• GoHome Professional
www.indomio.rs - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs

  • Za upit "www.indomio.rs" pronađeno 51 040 nekretnina - prosečna cena 1.322 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je višenamenska poslovna kuća za izdavanje, na tri etaže, ukupne površine 180m², smeštena u atraktivnom delu Filmskog grada. Ova reprezentativna nekretnina pruža idealne uslove za različite poslovne delatnosti, kombinujući udobnost, funkcionalnost i prestiž na jednoj adresi.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 203.950 €, 107,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci – Stražilovo U srcu netaknute prirode, okružena vinogradima i voćnjacima, smeštena je ova prefinjena i moderna vikend kuća od 107m², na prostranom placu od čak 4100m². Idealna za one koji tragaju za mirom, privatnošću i kvalitetom života – bez bliskih komšija, ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 209.500 €, 68,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam vrlo lep trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na prvom spratu sa liftom. Mogućnost kupovine garažnog mesta - klackalice. Useljenje krajem septembra 2025. godine. PROSTORIJE: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, devojačka soba, kupatilo. (agencijska....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 390.000 €, 26000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi zemljište u građevinskom području naselja Prhovo sa nemenom površine za radnu zonu. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 1.500 €, 170,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Liman 4, 170m² ++|++ Poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Nalazi se u novoj zgradi. Na donjem nivou boravak, sa kuhinjom, ostava, terasa i toalet, a na gornjem nivou tri sobe, dva kupatila i terasa. Pogodan za tihe delatnosti, izdaje se prazan. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan, namešten, dvosoban stan u jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija u Beogradu, u Knez Mihailovoj ulici. Stan je salonskog tipa u lepoj, očuvanoj, predratnoj zgradi, koja odražava duh starog Beograda. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se na duže vreme renoviran komplet namešten stan na Novom Beogradu u bloku 28 u stambenoj zgradi na prvom spratu od 14.stan je zajedno sa još dva stana fizički odvojen od zajedničkog perostora sa liftom jednim dugačkim hodnikom koji se posebno zaključava.Uknjižena kvadratura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.800 €, 45,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju svetlog dvosobnog stana na mirnoj lokaciji sa puno zelenila. Idealan raspored. Dnevni boravak dvostrano orjentisan, spavaća soba ulično. Nekretnina bez većih ulaganja, odmah useljiva po isplati. Za ozbiljne kupce stoji dogovor oko cene. U neposrednoj blizini se....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 8.000 €, 3690,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište površine 3690m2 u Srpskom šoru. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.indomio.rs

Dupleks u centru, Dositejeva ulica. Korekcija cene je moguca za ozbiljne zakupce na duzi period.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.500 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106369, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(2), pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu koja je prvi put u ponudi za izdavanje, penthouse stan sa neverovatnim panoramskim pogledom i ekskluzivnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux stan u centru grada. Prelep stan u salonskoj zgradi koja se nalazi u pesackoj zoni. Luksuzno opremljen,dva kupatila dve spavace sobe i dva salona. Odmah useljiv Ag provizija 50% .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 268.000 €, 203,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se višenamenska poslovna hala na Kamenjaru. Hala je u osnovi površine 153m2 sa galerijom oko 50 m2 izgrađena na parceli površine 724m2, struja, voda kancelarija i sanitarni čvor, neposredno uz glavni put. U cenu uračunata agencijska provizija. Sve dodatne informacije na br....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 53,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.770 €, 44,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nekretnina se nalazi u jednoj od lepših zgrada u novogradnji, kod Limana-Bul. cara Lazara. Funkcionalan sa odvojenom kuhinjom, komfornom sp. sobom, mirne dvorišne orijentacije i pogledom koji ne zaklanjaju ostali objekti! Vlasništvo 1/1 bez ikakvih tereta i opterećenja. Može biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 79.310 €, 35,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan u novijoj gradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 117.320 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

484656 trosoban useljiv stan na Somborskom bulevaru! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 103.000 €, 44,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

2309, 063 547 298 Branka, Odličan, kompletno renoviran stan na prvom spratu u novijoj zgradi. Dvorišno orijentisan, postoji mogućnost parkiranja u dvorištu. .

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 374.000 €, 8900,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Ibarske magistrale plac površine 8884m2.Kupac plaća proviziju 2% .

 
 
