• GoHome Professional
barem 150 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 150 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 940 nekretnina - prosečna cena 1.026 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 42000 eura
    • do 53000 eura (prosečna cena)
    • do 64000 eura
    • do 533 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca i apartmani (sve jedan objekat ) na Srebrnom jezeru velicine 150m2 na placu od 6.13ari izdvojen stan od 71m2 apartman 1 > 27m2 apartman 2 > 28m2 apartman 3 > 24m2 gradska voda + bunar kanalizacija,struja,grejanje na pelet cena 220.000eur objekat se prodaje namesten....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 150m2 blizu Rakićevih semofora u Leskovcu. Sastoji je od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje je površine 77m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, manje spavaće sobe i kupatila. Iz prizemlja stepenice vode na prvi sprat koji se sastoji od velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u blizini Svetoilijske ulice na Hisaru. Kuća je površine oko 150m2 i poseduje pomoćne prostorije površine oko 30m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Na prizemlju je veliki dnevni boravak, kuhinja, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu su dve spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 zadnjih 14 dana'
270.000 €
270.000 €
79.000 €
  Kuća, BARAJEVO, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vertikala kuće u Lipovici iz 3 nivoa na 17 ari placa. Sut+Vpr+Ptk, u suterenu je garsonjera od 30m2 i podrum. Na VPR se nalazi dvosoban stan koji je kompeltno završen i sređen, PTK je u sivoj fazi. Kuća se nalazi u blizini šume sa lepim placemUdaljena je 500m od minibusa, u blizini....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u vikend naselju Donje Vlase na placu od 10,5 ari.Kvalitetna novija gradnja.U prizemlju garaza,na spartu konforan denevni boravak sa trpezarijom i kuhnjom,odvojene tri spavace sobe. u potkrovlje u grubim radovimamoze da se dobije lep stambeni prostor) i velika terasa.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kucu u Dobanovcima...150km..sa 7 ari placa....legalizovana...cena 170.000€...Kontakt 06329 5412 ... Prikaži broj Kuća, Beograd | Prodaja · 150m² · 170.000€.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 90.000 €, 151,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Titelu. Kuća je površine 151m2. Prostire se na placu od 15 ari. Poseduje i pomoćne objekte, kao i garažu. Po strukturi kuća je prizemna. Trosobna sa dva kupatila. Poseduje i podrumsku prostoriju. Odlično izolovana na vrlo lepo uređenom placu sa....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom i zelenilom okruženom delu Avale izdajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, idealnu za višegeneracijsko stanovanje, turistički najam ili luksuzan život van gradske gužve. Tri potpuno odvojene stambene jedinice, savršen spoj komfora, privatnosti i luksuza, svaka sa svojim....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 66.000 €, 151,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Nova kuca blizu grada, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, gradska voda, struja. Plac ima 5,3 ara i mogućnost kupovine još zemljišta. Grejanje je na struju. U blizini se nalaze, škola, dom, crkva, prodavnica. Za više informacija nazovite na 063322300 i 063322400! .

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća odmah nakon Avale idealna kako za miran porodični život i beg od gradske gužve, tako i kao odlična investicija za izdavanje i turistički najam. Nekretnina pruža potpunu privatnost i uživanje u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost i blizinu grada. Kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 551.671 €, 151,06 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 151,06m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, povučeni sprat/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🌇 Penthouse u izgradnji sa velikim terasama i fantastičnim panoramskim pogledom – spoj luksuza, svetlosti i prostora na ekskluzivnoj lokaciji! ✨ Izdvajamo najvažnije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Vardarska Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan koji postavlja nove standarde luksuza. Ovaj penthouse je projektovan za maksimalno uživanje u svetlosti i prostoru. Privatni pristup stanu direktno iz lifta sa kodiranim ključem. Kompletno opremljen. Garaža obezbeđena. Prostorije: lift direktno vodi u stan, predsoblje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 360.000 €, 153,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u novogradnji – Bulevar, Zvezdara (blizina Cvetkove pijace) Na prodaju prostran i moderan lokal površine 153 m², koji se nalazi u prizemlju nove zgrade kod Bulevara, u neposrednoj blizini Cvetkove pijace. Lokacija je izuzetno frekventna, okružena velikim brojem stambenih....