• GoHome Professional
www.indomio.rs - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs

  • Za upit "www.indomio.rs" pronađeno 50 984 nekretnina - prosečna cena 1.320 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, IRIG, 125.000 €, 74,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosobnu vikend kuću površine 74m² u vikend zoni naselja Hopovo, na prostranom i ravnom placu od 2200m². Kuća je kvalitetno građena i pripremljena za završne radove – krečenje i finalne popravke. Nalazi se u mirnom okruženju, u blizini manastira Hopovo, sa čistim vazduhom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 58.500 €, 52,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

1/2 suteren s jedne strane-kompletno adaptiran kao apartman za izdavanje,52 uk a 20m2 terasa(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052397 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 230 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Sajam, izdaje se komforan jednosoban stan na 4 spratu( bez lifta),namešten, useljiv od 01.05.2026. Mali troškovi! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen Lux stan 52m2 u novogradnji na 4. sparatu. Svetao stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, veliku terasu, kupatilo i spavaću sobu. Moguce je korišćenje garažnog mesta u sklopu zgrade uz doplatu. Odlična lokacija u blizini Neimarskog parka. Zgrada poseduje....

 
 
 
 
-42%

Promena cene sa 4.000 € na 2.300 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 4.000 €
26.04.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Cara Dušana, u blizini Pupinovog mosta, izdaje se poslovni prostor površine 230m2. Ima 5 velikih pravilnih kancelarija i jednu manju server salu, kuhinju, terasu, kao i muški/ženski toalet. Uz prostor dolaze i 4 parking mesta. Na cenu idu režijski troškovi, kao i iznos PDV-a.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini gradskog parka Čair. Smešten je na prvom spratu nove stambene zgrade sa liftom i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se iz modernog koncipiranog dnevno-trpezarijskog prostora, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 62.850 €, 42,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,namešten jednoiposoban stan sa francuskim balkonom,uknjižen (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052756 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 239.000 €, 63,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Avenija Garden kompleks nudi širok spektar pogodnosti, uključujući privatni parking, obezbeđenje 24/7, teretanu, i prelepo uređeno zajedničko dvorište. Blizina javnog prevoza, škola, prodavnica i rekreativnih centara, pružajući praktičnost i lak pristup svakodnevnim potrebama. Ovaj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 65.000 € na 67.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 67.000 €, 49,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 60.000 €
30.11.2025 - 65.000 €
10.04.2026 - 67.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 2s521 Prodaje se funkcionalan stan površine 49 m², smešten u prizemlju zgrade u mirnom porodičnom naselju 25. maj, Mladenovac. Stan ima ograđeni pripadajući deo dvorišta, idealan za uživanje u zelenilu, kao i sopstveno parking mesto. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.500 €, 623,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

* Struja, voda - na placu pored Postoji mogućnost zamene za kućicu ili plac na selu na brdovitom delu gde ima bagrem. .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 52.000 €, 83,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Beljini, površine 83m2 na 5.5 ari placa. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, koji imaju zasebne ulaze, a po strukturi je dvosoban stan, a na placu se nalazi i zidana garaža kao i pomoćni ekonomski objekat. Kuća poseduje priključke za struju vodu i kanalizaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban duplex stan na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Tolstojeva, površine 66m2. Uz stan se prodaje i garaža površine 18m2 i ona je uračunata u cenu. Prodaju se isključivo zajedno. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz dnevne sobe, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.320 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vrhunski kvalitet gradnje sa rokom decembar 2022. sa zakonskim rokom tolerancije. Prvoklasna opreme kako u zgradi, tako i u stanu. Grejanje na gas, u toku zimske sezone. Blizina škole, vrtića, hitne pomoći, marketa i sve ostalog što je potrebno za život. Cene sa PDV-om za kupce koje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This bright and spacious apartment is set in the most desirable part of the uptown provides it s resident s absolute comfort! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.648 €, 57,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 57m u izgradnji Detelinara Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Trosoban Kvadratura: 57m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 95.000 €, 226,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2024.,

