• GoHome Professional
www.indomio.rs - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs

  • Za upit "www.indomio.rs" pronađeno 51 037 nekretnina - prosečna cena 1.322 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 3.sprat
    • lift
    • bazen
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 1.440 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POSLOVNI PROSTOR OD 120 M2 SA PARKINGOM I SVIM RAČUNIMA U CENI NA RUMENAČKOM PUTU---Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 137.000 €, 13700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: P619 Na prodaju izuzetan plac koji se nalazi na jugoistočnim obroncima prelepog Kosmaja, u mirnom i traženom selu Koraćica. Ova pozicija pruža jedinstven spoj prirode, privatnosti i odlične povezanosti sa većim mestima. Plac je idealno pozicioniran tako da se sa njega pruža....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 295.000 € na 220.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 220.000 €, 193,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.07.2025 - 295.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjižen, garaža(2), dvorište/bašta. HIT CENA ZA DVE KUĆE! Dve kuće na jednom placu površine 465 m², u mirnom i zelenom delu Klise. Kuće imaju 96m² i 97m², u dobrom su stanju, održavane i funkcionalne.Svaka kuća ima po tri sobe i kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 1.236.000 €, 640,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovno-stambeni objekat, Cara Dušana++|++TOP PONUDA! Poslovno-stambeni objekat Pr+1+Pk od 530m² u ulici Cara Dušana. Pomoćni objekat u dvorištu 78m2 uknjižene a 110 korisne površine. U prizemlju poslovni prostor, dva lokala, ukupne površine 177m². Stan na prvom spratu površine 159m².....

 
 
 
  Garaža, KRNJAČA, 26.500 €, 15,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Garaža površine 15 m2.Mogućnost proširenja i adaptacije u stan.Struja,voda.Odlična lokacija,naselje Kotež,blizina prevoza ,Osnovne Škole,Doma Zdravlja,.. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban, odličan, nov, neuseljavan stan! Prelepa, velika zastakljena terasa sa portalima koji se otvaraju. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Stan ima poseban ulaz, a dobija se parking mesto uz stan. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 149.000 €, 49,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan za sredjivanje kod hotela Bristol. Stan se sastoji od tri garsonjere od koje su dve povezane a jedna odvojena. Lokacija izvrsna za stan na dan. Stan poseduje i parking mesto u dvoristu zgrade. Za preporuku .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 40.000 €, 32,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji za laboratoriju, u blizini bolnice i doma zdravlja! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

Palata Albanija, renoviran useljiv 3.0 stan ID: 8976 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.indomio.rs

U Apatinu, vikend naselju Budžak. Prodaje se vikendica 74m2 sa pomoćnim objektima 90m2 na placu oko 67ar. Koja je osposobljena za život tokom čitave godine. Gradjena od blokova sa termoizolacijom. U prizemlju, predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, na spratu dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 49,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2023.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT prodaje odlično pozicioniran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u stambenom naselju Filmski grad. Iako je smešten u polusuterenu, boravak u ovom prostoru ne odaje takav utisak., Do stana se dolazi unutrašnjim hodnikom uredne novije zgrade. Prozori....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 850 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN PET FRIENDLY ČETVOROSOBAN STAN - LIMAN 2---Agencijska šifra: 9112490. Izdaje se komforan, namešten četvorosoban stan na 4. spratu zgarde, na Limanu 2. Stan se sastoji od dnevnog boravka (koji će se opremiti u dogovoru sa zakupcem), odvojene kuhinje, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 288.900 € na 284.795 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 288.900 €
22.04.2026 - 284.795 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, ČETVOROSOBAN STAN NA BANOVOM BRDU! RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 284.795 EURA Lokacija: Beograd, Čukarica, Banovo brdo, ul. Blagoja Parovića, sprat: 3/3 Površina: 103m² Struktura: Četvorosoban stan koji se sastoji od : - open space dnevnog boravka sa trpezarijom; -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

