• GoHome Professional
www.indomio.rs novogradnja - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs novogradnja - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs novogradnja" pronađeno 6 057 nekretnina - prosečna cena 1.671 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • pogodan
    • opremljen
    • polunamešten
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 81.580 €, 36,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji nikad useljavan savršen raspored. Moguća kupovina garažnog mesta uz stan. .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 43.400 €, 63,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA,KOD TRI ŠEŠIRA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUHINJA SA MANOJM TRPEZARIJOM, SPAVAĆA SOBA, VELIKA TERASA. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 34.900 €, 21,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan pogled na Novi Sad. Odlična uknjižena garsonjera, većim delom renovirana. Sveže je okrečeno, postavljen je nov laminat, kupatilo je renovirano, jedino je ostala drvena stolarija. Uknjižena je na ime vlasnika bez tereta. Razgledanje stana je moguće tokom celog dana, uz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.490 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Nov, 3.0m2 93m2 stan, svetao, na traženoj lokaciji, odličan za stanovanje ili kao poslovni prostor ( moze se izneti deo namešaja) dlično saobraćajno povezan, brz pristup na velike bulevare, mostove, aerodrum 15 min Veliki broj linija javnog prevoza u okruženju(autobus, tramvaj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 426.800 €, 162,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan penthouse u odličnoj novogradnji. Funkcionalan raspored. Stan se prostire na dva nivoa, na prvom se nalaze dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Na drugom nivou nalaze se tri spavaće sobe i kupatilo. Na oba nivoa su terase. Za svaku preporuku. Useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 105.394 €, 57,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, Surčin, Radiofar, 56.97 m2, cena + pdv Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Trosoban stan 56, 97m² | Odlična investicija U ponudi funkcionalan trosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 410.000 € na 434.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 434.000 €, 124,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2025 - 335.000 €
21.03.2025 - 372.000 €
11.06.2025 - 420.000 €
03.08.2025 - 410.000 €
17.05.2026 - 434.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 40762, II/V, lift(2), nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija sa alu roletnama i komarnicima. Dva kupatila . Unutrašnja stolarija „Bosal“. Koncept ,,Pametne kuće”, bezbednosno sigurnosni sistem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.750 €, 31,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 5.575 €, 1115,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se magacin od 1115m2 u Zemunu. Magacin je nov, nekoriscen, visina preko 5,5m, sa dve kancelarije po 90m2, dva mokra cvora i cajnom kuhinjom. Magacinu je moguc prilaz sa sleperima i kamionima .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u kvalitetnom kompleksu zatvorenog tipa, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, orijentisan ka uređenom dvorištu, video nadzor. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 195.000 €, 290,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2 stambena objekta ukupne neto površine 290m2, podeljene u 4 stambene jedinice. Uknjižena površina je 83m2, vlasnik 1/1. Nalazi se u Batajnici, naselje Šangaj. Prvi objekat čini jedna prizemna stambena jedinica od 70m2 sa garažom od 35m2. U pitanju je starija porodična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 143.000 €, 31,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u Bulevaru JNA, kompleks "Paunov Breg". Stan ima 31m2 i uknjizen je na punu kvadraturu. Poseduje odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Nalazi se na 4 spratu od ukupno 7. Kompleks se nalazi na samoj okretnici....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE — dvoiposoban LUX stan — FILOZOFSKI FAKULTET — 65m², 5.sprat, EG, parking mesto. Stan je potpuno NOV pdmah useljiv, opremljen luksuznim nameštajem i svim potrebnim kućnim aparatima. Na izuzetnoj lokaciji i u veoma kvalitetnoj novoj stambenoj zgradi. Mesečni zakup: 1000eur....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Selenča, stan 56m2 Prodaje se lep, komforan, stan pretvoren u dvoiposoban na lepoj lokaciji, blizu su vrtići, škole, parkovi, igrališta, marketi, autobuska stanica idr.Sastoji se iz dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, kupatila i zastakljene terase.Grejanje....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 179.400 €, 69,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

