• GoHome Professional
barem 140 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 140 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 140 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "barem 140 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 248.000 €, 140,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na Zvezdari, na placu od 1 ara, na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju u blizini ul. Dimitrija Tucovića sa jedne strane i ul. Severni bulevar sa druge strane, nadomak različitih linija gradskog prevoza, snabdevanja, škola, vrtića i drugih sadržaja neophodnih za udoban....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 140,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kelebija, prodaje se prizemna samostalna kuća u površini od 140kvm na placu veličine 4910kvm. Građena je od čvrstog materijala sa demit fasadom. U svom sastavu poseduje: tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Zidana garaža i natkrivena terasa, zidani roštilj....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Prizemna, trosobna kuća površine 140m2 sa garažom i kolskim ulazom, na placu od 1500m2 čiji je front širine oko 18m. Sastoji se od hodnika, kuhinje s trpezarijom, 3 sobe, ostave, kupatila i trema. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, EG na gas i čvrsto gorivo, kanalizacija,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 399.000 € na 378.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 378.000 €, 140,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 399.000 €
26.04.2026 - 378.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno prostran dupleks stan od 140 m ( uknjiženo 95m2, 45m2 predato na legalizaciju) u mirnoj Dositejevoj ulici, u samom srcu grada, sa lepim pogledom na grad i Dunav. Nekretnina se sastoji od velikog otvorenog prostora koji služi kao dnevni boravak, kuhinja i trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Tadije Sondermajera 5. 0, 140m2 (terasa 16m2), 19/22, CG, tri lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan, kompletno opremljen petosoban stan, na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Novom Beogradu. Moderan enterijer i sjajan raspored....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 249.900 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX KUĆA NA ZLATIBORSKOJ VISORAVNI IDEALNA ZA ODMOR I UŽIVANJE PORODICE TOKOM CELE GODINE. OBEZBEĐENA JE VIDEO NADZOROM. WI-FI SA SMAT TV-OVIMA I INVERTER KLIMAMA U CELOJ KUĆI. MESTO NA PLACU ZA I NOV MONTAŽNO DEMONTAŽNI BAZEN SA TUŠEM NA PLACU…MODERNO DIZAJNERSKI UREĐENA SA ODLIČNOM....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 73.000 €, 140,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namještena spratna renovirana kuća na odličnoj lokaciji u centru Starog Žednika. Površina kuće je 140 m2, nalazi se na sopstvenom lepo uređenom placu od 750 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i toaleta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se izuzetan lokal na 50m od Bulevara kralja Aleksandra i Djeram pijace. Klima.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. 140 m 2 5 1 0 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Duvanika - dvojna kuća površine 140m2 (trosobna s potkrovljem + jednosoban stan) + započet objekat u dvorištu i garaža na placu površine 2 ara. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Moguća kupovina s nameštajem. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 140 m2 (40881)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>