www.indomio.rs

Veoma atraktivna lokacija u budučnosti za smeštaj poolaznika fudbalske Akademije.. Na veoma lepoj lokaciji nedaleko od Stadiona u Bačkoj Topoli nalazi se ova izvrsna građevina. Kuća je dosta dugo bila prazna te u istoj ima izvesna ulaganja. Kuća je velikom placu od 681 m2. Tiha mirna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 112.270 €, 43,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi - stan kod univerziteta! Stan je u nadogradnji rađenoj 2010. godine, ugradjen novi lift. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom, odmah useljiv, bez ikakvih ulaganja. Ispred i u okolini zgrade se nalaze veliki parkinzi. Stan ima 43.33 m2 i dupleks je strukture, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 247.200 €, 121,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, odličan trosoban salonski stan u centru grada. Izuzetno svetao. Renoviran, ali sa sačuvanim autentičnim vratima, prozorima, kao i gipsanim detaljima na plafonima. Zbog lokacije i koncepcije stana, interesantan i za poslovni prostor! Prizemlje, ostava, IDS 81219. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400.000 €, 281,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo dupleks sa dvorištem od 2ara i garažom u mirnoj ulici na Voždovcu u blizini svih infrastrukturnih sadržaja. Izuzetno dobro organizovan, svetao, trostrano orjentisan gde sve prostorije imaju svoje prozore. Na prvom nivou su hodnik, kupatilo, perionica, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 38.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U NASELJU OBRADA LUČIĆA POVRŠINE 8 ARI SA IZGRAĐENIM OBJEKTOM POVRŠINE OD OKO 70m2. POGODNO ZA PROIZVODNO-USLUZNU DELATNOST ILI MAGACINSKI PROSTOR. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 690.000 €, 203,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja, odlična lokacija, retko u ponudi Agencija Moj Dom prodaje stanove raznih kvadratura i sobnosti na jednoj od najbooljih i najpoželjnijih lokacija u gradu, koje se retko pojavljuju na tržištu kao novogradnja. Stanovi se po strukturi kreću od dvosobnih pa čak do šestosobnih....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 85.000 €, 40000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo plac od 3ha 0.8ari kao celinu i zasebno dve parcele pod šumom od 87 ari u Trnavi. Na jednoj od parcela se nalaze dve kuće i dve pomoćne zgrade. AGENCIJSKA PROVIZIJA 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno renoviran salonski stan u Cvijićevoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Stan je površine 60m², odličnog rasporeda i svetao. Sastoji se od prostrane spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zasebnog toaleta. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 250.000 €, 212,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

Američkog tipa, na placu površine 25 ara sa pecaroškom platformom na reci, na obali reke Tamiš i pomoćnim objektom, - u zoni vikend naselja i vinograda znamenitog vojvođanskog naselja Orlovat. Kuća namenjena za raskošno porodično stanovanje ili pak odmor, udaljena 2,5 km od centra....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 69.800 €, 9964,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište Čamurlija Trupale 13 ukupne površine 9964 m2. Zemljište se nalazi u području za izgradnju većeg poslovnog – proizvodnog – trgovinskog kompleksa. Agencija može kupcu obezbediti veću površinu. Privatna svojina. 1/1. Udaljenost od Čamurlijskog asfaltnog puta je 350 m. Povezan....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa porodična uknjižena kuća,sa placem od 7 ari.. Sve je u blizini, na lepom mestu u blizini glavne ulice. Mogućnost izgradnje više opcija,od zasebne vertikale posebne kuće, proširenja stana ,do odvajanja nekretnine na dve nekretnine od po 100m2. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 47.000 €, 62,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STANOVI U IZGRADNJI U ŠIREM CENTRU GRADA. CENA JE BEZ PDV-a. KUPAC IMA PRAVO NA POVRAĆAJ PDV-a. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 98.000 €, 233,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prostrana kuća pogodna za život veće porodice Prostrano, veliko dvorište Uz glavni put. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 236.000 €, 65,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.indomio.rs

