• GoHome Professional
barem 150 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • barem 150 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 150 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 357 nekretnina - prosečna cena 910 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 34000 eura
    • do 43000 eura (prosečna cena)
    • do 52000 eura
    • do 433 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 180.000 €, 355,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 200.000 €
18.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrana porodična kuća površine 355m², smeštena na placu od 5.5 ari u mirnom delu Leštana. Nekretnina se prostire na više nivoa i pruža veliki potencijal kako za porodičan život, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Posebnu vrednost kući daju velike....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 330.000 €, 362,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131667. Na prodaju nova kuca u Borci, ukupne povrsine 362m², odlicne strukture i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je idealna kako za porodicno stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje, jer se sastoji od cetiri zasebne stambene jedinice. Kroz kucu prolazi....

 
 
 
  Kuća, IRIG, Na upit, 360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Prodaje se kuća u Vrdniku, 360m2, plac 15 ari. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 0616605373 .

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, Na upit, 360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Vrdniku, 360m2, plac 15 ari. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 061660 5373 ... Prikaži broj Kuća, Irig | Prodaja · 360m² · 1€.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 365,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća se nalazi u lepom novijem delu Nove Pazove, u blizini hotela Filija. Na placu od 7 ari, uvučena od ulice do kraja placa izgrađena je vrlo kvalitetna kuća kao poslovno stambeni objekat. U prizemlju je metalo-plastičarska radionica, na spratu 3.0 stan I potkrovlje nedovršeno, ali....

 
 
 
  Kuća, IRIG, Na upit, 360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo .

 
 
 
  Hotel, VELIKO GRADIŠTE, 229.000 €, 368,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja hostela u radu od 350 m² + 18 m² pomoćna prostorija. 9 soba, 8 trokrevetnih i jedna dvokrevetna + stan od 70 m² . struja, voda, kanalizacija 10 klima uredjaja solarni paneli - bojler 500 metara od Dunava CENA 229.000EUR ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 369,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2 i pomoćnim objektom, na placu površine 327m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, sa unutrašnjim stepeništem koje vodi do svih etaža, predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 250.000 €, 375,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce na Petrovackom putu, od 372m2 na tri etaze + pomocni objekat od 43m2 i od oko 40m2 na placu od 25 ari Objekat idealan za dom za stare i druge delatnosti struja,voda,s.jama,grejanje na cvrsto gorivo cena 250.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 299.900 €, 375,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano i odmah useljivo. Ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. U dnevnoj sobi je funkcionalni kamin, koji upotpunjuje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.250.000 €, 377,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom i najlepšem Voždovca, smeštena je prostrana porodična kuća ukupne površine 377 m2, na placu od 4,2 ara. Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 117.000 €, 383,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Doljevcu(Doljevac)Prodaje se kuća u Doljevcu na placu od 5,5 ari. Podnet je zahtev za legalizaciju zbog promene kvadrature, inače i kuća i zemljište je upisano sa svojinom. Sastoji se od, prizemlja u kome su lokal i garaža, I sprata koji ima funkciju većeg trosobnog....

 
 
 
  Apartman, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 389,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo dva teniska terena i vikend kucu ,uknjizeno i legalizovano Vikend kuca u osnovi 64m2 + 261m2 zgrada za sport,teniski tereni dimenzija 23.77x10.97 koji se svakodnevno koriste i odrzavaju Jedno kupatilo u vikendici i dva zasebna u sklopu terena Sopstveni bunar Nije fiksna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.240.000 €, 400,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo zgadu na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 400,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Plac: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Mirijevo III, , Kapetana Miloša Žunjića, 4ari, 125000 eur , .

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 380.000 €, 416,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Centru Sremske Mitrovice nalazi se nedovršena kuća od 416 m² na placu od 555 m². Internet Kablovska Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 430.000 €, 430,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 450m2 na placu površine 5,18ari u Beogradskoj ulici u Požarevcu.U prizemlju kuće se nalazi dvosoban stan površine 80m2 sa zasebnim ulazom, poslovni prostor površine 55m2 i garaža.Kuća je priključena na gradsku toplifikacionu mrežu, kanalizaciju i vodovod. Izuzetno....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Parcele su 437 m2 ukupno , 2 zgrade po tri stana + 4 gaeaže. -Infrastruktura do placa -vredi pogledati.. 065/3858-888 Dančo .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 321.000 €, 444,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

rbana vila na Gradnulici,sa potencijalom za poslovnu investiciju. Blizina dve osnovne škole, vrtića i manjeg tržnog centra. Površine 302m2 na placu od 444m2. Prizemlje kuće se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i izlaskom na tersu od 40m2 koja je urađena u....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 446,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam kuću u jednom od najlepših naselja u Sremskim Karlovcima! Ova predivna porodična kuća nudi ne samo udobnost već i spektakularan pogled na proplanke i vinograde, okružena mirnom prirodom i zelenilom. Sa četiri prostrane spavaće sobe i velikim dnevnim boravkom koji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 675.000 €, 638,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 600.000 €, 5800,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 675.000 €, 517,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske šume. Zemljište ima veliki potencijal kada je gradnja u pitanju. U blizini parcele nalaze se priključci za struju, vodu i gas. Po planu je....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 251.500 €, 7200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa na Kosovu(Centar)Na prodaju zemljište na Kosovu opština Priština,( 7 km od Prištine) kod spomenika Kosovskih Junaka, KO. Donja Brnjica, površine 72ara.Za dodatne informacije pozovite 064-538-11-99 018-299-229 .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 280.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu i izgradnju objekata kao što su: magacini, hipodrom, ergele, staklenici, ribnjaci, parking, aerodrom poljoprivredne acijacije. Nalazi se a 150m....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.100.000 €, 535,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Top lokacija kod Ada Mola na Banovom brdu. Visoka.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 105.000 €, 7000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Glumčevo brdo, građevinsko zemljište 70a (7000m2) Uknjiženo. Ag. prov 2% + PDV Struktura Zemljište Kvadratura 7000m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje Bez grejanja Stanje Standard.

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 450.000 €, 1558,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se atraktivan plac površine oko 20 ari na odličnoj lokaciji – put za Mirijevo. Plac je sa blagom kosinom i ima izlaz na dva puta (glavni i sporedni), što pruža izuzetan potencijal za organizaciju i pristup budućem objektu. Izveštaj o lokaciji Dozvoljena komercijalna izgradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAC, 700.400 €, 1200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Kaću Dve Hale od po 600 m2 na Placu od 20000 m2 sa svom Infrastrukturom... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 439.800 €, 480,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena spratna kuća na Klisi na placu od 310 m2. Kvalitetno je građena. Moguća zamena za stanove, automobile, IDS 15938. Kuća, Novi Sad - Klisa | Prodaja · 480m² · 439.800€.

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Predmet prodaje je plac površine 2300m2, na kome se nalazi prizemna kuća strukture 3.0, kvadrature 90m2 i pomoćni objekat 50m2 (struktura 2.0), u izvornom stanju, moguća je parcelizacija na četiri parcele, kao i konverzija zemljišta, širina placa je 23m, pogodno za stambenu gradnju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, FRUSKA GORA, 1.490.000 €, 2000,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

NOVO U SRBIJI SA POGLEDOM U BUDUĆNOST Prodajemo u srcu Fruške gore Fabriku prirodne mineralne vode sa svim pratećim sadržajima Objekat se sastoji iz glavne velike proizvodne hale veličine 2000 m2 u kojoj se nalaze sva glavna postrojenja za proizvodnju, poslovni prostor od 127....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 16700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Petrovčić, SO Surčin, nedaleko od kružnog toka Deč - Šimanovci, do asfaltnog puta prema Ašanji, prodajemo građevinsko zemljište 1,67 ha (16700m2). Urađen asfaltirani prilaz od puta do ulaza u parcelu. Front parcele je duž puta 200m. U neposrednoj blizini su priključci na elektromrežu....