• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana" pronađeno 4 179 nekretnina - prosečna cena 1.231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 6500 eura
    • do 8100 eura (prosečna cena)
    • do 9700 eura
    • do 81 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 495.000 €, 160,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Premium 4.0 stan na Banovom brdu, preko puta parka. Zgrada novije gradnje, uredno održavana, sa portirskom službom, na idealnoj lokaciji. Stan je po strukturi četvorosoban, sa master spavaćom sobom površine 24m2 sa sopstvenim kupatilom, dve dečije sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 369.500 €, 137,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju novog penhous stana na Grbavici, u blizini Limanske pijace, parka, TC Promenade i mnogih drugih sadržaja koje nudi ova atraktivna lokacija. Visok kvalitet gradnje, renomirani investitor. Energetski pasoš B kategorije. Termo-akustični blok, FunderMax termo-ventilaciona....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.100 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 14 dana'
250.000 €
103.422 €
600 €
  Kuća, IVANČA, 129.000 €, 103,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Retka prilika – kompletno opremljena kuća na tri nivoa, dve parcele pod šumom. U ponudi jedinstvena nekretnina, idealna za one koji traže mir, prirodu i potpunu privatnost – bez odricanja od komfora u Maloj Ivanči. Kuća je temeljno renovirana 2021. godine i pažljivo organizovana na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Stan je u korektnom stanju. Ugrađena je PVC stolarija, zamenjen parket pre par godina, kupatilo korektno. Stan je izvorno 1.5, svetao i sunčan.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 141.000 €, 188,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine u osnovi 93m2, ukupne površine 188m2, na placu površine 255m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 370 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Vukov spmenik, stan u kući sa tri stana (sva tri stana se izdaju), sve zasebno - kuća je napravljana kao zgrada - ima centralno stepenište. U cenu od 450 EUR su uračunati komunalni troškovi i struja, stanar sam uvodi i plaća ako želi internet i KTV. Isključivo na duži period, minimum....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 642,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

GREJANJE - CG, TERASA, PARKING Agencijska provizija 0. ID oglasa: 42968. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 148.000 €, 397,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju porodična kuća u Somboru, u samom centru grada, neposrednoj blizni suda, pošte, pešačke zone, opštine. -Površina kuće je 397 m2, a površina placa je 727 m2. -Kuća se sastoji iz tri stambene jedinice, od kojih ukupno 11 soba, 3 kupatila, 4 kuhinje, 3 ostave, kao i 3 podrumske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini Doma zdravlja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i plaća se po utrošku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gavrila Principa, 3/5, cg-Stvarna povr��ina-101m2 , ugovorna povr��ina-101.00m2, Na izuzetnoj lokaciji, Savski trg je ovaj ��etvorosoban stan na tre��em spratu sa liftom. Stan je za renoviranje. Sastoji se od salona, tri spava��e sobe, trpezarije, kuhinje, dva mokra ��vora sa dva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namestena garsonjera na Podbari. Stan se nalazi u novoj zgradi, koja je nedavno završena. Garsonjera je opremljena potpuno novim nameštajem i belom tehnikom i niko nikad nije živeo u njoj. Poseduje terasu. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa lifom. Stan NIJE Pet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću prema autoputu i centralnim gradskim zonama. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade bez lifta i predstavlja dobar izbor za udoban porodični život ili dugoročan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, trostrano orijentisan stan od 85.18 m2, na 2. spratu kvalitetne zgrade iz 2011. godine, u najtraženijem delu Novog Beograda, u blizini Arene. Raspored je odličan i maksimalno funkcionalan: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 551.888 €, 112,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi četvorosoban stan sa prelepim pogledom na reku u zgradi BW Sena. Stan se prostire na111.67m2, nalazi se na20. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, terase i vešernice. Stan je severo-zapadno orijentisan i pruza....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 55,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u Beogradu na vodi, u okviru prestižnog kompleksa Metropolitan, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno 17 spratova. Lokacija u Savskom vencu pruža odličnu poslovnu adresu u jednom od najtraženijih delova Beograda. Prostor je koncipiran kao dvosoban i obuhvata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 38 m2 Zvezdara početak Mirjeva, Milićeva ulica. Stan je kompletno namešten, nova zgrada, podno grejanje, interfon. Gradski prevoz autobusi 46, 27, 27e, 25, 25p, i 74. Depozit, plaćane mesečno, stan se izdaje na duže vreme.. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u Zemunu u blizini Zemunskog parka, u mirnoj ulici i u neposrednoj blizini sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u prizemlju objekta od jednog sprata, što ga čini praktičnim i lako dostupnim. Površina stana iznosi 37 m², a raspored je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 179.000 €, 65,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