U srcu Novog Beograda,na uglu ulica Tošin bunar i Bulevara heroja sa Košara,na izuzetno popularnoj lokaciji, odlično povezan sa glavnim saobraćajnicama nalazi se Elixir Garden oaza za porodice.Kompleks je izgrađen materijalima vrhunskog kvaliteta, savremenog dizajna i koncepta življenja.Park,površine....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 116.800 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2023.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo dvosoban,potpuno renoviran stan u krugu Kliničkog centra,Novosadskog sajma.Odlična lokaciji,u blizini su Bulevar ,Centar grada. Dobra povezanost autobuskim linijama sa ostalim delovima grada. Odličan raspored prostorija.Nova pvc stolarija,sigurnosna vrata,novo....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260 € na 240 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 240 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 260 €
01.03.2026 - 240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Iskljucivo za jednu zaposlenu osobu, nepusaca. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. - Šifra nekretnine: 9103808 .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 155.000 €, 1395,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Jedinsvena prilika Fruškogorski Put početak, na putu 119, blizu ulice Heroja. Prelep pogled na skoro ceo grad, dve spojene parcele, uknjiženo i čisti papiri. Struja je na placu pored, voda na 80m. Širina placa oko 18metara. Mogućnost zamene placa za manji stan u Novom Sadu na lepom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.000 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv, 73m² ++|++ Nov, useljiv trosoban stan površine 73m². Veliki svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasa. Stan je dvostrano orijentisan. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 18.000 evra. U navedenu cenu je uključen....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 83.300 € na 81.600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, DUVANIŠTE, 81.600 €, 48,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 85.000 €
11.02.2026 - 83.300 €
24.04.2026 - 81.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u stambenom kopleksu P+2+Pk, u naselju Trošarina. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade bez lifta.. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje u stanu je električno, inverter....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.770 €, 63,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan na top lokaciji! Stan u blizni marketa, gradskog prevoza, osnovnih škola i vrtića. Trenutno u fazi renoviranja sa vrhunskom opremom. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, RUMENKA, 298.700 €, 151,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Rumenci na placu od 620m2. Kuća je na sprat, dole je podno grejanje, gore radjatori, grejanje na kotlove, gas, struja i pelet. U prizmlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, soba, kupatilo, lepa i prostrana garaža i terasa. Na spratu se nalaze mala....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 350,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

U mirnoj oazi rezidencijalnog Dedinja, u neposrednoj blizini Belog Dvora izdajemo luksuznu, useljivu, nameštenu kuću u perfektnom stanju, koja je do sada bila namenjena isključivo ambasadama. Kuća ima 13 ari placa. Raskošno dvorište koje ima svoju neprikosnovenu privatnost. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.050 €, 89,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan smešten u mirnom delu Čalija, idealan za uživanje u kvalitetnom porodičnom životu. Ovaj komforan stan površine 89m2 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade, što ga čini lako dostupnim. Prostorije su pažljivo raspoređene i obezbeđuju funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.250 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd,trosoban,lux za izdavanje! Cena: 1250 Kontakt: +381668091211 Lokacija: Novi Beograd, blok 37 Struktura: Trosoban, sa dve spavaće sobe Opis: Sjajan trosoban stan, nalazi se u odličnoj zgradi stare gradnje, okružen je zelenilom koje mu obezbeđuje mir, tišinu i privatnost.U....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 360 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se duplex stan površine 65m2 na petom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.300 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 215.300 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran trosoban stan površine 64 m², smešten na 6. spratu uredne zgrade sa dva ulaza i dva lifta, od kojih je jedan teretni. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, dve špajze sa ugrađenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.700 €, 128,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljna ponuda! Stan je neuseljavan,na donjem nivou dnevna i 2.spavaće sobe, na gornjem velika galerija, sp.soba i prelepa krovna terasa. Može da se kupi i parking mesto u dvorištu .Uknjižena zgrada! Potrebna higijenska ulaganja, jer se dugo nije živelo u stanu. Cena je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 840)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>