• GoHome Professional
www.indomio.rs novogradnja - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs novogradnja - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs novogradnja" pronađeno 6 060 nekretnina - prosečna cena 1.663 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 2.sprat
    • lift
    • duplex
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.100 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov četvorosoban stan sa garažom i terasama - BW Scala 2, Beograd na vodiU okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, na Bulevar Vudroa Vilsona, izdaje se nov, potpuno namešten četvorosoban stan površine 112 m2 u zgradi BW Scala 2.Stan se nalazi na 9. spratu moderne zgrade sa ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 581.000 €, 120,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Čuburi. Useljenje do kraja 2026. PROSTORIJE: ulaz, hodnik, toalet, 2xkupatilo, kuhinja, dnevna soba i trpezarija, 3xspavaća soba + garderoba. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban ,namešten stan u samom centru grada na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan se sasoji od dnevne sobe sa trpezarijo, kuhinja, spavaća soba hodnik, kupatilo. U svakoj prostoriji i ma ugradnih plakara, nameštaj je nov . Za više informacije pozvati:065/222....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišnu terasu bez buke, cg je po utrošku, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.680 €, 41,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Potpuno nov, useljiv po isplati, prelep nov stan u rezidencionalnom kompleksu. Za više informacija pozvati. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2023.,

www.indomio.rs

Novogradnja u visom prizemlju završene uknjižene stambene zgrade u na samo 4 minuta hoda od Bulevara JNA. U stanu je urađena keramika sa sanitarijama, a kupcu ostaje da ugradi parket, sobna vrata i radijatore koji su obezbeđeni i to će kupcu biti odbijeno od cene stana. U slučaju....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 130.000 €, 226,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Šifra; K630 Potpuno nova uknjižena neuseljena nameštena kuća izgrađena u šumadijskom stilu površine 77 m2 sa 1,6 ha placa udaljena oko 1 km od centra Topole. Od prostorija poseduje: kupatilo i otvorenu prostoriju (dnevna soba, kuhinja, trpezarija). Na podovima su pločice; stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.400 €, 62,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan strukture 3 soban, povrsine 62m2 na 1. spratu, useljiv, Studenicka ulica. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva liftom. Na podu je banbusov parket, pvc stolarija, ariston bojleri u kupatilu, invertna klima. Projektovani....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 71267, 7a, spratna, terasa, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, podrum, cela. Kuca za svaku preporuku,prelepa,funkcionalna.Prizemlje: dnevna soba u njoj ima kamin, kuhinja, trpezarija,spavaca soba gde ima garderober,mala radna soba, kupatilo sa tuš kabinom i kada djakuzi,wc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan u novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija na Lekinom brdu. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje prostrana natkrivena terasa od 80m2, idealna za uživanje, odmor i druženje tokom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 250 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 300 €
17.04.2026 - 270 €
24.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Pap Pavla , izdaje se odmah useljiva garsonjera od 23m2, kompletno nameštena i opremljena belom tehnikom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, stan je okrečen, u stanu je delom nov nameštaj ( krevet, frižider, klima ), po potrebi može da se ubaci televizor i radni stol.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 480.000 € na 466.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 466.000 €, 99,00 m2 cca 4710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 469.000 €
20.04.2026 - 499.000 €
27.04.2026 - 445.000 €
08.05.2026 - 480.000 €
