• GoHome Professional
barem 150 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "barem 150 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 150,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstvena ku��a sa bazenom i wellness sadr��ajem u mirnom delu naselja Zuce , u blizini Avale . U��u��kana u zelenilu i privatnosti, ova nekretnina predstavlja idealan spoj prirode, komfora i investicionog potencijala. Ku��a se prostire na tri nivoa, ukupne povr��ine....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 110.000 €, 150,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA BEZ ULAGANJA. U potrazi ste za kućom koja ne zahteva ulaganje niti iziskuje dalje angažovanje. Sa ili bez stvari vaš je izbor? Na placu od 4.24 ara prodajemo kuću specifičnog, nesvakidašnjeg stila koja se samim izgledom izdvaja od ostalih. Kuća je površine oko 150 m2. Struktura:....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 48.000 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Mužlja - kuća površine 150m2 + garaža na placu od 10,87 ara. Kuća se sastoji od tri stambene jedinice. Jednog trosobnog i dva dvosobna stana, koje je moguće spojiti u jednu stambenu jedinicu. CG na plin, trofazna struja, kanalizacija, kolski ulaz. Nije moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena 2001 godine od čvrstog materijala površine 150m2.U prizemlju kuće nalazi se veliki dnevni boravak koji je povezan sa trpezarijom i kuhinjom,tri spavaće sobe,sanitarni čvor i kupatilo.Na spratu postoje tri spavaće sobe kuhinja sa trpezarijom,dnevni boravak koji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 157.000 €, 151,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 4 ara Na prodaju kuća na dve etaže sa dva odvojena stana. U prizemlju kuće je stan koji se može koristiti i kao lokal. Sastoji se od jedne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ečka - četvorosobna kuća površine oko 150m2 + lokal površine oko 20m2 + letnja kuhinja površine 36m2 na placu površine 14 ara sa kolskim ulazom i garažom. Lokal se nalazi na frontu parcele i ima sopstveni sanitarni čvor. Monofazna i trofazna struja, centralno grejanje na plin i čvrsto....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 174.000 €, 150,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dovoljno blizu glavnog gradskog jezgra, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća u Apelovcu površine 150m2, nalazi se na placu 4,28ara. Kuća....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 42.000 € na 38.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MELENCI, 38.000 €, 150,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 42.000 €
04.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + nekoliko pomoćnih zgrada na placu površine 18,4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija, renovirano kupatilo. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2025.,

www.heroldo.com

U strogom centru grada, u blizini zgrade opštine prodaje se legalizovan objekat u fazi izgradnje. Poredviđen je objekat prizemlje + sprat+ potrkrovlje. Ukupna površina objekta je oko 150m2, nalazi se na placu od 140m2. Najbolje pogledati na licu mesta. CENA: 60. 000 EUR Rg. br 848....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 150 m2 (38776)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>