• GoHome Professional
www.indomio.rs - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs

  • Za upit "www.indomio.rs" pronađeno 50 767 nekretnina - prosečna cena 1.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • parking
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 72.100 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji, okružen zelenilom, nadomak Bulevara Oslobođenja, Železničke stanice, osnovne škole, vrtića, marketa... Idealan raspored, terasa duž celog stana. Delimično renoviran. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan na ekskluzivnoj lokaciji, u strogom centru Vrnjačke Banje. Takođe, poznati banjski park i šetalište su samo nekoliko minuta hoda, pružajući vam priliku da uživate u prirodi i svežem vazduhu. Stan ima površinu od 40m2, sastoji se iz prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Alibunar, Centar, Banatska, 200m2+5.26ari 200m2+5.26m2, 4.0, PR/2, EG, Gas, terasa, garaža, parking, podrum, telefon Porodična stambena zgrada, uknjižen, ograđeno dvorište 5.26ari....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 65,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan koji se nalazi na petom spratu u stambenoj zgradi, u neposrednoj blizini parka Doma zdravlja i tržnog centra Delta planet. Zgrada ima lift, centralno grejanje kao i pripadajuću podrumsku prostoriju.Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe koja je u funkciji....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 18.000 €, 50,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAN U KUĆI - SPRAT, SA POSEBNIM KOMUNALIJAMA, VEOMA POVOLJNO. ŠIRI CENTAR! .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.710 €, 27,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u mirnom delu Vrnjačke Banje. Kompleks VB Residences se nalazi u blizini svih gradskih centara,ušuskan zelenilom, a opet blizu škole,pijace,Doma Zdravlja, Aqva Parka,Hotela Fontana i Pegaza i najpoznatijeg šetališta Promenade. Objekat poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.080 €, 165,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Na odličnom mestu, uvučen od Bulevara, neuseljavan stan na dva nivoa! Odlična prilika cena sa PDV-om! Uknjižena zgrada, donji nivo gleda na Frušku goru, mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 1.000 €, 40,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.indomio.rs

Savski venac, Senjak - Bulevar vojvode Mišića poslovni prostor, 1.0, 40m2, terasa, CG, lift, 4/5 U ponudi su modularne kancelarije u poslovnoj zgradi na Senjaku. Dizajnerski moderno koncipiran prostor se sastoji od više kancelarija površine 40m2. U zakup se mogu uzeti od jedne do....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 6.000 €, 600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#47541, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, ROSPI ĆUPRIJA, 600 m. .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, komforan i renoviran stan na drugom spratu u zgradi od žute fasadne cigle. Sve je u blizini (prodavnice, škole, pijaca, parkovi idr) Površine 62 m2.Sastoji se iz kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, predsoblja, kupatila i dve terase. Cg preko toplane,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 250 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, trosoban, funkcionalan stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u predivnom kompleksu koji Vam pruža sve što je potrebno za udoban život. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva kupatila, garderober,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo plac u Rakovici - Miljakovac 3. Plac 6 ari,na odličnoj lokaciji,100 metara od okretnice autobusa 48,asfalt, struja voda,građevinsko zemljište,prva zona,poseduje detaljan urbanistički plan. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 86.520 €, 42,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odlična ponuda dvosobnog stana na Socijalnom. Bez ulaganja, dvorišno orijentisan. Ostaje ugradna kuhinja. .

 
 
 
  Plac, DUVANIŠTE, 120.000 €, 7000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u naselju Broj 6. Površine je 70ari, pogodan za stambenu i poslovnu namenu, dozvoljena spratnost P+2+PK, koeficijent izgrađenosti 1,6 za parcele do 400m a 1,2 za parcele preko 400m, dozvoljena maksimalna visina objekta 14m, nisu dozvoljeni proizvodni objekti i skladišta.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 96.000 €, 54,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u ul. Gornjomatejevačkoj, površine 54m2, na Panteleju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i terasom, 2 spavaće sobe i kupatila. Stolarija je PVC sa roletnama, na podu je parket, a u kupatilu i kuhinji keramika. U stanu je sprovedena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u novijoj, uredno održavanoj zgradi iz 2007. godine, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji na tromeđi Karaburme, Mirijeva i Zvezdare. Pozicija objekta omogućava miran porodični život, uz odličnu povezanost sa svim delovima grada i kompletnu infrastrukturu u neposrednom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 sa zastakljenom terasom i pogledom u bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 13 spratova u modernoj zgradi sa video nadzorom....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 1.300.000 € na 1.290.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.290.000 €, 200,00 m2 cca 6450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 1.300.000 €
20.05.2026 - 1.290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuca Dedinje , vrhunska lokacija , rezidencijalna zona , 200m2 , 4,2 ara , perfektno pozicionirana , lepo odrzavana kuca , gradnja 1962. godine , tri nivoa , ugaoni plac ... Retko u ponudi ! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 230,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Spratna kuća, sve je u dobrom stanju i održavano, na lokaciji pogodnoj i predviđenoj za poslovnu namenu, dozvoljeno p+1+pk. Na placu se nalaza i dva ulična lokala koja su spojena u jedan i u radu su, nisu uknjiženi, predato na legalizaciju. Prodaje se isključivo sve u kompletu i cena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 773.000 €, 402,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2023.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja porodično-poslovne troetažne kuće u Novom Sadu, na Adicama, neto površine 402m2. Tri odvojene stambene jedinice. Prizemlje pogodno za poslovni deo, a prvi i drugi sprat za stanovanje dve porodice. U prizemlju je garaža površine 61m2, visine 5m i 20cm. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 164,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2023.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u Vrnjcima, na 4 km od Vrnjačke Banje, I na 800m od osnovne škole. Površina kuće je 164m², nalazi se na placu površine 22,16a. Kuća poseduje struju, vodu, septičku jamu , internet , I kablovsku televiziju. Prizemlje je kompletno, poseduje veći dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 158.250 €, 44,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savremena zgrada broji svega 12 pažljivo osmišljenih stanova, što garantuje mir, privatnost i viši kvalitet stanovanja. Posebna pažnja posvećena....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 131.235 €, 88,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126654, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan troiposoban stan od 70 m2 na Limanu dva. Stan je uknjižen i nalazi se na visokom prizemlju. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,tri spavaće sobe, hodnika i terase.....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 600.000 €, 4000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac od 40 ari na odličnoj lokaciji u vikend naselju Kopaonika. Nalazi se iznad Novog Milmarija Kraljevih čardaka u delu kod Zoneda gde je odobrena gradnja i poseduje Lokacijske uslove. Prodaje se u celosti i predstavlja izuzetnu investiciju namenjenu za sve modele gradnje. Urban....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 185.400 €, 323,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