17.05.2026 - 466.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan stan na Zvezdari, novogradnja, na povučenom petom spratu koji obezbeđuje mir, privatnost i otvoren pogled koji se retko nalazi na tržištu. Stan je uknjižen na 99 m, dok stvarna ukupna površina iznosi 129 m, od čega je 104 m funkcionalnog stambenog prostora i 25....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 2.400 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2018.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux duplex, 7.0 stan, polunamesten, prostran i svetao stan sa kaminom, novogradnja. Stan se nalazi na 3 i 4 spratu, duplex, 2 garazna mesta, 5-spavacih soba, 2-dnevne, etazno grejanje na gas i naftu, 2 dzakuzija, 4-kupatila, sauna, 6 terasa, moze za PP. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 103.950 €, 47,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji u Durlanu u stambenoj zgradi koja ima P+4 sprata. Stan je površine 47,25m2, na I spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stanovi su veoma kvalitetne i moderne gradnje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 650.000 €, 133,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan penthouse, u luksuznoj novogradnji, u mirnoj ulici kod Botaničke bašte. Stan je jedini na poslednjem spratu, ima dva ulaza i ukupne je unutrašnje površine 133m2, dok terasa iznosi 27m2. U okviru zgrade je pripadajuće garažno mesto, uračunato u cenu stana. Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, lux namešten, dvsooban stan 47m2 u novoj zgradi kod Bulevara, početak ulice Braće Ribnika, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Cena 650eu+depozit. Useljivo od 01.12. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 640.000 €, 500,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovna Zgrada i Porodična Kuća Porodična kuća i potpuno nov poslovni objekat smešten u jednoj od najpoznatih ulica na Južnom Telepu sa ukupnom površinom od 500m2 i prostranim dvorištem od 631m2. Porodična kuća sa dve stambene jedinice sa savremenim dizajnom: Prostrana porodična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.195 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 55,30 m2. novogradnja, lamela 1, u naselju Zemun. Novi stambeni kompleks u jednoj od lepših i elitnijih ulica nadomak Dunava, Pregrevica, zgrada je spratnosti Po+P+2. Materijali i oprema su visokog kvaliteta u nameri da se dobije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 315.000 €, 78,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 78 m2 (terasa), 4/4, CG, lift, interfon, internet, KTV, klima, bez ulaganja Nepokretnost je smeštena u lepoj, kratkoj i slepoj ulici Milutina Bojića. Iako u epicentru grada, odlikuje je izuzetan mir. Ova centralna lokacija ima sve prednosti koje uz to idu, a pre svega razvijenu....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 300.000 €, 138,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan koji se sastoji od tri stambene jedinice od po 39 kvm, 39 kvm i 60 kvm raspoređeni u dva nivoa, u novogradnji u naselju Mladost, koje pruža miran i udoban život. Svaki stan ima svoje posebno elektro brojilo i pripadajuće parking mesto. Svi bitni sadržaji nalaze se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan 31m Novi Sad, Liman I Fruškogorska ulica, odlična lokacija za izdavanje, do Fakulteta 2 minuta , visoka spratnost, potpuno nov stan, radovi su skoro zavpšeni ( useljiv za mesec dana) Uknjizeno je, moze na kredit Cena 95.000 E + Agencijska provizija 3% Bombyx Reg 217....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.800 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94646, VI/VIII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan na top lokaciji!Kompletno opremljen prvoklasnim nameštajem.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom,kuhinje,dve spavaće sobe,dva kupatila,hodnik i terasa.Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene 2022. godine, na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Stan je nov i funkcionalno organizovan, sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, dodatnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.500 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan.Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa.Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly!Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAN OD 40m2, NOVOGRADNJA U NASELJU DUBOČICA. LUKSUZNA, ZELENA ZGRADA SA STAKLENIM ZIDOVIMA (TROSLOJNO STAKLO), ALU STOLARIJOM, PANORAMA LIFTOM, TOPLOTNOM PUMPOM (UŠTEDA DO 20% U ODNOSU NA DRUGE VIDOVE GREJANJA). ZGRADA JE POTPUNO KLIMATIZOVANA SA ODLIČNOM ZVUČNOM I TERMO....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 64.000 €, 37,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Rakovici U ponudi je novogradnja u Kneževcu u ulici Muminovačkoj bivšoj(Kneževačkoj). Useljiv od Marta 2024 godine. Stan je po strukturi jednoiposoban, sastoji se od ( hodnika,dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije,kupatila,spavaće sobe i terase) ,a postoji isti i na 3....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 72,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115838, PR/PR, izlog, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Vrlo lep lokal.Moze za Apoteku(postojeci namestaj),kliniku itdObjekat poseduje i magacinski prostor od 54m2 po ceni od 300e ako ide zasebno.Depozit visina jedne kirije.Moguce....