• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana" pronađeno 3 978 nekretnina - prosečna cena 1.195 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • lođa
    • 2.sprat
    • luksuzan
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Predstavljamo odličan, kompletno renoviran, po strukturi troiposoban stan pozicioniran između Futoške pijace i glavne autobuske i železničke stanice. Moderno dizajniran i enterijerski opremljen kvalitetnim nameštajem i najsavremenijom belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan, dvosoban stan, odličnog rasporeda, na odličnoj lokaciji, u ulici Džordža Vašingtona, u blizini Kopitareve gradine. Uknjižen na 37m2, uredna dokumentacija, te je stan moguće kupiti i na keš i na kredit. Stan je potpuno renoviran. Primarno grejanje se odnosi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 80.000 €, 78,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada Sombora kod pešačke zone. -Površina stana je 78 m2, nalazi na 1. spratu i obuhvata dugačak hodnik, dve sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. -Grejanje je na struju. Stan poseduje svoj vodomer i strujomer. -U stanu je odrađena....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVSKA PALANKA, 19.800 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac u selu Ratari kraj Smederevske Palanke – Ravan, dobar prilaz Ovaj atraktivan plac se nalazi u mirnom i pitomom selu Ratari, u blizini Smederevske Palanke, pružajući savršen ambijent za život u prirodi, a istovremeno dovoljno blizu urbanih sadržaja. Plac je ravan i u potpunosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 280 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, polunamešten stan u Knjaževačkoj, u blizini Njegoš škole. Ukupna površina stana je 50m2, nalazi se na petom spratu novog stamben-poslovnog objekta sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 250 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u Dositejevoj ulici. Izdaje se potpuno nameštena i opremljena belom tehnikom. Grejanje na struju (TA peć). Izdaje se isključivo za jednu osobu, nepušača. Na nekoliko minuta hoda od centra grada. Useljivo od 01.06.2026. Potreban depozit u visini kirije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 26.000 €, 20,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor sa kompletnim kupatilom . Na izuzetnoj lokaciji u centru grada. U ponudi je i lokal pored od istog vlasnika, od 28 m2. Za kupovinu oba lokala, cena po dogovoru. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno namešten stan od 40 m², koji do sada nije bio useljavan. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Odmah useljiv. Sav nameštaj i tehnika u stanu su novi i nekorišćen. Grejanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.940 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 290 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je u polusuterenu. Izdaje se isključivo jednoj zaposlenoj osobi, useljiv od 01.03.2026. ID: 8969 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 166,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Petrova, površine 166 kvm, na 6,51 ar placa, sa sopstvenim etažnim grejanjem na čvrsto gorivo. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, kupatilo, dnevn soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe teraase, kotlarnice i letnje kujne) i sprat ( hodnik, kupatilo, dve sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 3.500 €, 100,00 m2 cca 35 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran lokal za izdavanje okrenut izlogom ka Bulevaru kralja Aleksandra, na jednoj od najprometnijih lokacija u našoj prestonici. U neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Odlična investicija za razne delatnosti. Lokal najpodesniji za pekaru, poslastičarnicu i ostale ugostiteljske....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 6.500 €, 700,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran lokal na izuzetno prometnoj lokaciji, u samom srcu Bulevara despota Stefana – idealna prilika za ozbiljne poslovne sisteme kojima je važna vidljivost, pristupačnost i funkcionalnost prostora. Ukupna površina lokala iznosi 700 m² i prostire se na dve etaže: – gornji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na početku Ustaničke ulice, na odličnoj i dobro povezanoj lokaciji. Stan ima 57 m², vrlo je svetao i funkcionalnog rasporeda. Nalazi se u mirnom okruženju i idealan je za udoban život jedne osobe ili para. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten renoviran dvosoban stan. U blizini stana više vrtića, osnovna škola, TC Beo... Obavezan depozit u visini jedne kirije. GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, PARKING ID oglasa: 78093. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 66,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u novoj zgradi, malo korišćen, sa vrhunskim završnim detaljima i moderno dizajniranim enterijerom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 66m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovan i dizajniran....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 202.000 €, 120,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Pivara, u Kragujevcu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od ukupno tri sprata. Stan je veoma svetao, lepo opremljen i okrenut ka svetlu, što mu daje prijatan i prijatan ambijent za svakodnevni život. Potpuno je opremljen i namešten,....

