• GoHome Professional
www.indomio.rs novogradnja - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs novogradnja - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs novogradnja" pronađeno 6 060 nekretnina - prosečna cena 1.663 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • lift
    • uknjižen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41548, 061 234 30 11 Stefanela, Prodajemo vrhunski trosoban stan na Grbavici. Stan ima 94 kvadrata i terasu od 19 kvadrata koji nije ušla u kvadraturu samog stana. Stan se nalazi u blizini centra i svih važnih sadržaja. Pošto je smešten u mirnom kraju, okružen je zelenilom, ali u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nekretnina se nalazi na Cvetnom trgu, mikrolokaciji koja se izdvaja po svom kulturno - istorijskom znacaju i arhitekturi koja je reprezent razlicitih epoha. Stan je pozicioniran u dvorisnom delu zgrade, odlicno osvetljen, nudi zivot u miru, na korak od svega sto vam treba. Smesten....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.690 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 197.150 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni kompleks od 2 lamele sa stanovima raznih struktura i kvadratura. Kvadrature se kreću od 39m2 do 110m2 a strukture stanova od dvosobnih do četvorosobnih.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.*** Objekat je zidan sa pažnjom, za sopstvene potrebe, najkvalitetnijim materijalima. Stan ima poseban ulaz i sastoji se od prostranog antrea,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.661 €, 35,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Zemunu ,blizina Cara Dušana , stanovi modernog dizajna i enterijera,biće na raspolaganju lokali ,garaže ,poslovni prostor za restorane ili supermarkete. Sve ono što čini lagodan život nalaziće se u ovom kompleksu sa dve lamele ,dva nivoa podzemnih garaža. Stolarija je....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 249.900 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

LUX KUĆA NA ZLATIBORSKOJ VISORAVNI IDEALNA ZA ODMOR I UŽIVANJE PORODICE TOKOM CELE GODINE. OBEZBEĐENA JE VIDEO NADZOROM. WI-FI SA SMAT TV-OVIMA I INVERTER KLIMAMA U CELOJ KUĆI. MESTO NA PLACU ZA I NOV MONTAŽNO DEMONTAŽNI BAZEN SA TUŠEM NA PLACU…MODERNO DIZAJNERSKI UREĐENA SA ODLIČNOM....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 650 €, 135,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao poslovni prostor ukupne površine 135 m2 na odličnoj lokaciji, u vrlo prometnoj ulici u Zrenjaninu. Sastoji se od prostranog ulaza, toaleta , jedne manje kancelarije, stepenica koje vode u veliki open-space deo sa mnogo prirodne svetlosti, kvalitetnom keramikom....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu Višnjicke Banje, preko puta naselja Sunnywille. Nov, neuseljavan. Vrlo komforan ; veliki kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak prostran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, pp sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 124.900 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93188, PR/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Moze na kredit.Novogradnja,iz 2023 godine,stan se nalazi na prizemlju,57 m2 ,van knjizno vlasnisto,sa gradjevinskom dozvolom,moze overa kod notara, dvosoban po strukturi,ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 409.000 €, 143,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja. Prodajemo dupleks u novogradnji vrhunskog kvaliteta.Posedujemo kompletnu specifikaciju materjala zgrade i stana.Keramika je italijanska kao i sanitarija a stolarija aluminijumska sa trislojnim staklom.U svom okruženju ima sve bitne elemente za svakodnevi život sa odličnom....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 119.000 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

4.0 stan 100m2 pored Aviv Parka - novogradnja iz 2011. godine , na 6 spratu od 6 , potkrovlje sa kosinama , lift , cg , 2 kupatila , 3 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija , nema terasu , dvostrano orjentisan - ima pogled na ceo grad . Agencijska provizija 2% . Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 84.460 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv, dvorisno orjentisan, kvalitetna gradnja, cena sa pdv-om .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv četvorosoban stan na Salajci. Drugi sprat, lift, terasa, dva mokra čvora, grejanje centralno na gas. Cena sa novim nameštajem. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Agencijska oznaka 1005188 ( tel, 062/102-05-50, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 96.540 €, 36,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na Grbavici u ulici Kolo srpskih sestara koja jedna od najatraktivnijih ulica u ovom bogatom delu grada. Lokacijski je smešten bliže Limanu pa samim tim može biti odlična nekretnina za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.800 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan penthaus sa dva parking mesta - VračarIzdaje se ekskluzivan i prostran penthaus od 160 m2 u novogradnji, na odličnoj lokaciji kod Doma zdravlja Vračar. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi sa malim brojem stanova.Struktura stana:Donji nivo: Ulazni hol, dnevni boravak sa kaminom,....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.500.000 €, 19000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove. U ovoj zoni postoji veliki broj firmi koje se bave logistikom i transportom. Odličnog je položaja s obzirom da je u blizini glavnih saobraćajnica,....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SVILAJNAC, 120.000 €, 708,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