 
  Kuća, KAC, 169.950 €, 224,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupovinu spratne kuće površine 224 m², smeštene u mirnom i porodičnom kraju Kaća. Ova prostrana i funkcionalna nekretnina idealna je kako za veću porodicu, tako i za dve odvojene stambene jedinice, zahvaljujući pažljivo osmišljenoj unutrašnjoj....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 480.000 €, 74500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE UREĐENO POLJOPRIVREDNO GAZDINSTVO LOKACIJA Šumadijska regija, blizu Aranđelovca 6 km Ukupna površina 7,44 ha OPIS NEKRETNINE Kompletno ograđeno imanje sa video nadzorom i dva pristupa. Jugozapadno orijentisan teren na blagoj padini (250-330m nadmorske visine) sa stalnim....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 180.200 €, 106,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su moderni stanovi–kuće u nizu, projektovani na dva nivoa i osmišljeni tako da se jednostavnom adaptacijom mogu podeliti u dve potpuno odvojene stambene jedinice, što ih čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Prizemlje je organizovano kao funkcionalna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 350 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, BETANIJA  ---Agencijska šifra: 9112211.Izdaje se kompletno namesten jednoiposoban stan (37 m2) na visokom prizemlju stambene zgrade, Betanija. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. ....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 108.000 € na 92.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 92.000 €, 45,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 108.000 €
06.03.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen lokal u tržnom centru City Passage u srcu pešačke zone. Lokal je pogodan za razne namene. Godinama se koristi kao muzički studio za šta je idealan zbog svoje pozicije na nivou -2. Odmah do tržnog centra nalazi se garaža Obilićev venac. Uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan na Paliluli. Stan se nalazi u zgradi na I-spratu u zgradibez lifta, povrsine od34 m2.Grejanje jecentralno gradsko. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom,spavace sobe, kupatila i hodnika. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini fakulteta ZNR i DiFa. Stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 92,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
12.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi prostor ukupne povrsine 92kvm, sa terasom, 3 odvojene sobe i dva kupatila. Prostor se nalazi u lux zgradi, preko puta studentskog doma 4. April. Uz prostor ide i parking mesto u garazi, plus ostava 12kvm. Grejanje, razvod struje, kamere, bezbednost su radjene po namodernijem....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 31.600 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U najotmenijem stambenom naselju u Beogradu, u mirnom i tihom delu prestonice, na Dedinju, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u neposrednoj blizini dvorskih kompleksa, brojnih ambasada, diplomatsko konzularnih predstavništva, Vojnomedicinske akademije, ortopedije Banjica. Zgrada....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 300.000 €, 270,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u samom centru Prokuplja u blizini svih institucija. Kuća se nalazi na placu od 10 ara, površine 270 m2. Kuća se sastoji od velikog podruma sa kupatilom, prizemlja u čijem je sastavu lokal od 80 m2 i velike dnevne sobe sa kuhinjom oko 80 m2, wc, kupatilo i ostava.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Z.Stanica, 485.000 €, 300,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Interfon Telefon Kablovska Internet Klima Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KOMPLETNO OPREMLJEN RESTORAN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 69.220 €, 48,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Stan u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Komplet renoviran pre nekoliko godina, postavljena kvalitetna aluminijumska stolarija. Od ulaganja, samo higijensko krečenje.Veoma svetao. Idealna lokacija za porodicu, blizina velikih marketa, obdaništa, autobuskih stajališta. Ispred veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.520 €, 66,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno svetao trosoban stan odličnog rasporeda. Nekretnina se nalazi na početku Telepa, ima dobru autobusku povezanost sa ostalim delom grada. U blizini se nalaze marketi, taxi stajališta i škola. Uz stan postoji i mogućnost kupovine garažnog mesta, ostava u suterenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.000 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2022.,

www.indomio.rs

SLAVIJA - Cetvorosoban Luksuzan stan sa 2 garazna mesta, Luksuzno Opremljeni cetvorosoban stan 100 metara od hotela Slavije. Stan je u potpunosti opremljen, najkvalitetnijom stolarijom, podovi su od punog parketa, a unutrasnja stolarija od punog drveta. Kuhinja je opremljena svim....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u neposrednoj blizini centra grada Prodaje se poslovni prostor površine 56 m², lociran u neposrednoj blizini centra grada. Lokal je u zgradi novije gradnje, izuzetno funkcionalan. Zbog svoje pozicije pogodan je za različite delatnosti (trgovinska radnja, pekara, medicinska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju prizemnog stana u izgradnji, blizina centra Veternika. Sa prijatnim okruženjem, prelepim pogledom i blizinom glavnog puta. Ova lokacija važi za jednu od najboljih rešenja pri izboru kupovine nekretnine, zbog svoje lokacije i kvaliteta gradnje koja je na izuzetno....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikend kuća u banji Vrdnik, Fruška gora površine 79m2. Postoje dve opcije prodaje kuće: - Prva je sa placem veličine 1600 m² - Druga opcija je kuća sa dodatnih 2000m2 (ukupno 4000m2) Deo placa, oko 20 ari, se nalazi pod šumom, ostalih 20 ari je dvorište. Vlasništvo 1/1.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.000 €, 200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Po ulasku se dodatno ubacuje bela tehnika u kuhinjske prostore kao i još mnogo toga vezano za ovaj prostor. Takođe postoji dogovor oko cene zakupa. 10 parking mesta + bilbord reklama. Za više informacija ili razgledanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA!!! Prodaje se odličan stan u samom centru grada, u mirnom kraju. Zgrada je uvučena i dvorišno orijentisana. Prodaje se kompletno namešten, sem što će u spavaćoj sobi biti ubačen bračni ležaj. Uknjižen 1/1, bez tereta. Odličan kako za život, tako i za izdavanje. Centar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 151.000 €, 49,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u visokom prizemlju, ulicna orijentacija. Stan je u sivoj fazi gradnje. Zavrsetak februar 2023. Stan je dvosoban. Cena kvadrata je 2800eur plus PDV. Cena garaznog mesta, klackalice je 18.000eur sa PDV-om. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.260 €, 52,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano