• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana" pronađeno 3 978 nekretnina - prosečna cena 1.195 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • duplex
    • lođa
    • 3.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u novijoj zgradi na 2. spratu. Stan je dvorišno orijentisan, površine 50m², i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kožnom ugaonom garniturom i trpezarijskim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 800.000 €, 260,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, pr/1, eg-Stvarna površina-260m2 , ugovorna površina-260.00m2, U prilici smo da vam ponudimo izuzetnu kuću nadomak grada, izgrađenu od veoma kvalitetnih materijala, na 22 ara placa pod šljivama. Pozicija i orjentacija kuće kao i lokacija placa su takvi da stvaraju zaokružen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji . Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od Bulevara Oslobođenja, Sajma,autobuske i železničke stanice, Univerziteta i drugih važnih sadržaja. Odmah je useljiv. Nije pet frendly ! Cena je 450€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini okretnice tramvaja i autobusa, na samo 1 km od autoputa. U blizini se nalaze hipermarket Lidl, osnovne i srednje škole, dom zdravlja, teretane, pijaca, park. Lokacija je obuhvaćena planom buduće trase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen stan u novogradnji, dupleks, odvojena spavaća soba sa prelepim pogledom ha Hram svetog Save, dodatna manja soba, francuski balkon, lođa, topla voda, stan u privatnoj kući, parking mesto u dvorištu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička stanica, ulica Kraljevića Marka. Predstavljamo kompletno namešten dvoiposoban stan u blizina centra grada, Futoške pijace, osnovne škole, autobuske i železničke stanice. Ovaj lep i moderno uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se dvosoban stan u kući, Duvanište. Površine je 60m2, nalazi se u prizemlju. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spvaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim uređajima. U stanu nisu dozvoljeni kućni ljubimci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 350 €, 68,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan trosoban stan za tihe poslovne delatnosti na TOP lokaciji, Liman 1, ulica Veljka Petrovića, površine 68m2. Prostor se izdaje prazan. U blizini fakulteta, Promenade, Štranda, keja, škole, vrtića Odlična povezanost linijama gradskog prevoza. Odmah useljiv. Potreban....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Uknjižena površina stana iznosi 53 m², dok je stvarna površina oko 60 m². Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 156.000 €, 85,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor od 85 m² na Lekinom Brdu, Voždovac, odlična prilika za firme i preduzetnike koji traže prostor na pristupačnoj ceni u mirnom delu Beograda. Prostor se nalazi u stambenoj zgradi iz 2010. godine, u sutarenu, sa neposrednim pristupom sa ulice. Zona je dobro....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran stan u ulici Ljubomira Jovanovića, na odličnoj i mirnoj lokaciji na Višnjički Venac, preko puta modernog naselja Suniville. Stan ima 60m² (55m² bez terase), nalazi se u prizemlju i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 60.000 €, 38,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo jednoiposoban stan površine 38 m² u mirnoj ulici u Boleču. Zgrada je novije gradnje, uredno održavana. Stan se nalazi na trećem spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarijskog dela, spavaće sobe, kupatila i terase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici u zgradi iz 2009. godine, u ponudi je 1.5 stan šarmantnog izgleda. Zgrada je uredna i održavana. Stan je veoma svetao i funkcionalan, od prostorija poseduje prostranu dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i ulazni hodnik. Deo kod vrata je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen trosoban stan u mirnom delu Jajinaca, idealan za zakupce koji traže moderan, funkcionalan i komforan životni prostor u prijatnom okruženju, nadomak centra grada. Stan je pažljivo uređen i potpuno opremljen, sa savremenim enterijerom i kvalitetnim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 336.000 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan trosoban stan u novogradnji na prestižnoj lokaciji na Novom Beogradu. Jedan od objekata renomiranog investitora koji odiše modernim stilom i arhitekturom. Mikrolokacija poseduje mnoštvo sadržaja za normalan i ugodan život, kao i više sadržaja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 565.000 €, 108,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju nesvakidašnje nekretnine, na atraktivnoj lokaciji u blizini centra, koja obuhvata celinu sa više funkcionalnih objekata i velikim investicionim potencijalom. Objekat se sastoji od: -glavne kuće na više nivoa -većeg stambenog dela (cca 200m²) -dodatnog apartmanskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.300 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan stan u samom centru Beograda, u blizini hotela Palace Hotel Belgrade. Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone, a istovremeno je smešten u mirnom i zelenom okruženju Topličinog venca. Stan se sastoji od kuhinje, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce- Jelasnica(Jelašnica)Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 750 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, dvoiposoban stan za izdavanje u Sremskoj Kamenici. Nalazi se u prizemlju, koje je zapravo u visini prvog sprata, a sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, dve spavaće sobe od kojih jedna takođe ima izlaz na terasu, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju sa pogledom na zelenilo! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 60,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan, funkcionalan i svetao trosoban stan na jednoj od najmirnijih i najpoželjnijih lokacija za porodičan život. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade okružene zelenilom i pruža prelep pogled na park, što dodatno doprinosi osećaju mira i privatnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na Novoj detelinari. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Dvorišno orjentisan,bez saobraćajne buke. Zajednički parking za stanare u dvorištu zgrade. Nisu dozvoljeni ljubimci. Izdaje se zaposlenim osobama. Potreban depozit. Agencijska provizija 50% na cenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan, lepo sređen mali stan u novogradnji, kompletno opremljen, etažno grejanje, niski troškovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat VPR/4,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 144.000 €, 75,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Prozivci u zgradi novogradnje prodaje se lep, kompletno opremljen trosoban stan. Površine je 75m2 i sastoji se od prozračnog dnevnog boravka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom. dve spavaće sobe, toaleta i kupatila. Na podovima stana je tarket, prozori su PVC a grejanje je gradsko.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u Višnjičkoj banji kod Sanivila. Stan se nalazi na visini prvog sprata, trostran je i odlično izolovan, sa međuspratnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Završni radovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 330.000 €, 94,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, sveta stan u najlepšem delu Liona, sa prelepim pogledom orjentisan suprotno od ulice. Miran i tih kraj. Stan ima odličan raspored, veliki dnevni boravak iz kojeg se izlazi na lođu, 3 spavaće sobe, posebno kupatilo, odvojen WC, kuhinja, trpezarija. Potrebno krečenje, farbanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 650 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux stan na Trošarini. Ukupna površina stana je 102m2 i nalazi se na VI (nije poslednji) spratu stambene zgrade sa lifom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, kancelarije i 2 terase, od kojih je jedna zatvorena i koja može da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 43,01m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji – Crveni Krst. Stan je u potpunosti opremljen nameštajem i savremenom belom tehnikom (mašina za sudove, šporet, mašina za veš, mikrotalasna, frižider itd.) i poseduje sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 510.000 €, 183,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dom koji spaja luksuz i toplinu porodičnog života Ova prelepa stambena zgrada osmišljena je s posebnom pažnjom, kombinujući vrhunski kvalitet i eleganciju. Svaki detalj pomno je odabran kako bi pružio dugotrajnost i visok standard stanovanja. Veliki prozori donose obilje prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Ledena Stena, 2.300 €, 670,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se hala u Kičevu površine 670m2. Poseduje mokri čvor, ima uvedenu struju, protivpožarne aparate. Zbog svoje lokacije,pogodna je za proizvodno skladišne delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 350 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na prvom spratu zgrade u naselju Fontana, jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je funkcionalan, svetao i odmah useljiv, idealan za jednu osobu ili par. Grejanje je centralno, a prostor je opremljen svim neophodnim stvarima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 700 €, 192,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten duplex stan na Paliluli. Površine je 142m2+50m2 terase nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri manje prostorije i jedne veće, tri toaleta i terase. Grejanje i hlađenje je putem toplotne pumpe. Nalazi se u blizini Palilulske....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 140.000 €, 53,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici Ilije Đuričića u Žarkovu prodaje se potpuno renoviran trosoban stan od 53m2 na prvom spratu četvorospratnice – odličan izbor za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je pre nekoliko godina renoviran od poda do plafona, tako da nisu potrebna nikakva dodatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 50,00 m2 cca 6600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep stan od 58 kvadrata, smešten u samom srcu Beograda, u Hilandarskoj ulici. Stan je dvoiposoban, na četvrtom spratu, odmah useljiv i uknjižen. Etažno grejanje, sa Valiant pumpom, postavljeno je kroz pod i radijatore. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 800 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji u Zemunu, u ulici Pregrevica, smešten na 1. spratu nove i kvalitetno građene zgrade. U okviru ograđenog dvorišta sa kapijom obezbeđeno je parking mesto. Stan je površine 88m² i odlikuje se odličnim rasporedom i veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan jednoiposoban stan u centru. Površine je 50m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 630 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Julino brdo - Marine Veličković 3.0, 75m2, 1/5, CG, lift, ostava. Izuzetno funkcionalan, trosoban, potpuno opremljen stan na Julinom brdu. Renoviran i opremljen svim aparatima i uredjajima, kao i klima uredjaj. Okruženje je izuzetno mirno i prijatno, bez gradske buke, uz....