• GoHome Professional
www.indomio.rs novogradnja - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs novogradnja - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs novogradnja" pronađeno 6 057 nekretnina - prosečna cena 1.671 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • useljiv
    • lođa
    • 1.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 364.500 €, 81,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan koji se prvi put nudi na tržištu, smešten na prvom spratu moderne poslovno-stambene zgrade u prestižnom naselju A blok. Stan se prostire na optimalno raspoređenih 80 kvadratnih metara i sadrži prostranu dnevnu sobu povezanu sa moderno opremljenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 108,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum. Izuzetno lep stan na Miljakovacu 1, 108m2 plus dve terase 15+6m2, četiri spavaće sobe. Prodaje se neuknjizen ( predat za legalizaciju ) dvoetažni stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.814 €, 42,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama i centrom Novog Sada. cena je bez pdv a proviziju ne placa kupac Objekat se sastoji od dve lamele – završetak prve lamele planiran je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.350 €, 51,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130623, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 165.000 €, 49,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, namešten, 49m² ++|++ Nov i kompletno namešten dvosoban stan. Izuzetan kvalitet gradnje pouzdanog investitora. Nameštaj rađen po meri, led rasveta u stanu, klima, grejanje po potrošnji. Mogućnost kupovine garažnog mesta. U blizini centra i pešake zone. Više informacija na tel:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 207.780 €, 69,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan površine 69,26m2. U prilici smo da vam ponudimo stanove koji se nalaze u poslovno stambenoj zgradi u Zemunu u ulici Cara Dušana. Zgrada je na 5 spratova i poseduje lift. Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni za 10.000e. Krajnji rok za završetak građevinskih radova....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 769.990 €, 232,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 5.0, 232m2, terasa, 5/5, podno grejanje, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan penthouse na Banovom brdu u novogradnji na petom spratu. Stan se sastoji od četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Rakovica, 3.000 €, 350,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se vertikala kuće, lux, spratna, terasa, novogradnja, garaža, parking, dvorište/bašta, podrum. Izuzetna troetažna kuća u Starom Košutnjaku. Kuća je smeštena u mirnoj ulici koja omogućava potpunu privatnost i miran život, a istovremeno u neposrednoj blizini svih objekata neophodnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 998 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 998 €, 69,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 998 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

BIG Residences - L uksuzan trosoban stan, novogradnja (Karaburma) Površina: 69 m2 Struktura: 3.0 Sprat: 5/7 Grejanje: Centralno (po utrošku) Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Potpuno namešten Cena: 1.100 eura mesečno Mesečne režije: oko 150 eura Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 454.000 €, 142,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran dupleks stan od 142 m² u novogradnji – idealan za porodicu! Prodaje se luksuzan dupleks stan površine 142 m², smešten na poslednjem spratu moderne zgrade. Stan odlikuje odličan raspored prostorija, kvalitetna gradnja i funkcionalan dizajn, što ga čini savršenim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 800.000 €, 290,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderna, luksuzna porodična kuća u zatvorenom kompleksu. 290 m2 funkcionalnog prostora. Velike staklene površine, prirodno svetlo, direktna veza sa dvorištem. Mir, privatnost, kontrolisan pristup, brz izlaz ka gradu (15 min) Struktura Dnevni boravak (visoki plafoni, panoramska stakla).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 66,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam na prodaju nov, trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, na lokaciji koja je sve traženija i popularnija. U okruženju se nalaze svi neophodni sadržaji za normalno funkcionisanje. Sam stan je bez ikakvog ulaganja i u cenu je uračunat ugradni nameštaj i tehnika. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, trosoban stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u Durlanu. Površine je 92m2, smešten na I spratu zgrade bez lifta. Stan je veoma prostran sa dobrim i funkcionalnim rasporedom koji zadovoljava sve zahteve jedne porodice i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.160 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan koji se izdvaja svojim modernim konceptom i organizacijom prostora. Modernog stila i enterijera, opremljen je unikatnim delovima nameštaja. Nalazi se na ekskluzivnoj lokaciji, u strogom centru grada, na prvom spratu stambene zgrade. Potpuno je nov i niko dosad nije živeo u njemu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 122.100 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130496, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 73,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

**PRELEP DUPLEX RAĐEN SA STILOM! Fantastičan dvosoban i komforan duplex na Grbavici, prelepog rasporeda, dodatno radjen i renoviran s ukusom. Stan u dve etaže od kojih donji deo poseduje komforan i jako svetao dnevni bravak sa uvučenom kuhinjom koja ima svoju prirodnu ventilaciju,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 7.200 €, 597,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov poslovni prostor na odličnoj prometnoj lokaciji u blizini Delta Planeta, sa pogledom na reku. Prostor je ukupne površine 596,87m2. Poseduje prizemlje - 181,87m2, galeriju - 291,85m2 i podrum - 123,15m2. Prostor će biti otvorenog tipa, sa prednje strane u potpunosti u....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 50.000 €
22.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjižen, novogradnja. EXTRA PONUDA! Odlična nova useljiva garsonjera 28m2 + 5m2 zastakljena terasa sa radijatorom. Kvalitetan hrastov parket, italijanske pločice, prelepo kupatilo sa staklenom pregradom. Uknjižena kao stan 1/1. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.400 €, 36,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren, gde se stvara ruža vetrova. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad, nudi izvanredne stambene i uslove za izdavanje apartmana na atraktivnoj lokaciji, na svega 1 km....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 88.990 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2022.,

www.indomio.rs

NOV, neuseljavan stan bez ikakvih ulaganja. Kupovina može i putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite nas. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Nalazi se na jednoj od najboljih lokacija u gradu, pored samog gradskog parka Čair, u mirnom kraju bez buke i na pet minuta hoda od centra grada i glavne gradske pešačke zone. Smešten je na trećem spratu nove zgrade sa liftom, i po strukturi je trosoban. Dnevni boravak je prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 499.790 €, 167,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 5.0, 167m2 (terasa + tri lođe 34m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna novogradnja, vrhunskog kvaliteta, u prestižnom delu grada, nudi priliku za bajkovit život. U ponudi petosoban penthaus izvanredne strukture i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana u stambeno- poslovnom kompleksu "Petica" na Novom Beogradu, u Bloku 63, na uglu ulica Jurija Gagarina i Nehruove ulice. Kompleks kvalitetne gradnje, sa sopstvenim dvorištem uređenim fontanom, kao i dečijim igralištem. Stan je okrenut ka unutrašnjosti kompleksa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.800 €, 54,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan na najtraženijoj lokaciji. Za više informacija o ovoj nekretnini, kontaktirajte naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.532 €, 69,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samo 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 158.190 €, 90,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.700 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux 4.0 stan, novogradnja, kompletno namesten, garaza, odmah useljiv. Za vise informacija pozvati 0631422642 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 66,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na lepoj lokaciji, idealnoj za porodičan život. Novija zgrada, stan sa idealnim rasporedom, dvostrano orjentisan. Ostaju 2 ugradne klime,ima ugrađen alarm. Ima dve prelepe terase, jedna je zastakljena. Stan fantastičan, bez ulaganja, sem higijenskog krečenja. U blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 700 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno opremljen stan u kompleksu SunnyVille. Sve stvari u stanu su nove. Centralno grejanje, lift, terasa. Odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.500 €, 123,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

Vrhunski opremljen nov stan u novogradnji, sa ogromnim dnevnim boravkom zajedno sa trpezarijom i kuhinjom ima 48m2 i četiri spavaće sobe od 19m2, 12m2, 11m2 i 9m2. Sve u stanu je dodatno rađeno, ekstra dva kupatila, ugradni plakari, prelepa kuhinja, veliki deo za trpezariju i više....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 4.200 €, 1200,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov magacin u Ugrinovcima od 1200m2, dimenzija 45.5m x 16.5 m, visina magacina 6.60m, pod od ferobetona. Visina vrata 4.50m, širina vrata 5m sa nadstresnicom 7metara sirine. Sleperski prilaz. Uz magacin je moguce zakupiti poslovni prostor-kancelarije od 150m2. Vlasnistvo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.680 €, 41,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Potpuno nov, useljiv po isplati, prelep nov stan u rezidencionalnom kompleksu. Za više informacija pozvati. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 700.000 €, 556,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116185, 8a, spratna, klima, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaju se 2 EXTRA LUX VILE na placu 8 ari POPOVICA u elitnom naselju, na dve ulice sa dva posebna ulaza i odvojenim strujomerima i gasnim stanicama. JEDNA vila površine 556m2. DRUGA vila površine 244m2. Uz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, 0.5 stan 33m2, na sedmom spratu u novom kompleksu Airport Garden. Stan je neuseljen, tako da postoji mogućnost da se prilagodi za život ili kao poslovni prostor, kancelarija. Orijentisan ka dvoristu, sa puno dnevne svetlosti. Poseduje podno i zidno grejanje putem toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 164.400 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Zemunu ,blizina Cara Dušana , stanovi modernog dizajna i enterijera,biće na raspolaganju lokali ,garaže ,poslovni prostor za restorane ili supermarkete. Sve ono što čini lagodan život nalaziće se u ovom kompleksu sa dve lamele ,dva nivoa podzemnih garaža. Stolarija je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.000 €, 220,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Sremska Kamenica. Predstavljamo nov, komforan stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Nalazi se na idealnoj lokaciji pogled na ceo grad.Komplatna infrastruktura (centralno grejanje, klime, optički internet). Zakup na duži vremenski period. Useljiv odmah.10 parking....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.980 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113310, V/VIII, klima, lift, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. U ponudi je odličan stan u centru Žarkova. Po svojoj strukturi je vrlo funckionalan i pruža mogućnost odličnog proširenja....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 123.370 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja, građevinska dozvola, mogućnost kupovine na kredit, rok završetka mart 2027.god. U ponudi stanovi i poslovni apartmani. Cena + PDV. Garažno mesto 17.000e+PDV Parking van garaže 8.000e Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.*** Objekat je zidan sa pažnjom, za sopstvene potrebe, najkvalitetnijim materijalima. Stan ima poseban ulaz i sastoji se od prostranog antrea,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 813)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>