• GoHome Professional
www.indomio.rs - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs

  • Za upit "www.indomio.rs" pronađeno 51 037 nekretnina - prosečna cena 1.322 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 53,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u blizini Pravnog fakulteta. Površine je 53m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe kupatila i zatvorene terase. Stan je kompletno renoviran, zamenjena instalacija struje i vode,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan duplex stan na atraktivnoj lokaciji, kod Crvenog Pevca, Delta Planeta i Medicinskog fakulteta. Nalazi se na petom i šestom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 150 m2. Donji sprat....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.873 €, 41,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.indomio.rs

Zgrada uskoro pocinje da se gradi na jednoj od lepsih lokacija u Vrnjackoj Banji u blizini Vrnjackih Termi. ..pouzdan investitor sa izuzetnim referencama po pitanju gradnje. Zgrada ce da se izdvaja po kvalitetu i izgledu. Gradi se od giter bloka +15cm stiropor, imace lift, italijanska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This unique flat is ideal for people looking for style and location in their acomodation! .

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 522.000 €, 5800,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Plac u naselju Borča - Popova bara ulica Ravničarska, ukupne površine 58 ari. Plac je 1/1.Plac u zoni porodičnog stanovanja,idealan za investitore i izgradnju stambenog kompleksa ili više porodičnih kuća. Prodaje se u celosti svih 58 ari.Asfaltni put do samog placa ,struja,voda i....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 194.000 € na 210.900 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 210.900 €, 84,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 194.000 €
15.03.2026 - 210.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 84,35m2 i nalazi se na III spratu zgrade P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

A brand-new, luxuriously furnished apartment is available for rent in the prestigious EHO building – Belgrade Waterfront. *** Garage space available. The apartment is set in an excellent position, offering top-tier infrastructure with all amenities within easy reach. The layout includes....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nice and cosy flat set in the center of Dedinje includes the garage place! .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODICNA KUCA U RUDARU, SA POMOCNIM OBJEKTIMA NA PLACU OD 10 ARI. KUCA SE NALAZI PORED ASFALTNOG PUTA, KOMUNALNO JE OPREMLJENA. NA PLACU JE DUGOGODISNJI VOCNJAK. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠABAC, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Poslovno stambeni objekat spratnosti Po+Pr+I+PK ukupne površine 640m2. Osnova 150m2. Nalazi se u Šapcu, naselje trkalište u blizini Mačvinog stadiona, Osnovnih škola i gradske toplane. U prizemlju se nalaze 3 lokala i garaža. I sprat- Lux stan od 170m2, II sprat- Ne dovršen .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 265.280 €, 101,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na najlepšoj lokaciji u gradu! Fenomenalan raspored, sve prostorije komotne, dva mokra čvora, dvostrano orijentisan. Novija gradnja, kvalitetna zgrada. Veoma svetao stan. U blizini fakulteta, Spensa, Suda Posebna pogodnost je parking zatvorenog tipa koji koriste....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Ovaj južno orijentisan stan se nalazi u jako mirnoj ulici nedaleko od Belog Dvora.Čisto i očuvano stepenište vodi do *protivpožarnih i protivprovalnih* ulaznih vrata koja se otvaraju u malo predsoblje. Levo od predsoblja nalazi se toalet sa zasebnom ventilacijom a desno trpezarija,....

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 30.000 €, 2510,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

PLAC veličine 25,10ari, zemljište u građevinskom području, ulica Deligradska, potes Vračar. Dostupna sva gradska infrastruktura za izgradnju 650e/ar - ukupno 16.315 evra .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 240.000 €, 385,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Tiganjica - restoran površine 385m2 + pomoćne prostorije na placu od 87,86 ara. Ugostiteljski objekat se nalazi uz magistralni put Beograd Zrenjanin, uz reku Begej u neposrednoj blizini Carske Bare. Restoran ima sve potrebne dozvole za rad i svu prateću opremu, kuhinju za pripremu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 650.000 €, 654,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni objekat na Mlečnoj pijaci nadomak centra, kvadrature 654 m2, na placu od 851m2.Sastoji se od magacinskih, kancelarijiskih, podrumskih i tavanskih prostorija, kao i radionice i prodajnog prostora.Objekat je opremljen potrebama mesare.Postoji opcija izdavanja. Zakup....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.530 €, 45,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan u izgradnji sa rokom kraj 2022. Cena je sa PDV-om. Redovan sprat , bez kosina. Sigurnosna vrata, pvc stolarija, tarket. Grejanje samo tokom grejne sezone, mali troškovi života. Dovoljno mesta za parkiranje. Mogućnost kupovine putem kredita. Vredi videti! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 196.900 €, 62,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU UKNJIŽEN DVOSOBAN STAN NA NOVOM BEOGRADU – BLOK 72! Kontakt: +381668091211 Cena: 196.900 EURA Lokacija: Beograd, Novi Beograd, ul. Dr Ivana Ribara, Blok 72, sprat 4/7 Površina: 62m2 Struktura: Dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika; - dnevnog boravka; - 1 spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN U ŠIREM CENTRU---Agencijska šifra: 9112525.Izdaje se komforan jednoiposoban stan od 42m2, koji se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom u širem centru, na svega 10 minuta peške od Pozorišnog Trga.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 30.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119191, uknjižen, plac. Plac u Lipovici u Sremcici, zapocet a gradnja u osnovi 10x9.Gradnja je zapoceta 2010 godine tako da se vidi na snimku radi legalizacije. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 88.270 € na 89.270 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.270 €, 29,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 88.270 €
17.04.2026 - 89.270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni objekat na jednoj od najbolje povezanih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu! Lokacija: Kod železničke stanice, Banatić - sve na dohvat ruke! U krugu od samo 5 minuta hoda nalaze se: * Železnički park, Novosadski sajam, * Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 95.000 €, 211,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2023.,

