• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana" pronađeno 3 978 nekretnina - prosečna cena 1.195 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • nenamešten
    • 4.sprat
    • 3.sprat
    • podrum
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 2.500 €, 160,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar grada – Terazije / Zeleni venac | Lokal / poslovni prostor | 160m² | Izlog do ulice U najužem centru grada, u neposrednoj blizini Terazija i Zelenog venca, izdaje se lokal pogodan i za poslovni prostor, ukupne površine 160m². Prostor je organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Petrovaradin, Blok Vila, namešten trosoban stan 90m2 sa terasom Izdaje se prostran i namešten trosoban stan u Petrovaradinu, naselje Blok Vila, smešten u višeetažnoj kući na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Nekretnina je idealna za porodičan život ili dugoročno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u centru Kragujevac, na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan je moderno uređen, veoma funkcionalan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Poseduje centralno grejanje (CG), što omogućava maksimalnu udobnost....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 1.400 €, 250,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na Novobeogradskom delu Ledina, odmah uz Surčinsku ulicu. Prostor se sastoji iz 4 kancelarije, konferencijske sale, kupatila i toaleta (m/ž). U cenu prostora je uračunato i 5 parking mesta sa mogućnošću zakupa dodatnih parking mesta. Prostor ima nekoliko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA PET FRIENDLY GARSONJERA DVORIŠNO ORIJENTISANA KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112692.Izdaje se potpuno opremljena garsonjera na 4. spratu zgrade sa liftom na Sajmu. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm podrum, u prizemlju, lokal do ulice ( izlog do ulice), grejanje na gas ( u lokalu ima i inverter klima ). Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta . Mogućnost kupovine parking mesta ispred lokala po ceni od 8.000 eura +....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan sa dve spavaće sobe, u većoj sobi bračni krevet , u manjoj sobi singl krevet na izvlačenje, dnevna soba, kuhinja , trpezarija , ostava , dva mokra čvora. Troškovi :infostan sa uračunatom toplom vodom 14ooo din mesečno , struja po utrošku, održavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 187,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U maloj zgradi sa privatnim dvorištem prodajemo lux penthouse duplex, sagrađen 2005. godine kao nadogradnja zgrade iz 60-ih. Donji nivo stana sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, velike centralne dnevne sobe sa visinom plafona od preko 6m,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PROSTRAN DVOSOBAN PRAZAN STAN, PET FRIENDLY - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112668.Izdaje se prostran dvosoban stan od 60m2, koji se sastoji od velike sobe, odvojene kuhinje, manje sobe sa mogućnošću ugradnje male kuhinje u njoj, 2 kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno renoviran, porodicni dupleks, u jednoj od najboljih zgrada u Zelezniku tzv. "Karingtonka". Stan je uknjizen na 59 m2, dok je gornji deo renoviran od tavanskog prostora, uz potpise stanara te zgrade. Sam kvalitet zgrade je fantastican, tako da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, u blizini Pravnog i Ekonomskog Fakulteta. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 37 m2....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 424,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji na Dedinju nalazi se prostrana porodična kuća površine 424 m², smeštena na placu od 3,6 ari. Kuća je raspoređena na tri nivoa i okružena uređenim dvorištem od oko 130 m², koje pruža privatnost i prijatan prostor za boravak na otvorenom. Prizemlje je koncipirano....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 295.000 €, 700,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Plac na najboljoj lokaciji u Železniku, u samom centru naselja, preko puta osnovne škole i u blizini svih infrastrukturnih objekata. Plac je idealan za luksuznu individualnu gradnju, kao I za investiciju. Poseduje informaciju o lokaciji. Za dodatne informacije pozvati.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA NA DETELINARI---Agencijska šifra: 9112691.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom na Detelinari.Useljivo odmah. Potreban je depozit i visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.000 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog dvoiposobnog stana u kvalitetno zidanoj zgradi. Mirna lokacija sa puno zelenila i dosta parking mesta ispred zgrade. Stan je u stvarnosti 70M2 jer je adaptiran i zatvorena je terasa. Prodaje se komplet sa nameštajem, kao što vidite na slikama,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Kompletno namešten, komforan dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini strogog centra grada i Futoške pijace. Ovaj stan čine dve etaže. Donju etažu čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i kupatilo. Gornju etažu čine dve spavaće sobe. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i vrhunski opremljen dvosoban stan površine 53 m2, na odličnoj lokaciji preko puta restorana Pauza.Stan je dizajniran za zakupce koji žele visok nivo komfora, funkcionalnosti i estetike. Moderan enterijer, pažljivo biran nameštaj i kvalitetna oprema ostavljaju....