• GoHome Professional
barem 150 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • barem 150 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 150 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 305 nekretnina - prosečna cena 908 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 34000 eura
    • do 42000 eura (prosečna cena)
    • do 51000 eura
    • do 425 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća - Mramor(Mramor)Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 11.000 €, 1847,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen, vlasništvo 1/1, za dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 1847m² · 11.000€.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132216, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m². Zemljiste je ravno, plodno i pogodno za razlicite poljoprivredne namene, kao i kao dugorocna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 24.000 €, 1200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovo je idealna prilika da postanete vlasnik izuzetnog građevinskog placa površine 12 ari i 26 m², smeštenog na idiličnoj lokaciji na obroncima Fruške gore. Plac je okružen prirodnim lepotama i nalazi se u vikend zoni iznad mesta Ležimir, nadomak Nacionalnog parka Fruška gora, gde....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 29.000 €, 3730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Merošini, na putu za selo Rožina, površine 3730m2. Plac je poljoprivredno zemljište, nalazi se uz asvaltni put. Uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1 kroz 1. Ukoliko imate dodatnih pitanja budite slobodni da nas kontaktirate. Plac, Merošina - Merošina |....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 12.000 €, 23391,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta-Čečina(Doljevac)Na prodaju obradivo poljoprivredno zemljište u ataru sela Čečina. Sastoji se iz više parcela, ukupna površina 23391 kv.za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-1199 .

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 206.000 €, 2500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično pozicioniran plac ukupne površine 2.500 m² na Širinama iznad Alibegovca, u atraktivnom delu Sremske Kamenice nadomak Novog Sada. Parcela se vodi na KO Bukovac i uknjižena je bez tereta. Plac se nalazi na nadmorskoj visini od 300 metara, i pruža panoramski pogled....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132224, uknjizen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored. Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjizen 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 268.000 €, 4438,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta, u okruženju borove šume i sa prelepim pogledom na predele i reku Rasinu ( udaljena oko 150 met). površina parcele je 4.438 m2 a građevinska dozvola se....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 55.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep plac nadomak Beograda. Panoramski pogled na Beograd, Novi Beograd, Savu, Avalu, Kosmaj, Bukulju. Mirna lokacija, čist vazduh, gotovo netaknuta priroda nadomak grada. Idealan za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju. Površina placa je 49 ari, front 20m, informacija o lokaciji;....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 82.400 €, 841,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin, Širine - Vezirac. Izdvajamo iz ponude plac u građevinskom području, dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće. Dozvoljena spratnost suteren, prizemlje i jedan sprat. Veličina placa 841m2, front 39m2. Prilaz placu nasut (tucanik). Do glavnog puta, na kom se nalazi....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 439.800 €, 480,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena spratna kuća na Klisi na placu od 310 m2. Kvalitetno je građena. Moguća zamena za stanove, automobile, IDS 15938. Kuća, Novi Sad - Klisa | Prodaja · 480m² · 439.800€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 39.500 €, 3800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Novom Selu, 38 ari. Nalazi se u građevinskom području, u blizini puta i komunalne infrastrukture. Uknjižen je i vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Donje Medjurovo | Prodaja · 3800m² · 39.500€.

 
 
 
  Plac, LIPOVICA, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132278, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lipovica | Prodaja · 800m² · 43.000€.

 
 
