• GoHome Professional
www.indomio.rs - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs

  • Za upit "www.indomio.rs" pronađeno 51 040 nekretnina - prosečna cena 1.322 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • useljiv
    • za studente
    • 2.sprat
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.500 €
08.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i luksuzno opremljen petosoban stan površine 200m², na 2. spratu od ukupno 6 spratova u zgradi iz 1997. godine. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje. Stan poseduje četiri spavaće sobe i dva kupatila, komforan dnevni prostor i funkcionalan raspored koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAKLOPAČA, 950.000 €, 1007,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120602, pomoćni objekti(1), uknjižen, parking, poslovna zgrada. Šleperski prilaz,plac 14 ari,direktan prilaz sa smederevskog puta.Ograđen,video nadzor.Prizemlje:hala,kancelarija,wcI sprat: kacelarija,hala, 3 wcII sprat: stan sa dve spavaće sobe, kuhinja+trpezarija+dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 480 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam stan na Novoj Detelinari, jednoj od najpopularnijih lokacija za iznajmljivanje stanova u Novom Sadu. Dvosoban dupleks površine 55 m². Stan se nalazi na 5. spratu novogradnje iz 2005. godine, sa liftom, i odmah je spreman za useljenje. Lokacija je odlična – u blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se opremljen 4.0 stan u ul. Strahinjića Bana. Garažno mesto, uz doplatu od 200 EUR/mesec, u ul. Kralja Petra, udaljeno je 200m od stana. Dragica Mrkobrad 0638269709 ID: 8609 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan veoma lako adaptibilan u trosoban. Stan u prizemlju. Izuzetno veliki dnevni boravak, odvojena spavaća soba, prostrani kuhinjsko trpezarijski deo. Stan je u najvećoj meri upravo renoviran. Odvojen je poseban deo za garderobere duzine 12m i sirine 1.2m. Hitna prodaja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvoiposoban stan kod Margera, na prvom spratu nove stambene zgrade. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kompletno je opremljen novim, luksuznim nameštajem i modernim tehničkim uređajima i aparatima. Podovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 57.170 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan na dosta lepoj lokaciji, kod Bul. Patrijarha Pavla i Futoškog puta - uvučena zgrada! Odmah useljiv i dosta specifičan, maksimalno iskorišten svaki kvadrat! Iznad stana je tavan, na koji ima izlaz, urađene skrivene pokretne stepenice i može da služi kao ostava.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 77.250 €, 57,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2022.,

www.indomio.rs

Nov, kvalitetan stan u mirnom kraju. Useljiv nakon isplate. Idealan za veliku porodicu. Dovoljno parkinga ispred zgrade. Za sve ostale informacije slobodno pozovite. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 50,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

STAN JE U POTKROVLJU NA 4-OM SPRATU BEZ LIFTA,NEMA TERASU,POGODAN ZA IZDAVANJE JER JE ODLIČNA LOKACIJA PORED GRADSKE BOLNICE.U BLIZINI SU MEDICINSKI,FILOZOFSKI I PMF FAKULTETI. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 65,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonski stan za poslovni prostor-kancelariju na duzi vremenski period, mimimum godinu dana. Stan je renoviran i sastoji se od hodnika, tri kancelarije, 2 veće i jedna manja-prijemna, kuhinje, kupatila, ostave i terase. Dvostrano je orijentisan. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 6.300 €, 8200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

U ataru sela Vrbovac prodaje se komad poljoprivrednog zemljista povrsine 8210m2. Sama parcela se nalazi na oko 2km od sela.Struje nema,sto se vode tice ima bunar na obliznjoj parceli.Postoji mogucnost da se na ovoj lokaciji kupi jos zemljista odnosno da i komsije prodaju,pa bi to....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.500 €, 549,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put je 20 metara dok je dužina 26 metara. Za više informacija pozovite na tel. 064 831 2062 064 8222 441 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 77.250 €, 49,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u blizini Promenade, Spensa, na nekoliko minuta lagane šetnje do pešačke zone u centru! Prostorije su prostrane, pravilnog oblika. Spavaća soba okrenuta je ka dvorištu zgrade, dok dnevni boravak gleda ka ulici. Stan je odlično održavan i uz minimalna ulaganja može....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 24.900 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.indomio.rs