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 42.000 €, 52,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće površine 60m2, u okviru porodične stambene zgrade sa upotrebnom dozvolom na Pivari. Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dve spavaće sobe. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje dvorište površine 1.5 a. Kuća je na odličnoj urbanizovanoj,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 117.800 €, 62,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na prvom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar (Beograd),Stan u zgradi,52 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 350 €, 70,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor se nalazi u Centru grada u pešačkoj zoni u ulici Lole Ribara veličine 70 kvm, u podrumskom delu zgrade sa ulazom iz pešačke zone, Ta - grejanje. Sastoji se od jedne prostorije i mokrog čvora, opremljen enterijerom za kafić, mogućnost zakupa bašte od grada u pešačkoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

K-DISTRIKT Stan je bez polunamešten-sa opremljenom kuhinjom i posrtavljenim plakarima, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i wc, pogled na Dunav. CG- plaća se po utrošku, klima uređaji, video nadzor, garažno mesto. Useljiv od 15.07.2026. ID: 9643 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 320 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlična prizemna kuća u centru Niša u ulici Obilićev Venac. Površina kuće je 38m2. Kuća je kompletno sređena i opremljena svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.900 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u Kuli Wellporta, odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, kao i prostrana terasa. Stan je kompletno opremljen. Grejanje je centralno, po utrošku, dok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Sjajan dvosoban stan u centru Beograda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Metropola, na Tašmajdanu. Stan je orijentisan ka dvorištu, što doprinosi prijatnoj i mirnoj atmosferi. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.800 €, 66,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 66,32m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 5.000 €, 650,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vila, smeštena na Čukarici, u blizini prodavnica, pijace, škole, vrtića. Kuća se nalazi na parceli od 15ari, ima dva ulaza. Sastoji se iz tri nivoa: Suteren (povezan sa prizemljem, ali ima i direktan pristup dvorištu): prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Detelinari, ulica Kornelija Stankovića, površine 41m2. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan je dvorišno orijentisan. Izdaje se na duži vremenski period....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 45.000 €, 19,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku, površine 19,28 kvm, na prvom spratu, sa grejanjem. Apartman je opremljen, kategorisan,renoviran. Sastoji se od predsoblja, sobe sa kupatilom i čajne kuhinjice. UKNJIŽEN cena: 45.000 eura .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132192, III/, klima, lift, terasa, garaza. Izdaje se kompletno opremljen jednoiposoban stan u samom centru grada. Poseduje garažu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 299.000 €, 125,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luks vila na samoj obali Drine u mestu Gornja Trešnjevica, površine 125 kvm, na ravnoj, lepo uređenoj i ograđenoj parceli sa bazenom i 3 parking mesta, površine 3,5 ari. Vila je na 2 nivoa: I nivo - antre, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo i stepenice za Ii nivo; II....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 200.000 €, 18000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac pogodan za stambenu izgradnju. Nalazi se u gradskoj zoni tako da je pogodna i za izgradnju više stambenih jedinica. Površina parcele je 180ari. Plac je namenjen investitorima i daje se za kvadrate. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 1.000 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00571 HOUSE NS – Petrovaradin – Okrugićeva zasebna kuća – za stanovanje ili poslovni prostor 220m2 Pomoćni objekat na raspolaganju Bazen Veliko dvorište 3 parking mesta Mesečna cena zakupa: 1000 e + depozit Agencijska provizija - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 18.000 €, 50,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica sa prelepim pogledom, iznad sela Orašac na magistralnom asfaltnom putu koji vodi za Zaplanjski kraj. Vikednica je površine 50m2 I ima tri prosotorije i terasu. Plac je površine 15,5 ari i ceo je ograđen. Plac se nalazi pored samog asfaltnog puta i postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, kod Doma Zdravlja i Delta Planeta. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade, sa liftom. Kompletno je sređen svim novim stvarima, kako nameštajem, tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 25m2.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u Bresnici ( deo iznad nadvožnjaka), korisne površine 103 kvm ( 38 kvm - uknjiženo kao poslovni prostor + 64 kvm - galerija), do glavne ulice , mogućnost grejanja na gas ( postoji priključak). Sastoji se od prizemlja ( dve prostorije) i sprata (galerije ) jedna prostorija....