• GoHome Professional
barem 150 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 150 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 150 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 365 nekretnina - prosečna cena 929 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 36000 eura
    • do 46000 eura (prosečna cena)
    • do 55000 eura
    • do 461 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEZDAN, 37.000 €, 172,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično stanju, građena delom od blokova, delom od cigle i mešanog materijala. Porodićni objekat ćine tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, lepo osunčana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 515.850 €, 172,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 172 m2pogled na Hram Sv.Save V i VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 35.000 €, 173,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Ravnom Selu,stara gradnja. Poseduje ogroman plac, pomoćne objekte,garažu i manju kuću. Vredi pogledati. Sve legalizovano, vlasnik 1/1. Sve informacije na broj 061251 7337 ... Prikaži broj Kuća, Vrbas - Ravno Selo | Prodaja · 173m² · 35.000€.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Na upit, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojoglas.rs

170kvm Kralja Petra I 6 Ceo sprat u vlasništvu (više stanova) Cena 1000 po kvm. Kontakt: 064/126-83-01 .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novi Grad, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Novi Grad, na odličnoj lokaciji (u blizini škole, vrtića, prodavnice i dr.) prodaje se porodična prizemna samostalna kuća površine 146m² na placu od 414m². Kuća je građena od cigle, izolovana je demitom, poseduje grejanje na gas, kao i svu gradsku infrastrukturu. Na podovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija Voždovca, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu — prostran i autentičan trosoban stan sa velikim spoljnim prostorima i otvorenim panoramskim pogledom na grad. Stan površine 146m² smešten je na VI spratu....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 168.000 €, 146,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma atraktivnoj lokaciji, blizu auto-puta Beograd - Budimpešta. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini voždovačke crkve, nalazi se ovaj autentičan i veoma prijatan stan trosoban stan, smešten u uredno održavanoj zgradi sa 2 lifta. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i prozračan, ispunjen prirodnom svetlošću tokom celog dana, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji u Ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Stan se nalazi u kvalitetnoj višespratnici sa dva lifta, na šestom spratu, gde se nalaze svega dva stana, što pruža dodatni mir i privatnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjižen. Retko u ponudi, autentičan stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao trostran stan sa spektakularnim pogledom sa natkrivene terase od 47m. Na terasi je sprovedeno CG kao i mč. Stan je renoviran: hrastov parket,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 330.000 €, 146,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 7 modernih luksuznih kuća površine 146m2 sa sopstvenim bazenima površine 10x4 u ekskluzivnom zatvorenom naselju u blizini Kosmaj. Kompleks je osmišljen kao prava oaza mira i privatnosti, okružena prirodom, zelenilom i čistim vazduhom, na svega 40 minuta od grada —....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 180.000 €, 146,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Kertvaroša prodaje se kuća u nizu površine 146m2 raspoređenih u tri etaže. Suterenski deo čine tri prostorije i manji vinski podrum. Sprat kuće je sa teasom, kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i dnevnim boravkom. Sprat se sastoji od tri spavaće sobe od kojih se jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 340.000 €, 171,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Učiteljska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 470.750 €, 175,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Ljube Nedića Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 600.000 €, 176,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Brđanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 176,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju prelepa porodična kuća u centru grada, u blizini osnovne škole "Nikola Vukićević". -Površina kuće u osnovi je 88 m2, ukupna površina kuće je 176 m2, a površina placa je 362 m2. - U prizemlju kuće se nalazi hodnik, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 300.000 €, 179,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se eksluzivan, petosoban, dvoetažni stan u strogom centru Leskovca. Stan je površine 180m2 i nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Odlikuje ga visok kvalitet. Donja etaža stana ima prostrani dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, ostavu i veliku prostranu terasu od 15m2. Drveno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 727.500 €, 145,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Broj u registru posrednika: 1850 MAXIS GROUP d.o.o : Prodaje se luksuzan četvorosoban stan površine 145,51 m² u modernoj rezidencijalnoj zgradi BW Thalia, u okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 286.750 €, 145,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Lep Ulični Lokal 145 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je na Gas useljenje Decembar 2024 povrat PDV Posebno izdvajamo....