• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana" pronađeno 3 978 nekretnina - prosečna cena 1.195 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • useljiv
    • nenamešten
    • 3.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Nameštena svetla garsonjera pozicionirana u neposrednoj blizini Futoške pijace, centra grada, Novosadskog sajma Ovaj stambeni prostor čini soba sa šankom odvojenom kuhinjom, degažman i kupatilo sa ležećom kadom. Odmah useljiva.(Vinson nekretnine,....

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 99.000 €, 6333,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 63.33 ara u Požarevcu na ulazu u grad ,na raskrsnici glavih saobraćajnica Plac je ravan, pravilnog oblika Plac se nalazi u gradjevinskom područiju grada Požarevca moguca izgradnja više objekata proizvodne,uslužne i druge delatnosti cena 99.000eur VISE INFO NA 065....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 321.000 €, 444,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

rbana vila na Gradnulici,sa potencijalom za poslovnu investiciju. Blizina dve osnovne škole, vrtića i manjeg tržnog centra. Površine 302m2 na placu od 444m2. Prizemlje kuće se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i izlaskom na tersu od 40m2 koja je urađena u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0 stan u mirnom delu Dorćola, u blizini Kalemegdana i Dunavskog keja. Stan je svetao i funkcionalno raspoređen, a sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i ostave. Iz stana se izlazi na tri terase, a pogled je ka dvorištu. Nalazi se na 6. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 3.0s, 75m2, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature stanova: 2.0s,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, trosoban stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u Durlanu. Površine je 92m2, smešten na I spratu zgrade bez lifta. Stan je veoma prostran sa dobrim i funkcionalnim rasporedom koji zadovoljava sve zahteve jedne porodice i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan sa izuzetnim potencijalom, smešten u zgradi novije gradnje, na trećem spratu (od ukupno četiri), bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i prozračan tokom celog dana, a dodatnu vrednost daju dve lođe koje pružaju prijatan pogled....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 55.080 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 36 m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 500.000 €, 165,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se penthouse na VI, VII spratu zgrade koja je završena krajem 2023. godine, uknjižena i useljiva. Ceo objekat je izgrađen od veoma kvalitetnih materijala a stan je glamurozan i veoma svetao. Lift ide do V sprata. U prvom nivou stana se nalaze tri spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, sa prelepim pogledom na Svetosavski park i crkvu. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat). **Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 900 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, lux, 1/5, terasa, 2 inverter klime, mašine za sudove, pranje i sušenje veša. Izdaje se namešten stan u kompleksu zgrada Sunnyville. Mikrolokacija odlična u blizni svi potrebni sadržaji za život, kao i vrtić i osnovna škola. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.628 €, 169,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

#50419, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, BLOK 26, 169 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 1.133.000 €, 360,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovna zgrada u strogom centru grada koja je pod zaštitom spomenika. Opremljena je za IT sektor ili sličnu delatnost, i poseduje veliki broj kancelarija na prvom spratu kao i veliki otvoreni prostor na drugom spratu (takođe namenjen za radni prostor sa internet mrežom),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlično pozicioniran stan 55m2 nadomak Gradske Bolnice. Prostorije: dnevna soba, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine" Beograd Više informacija 060/3399122 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 179.000 €, 65,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0 Cerak, ulica Ratka Mitrovića, 65m2+T, VPR/2, UKNJIŽEN, TA/gas. Trostrano okrenut, jako dobar raspored. Stan na izvanrednoj lokaciji, na samoj granici Ceraka i Filmskog grada, sa izvanrednom saobraćajnom vezom ka svim delovima grada, u neposrednoj blizini škole, obdaništa i svih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten stan od 68m2 na prvom spratu pogodan za poslovni prostor na odličnoj lokaciji kod Beogradske Arene. Plaćanje je mesečno i depozit je obavezan u iznosu od jedne mesečne kirije. Mesečne režije 110eura. Dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal za izdavanje površine 50 m2. Nalazi se u blizini Sava centra i auto-puta što omogućava odličnu povezanost sa ostalim delovima grada. Lokal se sastoji od prijemnog dela, četiri kancelarije, čajne kuhinje i toaleta. Pogodan je za ordinacije, razne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