#42033, Izdavanje, Stan, Beograd, DEDINJE, 160 m. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 164.800 €, 56,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetan dvoiposoban stan na jednoj od najpopularnijih lokacija u Gradu. Fantastično pozicioniran, udaljen od buke a opet blizina prometnih ulica i fantastična povezanost sa Gradom i centrom. Od stana do same pešačke zone ima svega 10tak minuta hodom. Neposredna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 141.500 €, 50,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovremeno i kao tradicionalni salonski stanovi, sa prostranim, svetlim prostorijama, plafonima visine 3m, ulaznima vratima visine 2.20m,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.050 €, 39,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan i moderno opremljen jednosoban stan u novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji, gradu koji je broj jedan za turizam u Srbiji i atraktivan tokom cele godine! Ova nekretnina je idealna za: Stabilnu i brzu investiciju kroz izdavanje Udoban život u mirnom okruženju Vlastiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 99.910 €, 34,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

TOP lokacija! Odličan uknjižen jednoiposoban stan sa savršenim pogledom na dvorište sa puno zelenila. Sve je kompletno renovirano, od poda do plafona. Postavljen je nov hrastov parket, ulazna sigurnosna vrata, odlična keramika, pvc-stolarija sa roletnama, nove vodovodne i elektro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.900 €, 38,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan u kompleksu zatvorenog tipa, u mirnom delu Novog Sada u blizini Dunava i Keja. Zgrada je okružena zelenilom, u blizini su Igrališta, vrtići, škole sve potrebno za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno namešten bez ulaganja, grejenje je na toplotne pumpe, tako....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 33.000 €, 1856,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Makovoj sedmici u blizini Malog Radanovca sa započetom kućom. Postoje struja i voda na placu. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 910.000 €, 252,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prava porodična kuća u jednoj od najtraženijih zona Senjaka, u neposrednoj blizini stadiona JNA i Autokomande - lokacija koja na idealan način spaja odličnu povezanost sa svim delovima grada i mir, diskreciju i kvalitet svakodnevnog života. U okruženju škola, vrtića, sportskih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.480 €, 76,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČNA NEKRETNINA U IZGRADNJI! Odličan kvalitet opreme i gradnje, italijanska keramika, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija Svaki stan ima svoj kotao za gas, nezavisno od drugih, gratis klima uređaj uz svaki stan. Cena je sa povratom PDV-a! Mogućnost kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran i četvorostrano orijentisan. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice - jednosobnog stana u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude prostran i funkcionalno organizovan stan površine 60m², koji se nalazi u samom centru grada, na svega 3 minuta hoda od hotela Moskva i Knez Mihailove ulice. Stan se sastoji od velikog predsoblja, spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 133.900 €, 95,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2023.,

www.indomio.rs

Širine 95 m2 uknjižena vikend. kuća na placu od 1252 m2. Vikendica je završena u donjem delu.t.j. prizemlje, a nadzemni deo treba tek završavati. Specifičnost ovog objekta i placa je to što do placa je asfaltni put, na vikendici je struja i voda, a gas je na 50 m od kuće. Druga specifičnost....

 
 
 
  Stan, IRIG, 132.000 €, 62,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Poštovani kupci, Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji Fruške gore, u samom centru Vrdnika, 100m od hotela "Termal" i "Premier Aqua", razlog za kupovinu stana-apartmana ili fantastičnu investiciju, na samo 26km od Novog Sada i 77km od Beograda. Stanovi-apartmani....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 529.000 €, 120,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

VEELIKA GRAĐEVINSKA PARCELA 5137 m2 ZA TURISTIČKO UGOSTITELJSKU NAMENU *RAJ NA ZEMLJI NA FRUŠKOJ GORI*Raj na zemlji postoji ili tačnije Rajska bašta na predivnim proplancima i padinama prelepe pitome Fruške Gore. Prodajemo u srcu Fruške gore a u Nadaleko poznatom Turističkom....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 283.250 €, 188,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.indomio.rs