Kosmaj, Ropočevo. Prodaju se dva placa od po 10ari, na 800m udaljenosti od centra Sopota. Građevinsko zemljište, spratnosti P+1+Pk. Pored placa prolaze struja, voda, optika. Nalazi se na nadmorskoj visini od 250m. Za kupovinu oba placa, moguća je korekcija cene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, u blizini Petrogradske ulice, u Mileševskoj imamo u ponudi za prodaju divan jednoiposoban stan. Stan se nalazi na trećem spratu šestosratnice. Zgrada ima lift i centralno grejanje i vrlo je čista i lepo održavana. Raspored prostorija u stanu je iznimno dobar, obzirom da se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nije pet friendly.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. - Šifra nekretnine: 9105738 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 123.600 €, 132,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu. U prirodi ima više kvadrata, cca 420m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.200 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban delux stan,kompletno opremljen,na najatraktivnijoj lokaciji-centar.Struktura stana:dnevni boravak,kuhinja opremljena posudjem i svim sto je potrebno,2 spavace sobe,predsoblje,kupatilo,mali wc,ostava i terasa.U stanu je instalirana centralna klima,uredjaj -detektor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.900 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Potpuno nov, neuseljavan trosoban stan, izuzetno komforne sobe, u potpunosti opremljena kuhinja i dnevna soba, tri spavaće sobe od kojih je jedna soba master sa sopstvenim kupatilom, još jedno kupatilo i terasa, izuzetno pogodan kako kao poslovni prostor, tako i kao stambeni. DVA....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 67.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Čamurlijskom putu(u visini hotela Nais). Površina placa je 20ari, širina prema glavnom putu 25 metara. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Pogodno za poslovni prostor, hale. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 3.000 €, 300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kucć u Beverli Hilsu kao poslovni prostor sa dvorištem i garažom. Površine je 300m2, sastoji se iz suterena, prizemlja i sprata. Grejanje je na sopstveni kotao. Kuća je opremljena svim kancelarijskim nameštajem, stolicama,kuhinjom, aparaturom i klimama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.150.000 €, 14400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UGRINOVCI, ZEMUN, PLAC U INDUSTRIJSKOJ ZONI NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.150.000 EURA Lokacija: Ugrinovci, Opština Zemun Površina: 144 ara OPIS: NA PRODAJU UKNJIŽEN PLAC U INDUSTRIJSKOJ ZONI U UGRINOVCIMA! Na samo 20ak kilometara od Beograda, prodajemo uknjižen plac....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.860 €, 56,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

kontakt osoba 0653503551 .Kupac ne plaća agencijsku proviziju.Predstavljamo vam dvosoban funkcionalan stan, površine 56,25m2, sa lepom terasom, na prvom, drugom i trećem spratu, u novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 220.000 €
11.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u zgradi Toblerone koju karakteriše posebno originalan dizajn i jedna je od građevinskih znamenitosti u Beogradu.Ima 17 spratova.Nalazi se pored Bogoslovskog fakulteta,ima odličnu infrasrukturu,dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Ima obezbeđen parking u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Kuću-Restoran u Banoštru-Koruška,na glavnom putu za Susek,blizina Dunava,restoran je nekada radio kao Čarda Koruška,trenutno nije u radu,ispred kuće veliki parking,odličan plac ... .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 77.350 €, 88,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe i kupatia. Stanje stana je izvorno, dakle potrebna je odredjena investicija oko renoviranja. U postupku uknjizenja. Ovo je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VINIK, 400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se lux jednoiposoban stan što omogućava intimu i život u miru i komforu. Površine je 75m2, nalazi se na prizemlju spratu i čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo. Ispred zgrade je terasa ili deo dvorišta koji se može koristiti.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
29.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostoran, svetao, komotan i namesten trosoban stan idealan za studente, zaposlene ili parove koji traze komfor, funkcionalnost , odlicnu povezanost sa gradom i pogledom na miran deo naselja, minut od Darvinove poste. Mesečne režije 100eura. Stan se sastoji od 3 sobe, kupatila....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.000 €, 4454,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

.*plac uz put *struja prošla pored placa - moguć priključak .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.986 €, 21991,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

3 Parcele na Liparu pogodne za sadnice voća - kajsije, vinova loza, borovnice, nektarine, šljive i sl. Prilaz delom asfaltnim i delom zemljanim putem. *Zemljište je obradivo i osunčano; .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan dvosoban stan 56m2 na atraktivnoj lokaciji u blizini Limanskog parka. Namešten, poseduje dnevnu sobu, spavaću, kuhinju, kupatilo, terasu. U neposrednoj blizini Promenade, Štranda , autobuskih stajališta . Odmah useljiv. Za više informacija pozovite 066 844 22 66 Vaše....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 67.000 €, 39,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.indomio.rs

Odlična vikendica na Fruškoj gori! Uknjižena u osnovi na 39m2 u prirodi ima oko 80 m2. Prilaz je asfaltom, ima struju a voda je bunarska. Idealno mjesto za odmor u prirodi u neposrednoj blizini manastira.Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine:....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 228.800 €, 2900,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo plac u naselju Beli Potok, u gradskom građevinskom području koji kao takav pruža veliku mogućnost za gradnju stambenih ili poslovnih objekata. Nalazi se u blizini obilaznice oko Beograda,u podnožnju Avale na oko 300m od glavnog Kragujevačkog puta. Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.700 €, 39,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju, uknjižen, dvoiposoban dupleks na Telepu. Stan ima 39m2 grejne površine plus terasa od 7m2. Nalazi se na drugom spratu (nije poslednji, iznad su još dva stana) u maloj zgradi sa 13 stanova. Na donjoj etaži nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.indomio.rs

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu.Prizemlje useljivo,poseduje dn.sobu,kuhinju sa trepezarijom,kupatilo(laminat,parket).Na spratu tri sobe od kojih je samo jedna završena i useljiva i kupatilo kompletno novo.Ima jedan pomoćni objekat.Plac....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 67.760 €, 38,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji ,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 132,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2024.,

www.indomio.rs

Odličan plac sa starom kućom .za rušenje i mogućnošću gradnje nove. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 18247,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Končarevu blizu Morave. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 220.000 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Centar - dvojna kuća s pogledom na reku površine 300m2. U suterenu koji je u ravni sa tlom se nalazi garaža, vešeraj, kotlarnica, ostava i kupatilo. Na visokom prizemlju veliki dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i drugo kupatilo. Sprat se sastoji od tri spavaće sobe i trećeg kupatila.....