• GoHome Professional
barem 150 m2 Zadnjih 7 dana potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 Zadnjih 7 dana potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 Zadnjih 7 dana potkrovlje

  • Za upit "barem 150 m2 zadnjih 7 dana potkrovlje" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 1.012 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 60000 eura
    • do 75000 eura (prosečna cena)
    • do 90000 eura
    • do 750 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 144,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu podeljena na dva odvojena stabena dela sa posebnim ulazima.U prizemlju se nalazi kuhinja povezana sa dnevnim boravkom,spavaća soba i kupatilo.Potkrovlje je raspoređeno po istom principu poseduje kuhinju,dnevnu sobu,spavaću sobu,kupatilo,s tim....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u vikend naselju Donje Vlase na placu od 10,5 ari.Kvalitetna novija gradnja.U prizemlju garaza,na spartu konforan denevni boravak sa trpezarijom i kuhnjom,odvojene tri spavace sobe. u potkrovlje u grubim radovimamoze da se dobije lep stambeni prostor) i velika terasa.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 155.000 €, 154,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u naselju Šest topola, nedaleko od pošte i policije. Lokal je izdat, a sastoji se od mokrog čvora i dve prostorije. Što se stana tiče, isti je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 zadnjih 7 dana potkrovlje'
141.000 €
141.000 €
95.000 €
  Kuća, KNIĆANIN, 39.000 €, 160,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 167,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem petosoban stan kod parkića Svetog Save u Nišu(Bulevar Nemanjića)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaje se petosoban stan kod parkića Svetog Save uknjižene površine 122kvm a ukupne 167kvm. Stan je triplex i nalazi se na IV, V, i VI spratu zgrade. Na prvoj etaži se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 141.000 €, 188,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine u osnovi 93m2, ukupne površine 188m2, na placu površine 255m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje sa....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 152.000 €, 190,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prelepom prirodnom okruženju, u podnožju planine Goč, u naselju Kamenica, nalazi se kuća koja predstavlja pravu retkost na tržištu. Smeštena na pažljivo uređenom placu površine 4.17 ari, okružena šumom, zelenilom i potokom koji protiče kroz dvorište, ova nekretnina pruža mir, privatnost....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 139.900 €, 205,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽENA KUĆA NA KOSMAJU! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 139.900 EURA Lokacija: Opština Sopot, Stojnik Površina: kuća 205m2 + 28m2 pomoćnog objekta + 11 ari placa (sve uknjiženo) Kuća se sastoji od tri nivoa koja čine: - 2 sobe; - trpezarija sa kuhinjom; - kupatilo; - velika....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce- Jelasnica(Jelašnica)Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 271.000 €, 139,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodičan stan sa dvorištem – 98m² + dodatnih 41m² u postupku legalizacije na top lokaciji sa pripadajućim dvorištem od 1,5 ari, idealan za porodičan život. Lokacija – svega 50 metara od škole, praktično preko puta, što ovu nekretninu čini savršenom za porodice sa decom.....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 195.000 €, 228,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović(NR. Jović)Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović na placu od 4,5ari, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, WC i kupatilo,dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, dnevna soba i još jedna soba sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 151.000 €, 230,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Ova lepa kuća je u mirnom delu Nove Pazove, nadomak železnicke stanice, a nije daleko od centra naselja. Građena je 80-tih godina, izuzetno kvalitetno. Ima tri stana: dvosoban u prizemlju i garažu, trosoban na spratu i dvosoban u potkrovlju (bez kosina). Ima EG na gas, tri kupatila,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 700.000 €, 232,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru grada, u prometnoj ulici, blizu Tamiškog keja u ponudi su dve kuće ukupne površine 232m2 na tri placa 7.51 ar i suvlasnički udeo na prvom placu. Do ulice vlasnik poseduje suvlasnički udeo na placu ekvivalenta 1.56 ara i porodičnu stambenu zgradu korisne površine 159m2, uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.125.000 €, 237,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u ulici Prote Mateje, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru. Nekretnina površine 320m² nalazi se na placu od 3.5 ari i predstavlja retku ponudu na tržištu, kako zbog prestižne lokacije, tako i zbog potencijala koji pruža. Kuća je organizovana na tri nivoa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 449.000 €, 250,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kuća na četiri nivoa idealna za porodično stanovanje ili kao investicija. Karingtonka od crvene fasadne cigle. Prvi nivo se sastoji od velikog dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na veliku terasu, trpezarijskog dela, sobe, kuhinje, ulaznog hodnika i toaleta. Drugi nivo:....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 61.800 €, 266,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća se sastoji iz prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su renovinani i sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zeleno Polje - Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 200.000 €, 270,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se velika porodična kuća građena od čvrstog materijala na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Paliću. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, ostave i kupatila u prizemlju, dve sobe i kupatila na prvom polu spratu, dve sobe na drugom polu sparatu i jedne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vesernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 315.000 €, 294,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostrana porodična kuća na početku naselja Miljakovac 3. Idealna za veliku porodicu, sa velikim dvorištem, u mirnoj ulici, na obodu Manastirske šume. Ukupna neto površina kuće je 294m2 od čega 208m2 stambenog prostora, 86m2 garaža i podrum + potkrovlje 70m2, struktura....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 210.000 €, 297,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U pilici smo da Vam ponudimo kuću,samu na placu ,koja je zidana za potrebe višečlane porodice ,deljiva je na dve stambene celine, i sastoji se od prizemlja,sprata i potkrovlja, na placu od 5.04ara.U prizemlju kuće se nalazi: prostrano predsoblje,velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 200.000 €, 355,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrana porodična kuća površine 355m², smeštena na placu od 5.5 ari u mirnom delu Leštana. Nekretnina se prostire na više nivoa i pruža veliki potencijal kako za porodičan život, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Posebnu vrednost kući daju velike....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 365,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća se nalazi u lepom novijem delu Nove Pazove, u blizini hotela Filija. Na placu od 7 ari, uvučena od ulice do kraja placa izgrađena je vrlo kvalitetna kuća kao poslovno stambeni objekat. U prizemlju je metalo-plastičarska radionica, na spratu 3.0 stan I potkrovlje nedovršeno, ali....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 369,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2 i pomoćnim objektom, na placu površine 327m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, sa unutrašnjim stepeništem koje vodi do svih etaža, predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 299.900 €, 375,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano i odmah useljivo. Ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. U dnevnoj sobi je funkcionalni kamin, koji upotpunjuje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.250.000 €, 377,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom i najlepšem Voždovca, smeštena je prostrana porodična kuća ukupne površine 377 m2, na placu od 4,2 ara. Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 675.000 €, 638,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 268.000 €, 4438,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta, u okruženju borove šume i sa prelepim pogledom na predele i reku Rasinu ( udaljena oko 150 met). površina parcele je 4.438 m2 a građevinska dozvola se....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 675.000 €, 517,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 32)

<< <1> >>