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, Na upit, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Prodajem kucu u Dobanovcima...150km..sa 7 ari placa....legalizovana...Cena 170.000€...Kontakt 063295412 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 685.000 €, 154,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vukice Mitrovi��, pr/1, struja-Stvarna povr��ina-154m2 , ugovorna povr��ina-154.39m2, U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu nekretninu -ku��u na Vra��aru. Novija gradnja koja je sa mnogo stila i ukusa projektovana i ura��ena. Svaki deo ku��e je sa pa��njom osmi��ljen i uklapa se....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 155.000 €, 154,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u naselju Šest topola, nedaleko od pošte i policije. Lokal je izdat, a sastoji se od mokrog čvora i dve prostorije. Što se stana tiče, isti je....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 170.000 €, 154,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone dok se na spratu nalazi trosoban stan površine 79m2. Objekat je kompletno renoviran i nije potrebno ulaganje. Na sve ovo iza samog objekta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta kao i izlaz na dvorište,Stambeni deo ima poseban ulaz,ali može da se po potrebi spoji sa poslovnim delom. Stambeni deo se sastoji od izdvojene....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 698.000 €, 155,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća na Dorćolu, u mirnoj ulici koja pruža potpunu privatnost u samom centru grada. Kuća je nedavno kompletno renovirana, pažljivo osmišljena kao moderan i funkcionalan prostor, sa naglaskom na svetlost, otvorenost i povezanost enterijera sa spoljnim ambijentom. Ukupna....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 345.000 €, 155,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju novija, potpuno nameštena kuća,sa velikim dvorištem i zelenilom. Kuća je uknjižena,vlasništvo 1/1, 155 m2, na potpuno ograđenom i sređenom placu površine 400m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji, samo 8 km od centra grada, idealna za porodičan život i druženje sa prijateljima.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Terazije, 698.000 €, 155,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Kapetan Mišinoj ulici, samostalnu u dvorištu uličnog objekta. Kuća je u celini renovirana i dizajnerski uredjena, svetla, sa sopstvenim uknjiženim dvorištem (171 m2). Sjajna lokacija, Pešačka udaljenost od strogog centra grada. Odlična povezanost....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 365.000 €, 155,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

155m | porodična kuća | 2 etaže | centralno grejanje | uređeno dvorište | kompletno opremljena. Na prodaju porodična kuća površine 155m, smeštena na dve etaže, u mirnom delu Velikog Mokrog Luga, na oko 8 km od centra grada. Kuća je funkcionalno organizovana i pruža odličan balans....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kosovska Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kosovska-Stari grad, 8/8, cg, uknji��eno-Stvarna povr��ina-156m2 , ugovorna povr��ina-98.00m2, Veoma interesantan stan u strogom centru na poslednjem spratu u Kosovskoj ulici sa pogledom na ceo grad. Stan je podeljen na dve zasebne jedinice. Sastoji se od 3 spava��e i 2.5 dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��ev��elijska, 5/6, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-157m2 , ugovorna povr��ina-157.00m2, Na dobroj lokaciji, kod ��eram pijace, izuzetno kvalitetan dupleks na 5. i 6. spratu, sa ugradnom kuhinjom i plakarima. Uknji��en i odmah useljiv. Postoji mogu��nost kupovine gara��nog mesta uz....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 300.000 €, 157,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 825.000 €, 158,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Stojana Protića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 495.000 €, 158,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. Stan se sastoji iz dva nivoa. Prvi nivo stana se sastoji iz ulaznog dela, toaleta, spavaće sobe sa kupatilom, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 270.000 €, 159,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054797. INĐIJA, CENTAR, PETOIPOSOBAN, 159 m2. Luksuzan petoiposoban stan novogradnja, neuseljavan, sa 2 garažna mesta. U ponudi je izuzetno komforan petoiposoban stan u novoj zgradi završenoj u aprilu, koji do sada nije useljavan. Stan je uknjižen na 159 m², dok je stvarna....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 159.900 €, 159,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U opštini Irig, u Sremskom okrugu, u mestu Vrdnik, nalazi se ova funkcionalna, komforna kuća, smeštena na 6 ari placa. U neposrednoj blizini su centar, prevoz, više marketa, kao i svi ostali neophodni sadržaja za život. Kuća je spratna i sastoji se od: kuhinje sa trpezarijom i dnevnog....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 175.000 € 332 m 2 8 Zrenjanin grad-kuća na odličnoj lokaciji Kuća - Zrenjanin 175.000 € Prodaja 12/03/26.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Interfon Stojana Protića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 546)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>