#43074, Izdavanje, Stan, Beograd, ĐERAM, 55 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Voždovcu od 63 m2, Jove Ilića, preko puta Fon-a. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Drugi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 238.000 €, 47,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao jednoiposoban stan u centru grada, u Pop Lukinoj ulici. Stan ima 47 m², plus terasu od 3 m², i nalazi se na petom spratu od ukupno sedam spratova. Odlično je osvetljen i funkcionalno organizovan. Sastoji se od jedne spavaće sobe, hodnika, garderobera, kupatila, kao....

 
 
 
  Kuća, LJIG, 69.000 €, 101,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjiženu kuću na Ravnoj Gori, katastarska opština Ba, ukupne površine 101 m², smeštenu na placu od 12 ari uz dodatnih 30 ari šume. Ravna Gora je deo planine Suvobor i poznata je po miru, čistom planinskom vazduhu i prelepim prirodnim predelima, idealnim....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.840 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvoiposobnog stana 54,92 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade, sa uređenim dvorištem, natkrivenim parking mestima i preglednim pristupom objektima. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 51,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

#50468, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, CRVENI KRST, 51 m. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 104.280 €, 79,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i urbanistički uređenom delu Mladenovca, nadomak gradskog jezgra i tržnog centra, nalazi se kvalitetna novogradnja iza koje stoji renomirani investitor sa bogatim iskustvom i desetinama uspešno realizovanih objekata. U pitanju je stan pažljivo projektovan da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 400.000 €, 260,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor se nalazi u Centru grada u ulici Lole Ribara veličine 260 kvm ( 130 kvm prizemlje, 130 kvm sprat), TA - inventor klime. Lokal je kompletno renoviran i opremljen za noćni klub. Lokal je trenutno izdat (2.400 + komunalije). Cena 400.000 eura .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 300 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Kragujevcu naselje Centar, u blizini Maxi-ja. Stanu pripada parking mesto u garaži. Stan je slobodan od 01.06.2026. .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 4.600 €, 256,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetna novogradnja na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, naselje Dedinje, opština Savski Venac. Porodična kuća iz 2025. godine, površine 256,8 m², pruža vrhunski komfor i privatnost za zahtevne stanare koji cene kvalitet, prostor i ekskluzivnost. Dostupna dva....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 2.000 €, 98,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u Rakovici, ukupne površine 98 m², u prizemlju objekta. Prostor se sastoji od 2 kancelarije, otvorenog centralnog prostora, kupatila, pomoćnih prostorija i magacinskog odnosno skladišnog prostora. U okviru objekta nalazi se dvorište sa 2 parking mesta. Objekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 153.985 €, 66,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan 66m2 na Limanu 3, u blizini Limanskog parka, koji poseduje dnevni boravak, trpezariju, odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo i ostavu. Nalazi se na desetom spratu, zgrade sa dva lifta. Pogled koji se pruža iz stana....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 84,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen, neuseljen stan u novogradnji od 84m2 sa parking mestom na trecem spratu (poslednji,ali nije ploca) moze kredit Lokacija Pionirski trg - Požarevac cena 78.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 99,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu, prostranu šestosobnu kuću površine 99 m² ( Osnova), smeštenu na placu od 420 m², u mirnom i prijatnom delu Futoga – idealnu za udoban i kvalitetan porodičan život. Kuća je izgrađena 2009. godine i odlikuje je kvalitetna PVC stolarija, centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u centru Vlasotinaca. Odmah useljiv. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Panteleju, kod Niteksa. Nalazi se na visokom prizemlju u porodičnoj kući sa posebnim ulazom. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 65 m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u okviru modernog kompleksa, sa fizičkim obezbeđenjem tokom 24h. U okviru kompleksa nalaze se marketi, kafići, knjižare, park za decu sa opremom za bezbednu igru, miran kraj odlično povezan sa ostalim delovima grada. Stan je svetao i osunčan, poseduje dnevnu sobu, spavaću....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 15.000 €, 2373,00 m2 cca 6 €/m2