ID 1133 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stanu u novogradnji u Petrovaradinu u ulici Marka Oreškovića. Dnevna soba sa trpazerijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Grejanje na gas, plaća se samo tokom grejne sezone, niski troškovi. Blizina autobuske stanice, Petrovaradinske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 240.000 €, 64,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5,stan u mirnoj ulici udaljenoj 100 m,od glavne saobracajnice,Bulevar Kralja Aleksandra,koji se sastoji od dnevnog boravka,sa kuhinjom i trpezarijom,stan poseduje dve spavaće sobe,kupatilo,toalet i terasu koja poseduje ugradnu tendu,stan se prodaje sa svim stvarima.Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kvalitetno i potpuno renoviran, izvorno 2.0 soban stan, adaptiran u funkcionalan 2.5 soban, dvostrano orijentisan sa obiljem prirodne svetlosti tokom celog dana, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru naselja Sava Kovačević. Sastoji se od ulaznog hodnika, modernog open....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SVILAJNAC, 120.000 €, 708,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

POSLOVNO-STAMBENI OBJEKAT na pola puta između Svilajnca i Petrovca (2km ispred Busura). Novogradnja izuzetnog kvaliteta. Hala pokrivena čeličnom konstrukcijom, 22x12m, kancelarijske i dr.poslovne prostorije pov.181m2, dostupan prilaz kamionima (mogućnost iznajmljivanja). Parno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.743 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 126.700 €, 51,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran od poda do plafona, sve je NOVO u stanu. Kompletna elektroinstalacija, vodovodne i kanalizaciona instalacije, pregradni zidovi, podovi, plafoni, stolarija. GEALAN PVC stolarija, troslojni Tarkett parket, masivna medijapan sobna vrata, sigurnosna kvalitetna ulazna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov neuseljivan dvosoban stan u Petrovaradinu. Povezanost sa gradom je odlična i autobusom do centra Novog Sada se stiže za 10 minuta. U dvorištu zgrade je obezbeđen parking za stanare. Kontakt telefon: 0642928877 Šifra nekretnine - 9105055 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.570 €, 45,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja, kvalitetna gradnja. Novo u ceni - plaćen porez (na prenos apsolutnih prava). Kupac plaća samo overu kod notara. Svaki stan svoj gasni kotao, za grejanje i toplu vodu. Odlična lokacija, blizu Telepa. Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, hrastov parket odlična keramika.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 1.500 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

EXTRA LUX STAN - rentiranje na duži vremenski period Kompletno opremljen stan 96m2 , na VIII spratu , nove stambene zgrade , lift , garažno mesto. Stan ima dnevni boravak , trpezariju , kuhinju, 3 spavaće sobe , 2 kupatila (jedno je sa kadom, drugo sa tuš kabinom) , terasu. Stan je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 103.400 €, 47,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 47m² u izgradnji na odličnoj lokaciji u Vrnjačka Banja. Stan se nalazi u novom stambenom objektu u izgradnji i predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju i izdavanje tokom cele godine. Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji u jednoj....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 182.000 € na 166.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 166.500 €, 90,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 182.000 €
12.04.2026 - 166.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 4.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Jedinstven stan, sa dodatnom terasom od 50m2. Krakteristike stambenog prostora:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.000 €, 83,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104374, I/IV, terasa, uknjižen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Vrhunski kvalitet gradnje i opreme .U ceni je kompletan namestaj.Dvorisno orjentisan sa predivnim pogledom i apsolutnim mirom . Donji nivo :hodnik,veliki svetao dnevni boravak,kuhinja sa prirodnom ventilacijom ,spavaca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se premijum nov trosoban stan na Mišeluku, na samo par minuta vožnje do Promenade i Merkatora na Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se na prvom spratu zgrade, sa dva lifta, u novoizgrađenom kompleksu. Stan je veoma osvetljen, prozračan i ima odličan raspored koji se sastoji od dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 369.900 €, 73,00 m2 cca 5070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Apsolutno sve u ovom stanu je najvišeg mogućeg kvaliteta i kreirano od strane svetski priznatih dizajnera. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i terase. Jugozapadno je orijentisan i veoma svetao. Prodaje se sa kompletnim nameštajem.....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NADOMAK BULEVARA PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra 9112528.Izdaje se potpuno nov, moderno i atraktivno opremljen jednoiposoban stan površine 44,8 m², smešten u novoizgrađenom stambenom kompleksu. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 235.666 €, 69,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan trosoban stan – Pregrevica, 68.21 m². POSEBNA POVOLJNOST: Za keš kupovinu u cenu stana je uračunato jedno parking mesto + još jedno parking mesto po ceni od 15000e + pdv. Može se ostvariti i dodatni popust na kupovinu preko 90% u kešu. Za kreditne kupce u cenu stana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.400 €, 62,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan strukture 3 soban, povrsine 62m2 na 1. spratu, useljiv, Studenicka ulica. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva liftom. Na podu je banbusov parket, pvc stolarija, ariston bojleri u kupatilu, invertna klima. Projektovani....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.199 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zepterra-West 65 LUXUZAN Stan Lokacija : Beograd - Opština Novi Beograd - Blok 65 Cena mesečnog zakupa : 1.200 eura Tip nekretnine : Stan Površina : 62 m2 Broj soba : 3.0 Tip objekta : Novogradnja Stanje : Luksuzno. Nameštenost : Namešten Grejanje : Centralno grejanje Sprat : 1. od....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SURČIN, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS OD 50.000 M2. NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. Kompletna ponuda na: **https://www.prelicinvest.com NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,FUDERMAX FASADA I MERMER....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 264.000 €, 88,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u novogradnji. Lokal je projektovan sa 88m2 i uz mogućnost formiranja galerije u istoj kvadraturi, kao i dodatnog prostora bašte i terase. Za sve detaljnije informacije i razgledanje, možete nas kontaktirati na brojeve telefona 060 05 04 384 i 060 05 44 385. Bulevar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 369.520 €, 104,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd Tošin bunar kvalitetna novogradnja Hitna prodaja stana po sniženoj ceni.Mogućnost formiranja treće spavaće sobe. Mogućnost kupovine garažnog mesta koje se posebno plaća. Na atraktivnoj lokaciji posedujemo u prodaji luksuzni stan u blizini TC Delta city/a,(manje od 1km)....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 438.000 €, 370,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja u dva nivoa, lokal od 370m2 ( 258m2 grejne povrsine + 111,36 terase) u stambeno poslovnom objektu. U neposrednoj blizini centra Surcina, mnogih drzavnih i privrednih institucija. Sa velikim staklenim izlozima koji su orijentisani ka glavnoj saobracajnici. Obezbedjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 220.700 €, 104,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2022.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan četvorosoban stan na fantastičnoj lokaciji. Visok kvalitet gradnje i opreme kako zgrade tako i samog stana. Stan je pravi porodičan, strukturno savršen. Hodnikom se ulazi u sve prostorije, 3 komforne sobe, 2 kupatila i veliki dnevni boravak sa spojenom kuhinjom koji....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAN OD 40m2, NOVOGRADNJA U NASELJU DUBOČICA. LUKSUZNA, ZELENA ZGRADA SA STAKLENIM ZIDOVIMA (TROSLOJNO STAKLO), ALU STOLARIJOM, PANORAMA LIFTOM, TOPLOTNOM PUMPOM (UŠTEDA DO 20% U ODNOSU NA DRUGE VIDOVE GREJANJA). ZGRADA JE POTPUNO KLIMATIZOVANA SA ODLIČNOM ZVUČNOM I TERMO....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 213.110 €, 83,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76 m2.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 813)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>