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Svetog Save, Sopot, Srbija ; Sopot, Svetog Save, sređena kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Stojana Stoleta Aranđelovića Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Kuća je funkcionalno organizovana na više nivoa. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 820.000 €, 180,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran salonski stan u prelepoj i kvalitetnoj starogradnji na Gornjem Dorćolu, u jednoj od najtraženijih ulica u centru Beograda - ulici Kralja Petra. Lokacija pruža odličan balans između istorijskog karaktera grada i savremenog urbanog života, uz neposrednu blizinu....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 449.000 €, 181,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran dupleks od 115,6 m2+65.41m2 u Beogradu, na Zvezdari, u Mirijevu, na 4. i 5. spratu zgrade od 5 spratova. Stan je uknjižen, što predstavlja dodatnu sigurnost pri kupovini. Lokacija je veoma pogodna za porodičan život, jer pruža mirnije okruženje, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 850.000 €, 185,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save, nalazi se izuzetno funkcionalan i prostran stan u prizemlju novije zgrade, ukupne površine 185 m², sa zasebnom terasom od oko 50 m². Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, reprezentativnosti....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 66.500 €, 144,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Duvanika, površine 144m2, na parceli površine 3,43ara.Sastoji se od prednjeg dela , koji je stariji za renoviranje.Noviji deo kuće je noviji , izgrađen od čvrstog materijala , sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravska sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, hodnika....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 711.000 € na 655.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 655.000 €, 144,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 711.000 €
17.05.2026 - 655.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam prelep stan u BW Aria. Zgrada poseduje lobi sa recepcijom, kao i 24-časovno fizičko-tehničko obezbeđenje. Stan je okrenut prema unutrašnjem dvorištu sa direktnom pogledom na reku, tako da ima obezbeđen miran i tih ambijet za život i pruža visok nivo standarda za život.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 144,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu podeljena na dva odvojena stabena dela sa posebnim ulazima.U prizemlju se nalazi kuhinja povezana sa dnevnim boravkom,spavaća soba i kupatilo.Potkrovlje je raspoređeno po istom principu poseduje kuhinju,dnevnu sobu,spavaću sobu,kupatilo,s tim....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 299.999 €, 144,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU – KUĆA U KRAGUJEVCU SA POMOĆNIM OBJEKTOM I PLACEM Prodaje se nepokretnost na atraktivnoj lokaciji u Kragujevcu, u katastarskoj opštini Kragujevac I, na parceli ukupne površine 348 m² . Parcela ima dva prilaza/ulaza: direktno iz ulice, kao i iz zadnjeg dela (prilaz u pravcu/....

 
 
 
  Kuća, STEPOJEVAC, 150.000 €, 187,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine idealne za višegeneracijsko stanovanje, izdavanje ili poslovnu delatnost – glavni objekat od 187m2 (upisana površina u katastru 117m2) poseduje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 141.000 €, 188,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine u osnovi 93m2, ukupne površine 188m2, na placu površine 255m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 141.000 €, 188,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 320.000 €, 190,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća površine 190m2, 4 poslovna prostora Na SPRATU - 4 spavaće sobe+ veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, kupatilo. U sobama je laminat a u dnevnom boravku parket. 5 terase Kuća, Jagodina | Prodaja · 190m² · 320.000€.

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 152.000 €, 190,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prelepom prirodnom okruženju, u podnožju planine Goč, u naselju Kamenica, nalazi se kuća koja predstavlja pravu retkost na tržištu. Smeštena na pažljivo uređenom placu površine 4.17 ari, okružena šumom, zelenilom i potokom koji protiče kroz dvorište, ova nekretnina pruža mir, privatnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 365)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>