskih meseci na samo 250m od ski staze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 57,34m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 499.000 €, 183,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

063518546 Prodajemo LUX PAMETNU KUCU 181m Sremska Kamenica na Popovici u naselju zatvorenog tipa POPOVICA LUX Pr+2+krovna terasa sa djakuzijem. Kuca je useljiva odmah petosobna , u tri etaze,sa 4 kupatila,tri terase, jedna zelena u prizemlju oko 60m , jedna na krovu sa pogledom na....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 669.500 €, 258,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu lux kuću u Sremskim Karlovcima. Kuća je gradjena najkvalitetnijim materijalima. Nalazi se na blagom uzvišenju i pruža se predivan pogled na Dunav. Na prizemlju se nalazi garaža za dvoje kola, vešernica i prostor za teretanu. Na visokom prizemlju nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, UB, 550.000 €, 203,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U moru nekretnina u ovoj kategoriji, sa zadovoljstvom izdvajamo baš ovu jer može biti Vaš budući dom. Nalazi se samo 3 minuta vožnje od uključenja na autoput Miloš Veliki u Ubu. Na dobroj lokaciji, u naselju Murgaš blizu centra Uba koji poslednjih godina doživljava ekspanziju u razvoju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 500.000 €, 143,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru - 122m² Prodaje se luksuzan četvorosoban stan od 122m² na drugom spratu vrhunske novogradnje na Vračaru, sa planiranom useljivošću u martu 2025. godine. Ovaj stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna porodična kuća u mirnom delu Borče – 250 m² + uređeno dvorište! Na prodaju prostrana, luksuzna kuća u Borči, udaljena svega 1 km od Zrenjaninskog puta – dovoljno blizu svim sadržajima, a izdvojena od gradske buke i gužve. ???? Plac: 5,5 ari ???? Stambena površina: 250 m²....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 313.000 €, 184,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća u izgradnji. Površina kuće je 184 m2 + 42m2 dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 243.075 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 69,45m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 117.500 €, 47,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal na dva nivoa sa velikim izlogom u prizemlju nove lux zgrade. Prvi nivo ima 21m2, a galerija 26m2. Pogodan za razne delatnosti a može se koristiti i kao stan. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena je bez PDV-a. Agencijska provizija 2%.//Agent:060-15-88-466//....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u gradu Sastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta. -Donji nivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.100 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan površine 76m², smešten na visokom prizemlju u zgradi sa samo 6 stanova. Ovaj svetao i funkcionalan stan nudi udobnost i mir, a dodatnu vrednost čini pristup dvorištu koje omogućava opuštanje i uživanje na otvorenom prostoru. Struktura stana: Veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 370.000 €, 97,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u prizemlju nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m,sa pripadajucim dvoristem od 52 m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje....