• GoHome Professional
www.indomio.rs novogradnja - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs novogradnja - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs novogradnja" pronađeno 6 060 nekretnina - prosečna cena 1.663 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • parking
    • potkrovlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.600 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93345, V/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo moderan i luksuzan stan u novoizgrađenom kompleksu sa bezenom od 35m, teretanom, saunom i obezbeđenjem. Unutar kompleksa se nalazi sve što je neophodno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1.0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 106.090 €, 50,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan u novogradnji iz 2007. godine, kupljen kao nadogradnja. Zbog dobrog rasporeda može se koristiti i kao 2.5-soban. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila sa tuš kabinom i terase (2 m²) sa ostavom. Sve prostorije su povezane hodnikom. Poseduje PVC stolariju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan koji se izdvaja svojim modernim konceptom i organizacijom prostora. Modernog stila i enterijera, opremljen je unikatnim delovima nameštaja. Nalazi se na ekskluzivnoj lokaciji, u strogom centru grada, na prvom spratu stambene zgrade. Potpuno je nov i niko dosad nije živeo u njemu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 340.000 €, 340,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108774, I/I, terasa, uknjižen, dvorište/bašta, ugostiteljski objekat. Prodaje se prelep splav na 2 nivoa, prizemlje i sprat, pogodan za razne delatnosti. Sadrži caffe restoran sa opremljenom kuhinjom na prvom nivou , dok na spratu ima 4 prostrana apartmana. Tri imaju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.600 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno nov, neuseljavan 3.0 stan sa garaznim mestom. Odlicna ponuda ! .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 48.700 €, 68,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAN U NOVOGRADNJI. NISKA SPRATNOST I LEPA LOKACIJA. TOPLA PREPORUKA! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 157.000 €, 78,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Hollywood hill, 3.5, 78m²++|++ Nov 3.5 stan, 78m², u kompleksu zatvorenog tipa u mirnom delu Mišeluka. Izgrađeno po najvišim standardima energetske zaštite, šestokomorna stolarija, električne roletne. Podne obloge su kombinacija granita, keramike i Tarrket-a. Grejanje i hlađenje na....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.600 €, 62,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

*NOVOGRADNJA U OBRENOVCU - STANOVI NA ODLIČNOJ LOKACIJI*U ponudi stanovi u novoj, moderno projektovanoj zgradi u Obrenovcu, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Zgrada je u fazi izgradnje a završetak radova je planiran za decembar 2026.Zgrada se nalazi u mirnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov neuseljavan dvosoban stan sa garažom spreman za prvo useljenje na Zvezdari.Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov i neuseljavan dvosoban stan površine 52m2 u Krfskoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 5 spratova u kvalitetnoj novogradnji sa liftom.Enterijer....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.230 €, 223,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lokal, 223m² ++|++ Nov ulični lokal sa visinom plafona od 4m. Površina 223m², sve u jednom nivou, dvostrano orijentisan. Centralno grejanje, 2 mokra čvora. Useljiv odmah. Mogućnost zakupa parking mesta. Depozit obavezan u iznosu jedne zakupnine. Posrednička naknada 100% od jedne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 109.040 €, 49,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . PDV za kupce I stana. Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji koji se nalazi na 4 spartu, po strukturi jednoiposoban i kompletno namešten. Sastoji se od: dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe , kupatila i terase. Zgrada poseduje lift. Stan se iznajmljuje na duži period. Obavezan je depozit. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.000 €, 80,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.indomio.rs

Odlican stan u novogradnji, ozakonjen, pravosnazno resenje o ozakonjenju. Sastoji se od ulaznog dela hodnika, kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu od 30m2, kojoj ima pristup samo ovaj stan, terasa ogradjena, dva moka cvora, mali toalet i veliko kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.350.000 €, 1800,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlican nov multifunkcionalan objekat na odlicnoj i perspektivnoj lokaciji. 1800m2 bruto povrsine, 1510m2 neto povrsine, objekat projektovan i sagradjen u modernom stilu. Visenamenski. Moze da bude kancelarijski prostor, salonsko-prodajni prostor, magacin, veleprodaja, ili hotel,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3.0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan stan u novogradnji visokog kvaliteta. Prostorije: prostran dnevni boravak, dve velike spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo i dve terase.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 99.725 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odlično pozicioniran dvoiposoban stan od 48.50m2, sa prelepim pogledom.Novogradnja u Ulici Muminovačkoj bivšoj Kneževačkoj. Useljiv od Marta 2024 godine, Garažno mesto od 15.60m2. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br. 2 Aleksandar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzan, komforan i moderan stan na Bulevaru Evrope, površine 70m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi u sve prostorije, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, dve terase, kupatila i tri spavaće sobe od kojih je jedna pretvorena u garderober. Svaka spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 313.000 €, 56,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