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u zgradi novije gradnje. Parking mesto ima 13m2 i moguće je parkiranje i većih automobila. Garaža je pod stalnim video nadzorom. Ulaz u garažu je direktno sa ulice. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 2.700 €, 145,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

#35320, Izdavanje, Stan, Beograd, HRAM SVETOG SAVE, 145 m. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 4.100 €, 387,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni objekat za izdavanje centar U ulici Gavrila principa za izdavanje poslovni objekat površine 387m2. Prostor je na nivoa, ima kuhinju i 7 kancelarija, 5 mokrih čvorova. Idealan za predstavništva. Odmah useljiv i izdaje se na duži period. Prostor ima garažu za 2 automobila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.500 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Limana. Stan je dvosobne strukture, prodaje se namešten kao sa fotografija ukoliko vam to kao budućem kupcu bude interesantno. Lokacija....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Zvezdara U ulici Dimitrija TUcovića u visini Đeram pijace, za izdavanje trosoban stan u novijoj zgradi. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupatila. Kompletno je namešten. Grejanje je centralno. Ima sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

#46467, Izdavanje, Stan, Beograd, BLOK 45, 54 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ušuškan,svetao,drugačiji ,renoviran stan u srcu Banovog Brda.Stan je kompletno ompremljen kvalitetnim i modernim nameštajem, sa tehnikom neophodnom za ugodan funkcionalan i savremen način života. Sastoji se od ulaznog hodnika,velike dnevne sobe,trpezarije i kuhinje iz koje se izlazi....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131507, 3a. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 1049,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac pored glavnog puta za Donje Vlase, površine 1049m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, po Informaciji o lokaciji dominantna namena je stanovanje i poslovanje, tako da je idealan za gradnju porodične kuće, vikendice ili poslovnog objekta. Plac je trapezastog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se dvoiposoban stan u blizini Kliničkog centra. Površine je 65m2, nalazi se na XIII spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasa. Grejanje je na struju. Nalazi se na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.700 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Neimar , vrhunska lokacija , blizina restorana La Martina , 130m2 , Vpr / 1 , eg , stan u lepo odrzavanoj vili , gradnja 1993. godine , svetao , dvostrano orijentisan ( istok-zapad ) , visina plafona 2,8m , PVC stolarija , velike staklene povrsine , parket Hrast , sanitarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.600 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U elitnom delu Beograda, na Senjaku, izdajemo troiposoban stan ukupne površine 100 kvadrata . Stan se nalazi na prvom.spratu.odlicno održavane četvorospratne zgrade, okrenut je suprotno od ulice, miran, topao, ušuškan . Izuzetno je lepo i ukusno sredjen i opremljen. Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice, blizu crkve Sv.Nikola, vrtića, BUS stajališta i trgovina. Odlična investicija za izdavanje. Sastoji se od manjeg ulaznog dela, višenamenske prostorije, manje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Đorđa Rajkovića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole ´ Ivan Gundulić ´, centra grada, šetališta kejaOvaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 30 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 840 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prazan stan idealan za poslovni prostor u novijoj zgradi kod Hale Pionir. Mogućnost zakupa i parking mesta u garaži zgrade cena 100 evra. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan trosoban stan na fenomenalnoj lokaciji u samom centru Beograda, na Terazijama, opština Stari grad. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa šest spratova i odličan je izbor kako za život, tako i za poslovni prostor. Površine je 70m², polunamešten, veoma funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 223.303 €, 88,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija -Zemun-gornji grad na raskrsnici puteva -Ulica Cara Dusana i Pancevacki most sa jedne strane, sa druge strane blizina Autoputa i Ugrinovacke ulice. Lamele 1 i 2 god.izgradnje 2024, zavrsetak radova avgust 2025. U ponudi imamo vise stanova od 2.0-4.5 sobnih razlicite kvadrature....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan 39m2 na odličnoj lokaciji u centru grada -Grčkoškolska ulica. Useljivo odmah. Stan je na 2 spratu zgrade bez lifta, ima terasu, klimatizovan. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 9000. Za ozbiljne zakupce na duži period bez kućnih....

 
 
 
  Stan, BANJA, 185.000 €, 67,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših delova Višnjičke Banje, u poznatom Energoprojektovom kompleksu, nalazi se ovaj izuzetno prijatan stan okružen zelenilom, parkovima i kompletnom infrastrukturom koja omogućava miran i kvalitetan porodični život. Ovaj bajkoviti kompleks izdvaja se po uređenju,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 77.400 €, 43,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja donosi odličan raspored i maksimalno iskorišćen prostor, uz pažljivo birane materijale i savremena rešenja. U izgradnji će se koristiti klima blokovi, krov sa kvalitetnim crepom i pouzdana izolacija, što garantuje trajnost i energetsku efikasnost. Stanovi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 835)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>