• GoHome Professional
barem 140 m2 zadnjih 7 dana potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 140 m2 zadnjih 7 dana potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 140 m2 zadnjih 7 dana potkrovlje

  • Za upit "barem 140 m2 zadnjih 7 dana potkrovlje" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 1.101 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 60000 eura
    • do 75000 eura (prosečna cena)
    • do 90000 eura
    • do 750 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BATAJNICA, 271.000 €, 139,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodičan stan sa dvorištem – 98m² + dodatnih 41m² u postupku legalizacije na top lokaciji sa pripadajućim dvorištem od 1,5 ari, idealan za porodičan život. Lokacija – svega 50 metara od škole, praktično preko puta, što ovu nekretninu čini savršenom za porodice sa decom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 167,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajem petosoban stan kod parkića Svetog Save u Nišu(Bulevar Nemanjića)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaje se petosoban stan kod parkića Svetog Save uknjižene površine 122kvm a ukupne 167kvm. Stan je triplex i nalazi se na IV, V, i VI spratu zgrade. Na prvoj etaži se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 144,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu podeljena na dva odvojena stabena dela sa posebnim ulazima.U prizemlju se nalazi kuhinja povezana sa dnevnim boravkom,spavaća soba i kupatilo.Potkrovlje je raspoređeno po istom principu poseduje kuhinju,dnevnu sobu,spavaću sobu,kupatilo,s tim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 140 m2 zadnjih 7 dana potkrovlje'
95.000 €
95.000 €
141.000 €
  Kuća, TOPOLA, 155.000 €, 154,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u naselju Šest topola, nedaleko od pošte i policije. Lokal je izdat, a sastoji se od mokrog čvora i dve prostorije. Što se stana tiče, isti je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 39.000 € na 37.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KNIĆANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 39.000 €
18.05.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 141.000 €, 188,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine u osnovi 93m2, ukupne površine 188m2, na placu površine 255m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje sa....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 152.000 €, 190,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prelepom prirodnom okruženju, u podnožju planine Goč, u naselju Kamenica, nalazi se kuća koja predstavlja pravu retkost na tržištu. Smeštena na pažljivo uređenom placu površine 4.17 ari, okružena šumom, zelenilom i potokom koji protiče kroz dvorište, ova nekretnina pruža mir, privatnost....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu.Kuća poseduje sopstvenu kotlarnicu za grejanje na gas,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 139.900 €, 205,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA NA KOSMAJU! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 139.900 EURA Lokacija: Opština Sopot, Stojnik Površina: kuća 205m2 + 28m2 pomoćnog objekta + 11 ari placa (sve uknjiženo) Kuća se sastoji od tri nivoa koja čine: - 2 sobe; - trpezarija sa kuhinjom; - kupatilo; - velika....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce- Jelasnica(Jelašnica)Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 195.000 €, 228,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović(NR. Jović)Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović na placu od 4,5ari, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, WC i kupatilo,dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, dnevna soba i još jedna soba sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 151.000 €, 230,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Ova lepa kuća je u mirnom delu Nove Pazove, nadomak železnicke stanice, a nije daleko od centra naselja. Građena je 80-tih godina, izuzetno kvalitetno. Ima tri stana: dvosoban u prizemlju i garažu, trosoban na spratu i dvosoban u potkrovlju (bez kosina). Ima EG na gas, tri kupatila,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 700.000 €, 232,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U centru grada, u prometnoj ulici, blizu Tamiškog keja u ponudi su dve kuće ukupne površine 232m2 na tri placa 7.51 ar i suvlasnički udeo na prvom placu. Do ulice vlasnik poseduje suvlasnički udeo na placu ekvivalenta 1.56 ara i porodičnu stambenu zgradu korisne površine 159m2, uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.125.000 €, 237,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u ulici Prote Mateje, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru. Nekretnina površine 320m² nalazi se na placu od 3.5 ari i predstavlja retku ponudu na tržištu, kako zbog prestižne lokacije, tako i zbog potencijala koji pruža. Kuća je organizovana na tri nivoa....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 61.800 €, 266,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća se sastoji iz prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su renovinani i sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zeleno Polje - Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 200.000 €, 270,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća građena od čvrstog materijala na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Paliću. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, ostave i kupatila u prizemlju, dve sobe i kupatila na prvom polu spratu, dve sobe na drugom polu sparatu i jedne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vesernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 315.000 €, 294,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na početku naselja Miljakovac 3. Idealna za veliku porodicu, sa velikim dvorištem, u mirnoj ulici, na obodu Manastirske šume. Ukupna neto površina kuće je 294m2 od čega 208m2 stambenog prostora, 86m2 garaža i podrum + potkrovlje 70m2, struktura....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 365,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća se nalazi u lepom novijem delu Nove Pazove, u blizini hotela Filija. Na placu od 7 ari, uvučena od ulice do kraja placa izgrađena je vrlo kvalitetna kuća kao poslovno stambeni objekat. U prizemlju je metalo-plastičarska radionica, na spratu 3.0 stan I potkrovlje nedovršeno, ali....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 369,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2 i pomoćnim objektom, na placu površine 327m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, sa unutrašnjim stepeništem koje vodi do svih etaža, predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 299.900 €, 375,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano i odmah useljivo. Ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. U dnevnoj sobi je funkcionalni kamin, koji upotpunjuje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.250.000 €, 377,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom i najlepšem Voždovca, smeštena je prostrana porodična kuća ukupne površine 377 m2, na placu od 4,2 ara. Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 675.000 €, 638,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 268.000 €, 4438,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta, u okruženju borove šume i sa prelepim pogledom na predele i reku Rasinu ( udaljena oko 150 met). površina parcele je 4.438 m2 a građevinska dozvola se....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 675.000 €, 517,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 29)

<< <1> >>