Kuća, odlične gradnje u Sremskim Karlovcima. Kuća ima dva etažirana stana od po 84m2, garažu od 97m2. U prizemlju se nalazi garaža koja se može pretvoriti u poslovni prostor, u suterenu se nalazi podrum. Prvi sprat ima dva ulaza, tako da stanovi mogu biti potpuno odvojeni, pogodna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalan petosoban stan. U ceni stana komplet nameštaj, mogućnost kupovine garaže uz stan od 19m2(489049). Izuzetno kvalitetna zgrada novije gradnje. Stan vrhunski opremljen, dvostrano orijentisan, svetao. Pravi porodičan stan. Odlična nekretnina kako za život višečlane porodice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 55.000 €, 26,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera. Bez ulaganja. Uknjižena na vlasnika 1/1. Ostaje ugradna kuhinja sa tehnikom u stanu. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 40.000 €, 180,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica u Senjskom Rudniku, idealna za sve koji sanjaju o miru, tišini i potpunom skladu sa prirodom. Smeštena na imanju od oko 2 hektara, ušuškana među zelenilom i daleko od gradske buke, ova nekretnina nudi potpuni osećaj slobode. *Ono što izdvaja ovu vikendicu: -Spektakularan....

 
 
 
  Kuća, BOR, 260.000 €, 250,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna Investicija na Borskom jezeru – Stambeno-Poslovni Objekat sa 8 Apartmana Predstavljamo vam retku priliku da postanete vlasnik stambeno-poslovnog objekta na fantastičnoj lokaciji, samo 20 metara od čarobne plaže Borskog jezera. Ovaj jedinstveni objekat trenutno obuhvata....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 16.794 €, 840,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Najsavremenija poslovna zgrada u Beogradu. Poslovni i maloprodajni prostor A+ klase modernog dizajna, razvijen u skladu sa najvišim tehnološkim i građevinskim standardima. Dobro osmišljeni arhitektonski detalji omogućavaju veoma fleksibilno korišćenje raspoloživih kancelarijskih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 64.816 €, 40,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Raj, u neposrednoj blizini Aqua parka i na samo nekoliko minuta hoda od centra Vrnjačke Banje! U pitanju su dve moderne lamele koje se grade po savremenim standardima, sa akcentom na kvalitet materijala i izrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 164.400 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Zemunu ,blizina Cara Dušana , stanovi modernog dizajna i enterijera,biće na raspolaganju lokali ,garaže ,poslovni prostor za restorane ili supermarkete. Sve ono što čini lagodan život nalaziće se u ovom kompleksu sa dve lamele ,dva nivoa podzemnih garaža. Stolarija je....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 300.000 €, 19694,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac na obali Palićkog jezera sa prilazom sa auto puta Budimpešta-Beograd na nekoliko minuta od centra Palića i budućeg akva parka nudi veliki turistički potencijal. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 131.330 €, 74,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Mir. Tišina. Zelenilo. Savršeno mesto za život, blizina prodavnica, Štranda. Za više informacija pozovite agenta prodaje... .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 145.000 €, 280,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K754 Na prodaju prostrana kuća sa štalom i 50 ari placa u prirodi, u srcu Šumadije u Selu Topola. Ova autentična porodična kuća površine 280 m², koja svojim izgledom podseća na dve spojene kuće – sa više ulaza i višestrukim terasama, što joj daje poseban šarm i funkcionalnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.000 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju komfornog jednosobnog stana na mirnoj lokaciji sa puno zelenila. Stan se može uz minimalna ulaganja adaptirati u dvosoban. Funkcionalan jednosoban stan, satoji se od prostranog predsoblja, kuhinje sa prirodnom ventilacijom i izlazom na terasu, trepezarije i prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, prostrane spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i dvorište površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno uređena garsonjera u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u naselju Podbara, Novi Sad. Stan je potpuno nov, sa savremenim nameštajem i opremom, osmišljen tako da pruži maksimalan komfor i funkcionalnost. Prostor odiše jednostavnošću i stilom, idealan za one koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan za kompletno renoviranje, bez terase, korisne površine 59 m2, na početku ulice Nedeljka Gvozdenovića, u uredno održavanoj Energoprojektovoj zgradi iz 1990. godine od fasadne cigle. Stan se nalazi u potkrovlju, na nivou petog sprata i u svakoj prostoriji postoje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 840)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>