• GoHome Professional
www.indomio.rs novogradnja - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • www.indomio.rs novogradnja - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs novogradnja" pronađeno 6 057 nekretnina - prosečna cena 1.671 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • parket
    • 3.sprat
    • dvorište
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 195.700 €, 67,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 67m² – Novogradnja, Bulevar Evrope, 4. sprat, odlična lokacija Prodaje se delimično namešten trosoban stan u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope, Novi Sad. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa dva lifta i visinom plafona od 3 metra,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 46.200 €, 28,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 248.000 €, 78,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026. - 248.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dimitrija Tucovića - Brzo useljiva novogradnja - Lep 3.5 stan CG 78 m2 - Lift 2/5 - Velika terasa - Okrenut ka dvorištu - Najbolji materijali: prozori aluminijum-PVC; tuš kabina; kvalitetan parket i pločice; blind vrata - Brzo useljivo - Mogu svi stambeni krediti Na ovu cenu se dodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 65.620 €, 44,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Vrhunski kvalitet gradnje, novogradnja. Zgrada sa rokokom useljenja kraj leta, 2022.godine. Grejanje na toplotne pumpe. Odlično saobraćajno povezano sa svim delovima grada. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.000 €, 237,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na ulazu u Telep blizu Limana, sastoji se od 3 kancelarije i sale od 140m2 (koju je moguće podeliti u više kancelarija), sa 2 toaleta, 1 čajnom kuhinjom i ostavom. Poslovni prostor poseduje i 8 parking mesta, a po mogućnosti i više. Mogućnost dogovora....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 108.000 €, 27,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera 27 m2, sa velikom terasom od 20 m2, prizemlje , kompleks Banjička oaza, ulica Porodice Trajković , u neposrednoj blizini Bajfordove šume i ulice Vojvode Stepe . Moderna novogradnja, etažno grejanje , parking prostor ispred zgrade, stan je izdat do 1.juna pa budući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 5.0 stan, novogradnja, polunamesten, 2 mc, garazno mesto, grejanje na gas, 2 klime, katv, telefon, internet, video nazdzor. Postoji mogucnost kompletnog opremanja kao i izdavanje za poslovni prostor. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 84.400 €, 43,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan stan na odličnoj lokaciji, potez Sajma i Železničke stanice. Novogradnja, stan održavan odlično, ulično orijentisan. Uknjižen 1/1. Stan je novije gradnje, prodaje se kompletno namešten. U dvorištu zgrade garaža od 14m2, visine 3m. Za više informacija pozovite naše agente.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.500 €, 69,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123225, VPR/I, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju uknjizen trosoban stan od 69 m² u novogradnji iz 2019. godine, u mirnoj ulici Milana Savića, Telep (Novi Sad).Karakteristike stana:Površina: 69 m²Struktura: dve spavaće sobe + veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, BRUS, 61.485 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi fantastican studio apartman,u zgradi vrhunskog kvaliteta na samo 30m od gondole. Imamo cast da predstavimo prodaju nekretnina od investitora....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 105.000 €, 49,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Zemunu Šilerova predstavlja idealnu priliku za one koji traže kvalitetan dom u mirnom, a odlično povezanom naselju Sava Kovačević. Ova nekretnina u novogradnji iz 2019. godine pruža vrhunski komfor na 49m², čineći je jednom od najatraktivnijih ponuda u ovom delu grada za sve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 71267, 7a, spratna, terasa, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, podrum, cela. Kuca za svaku preporuku,prelepa,funkcionalna.Prizemlje: dnevna soba u njoj ima kamin, kuhinja, trpezarija,spavaca soba gde ima garderober,mala radna soba, kupatilo sa tuš kabinom i kada djakuzi,wc....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 3.500 €, 500,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2024.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Industrijska zona, Evropska,500m2 ----------------------------------------------------------------- 500m2, pr/1, toplotne pumpe, parking, novogradnja. Izdaje se kancelrijski prostor u industrijskoj zoni Stare Pazove. Površina 500m2 sa 20 parking mesta. Mogućnost pregrađivanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Nov jednoiposoban stan na Telepu. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini srednje škole, kružnog toga, vrtića, supermarketa. Grejanje na gas. Idealna nekretnina kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u novogradnji iz 2024. godine. U ponudi je funkcionalan stan površine 58 m² sa dve odvojene spavaće sobe. Stan je odlično raspoređen, prostran i ispunjen prirodnom svetlošću. Posebnu vrednost nekretnini daje terasa površine 12 m². Grejanje je etažno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.350 €, 41,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Novog Sada. Stan je potpuno nov i odmah useljiv po isplati. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u A bloku - 55 m2Cena: 850 eura mesečno Lokacija: Novi Beograd - A blok, Jurija Gagarina Površina: 55 m2 Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/11 Grejanje: Centralno - po potrošnji (podno grejanje u kupatilu) Stanje objekta:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Betanija, 1.000 €, 104,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Mičurinova. Izdvajamo iz ponude komforan, nov, po strukturi troiposoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Nalazi se u stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji za poslovanje, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Bulevara kralja Petra. Ovaj prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.200 €, 208,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87310, VI/VII, dupleks, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičan stan iz ponude, prostran penthouse stan dupleks tipa na jednoj od najatraktivnijih lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128983, I/, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na prvom spratu. Može da se kupi i potpuno namešten. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 3.748 €, 937,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se magacin od 937m2, novogradnja. Sleperski prilaz, parking, privodjenje nameni po potrebi zakupca. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 262.650 €, 180,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična kuća u blizini Poljoprivredne škole. Novogradnja, bez ulaganja. Prvoklasna keramika, sve potpuno novo. Funkcioniše kao 4 zasebne jedinice. Vredi pogledati. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127061, III/, klima, lift, terasa. Od 1.1.2026 se izdaje 1.5 soban namesten stan na 3. spratu (od 3) u novijoj zgradi sa liftom kod Sajma, u blizini medicinskog fakulteta. U stanu je sav nov namestaj i tehnika (tv,frizider sa zamrzivacem,masina za sudove,masina za susenja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 185.400 €, 128,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2022.,

www.indomio.rs

Odlična porodična kuća u Veterniku, novogradnja. Nekretnina je bez ulaganja i odmah useljiva. U prizemlju kuće se nalazi prostrani dnevni boravak, lepa izdvojena kuhinja, toalet i ostava. Na spratu su 4 komforne sobe, od kolih jedna ima izlaz na terasu i veliko kupatilo. Na placu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125826, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se nov, namešten stan sa parking mestom u zgradi BW Sensa, u okviru elitnog naselja Beograda na vodi.BW Sensa je locirana nadomak Ložionice i TC Galerija.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 206.100 € na 228.426 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 228.426 €, 69,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 206.100 €
10.05.2026 - 228.426 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan dvoiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - Lokal čini celinu, koja se sastoji od poslovnog prostora sa 2 sanitarna čvora površine 140m2 i kancelarija sa takođe 2 sanitarna čvora površine 60m2, kompletno renoviran, podno grejanje, rasveta u spuštenim plafonima sa ozvučenjem i video nadzorom, rešetke na vratima i prozorima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.300 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, kompletno opremljen sa ugradnom tehnikom NOV stan. Pogledajte fotografije. Moguć dogovor oko cene. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 117.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2022 - 90.000 €
20.02.2023 - 98.000 €
09.02.2025 - 117.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 488.400 €, 162,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Višenamenski lokal od 162.80m2 u prizemlju u završenoj novogradnji. . Građevinska dozvola. Karakteristike: *visina plafona 4m. *poseduje mokri čvor kao i prostoriju za čajnu kuhinju. *mogućnost kupovine do 4 garažna mesta po ceni od 1300€/m2, površine 12.19m2. *Postoje 2 parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41548, 061 234 30 11 Stefanela, Prodajemo vrhunski trosoban stan na Grbavici. Stan ima 94 kvadrata i terasu od 19 kvadrata koji nije ušla u kvadraturu samog stana. Stan se nalazi u blizini centra i svih važnih sadržaja. Pošto je smešten u mirnom kraju, okružen je zelenilom, ali u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 545.900 €, 122,00 m2 cca 4480 €/m2