 
  Plac, ŠID, 10.000 €, 965,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Moroviću, površine 9,65 ari, u ulici Šidska, 100 m od reke Bosut. Pored placa prolazi asfaltni put, struja, voda,na istom dozvoljeno građenje. Za dodatne informacije pozvati na broj telefona 065/2450- 634 Prikaži broj Živko Plac, Šid - Morović | Prodaja · 965m²....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 41.200 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru 10 ari pored vode, 16 m od obale (Knićanski deo). Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs,....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 32.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 16 ari u građevinskom područiju, u Guncatima, Barajevo. Plac je pravilnog oblika, sve komunalije u blizini .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 1.150.000 €, 500,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan lokal u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, na odličnoj lokaciji koja obezbeđuje dobru vidljivost i lako dostupnost. Prostor se nalazi u novoj gradnji i odlikuje se velikom površinom od 500 m², što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Zahvaljujući izvoru....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 71.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Donjoj Vrežini(D.Vrežina)Prodaja placa u Donjoj Vrežini površine 57 ari na 100-tinak metara od Nišave. Gradsko građevinsko zemljište upisano sa svojinom. Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.018-299-229 064-538-11-99. Agencija....

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 13.000 €, 819,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 8.19 ari preko puta kanala u Kostolcu sa neuknjizenom garazom od oko 15m2 koja ima struju, vodu, i prikljucak za grejanje Garaza je idealna za čamac, pribor za pecanje, rostilj. .. Plac je duzine 99.5 metara a sirine 9m sa jedne i 8 m sa druge strane cena 17.000eur....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 159.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno pripremljena investicija u Soko Banji(Soko Banja)Odlična investicija u Soko Banji! Plac 12 ari sa projektom objekta od 700kvm koji se sastoji od poslovnog prostora, magacina i 10 apartmana za izdavanje. Dokumentacija je kompetna i sređena, komunalije plaćene,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 1.960.000 €, 489,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Senjaku u rezidencijalnom delu, okružena luksuznim porodičnim vilama i obiljem zelene površine. Kuća je izgrađena 2003. godine, pruža idealan dom za one koji traže mir i privatnost, okružena zelenilom. Obezbeđuje mir i sigurnost, idealno za porodice. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 99.000 €, 4000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac u Donjem Vlasu. Plac je površine 39,70ari, gradsko građevinsko zemljište. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem....

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.500 €, 1624,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa na Jelašničkom putu(Niška Banja)Prodaja placa na Jelašničkom putu površine 16,24 ara pored asfalta. Izlaz ka putu oko 8 metara a ostali deo placa ide u dubinu. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 190.000 €, 1115,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa-put ka Niskoj banji(Niška Banja)Prodaja placa u Nisu-put ka Niskoj banji. Odlicna lokacija ya iygradnju poslovnih objekata,do glavnog puta. .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 11.000 €, 1438,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište površine 1438m2 koje se nalazi u naselju Kalakača u Beški. Parcela je ravna, fronta širine 11 metara, i prostire se uz sam prilazni put u dužini od 112 metara, do placa se dolazi putem koji je uz sam auto-put E-75. Prilazni put je tucanik i delimično zemljani....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 675.520 €, 8400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132215, uknjižen. Prodaja - GRADJEVINSKI PLAC 8444 m², na Sentandrejskom putu. U obliku KOCKE. Moguća PARCELACIJA. Blizina svih infrastruktura, voda, struja, kanalizacija. Dugoročna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Uknjizen 1/1. Više informacija....

 
 
 
  Plac, VINIK, 66.500 €, 617,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa-Podvinik(Branko Bjegović)Prodaja placa 617 kv, Podvinik u blizini skole i vrtica,izlazi na dve ulice.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 450.000 €, 1600,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se atraktivan plac površine oko 20 ari na odličnoj lokaciji – put za Mirijevo. Plac je sa blagom kosinom i ima izlaz na dva puta (glavni i sporedni), što pruža izuzetan potencijal za organizaciju i pristup budućem objektu. Izveštaj o lokaciji Dozvoljena komercijalna izgradnja....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVSKA PALANKA, 19.800 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac u selu Ratari kraj Smederevske Palanke – Ravan, dobar prilaz Ovaj atraktivan plac se nalazi u mirnom i pitomom selu Ratari, u blizini Smederevske Palanke, pružajući savršen ambijent za život u prirodi, a istovremeno dovoljno blizu urbanih sadržaja. Plac je ravan i u potpunosti....