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SREMČICA, 300 €, 25,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110818, PR/PR, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Nakon ulaska u Sremcicu, na svega 300m od naselja Gorica a na levoj strani glavne ulice nalazi se lokal u prizemlju. Idealna zamisao vlasnika je da bude jedan mini dom zdravlja. Za sada postoji laboratorija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.696 €, 37,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 70.040 €, 34,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2022.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam odličnu, komfornu garsonjeru u jednom od najlepših delova Petrovaradina. Stan je nov, neuseljavan pa samim tim ne zahteva nikakva ulaganja. Stan je opremljen italijanskom keramikom, PVC stolarijom i vrhunskim parketom. Povezanost je odlična, ispred zgrade se nalazi autobusko....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 30.700 €, 43,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU GARSONJERA U NOVOGRADNJI. ŠIRI CENTAR GRADA. CENA JE SA PDV-OM. PREPORUKA! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, REKOVAC, 400 €, 140,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov poslovni prostor U samom centru Rekovca. Lokal je višenamenski ima 140m² , Može se koristiti kao prostor za proslave i slavlja Kao kancelarijski prostor,za privatne škole i veće dečije igraonice. U podnožju prostora su lokali i poslovne prostorije Agro Levča.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.870 € na 129.780 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.780 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 138.380 €
04.02.2026 - 134.930 €
05.04.2026 - 132.870 €
01.05.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno prijatan i funkcionalan dvosoban stan površine 46 m², smešten na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne, mirne i uredno održavane zgrade sa liftom, poznate po dobroj izolaciji i prijatnom ambijentu za život. Stan je dvorišno orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 297.000 €, 135,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128126, II/II, dupleks, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Fantastican stan koji se nalazi u mirnom kraju,u blizini su:vrtic,skola,prodavnica,institut.U cenu stana ulaze i dva parking mesta. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 1.500 €, 170,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2022.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal od 170m2, novogradnja. Poseduje telefon, grejanje i hladjenje, sanitarni čvor. Ogroman prilaz i parking direktno sa zrenjaninskog puta. Kamionski prilaz. Pogodan za razne delatnosti. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja, direktna prodaja ------------------------------------------------------------------------- 40m2, 2.0, 3/3, EG, lift, terasa, parking, interfon, lux, novogradnja Stambeni kompleks vrhunskog kvaliteta smešten na ekskluzivnoj lokaciji između izvora Snežnik i Jezero, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 369.520 €, 104,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd Tošin bunar kvalitetna novogradnja Hitna prodaja stana po sniženoj ceni.Mogućnost formiranja treće spavaće sobe. Mogućnost kupovine garažnog mesta koje se posebno plaća. Na atraktivnoj lokaciji posedujemo u prodaji luksuzni stan u blizini TC Delta city/a,(manje od 1km)....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 3.000 €, 200,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov lux stan,duplex koji se izdaje kao poslovni prostor. Nalazi se na odlicnoj lokaciji u blizini Vukovog spomenika i Kalenic pijace. Stan je kompletno opremljen,dve toplotne pumpe,podno grejanje. U donjem nivou nalazi se dnevni boravak, kuhinja ,trpezarija, dve terase,1 soba i kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 3.000 €, 185,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 86596, III/VII, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je impozantatn stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, nadomak Kalenić pijace. Strukturno je četvorosoban, a sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 364.000 €, 91,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131673, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. Luksuzan, svetao četvorosoban stan u centralnom delu Zemunskih kapija, sa pogledom na park. Nov, funkcionalan raspored: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 297.570 €, 107,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam specifičan stan u novogradnji na Limanu 3 u blizini Limanskog parka. U pitanju je duplex stan u dve etaže, na prvoj etaži je ulaz i stepenice za drugu etažu na kojoj se nalazi ostatak stana, dnevna soba, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe i ostava, komforno kupatilo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 806)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>