• GoHome Professional
www.indomio.rs - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs

  • Za upit "www.indomio.rs" pronađeno 51 035 nekretnina - prosečna cena 1.322 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • opremljen
    • potkrovlje
    • namešten
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAMBENO POSLOVNI PROSTOR U BRATMILOVCU. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu – komfor, kvalitet i dodatne pogodnosti Izdaje se moderan i funkcionalan stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, u mirnom i urbanom okruženju, sa odličnom povezanošću sa centrom grada i svim neophodnim sadržajima u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 111,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju Dupleks stan, ukupne povrsine 111 kvadrata na trećem spratu u zgradi bez lifta. Donja etaža 53 kvadrata, gornja etaža 58 kvadrata podne površine. Donji deo stana ima iz jednog dela trpezariju i kuhinju, dnevnu sobu, kupatilo i terasu. Gornji deo stana ima tri spavaće sobe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs'
1.100 €
105.000 €
260 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.930 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2022.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Adicama, vrhunska ponuda! Mala urbana vila sa 4 stana. Vrhunski kvalitet gradnje, uskoro useljivo. Rok kraj leta, 2022. Ulično orjentisano sa pogledom na Frušku goru. U blizini prodavnice, apoteke, pošte i gradskog prevoza. Urađeni pregradni zidovi, može se stan....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 300.000 €, 68,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101515, VPR/VI, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum. ***STAN SA GARAŽOM***Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan, porodičan stan. Poseduje prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu od 5m2 (koja nije u kvadraturi stana), povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 300.000 €, 206,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala površine 206 m2 sa pomoćnom zgradom površine 54 m2 (garaža) na parceli od 6534 m2. Takođe prodaje se i gradsko građevinsko zemljište oko kuće površine 2,37 ha koje pripada zoni porodičnog stanovanja malih i srednjih gustina.Kuća u svom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 95.400 €, 36,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Pred prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je jednoiposoban stan od 36,69 m2 stan u novom kompleksu na najjačoj razvojnoj lokaciji u Evropi. Građevinska dozvola. Blizina Aerodroma Nikola Tesla.....

 
 
 
  Stan, ALEKSANDROVAC, 90.000 €, 142,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2023.,

www.indomio.rs

Aleksandrovac, strogi centar, sredjenih 80 m2 uz 50 m2 potkrovlja, ukniženo, 90.000 evra .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.000 €, 350,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno domaćinstvo u selu Majur, u blizini Jagodine, na placu površine 16 ari. Ovaj objekat je idealan za porodični život, ali i za sve koji žele da razviju različite poslovne ili poljoprivredne aktivnosti. Glavna kuća, površine 172 m² u jednom nivou i sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 63.860 €, 24,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.indomio.rs

Odlična pozicija stana od 24m2 sa kompletnim stvarima-na foto. Uknjižena nekretnina 1/1 ! Može biti brzo useljivo ! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 360.500 €, 138,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan salonski stan. Apsolutna retkost u nekretninama i našoj ponudi. Stan salonskog tipa u strogom cetru grada. Pešačka zona. U prirodi ima 175m2, zbog terasa koje nisu ušle uz kvadraturu. Takodje poseduje i deo tavanskog prostora iznad samopg stana i podrumsku prostoriju od....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, POŽAREVAC, 2.400 €, 1600,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

POZAREVAC POSLOVNI OBJEKAT PETROVACKI PUT 1.600 m2, plac 20,62a, ZAKUP 1,5 e/m2 Objekat je upisane povr{ine u osnovi 1186,00 m2, upisan u list nepokretnosti k.o Pozarevac Objekat je izgra|en 1991.g. Objekat je skeletne konstrukcije od armiranog betona oslonjene preko temeljnih stopa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 6.000 €, 362,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Slavija - Kneginje Zorke lokal, 362m2, PR+I+II, EG Izdaje se ekskluzivan lokal na prestižnoj lokaciji u centru Vračara. Idealan je za različite poslovne delatnosti. Prostire se na tri nivoa, ukupne površine 362m2, što omogućava fleksibilnost u uređenju prostora i prilagođavanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 800.000 €, 204,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se šestosoban stan u predratnoj vili. Stan je sa dva ulaza, trostrano orjentisan, dve terase od kojih je jedna zastakljena. Grejna površina stana je 182m2, površina terasa je 22m2. Salonska visina plafona, funkcionalan raspored, odvojen ekonomski deo, dva mokra čvora. Mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