OšPredstavljamo luksuzan dvosoban stan u prestižnoj zgradi BW Aurora, koja se nalazi u sklopu projekta Beograd na vodi. Stan pruža prelep pogled na reku i grad, nudeći savremeni životni prostor visokog kvaliteta. Osnovne karakteristike: Površina: 56 m2 Struktura: Dvosoban stan (dnevni....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 63.700 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja, u neposrednoj blizini parka Banjica, Hotela Sunce kao i Centra grada. U ponudi apartmani od 38.6 m2 sa odvojenom sobom na Visokom prizemlju, 1. i 3. spratu. Zgrada u zavrsnoj fazi gradnje, rok za useljenje kraj godine. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 144.200 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dupleks na top lokaciji. Zgrada sa svega 7 stanova i svaki stan poseduje svoje parking mesto u dvorištu. Fantastično iskorišćen prostor, sve dubine od kosina iskorišćene za ugradne plakare. Cena stana je sa kompletnim nameštajem i moguć je dogovor oko iste. Može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 154.500 €, 35,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Top lokacija novogradnja kompletno namešten stan. Vrhunska oprema stana, kalorimetri, električni podizači roletni, sve radjeno po visokim standardima. 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 283.140 €, 78,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 3,0 stan u novogradnji na top lokaciji na Autokomandi u blizini skola, vrtica, prevoza. Imamo stanove razlicitih kvadratura i svi stanovi su suncani, funkcionalni, prostrani i sa prirodnom ventilacijom. Navescemo neke karkteristike gradnje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 221.574 €, 65,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i atraktivnoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa naglaskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 163.200 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 44.300 €, 62,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN, U ŠIREM CENTRU, SA GREJANJEM, LIFTOM. NOVOGRADNJA. CENA JE SA PDV-OM. TOPLA PREPORUKA! .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 999.000 €, 500,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 88776, 6a, spratna, 1, struja, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, podrum, može zamena(), deljiv, cela. Kuća pogodna i za poslovni prostor, u mirnom kraju, na 7 km od Slavije, u blizini vrtića, škola., tržnog centra, itd. Toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 136.190 €, 72,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u fantastičnoj novogradnji, odličan raspored prostorija, dva mokra čvora, dvostrano orijentisan. Izuzetan kvalitet eksterijera i enterijera. Useljiv u oktobru 2023.g. Cena sa PDV-om, kupac prve nekretnine ima pravo na refundaciju. Posebna pogodnost je grejanje po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

Nov i neuseljavan stan u zgradi koja je završena 2022. godine. Zgrada se nalazi na 500m2 od autobuske i železničke stanice, na 600m2 od tržnog centra Big i na 300m2 od supermarketa. Za više informacija pozovite. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2022.,

www.indomio.rs

Odličan komforan trosoban stan u novogradnji, na svega 3 minuta peške od pešačke zone u centru. Nadomak škola, vrtića, marketa, pijace pa i šetališta na Keju. Stan se prodaje kompletno namešten kao sto je na slikama i uz stan se dobija jedno parking mesto na korišćenje. Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.320 €, 89,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Adicama, u blizini glavnog magistralnog puta. Kvalitetna gradnja, niski mesečni troškovi, grejanje po utrošku, cena sa PDV-om. Useljivo u aprilu 2023. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 83.250 €, 45,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130615, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 420.000 €, 190,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan lokal u novogradnji, kvalitetan, dva ulaza, pdregrađen na dva dela - 140m2 + 50m2, keramičke podne ploče, klima, trostrasno orijentisan, električni kotao 12kV, obavezan depozit + računi, pogodan za različine delatnosti, izuzetan. Ag. prov 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 950 € na 890 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 890 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 950 €
17.04.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131073, III/V, klima, lift, novogradnja, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan na odličnoj lokaciji, u mirnom delu Vračara.Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarisjkog boravka, kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov poslovni prostor – lokal površine 65 m², smešten u suterenu moderne stambeno-poslovne zgrade iz 2022. godine, u tihom delu centra Novog Sada. Lokacija pruža odličan balans između dostupnosti i mira, u neposrednoj blizini Osnovnog suda, SPENS-a, DIF-a, univerziteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Nov jednoiposoban stan na Telepu. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini srednje škole, kružnog toga, vrtića, supermarketa. Grejanje na gas. Idealna nekretnina kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 800 €, 68,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.indomio.rs

Useljiv stan za kancelarijski prostor! Terasa sa panoramskim pogledom od 22m2. Moderna novogradnja visokog nivoa kvaliteta. Niski mesecni troskovi odrzavanja. Visoka termoenergetska klasa – energetski pasoš. Grejanje po utrošku sa kontrolerima temperature. Daikin inverterski klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 352.800 €, 98,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121027, VI/VI, lift(2), terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, stambena zgrada. Troiposoban stan u novogradnji iz 2018 potpuno namešten,prodaje se sa stvarima bez tehnike, dvostrano orjentisan, na prelazu sa Novog Beograda u Zemun. Blizina....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.200 €, 90,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120207, VPR/V, video nadzor, izlog, klima, terasa, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, kancelarija. Izdaje se lokal u centru Žarkova u Trgovačkoj ulici. Lokal se nalazi u prometnoj ulici iznad Ahilej teretane. S obzirom da gleda na Spasenovićevu ulicu, nije direktno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 276.900 €, 93,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov četvorosoban stan u urbanoj vili u Sremskoj Kamenici,sa predivnim pogledom na Novi Sad .Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,/open space/,tri spavaće sobe,dva kupatila,terasa od 97 m2,koja ne ulazi u kvadraturu stana.Svaki stan ima svoju toplotnu pumpu,dvokomorni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 171.554 €, 168,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: L48 U ponudi je nov i prostran lokal površine 168,19 m², smešten u širem centru Mladenovca, idealan za različite vrste poslovnih aktivnosti zahvaljujući svojoj pristupačnosti i pozicioniranosti. Ovaj elegantno dizajniran objekat predstavlja spoj funkcionalnosti i estetike,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 806)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>