• GoHome Professional
www.indomio.rs - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs

  • Za upit "www.indomio.rs" pronađeno 51 037 nekretnina - prosečna cena 1.322 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 3.sprat
    • parking
    • opremljen
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 195.960 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 59.400 €, 67,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep i prostran dvosoban stan na trećem spratu u zgradi bez lifta.U blizini su marketi, parkići za decu Površine 67 m2, sastoji se iz dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila i dve terase, od kojih je jedna ustakljena.Kupatilo je renovorano,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 63.900 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2022.,

www.indomio.rs

41562, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari. Na Visokom prizemlju, visine kao prvi sprat. Dvostrano orijentisan. Gleda na ulicu i na dvorište. Odličan lokacijski, Osnovna Škola na dve minute od stana, kao i vrtić. U blizini igralište....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.000 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This beautiful villa includes the magical garden! .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 224.000 €, 164,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Olimp - Duvanjska poslovni prostor, 164m2, SUT/4, EG U ponudi poslovni prostor u stambenoj zgradi. Sastoji se od više garažnih mesta koja se prodaju isključivo zajedno, zbog čega je pogodno kao poslovni, proizvodni ili magacinski prostor. Visina plafona iznosi 2,8 metara.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.indomio.rs

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu.Prizemlje useljivo,poseduje dn.sobu,kuhinju sa trepezarijom,kupatilo(laminat,parket).Na spratu tri sobe od kojih je samo jedna završena i useljiva i kupatilo kompletno novo.Ima jedan pomoćni objekat.Plac....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.337 €, 26,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi, strukture od 0.5 do 4.0, kvadrature od 23m2 do 85 m2. Stanovi od 23 i od 40 i 50 m2 ne mogu se kupiti....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 25.500 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U RADNIČKOM NASELJU, NA 2. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA, KUPATILO, DNEVNA SOBA, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA I PRIPADAJUĆI PODRUM. STAN JE BEZ VEĆIH ULAGANJA, VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.350 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Potpuno opremljen petosoban stan u novijoj zgradi sa privatnim dvorištem na 150m od Hrama,dvostrano orijentisan. Četiri spavaće sobe od kojih jedna master sa svojim kupatilom koje ima funkciju parnog kupatila. Pored dve velike terase stan ima svoje dvorište. Mogućnost zakupa jednog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.200 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Salonac I sprat izdaje se stan 140 m2 , prazan,grejanje voda-vazduh, 2 kupatila, 5 -soban stan otvorenog tipa, svetao,visoki plafoni,hrastov parket,troslojni najmoderniji hermeticki prozori,okrenut na dve ulici prema Hramu Svetog Save,u izuzetnom stanju,ima pripadajuci podrum,zidovi....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 55.000 €, 124,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.indomio.rs

U Kolutu, prodaje se prizemna renovirana trosobna kuća površine 124m2 koja se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, vešeraja, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ulične i dvorišne terase. Garaža i podrum ispod kuće. Nove instalacije struje, vode. PVC stolarija, termoizolacija....

 
 
 
  Plac, ZAKLOPAČA, 26.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Plac 15 ari u Zaklopači, ulica JNA, na putu koji spaja Zaklopaču i Vrčin, samo 3.5km od izlaza na auto-put, toliko do starog Smederevskog puta. Prema planu korišćenja zemljište se nalazi u površinama namenjenim za građevinsko zemljište i dozvoljava se gradnja stambenih objekata kao....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Grand Residence je koncipiran tako da sve potreben luksuznog odmora u mirnom delu Zlatibora možete zadovoljiti na jednom mestu. Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće Vašem odmoru pravi smisao. U sklopu našeg kompleksa nalazi se recepcija sa kompletnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 224.000 €, 66,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Olimp, Duvanjska, 164m2 . 164m2, 2.0, PSUT/4, EG, parking, uknjižen, nov. Prodaje se višenamenski poslovni prostor podložan adaptacijama prema nameni. Prostor u osnovi čine garažna mesta, uknjižena....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 95.000 €, 239,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena dvospratna kuća u Požarevcu, struja, voda, asfalt do kuće, kanalizacija, bunar. Plac 14 ari. Potrebno renoviranje ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.700 €, 67,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 67m² – Novogradnja, Bulevar Evrope, 4. sprat, odlična lokacija Prodaje se delimično namešten trosoban stan u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope, Novi Sad. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa dva lifta i visinom plafona od 3 metra,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera sa terasom površine 27,42m2 u stambeno-poslovnom kompleksu na najatraktivnijoj lokaciji na Zlatiboru u samom centru. Šesti sprat. Ima terasu, dvorišno je orjentisana U okviru kompleksa nalaziće se zeleni park sa fontanom, koji će tokom zimskog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 114.700 €, 117,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