3.0 Cerak, ulica Ratka Mitrovića, 65m2+T, VPR/2, UKNJIŽEN, TA/gas. Trostrano okrenut, jako dobar raspored. Stan na izvanrednoj lokaciji, na samoj granici Ceraka i Filmskog grada, sa izvanrednom saobraćajnom vezom ka svim delovima grada, u neposrednoj blizini škole, obdaništa i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 237.000 €, 77,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižen na 77 kvm plus terasa od 2 kvm. Stan je svetao, uredan i održavan, funkcionalnog rasporeda iz hodnika se ide u sve prostorije. Spavaći blok odvojen. Zamenjena PVC stolarija. Grejanje je centralno sa protočnom toplom vodom. Zgrada od fasadne....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 142.000 €, 68,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjiženu Kuću 68 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Prizemna čvrsta gradnja poseduje Dnevnu sobu,spavaću sobu,kuhinju,kupatilo i Lepu Veliku Zastakljenu Terasu sa koje je Pogled na krivinu Dunava,Novi Sad i pola Južne Bačke nalazi se na lepoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 390 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, kompletno opremljen novim i nekorišćenim nameštajem i tehnikom. Stan je funkcionalan, svetao i spreman za useljenje, idealan za pojedince ili parove. Karakteristike: * Lokacija: Novi Sad (blizina centra i Sheratona) * Struktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132230, II/III, klima, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 152.000 €, 108,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Трособан стан у близини центра града - ул. Краља Милана ( бивша Партизанска ) Одмах усељив Стан чине: дневна соба са кухињом (излаз на терасу), две спаваће собе (излаз на терасу), две терасе 5 спрат (поседњи) зграда има лифт Грејање: на струју (Инвертер климе) Подови: ламинирани Столарија:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici, na svega 50 metara od Vojvode Stepe i Voždovačke crkve, izdaje se veoma komforan stan sa 3 spavaće sobe i dva kupatila. Centralni deo stana je veliki dnevni boravak sa trpezarijom i zasebnom kuhinjom, sa izlazom na terasu sa koje se pruža jedinstven pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 139.000 €, 41,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 41 m² koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u blizini Železničke stanice. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za život tako i kao investiciju za izdavanje. Raspored stana je funkcionalan i obuhvata dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 1.000 €, 209,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U Staroj Pazovi, na glavnom putu, izdaje se poslovni prostor koji se koristi za svrhu automehani��arske radnje. Prostor je opremljen tako da bi bio idealan ako bi se budu��i zakupac nastavio baviti tom delatno����u. Za sve druge delatnosti bilo bi potrebno redefinisati i prilagoditi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Savski venac, Brankova, 120m2, sprat 2/4, četvorosoban stan salonskog tipa, dve terase, uknjižen bez upisane kvadrature, mereno ima 120m2, opremljen kao poslovni prostor. Četvorosoban stan u najužem centru grada, jedinstven u ponudi, izdaje se kao poslovni prostor. Stan ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i funkcionalan jednoiposoban stan na Voždovcu, površine 40m², smešten u prizemlju uredne i održavane zgrade. Stan je orijentisan ka zelenilu u dvorištu zgrade tako da vam niko neće prolaziti pored prozora. Stan je kompletno namešten i sastoji se od: dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno lepo uređen i funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji u Bloku 45, na samom početku šetališta Lazaro Kardenas, u neposrednoj blizini reke Save. Pozicija stana pruža idealan balans između urbanog života i prirodnog okruženja, sa svim neophodnim sadržajima na svega....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127334, III/, lift, terasa, garaza, parking. Izdaje se moderan dvosoban stan u centru. Može biti PET FRIENDLY. Useljiv odmah. Depozit u iznosu zakupnine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux 3.0 stan u BW Scala. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Sastoji se od: dnevne i dve spavaće sobe, dva mokra čvora, vešernice, kuhinje sa trpezarijom i velike terase sa pogledom na park na koju se izlazi iz dnevne sobe. Spavaći blok je odvojen od ostatka stana, a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan Centar, 45m2 + PARKING U centru Novog Sada, Petra Drapšina ulica izdaje se renoviran dvosoban stan od 45 kvadratnih metara. Stan se nalazi na petom spratu šestosproratnice iz 2007. godine sa liftom. Nekretnina je u potpunosti nameštena. Kuhinja sadrži kompletne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LEKINO BRDO, VOŽDOVAC – TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, Voždovac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN, NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PET FRIENDLY, SOCIJALNO---Agencijska šifra: 9112635.Izdaje se komletno namešten i opremljen dvosoban stan na 1. spratu stambene zgrade sa liftom kod Socijalnog. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 700 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Narodnih heroja, 5/9,-Stvarna povr��ina-72m2 , ugovorna povr��ina-72.00m2, Depozit u visini jedne mese��ne kirije, mese��no pla��anje. Agencijska provizija koju pla��a zakupac pri zakupu ove nepokretnosti iznosi 50% - 100% od ugovorene cene zakupa Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kralja Aleksandra. Kirija se placa zajedno sa troskovima pocetkom meseca, ukupno 400 eura. Nije pet friendly.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na placu od 1046m2. Novije gradnje (2020.godine), prizemna. Uknjižena na 49m2+12m2 zastakljena terasa (PVC sa komarnicima). Podno grejanje, klima. PVC stolarija. Struktura - hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i izlaskom na terasu, spavća soba, ostava i kupatilo. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 243.000 €, 81,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac,3.0s, 81m2 +terasa lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 831)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>