LUX TROSBAN STAN – BLOK 23, MILUTINA MILANKOVIĆA Renoviran - Kompletno namešten Izdaje se vrhunski renoviran i izuzetno komforan trosoban LUX stan u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 23, preko puta Medi Group bolnice. Idealna lokacija za život, sa svim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Brza i kvalitetna realizacija izdavanja Vaše nepokretnosti ! POTRAŽNJA 1.5 i 2-sobnih stanova od 40 - 60 m2, na području centra, šireg centra, Grbavice, okoline stadiona Vojvodine, SPENS-a, Bulevara oslobođenja i Novog bulevara. Raspon cene mesečne zakupnine: od 350 - 450 e. Kontakt:....

 
 
 
  Plac, IVANJICA, 16.000 €, 9055,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2023.,

www.indomio.rs

Poljoprivredna parcela površine 90,55 ari nalazi se u selu Rokci, 1,5 kilometara od Međurečja i oko 10 kilometara od centra Ivanjice. Izuzetno je pogodna za poljoprivrednu proizvodnju, pre svega uzgoj maline ili kupine, a u obzir odolaze i druge kulture. Na parceli se nalazi započet....

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 924.837 €, 44895,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

VELIKA PARCELA NA ZRENJANINSKOM PUTU IDEALNA ZA BENZINSKE PUMPE *EKSKLUZIVA*.Prodajemo na Zrenjaninskom putu kod Žablja Veliku Parcelu 44895 m2 na TOP-TOP LOKACIJIParcela je veličine 18115 m2 sa širokim frontom, vodi se kao Poljoprivredno zemljište u radnoj Zoni na Zrenjaninskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 463.500 €, 110,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Fantastičan porodični stan u jednoj od najlepših ulica u Novom Sadu. Kompletno namešten sa garažom u ceni, useljiv po isplati. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 47.000 €, 22,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo garsonjeru od 22m2 na Ceraku u zgradi od dva sprata. Mesto jako dobro za starije ljude,u krugu kilometra nalazi se Maxi,trafike autobuska stanica škola ,park,vrtići. Stan se sastoji od sobe koja je ujedno i dnevna soba,kuhinje koja je manja ali funkcionalna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 32.000 €, 4450,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Viniku, pravougaonog je oblika, uknjižen kao gradsko gradjevinsko zemljiste. Ukupna povrsina placa iznosi 4450 m2. Plac se nalazi na nekih 500 metara levo od puta Niš Kamenica. Nema asfalta do placa. Uknjižen. Svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mate Milo��evi��a, 1/5, cg-gas, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-52.00m2, Izdaje se kompletno name��ten dvosoban stan u odli��noj zgradi novije gradnje, sa liftom. Grejanje: cg-gas. Postoji parking ispred zgrade. Stan je svetao, renoviran i odmah useljiv, idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan u suterenu, uknjižen kao stan, u odličnom stanju, useljiv po dogovoru., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053132 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.500 €, 39,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 39m², smešten na prvom spratu stambene zgrade, u mirnom delu Vrnjačke Banje, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Popinski borci“. Stan je kompletno opremljen i odmah useljiv. Jednosoban stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 2.000 €, 123,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u novoj zgradi, u blizini centra, Socijalnog i Bulevara. Odmah useljiv, kompletno opremljen do najsitnijih luksuznih detalja. Garažno mesto u suterenu zgrade (moguće iznajmiti). Dve prelepe terase, 3 spavaće sobe i prostrana veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 105.616 €, 51,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