Prostran, idealan za porodicu. Sadrzi: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavace sobe, kupatilo, toalet, dve terase. Grejanje podno, gas. Sestokomorna stolarija, na podovima tarket. Cena je bez izrazenog PDV-a. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 9.000 €, 500,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan kancelarijski prostor na četiri nivoa u predratnoj zgradi salonskog tipa. Poslovni prostor je kompletno renoviran i opremljen za potrebe kancelarija. Poseduje mokre čvorove, kuhinje, otvorene kancelarijske prostore, manje kancelarije, prijemni hol, lokal ka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 950 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Entirely renovated and luxury furnished this beautiful flat is all top of the line! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 4.883 €, 310,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Vracar, izuzetna lokacija u blizini trga Slavija, izdaje se poslovni prostor A klase, Povrsina 310m2. Ima prelepu terasu sa velikom bastom koja pripada iskljucivo zakupcu prostora, izuzetno mirno,okrenuto od ulice Prostor se moze prilagoditi potrebama zakupca u kratkom roku - otvaranje....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 44.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac 970m Fruška gora Popovica- Mala Kamenica -Grigovac Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 970m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa Ekskluzivno posredovanje Oglasavamo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran, svetao, kompletno renoviran, odmah useljiv,funkcionalan, trostrano orijentisan četvorosoban stan u urednoj zgradi sa liftom u najlepšem delu Zvezdare. Stan je 104m2 građevinske površine, od toga 91m2 korisne površine. Zastakljena terasa sa grejanjem – 13 m² dodatnog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 319.500 €, 164,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencija za nekretnine Winner upisana u Registar posrednika br.612, oglašava prodaju; Fantastična porodična kuća izgrađena od izuzetno kvalitetnih materijala, podno grejanje, ALU stolarija, unutrašnja stolarija od punog drveta ručno rađena, zidani kamin, prvoklasna sanitarija i keramika,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 240.000 €
19.12.2025 - 236.900 €
06.03.2026 - 227.630 €
11.03.2026 - 229.700 €
10.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi četvorosoban stan u urbanoj vili u mirnom delu Petrovaradina, sa parking mestom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijom Odvojene kuhinje Tri spavaće sobe Dve terase sa ostavom Dva kupatila Ostava u suterenu od 6m2 2.000e. Agencijska provizija od 3% je uračunata u....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 163.000 €, 4600,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac građevinsko zemljište, širina 30m, nije dozvoljena čvrsta gradnja (može hala, balon za fudbal ili neka druga namena). Obuhvaćen planom detaljne regulacije. Blizina CAR-GO centra, Batajničke petlje. Makadam do placa, preko puta pruga. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Radivoja Markovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-95m2 , ugovorna povr��ina-95.00m2, Zgrada od fasadne cigle, bez lifta, u stanu odli��an parket, pvc stolarija, 2 kupatila, lo��a od 16m2, dvostrano orjentisan, dnevna soba sa izlaskom na lo��u gleda na takozvano "��etali��te".....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.470 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 38m², koji se nalazi na odličnoj lokaciji kod Slatine, u neposrednoj blizini Vrnjačkih Termi. Stan je smešten na III spratu stambene zgrade, bez lifta. Jednosoban stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 136.243 €, 37,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu novogradnju na Grbavici, na lokaciji koja postaje sve više privlačnija i požejnija za život. Ovaj stambeni komplex predstavlja savršen spoj funkcionalnog i modernog urbanog života. Objekat će posebno oduševiti one koji cene savremeni komfor: šest stambenih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan trosoban stan . Stan je kompletno namešten ,svetao,dvostran. U sve prostorije ulazi se iz hodnika (kuhinja,dnevni boravak,dve spavaće sobe,kupatilo). Poseduje i veliku zastakljenu lođu.Nalazi se u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život(škola,vrtić,prevoz,TC).....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 3.600 €, 164,00 m2 cca 22 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#46684, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, TERAZIJE, 164 m. .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 133.900 €, 210,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDIProdajemo u srcu Bačke Ravnice Uknjiženu seosku Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI.Kuća je kvalitetno građena(pre 26 godina)od čvrstog materijala sa betonskim pločama,dobro održavana,ima dve odvojene stambene jedinice,dva dvorišta prvo betonirano a drugo je ekonomsko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i prostran stan u blizini Sava Centar. Stan je moderno uređen i funkcionalnog rasporeda. Poseduje odvojenu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, komfornu spavaću sobu, kupatilo i terasu. Prostor je veoma svetao zahvaljujući velikim prozorima i prijatnoj orijentaciji.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 4.500 € na 4.200 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Palata Pravde, 4.200 €, 400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 4.500 €
27.03.2026 - 4.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

#14653, Izdavanje, Kuća, Beograd, BITEF TEATAR, 400 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.500 €, 800,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlican visenamenski objekat, koji se sastoji od 650m2 hale, visine 6m, pod fero beton i 150m2 kancelarijsko prodajnog prostora. Zidan objekat, izolovan, sam na placu, ogradjen parking. Agencijska provizija 50 % Reg br. 070 prostorije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 330 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Bulevaru Nemanjića. Površine je 60m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Savršen stan sa tri spavaće sobe. Okrenut je na dvorište, tako da je totalni mir i tišina. Izuzetno je svetao i u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada je nova, tipa urbane vile sa samo 4 stana. U ceni je uračunato parking mesto i klima, ostatak nameštaja po dogovoru. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 299.000 €, 198,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu porodičnu kuću u Rečniku u naselju Sunčani breg,kući pripada 4,4ara placa. Kuća je izgrađena 2017 godine. Ograda je od kovanog gvožđa,hrastov Ristić parket,petokomerna Pvc stolarija sa komarnicima eg na čvrsta goriva a može ina pelet. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 59,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan bez ulaganja, prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima, mogućnost dogovora za ostatak nameštaja. Ublizini škola i marketi odličan za porodični život. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 69,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi, odličan porodičan stan u novogradnji. Nekretnina je uknjižena i ne zahteva ulaganja. Idealnog je rasporeda gde se ide iz hodnika u sve prostorije. Stan se sastoji i dve spavaće sobe, dva mokra čvora, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i terasom, stan je ulično orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 36m2 na šestom spratu u zgradi, u blizini Doma zdravlja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 840)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>