Na 15km od Novog Sada a 150m od magistralnog puta Novi Sad-Indjija mozete da kupite svoje parce raja. Kuca u donjoj etazi je open space a na spratu se nalaze 3 spavace sobe, grejanje je podno na pelet. U dvoristu se nalazi poslovni prostor od 15m2, na placu od 2534m2 postoji vocnjak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 285.000 €, 129,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123498, III/, klima, terasa, renoviran, stara gradnja, dvorište/bašta, stambena zgrada. Prodaje se petosobni dupleks na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada.Ovaj prelep dupleks pruža neverovatan prostor i lokaciju koja se ne nudi svakodnevno.Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 480 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Hala Čair, izdaje se odličan 1.5 stan, 45m2, u novogradnji na 5. spratu od 6. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, sa terasom i prelepim pogledom. Grejanje je podno, električni kotao, a pored toga stan poseduje i inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 750.000 €, 153,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo raskošan salonski stan na jednoj od najprestižnijih dorćolskih adresa, u ulici Kralja Petra. Stan se nalazi na petom od ukupno šest spratova reprezentativne zgrade sa liftom, sagrađene 1938. godine. Prostor je organizovan kroz ulazno predsoblje, prostrani dnevni boravak-salon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 106.090 €, 36,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan lokal na lokaciji koja doživljava najveću ekspanziju na tržištu nekretnina. U pitanju je ulični lokal na Adicama u glavnoj ulici - Branka Ćopića. Zgrada je završena prošle godine tako da trenutno lokal uopšte nije bio u radu. Namenjen je za ugostiteljstvo,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Čukarica, Velika Moštanica - Prvog Maja kuća, uknjižena na 74m2, stvarne površine 450m2, PR+I, CG, garaža Kuća sa više objekata u nizu. Površina svih objekata iznosi 450m2. U sklopu niza se nalaze i tri zidana garažna mesta. Površina placa iznosi 16ari. Kuća se nalazi uz ulicu i u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 1.200.000 €, 181,00 m2 cca 6630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaju se uknjiženi stambeni objekati stare gradnje ukupne površine 206 m2 na parceli od 5,66 Ari u ulici Ljutice Bogdana kod Stadina Fudbalskog kluba Crvena Zvezda, Dedinje, opština Savski venac. Objekti su za kompletno renoviranje ili za rušenje ali vrednost je parcela tj lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 363.660 €, 418,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju fantastičan poslovni prostor ukupne površine 418m2, na odličnoj lokaciji u strogom centru Bačke Palanke. Objekat se sastoji od četiri lokala, svaki je zasebno upisan, ima svoje strujno i brojilo za vodu i kontrolni sat za grejanje na gas. I lokal - površina 152m2, trenutni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 196.730 €, 81,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan troiposoban stan, dvorišno orijentisan bez saobraćajne buke. Kvadratura sa 2 terase iznosi 100m2. Stan je dupleks na 6. spratu sa liftom. Izuzetno osvetljen,poseduje dve zastakljene terase, veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, garderober....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 158.000 €, 42,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izvanredan stan u izgradnji na izuzetnoj lokaciji - centar Novog Sada. Stan je po strukturi 2.0, ukupne podne površine 42m2. Nalazi se u savremenom, stambeno-poslovnom objektu u kom će se upotrebiti vrhunski materijal, po vrlo visokim standardima sa svih građevinsko-tehničkih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.450 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam TOP jednoiposoban stan na fenomenalnoj lokaciji. Uknjižen 1/1. Stan bez ulaganja, novogradnja. Sastoji se od komfornog denvnog boravka, spavaće sobe, kupatila i kuhinje koja je uvučena. U blizini se nalaze marketi, apoteke, škole, autobuske stanice. Iznad stana su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.300 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, kompletno opremljen sa ugradnom tehnikom NOV stan. Pogledajte fotografije. Moguć dogovor oko cene. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 335.800 €, 115,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Projekat predstavlja savremeni stambeno–poslovni kompleks visoke klase, koji se sastoji iz dva objekta – A i B. Kompleks obuhvata: Prizemlje sa dva moderno dizajnirana lokala, Pet spratova sa ukupno 22 dvosobna i trosobna stana, Penthouse sprat sa dva trosobna i jednim četvorosobnim....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 130.000 €, 330,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Plac 780 m2-širok 14 m-ogradjen. Na placu je nova kuća od 330 m2(suteren-prizemlje-Potkrovlje) i u dvorištu garaža od 40 m2. Sve je opremljeno sa trofaznom strujom, gradskom vodom, centralnim grejanjem(gas-struja-čvrsto), sendvič zidovi(cigla+staklena vuna 10cm+blok 29 cm), interfonKompletno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 840)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>