POSLOVNO-STAMBENI OBJEKAT na pola puta između Svilajnca i Petrovca (2km ispred Busura). Novogradnja izuzetnog kvaliteta. Hala pokrivena čeličnom konstrukcijom, 22x12m, kancelarijske i dr.poslovne prostorije pov.181m2, dostupan prilaz kamionima (mogućnost iznajmljivanja). Parno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 123.600 €, 71,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Fantastičan nov, useljiv četvorosoban stan. Stan se nalazi u okviru stambenog kompleksa koji predstavlja humano naselje 21. veka. U okviru samog kompleksa koji je ograđen, nalazi se veliki supermarket, dečije igralište, stomatološka ordinacija i ordinacija opšte prakse. Za svaki stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 11.000 €, 651,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno reprezentativna kuća pogodna za poslovni prostor na prestižnoj lokaciji na Dedinju, namenjena kompanijama koje traže vrhunski prostor za sedište, regionalnu kancelariju ili ekskluzivno predstavništvo. Objekat je novogradnja, moderne arhitekture, sa najvišim standardima....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 690.000 €, 404,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 23466, PR/PR, uknjižen, novogradnja, parking, hala. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran proizvodno - magacinski prostor, udaljen 250m od Bulevara kralja Aleksandra i 7 km od centra grada. Nalazi se u industrijskom kompeksu, u blizini auto-puta. Ima svoj parking i šleperski....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 180.000 €, 17400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju njiva I klase u građevinskom području (potes Spahijski birt) u industrijskoj zoni na Lazarevačkom putu površine 173,06 ari. Nalazi se na samo 100-ak metara pored buduće obilaznice oko grada gde je urađena eksproprijacija zemlje kuda prolazi ista, odnosno na oko 250 m od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 56.800 €, 32,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar,jednosoban stan,nov i neuseljavan,ima terasu ,papiri uredni (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052673 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 103.825 €, 72,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOV UKNJIZEN 1/1 dvoiposoban stan u novogradnji na Klisi, drugi sprat, terasa. Moguca kupovina nekretnine putem stambenog kredita. IDS 67451. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.900 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Neposredna blizina autobuskog stajališta, doma zdravlja , vrtića Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, BRUS, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzan penthouse na tri nivoa, smešten u srcu šume na Košutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine. Stan obuhvata tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 48,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, nov dvosoban stan 48m2 na Rotkvariji, na prvom spratu od ukupno pet, u zgradi sa liftom. Stan je dvorišno je orijentisan. U stanu se nalaze nove ugradne stvari (ugradnja kuhinja-ugradni frižider sa zamrzivačem, ugradna rerna, ugradna ploča, ugradna sudomašina),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 51.800 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130596, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 43,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov prelep komforan 2.5 stan useljiv po isplati. Podne površine 70m2. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 56.650 €, 23,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan stan u novogradnji za izdavanje na potezu Detelinare. Dvorišno je orjentisan tako da se ne čuje nikakva buka. U blizini je osnovna škola kao i autobusko stajalište, pa je odlično povezano sa fakultetima. Ima puno zelenila oko zgrade kao i dovoljno prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.800 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Predstavljamo vam LUX stan u potkrovlju u samom centru Novog Sada u Kosovskoj ulici. Zgrada sa salonskim stanovima, održavana sa lepim ulazom. Stan je nov i neuseljavan, odličnog rasporeda. Uknjižen je na 73m2, u prirodi ima 83m2. Po strukturi stan poseduje 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . PDV za kupce I stana. Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 145.000 €, 114,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Stan 3.0, Lux, 2 velike terase, dvostrano orijentisan sa pogledom na planinu Rtanj i Ozren. Od prostorija ima 2 velike spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, ostava u hodniku. Odlične strukture. Dnevni boravak, kuhinja i trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 345.000 €, 89,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na LEKINOM BRDU! Stan je nov, nalazi u novonastaloj zgradi i odmah je useljiv. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, škola, brojni restorani, marketi, teretana, drogerije, park Šumice, apoteke, autobuska stajališta....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 33.400 €, 38,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 38m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -1 spavace sobe -1 izlaza na terasu -velika dnevna sa trpezarijom stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. vredi pogledati Agencijska provizija je uracunata u cenu. ***Uponudi imamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 370.500 €, 109,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.050 € na 133.900 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 139.050 €
06.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan na Podbari, u neposrednoj blizni centra grada. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade, kompletno je renoviran i ne zahteva dodatna ulaganja, Struktura stana obuhvata dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, deganžman....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 161.500 €
17.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 806)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>