www.indomio.rs

konforna spratna kuća sa suterenom i garažom u širem centru Jagodine, ozakonjena, odmah useljiva.jedan vlasnik .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600.000 €, 214,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Retka i specifična nepokretnost koja se nalazi u centru Zemuna , u najlepšoj ulici grada, u divnoj salonskoj zgradi. Sama nepokretnost predstavlja porodičnu stambenu zgradu, koja ima dve celine i to izuzetno lep 5.0 salonac na i spratu i stan na drugom spratu sa zasebnim ulazom, po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 600 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115771, VPR/, terasa. Izdaje se nenamešten stan, 87m2, na Beogradskom Keju sa pogledom na Petrovaradinsku tvrđavu na duži period. PET FRIENDLY. Stan se nalazi u visokom parteru (prizemlju). Pogodan je za kancelarijski ili životni prostor. Nalazi se na 2 minuta hoda....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 30.000 €, 1136,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac pod šumom u Kragujevcu naselje Male Pčelice .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 370 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 31,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 370 €
13.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

NOVA KOMFORNA KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA TELEPU---Agencijska šifra:9112268.Izdaje se komforna, nova, kompletno nameštena garsonjera 31m2 na 3.spratu stambene zgrade sa liftom na Telepu. Poseduje klimu, terasu.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv.Agencijska....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.000 €, 92,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.190 €
01.10.2025 - 72.100 €
15.10.2025 - 65.000 €
14.01.2026 - 60.000 €
20.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajem dvoiposoban stan u Vrnjačkoj Banji, u samom centru kod pijace. Stan ima lepu i prostranu terasu od 36m2, a stambeni deo je površine 56m2, što ukupno iznosi 92m2. Stan se nalazi na I spratu vile sa posebnim ulazom. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 16.726 €, 8363,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2023.,

www.indomio.rs

-poljoprivredno zemljište -privatna svojjina -u blizini vinarije -dužinski je uz glavni put .

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 150m2 na 15 ari placa. Kuća je spratna. U prizemlju od prostorija ima dnevnu sobu sa izlaskom na terasu, jednu spavaću sobu, predsoblje, kuhinju, trpezariju, ostavu i kupatilo. Na spratu od prostorija ima 3 spavaće sobe, kupatilo i jednu manju sobu/garderober koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Nov, kompletno namešten, komforan trosoban stan u suterenu zgrade. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo sa tuš kabinom. Bez terase. Grejanje na gas. Kablovska televizija i internet.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, LEŠTANE, 3.600 €, 900,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji na Kružnom putu u Leštanima, na 1 min.od Smederevskog puta u ponudi poslovni prostor useljiv i pogodan za razne namene. Nalazi se na 2.spratu poslovne zgrade koja ima lift. Prostor je sredjen, obezbedjen kamerama, ima odvojen toalet i tuš, terase. Spoljašnjim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, LESKOVAC, 350 €, 180,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE POSLOVNI PROSTOR U NASELJU PODRUM, U BLIZINI PUTA LESKOVAC - VLASOTINCA. POGODAN ZA USLUŽNE DELATNOSTI, ILI ZA MANJU PROIZVODNU DELATNOST. MOŽE SE KORISTITI I KAO MAGACINSKI PROSTOR. MINIMALNI TROŠKOVI ODRŽAVANJA. .

 
 
 
  Kuća, BANJA, 450.000 €, 270,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Višnjička Banja, luksuyna kuća, pogled na Dunav, idealna za veću porodicu .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.610 €, 106,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Salonski stan, na odličnoj lokaciji, u centru grada. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 64.890 €, 28,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična kompletno nameštena garsonjera.Dvorišno orjentisana.U neposrednoj blizini Bulevara Evrope.Uknjižena 1/1.Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 92,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Arene, novogradnja, na prvom spratu. Stan se izdaje polunamesten, idealan za poslovni prostor kao i stanovanje.. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 198.000 €, 63,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom centru grada. U pitanju je zgrada starije gradnje sa liftom, ulaz u zgradu je takođe u procesu renoviranja. Stan je pozicioniran na 6/6....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 5.580 €, 193,00 m2 cca 29 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u poslovnoj zgradi sa gazanim mestom koje se doplacuje 210eura. Zgrada poseduje lift, obezbedjenje, video nadzor, recepciju. Nevedene cene su bez PDV-a.Depozit je u iznosu tromesecne rente sa PDV-om. www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opstim uslovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, lokacijski blizu Belog Dvora, u vojnoj zgradi sa šest stanova, dvorištem i parkingom samo za stanare. Prostorije: pretsoblje, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo (sa dva prozora, bideom, tuš kabinom), odvojen toalet, kuhinja sa trpezarijom iz koje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.146 €, 49,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu zgrade (sa liftom) koja je projektovana Po + Su + P + 3, sa ukupno petnaest stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 235.870 €, 73,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda, uređen sa stilom, veoma svetao, u kvalitetnoj i lepoj zgradi na Podbari. Prodaje se komplet namešten sa uređajima i garažnim mestom u ceni. Bez ulaganja i odmah useljiv. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91166, IV/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Potpuno novi stan luksuzno opremljen na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Slobodan od 01.08. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 221.450 €, 116,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Ne propustite priliku!!! Fantastičan porodičan stan sa idealnim rasporedom prostorija. Odlična lokacija u blizini škole, vrtići, mega marketi, apoteke, sve što je potrebno za udoban i konforan život. Ako želite da svoje slobodno vreme provedete u prirodi na samo par minuta hoda nalazi....