IZUZETAN STAN U NOVOGRADNJI! Cena: 105616€ plus PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Mirijevo Površina: 51,52m2 Struktura: nov dvoiposoban stan u čiju strukturu ulaze: - ulazni hodnik - kupatilo, - dnevna soba, - trpezarija, - kuhinja, - dve spavaće sobe. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 526.000 € na 519.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVILOVO, 519.000 €, 225,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 526.000 €
20.03.2026 - 519.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129672, 5a. Prodaje se stambeni objekat sa dva potpuno zasebna ulaza, na placu od 5 ari. Nekretnina se sastoji od dve kuće koje omogućavaju idealno rešenje za višečlanu porodicu, zajednički život dve generacije ili kombinaciju stanovanja i izdavanja. Prva kuća ima površinu....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 35.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104182, uknjižen, njiva. Plac se nalazi odmah ispod motela Era. Daljina od Ibarske je 200m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 250 €, 38,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor-lokal na Bulevaru Nemanjića, u poslovnom centru Zona I. Nalazi se na prvom spratu, uknjižene površine 38 m2. Lokal je pogodan za više delatnosti, za razna predstavništva, uslužne delatnosti, laboratorije, ordinacije, kancelarijski prostor. Ima mokri čvor.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 300 € na 260 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVAČICA, 260 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 300 €
19.04.2026 - 260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This beautiful split level flat offers absolute comfort for your stay in the best part of Dedinje! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao stan sa pogledom, u srcu Vračara. Smešten na osmom spratu zgrade sa liftom, odakle se pruža panoramski pogled na dve strane grada. Stan je idealan za porodično stanovanje ili za studente. U neposrednoj blizini se nalaze Kalenić pijaca, stomatološki fakultet, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 380.000 €, 157,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban, dvostrano orijentisan, duplex stan u novijoj gradnji, pozicioniran između Đeram pijace i Zvezdara teatra u mirnoj ulici ispod Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi na petom i šestom spratu zgrade sa prelepim pogledom. Donji nivo stana sadrži kuhinju,....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 25.000 €, 1200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122175, uknjižen, deljiv, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 68,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Delta Planeta. Površina 68m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Lepo je osvetljen i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam idealan četvorosoban stan na redovnoj etaži. U pitanju je četvrti sprat zgrade ujedno ne i poslednji. Raspored stana je i više nego idealan. Iz hodnika se ide u sve prostorije, stan nema izgubljenih kvadrata. Stan poseduje tri komforne spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.500 €, 48,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

TELEP, 2.0, 48m²++|++ Dvosoban stan u izgradnji od pouzdanog investitora. Stan je u kompleksu koji će biti okružen zelenim površinama za igru i rekreaciju. U neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji, škola, vrtić, supermarket i dr. Grejanje je na gas na kalorimetre, moderni i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 399.000 €, 180,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Lipov gaj, Novi Sad - Spratna kuća sa garažom i ostavom - struktura: dnevna soba, kuhinja, kupatilo, 2 x spavaće sobe, kupatilo, potkrovlje (može se preurediti za sobe), terasa, ostava i garaža + 2 parking mesta - kuća se direktno knjiži na novog kupca - ogradjeno dvorište - naselje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 650 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 700 €
22.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U bul. Peka Dapčevića u novoj zgradi izdaje se Lux namešten stan opremljen sa modernim nameštajem i novom najsavremenijiom tehnikom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trepezarijom, spavaće sobe, sa velikim francuskim ležajem, prostranim kupatilom i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, VINIK, 91.000 €, 49,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan dvosoban stan u Nišu, naselje Pantelej, nedaleko od Pantelejske crkve. Stan se nalazi na petom spratu nove zgrade sa naprednim smart home sistemom, sa liftom i prostire se na 49 m². Sastoji se od spavaće sobe, hodnika, kupatila, lodje, kao i otvorenog dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

U prelepoj prirodi u Barajevu nadomak Beograda, u naselju Ćorinac, nalazi se kuća prizemlje, drugi nivo i treći nivo. Kuća je uknjižena na 68 m2, a mereno ima 240m2, Prvi i drugi nivo je u solidnom stanju a treći je potpuno renoviran. Gradska voda,struja, blizina snabdevanja,prevoza....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 837)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>