• GoHome Professional
status-nekretnine - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • status-nekretnine - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine

  • Za upit "status-nekretnine" pronađeno 577 nekretnina - prosečna cena 1.504 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • nenamešten
    • uknjižen
    • parket
    • parking
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRDNIK, 288.400 €, 160,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u srcu Vrdnika Uknjiženu Nezavršenu Porodičnu kuću 160 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je najnovije gradnje, Spratna u sirovom stanju, vodi se kao Vikendica legalizovana po zakonu o Ozakonjenju. od infrastrukture poseduje gradsku vodu i struju kuća se....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Telep, 60 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade, cena 60eu, . Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Garaža 50 € 16 m 2 0 Petrovaradin-Parking Mesto 16 m2 -Zakupnina 50e-potreban Depozit-065/385 8880 Garaža - Novi Sad, Petrovaradin....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji na Telepu, mirna ulica, (slepa) porodično stanovanje. (nije za investitore) Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 260.000 €, 106,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

EXTRA lux- Sremski Karlovci, strogi centar, prodaje se odličan Ugostiteljski Objekat, sa 2 kuhinje, velikom baštom, i terasom. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 654.600 €, 12710,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu kod Arome Veliku Građevinsku Parcelu 12700 m2 na DOBROJ LOKACIJI Plac se nalazi 250 metara od Asfaltnog Puta sa lepom širinom fronta od 53 x 250 metara. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Građevinsko zemljište 391.400 € 0....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Vetermik, 67.000 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na odličnoj lokaciji, garsonjeru od 28m2, potpuno nova, neuseljavana. Garsonjera se nalazi na 2. spratu bez lifta. Nalazi se u blizini marketa, glavnih saobraćajnica, gradskog prevoza( tu saobraća više linija), vrtić i škola takođe nisu daleko. Od Centra grada je udaljena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renovirana, mala garsonjera 19m2 na Novoj Detelinari, Kopernikova ulica, 3. sprat, nema lift, potkrovlje. Stan ima klimu, tv, nema terasa. Grejanje na gas. Izdaje se na duže vreme. Cena 200eu+depozit. Agencijska provizija 50% od cene. Kontakt 065/385-8883 Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 128,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*HALA ZA MAGACIN NA GLAVNOM PUTU* Izdajemo u Futogu Novu Halu od 128 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Hala 3.500 € 770 m 2 0 Veternik-Hala 770 m2 sa dve Kancelarije od 50 m2-Zakupnina 3500e-065/385 8880 Hala - Novi....

 
 
 
  Garaža, BANJA, 24.200 €, 14,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se garažno mesto površine 14, 37 m² u suterenu nove zgrade, u blizini Kliničkog centra, u naselju Jodna Banja, Novi Sad. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 79.500 €, 79,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Beška-Na 700 m od restorana Sidro nalzi se ova prelepa vikendica, a isto toliko i od Dunava. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.460 €, 27,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Delimično namešten, dvosoban ulični stan 60m2 na Salajci, Branka Radičevića ulica, blizu Kisačke. Ima dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila. Od namešteja ima bračni ležaj, ormare, veš mašinu. Ima klima, grejanje na struju. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Novoj Detelinari Uknjiženu Garsonjeru 24 m2 na Top Lokaciji... stan se nalazi na trećem spratu u novijoj zgradi sa liftom, ulične orijentacije ima Francuski Balkon... u stanu ima izvesnog ulaganja... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.000 €, 138,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u srcu naše ravničarske Planine u Oazi Mira, Zelenila i Planinskog Vazduha kuću 138 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je Uknjižena, Petosobna iz dve Etaže, Svetla i Funkcionalna, kvalitetno građena, ima veliku prelepu Verandu kao i nusprostorije grejanje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 350 €
12.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renovirana, lepo nameštena garsonjera 29m2 sa novim nameštajem, Bulevar, kod Futoške pijace, 5. sprat, nije poslednji, lift u zgradi. Stan gleda na dvorište, nema teasa, ima klima, tv. Cena 300eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 300 €
12.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izaje se namešten, jednosoban stan 27m2 na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 2. sprat, lift, terasa. Stan ima klimu, kuhinja sa trpezarijom odovjena, terasa, mirna strana. Odmah useljivo. Cena 280eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 46.500 €, 108,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Započeta kuća u Bukovcu na placu od 458 m2. Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 300 €
09.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se moderan i jasan stan u Novom Sadu, u naselju Grbavica. Novogradnja Kablovska Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TEMERIN, 2.000 €, 590,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u blizini Novog Sada Halu od 590 m2 za razne delatnosti magacina, Proizvodnje i dr. sastoji se iz dve Hale od 337 m2 i 250 m2 ima svoj Trafo i parking Placa. Hala poseduje šleperski ulaz Izdvajamo blizinu AutoPuta Beograd-Budimpešta Zakupnina je 2000e. potreban....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju – Kuća na odličnoj lokaciji u Zrenjaninu! Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 280 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Centru Futoga NeNamešten Trosoban stan 60 m2 Prizemlje kuće u Lepoj i mirnoj ulici na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 344.998 €, 105,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Stan na odličnoj lokaciji u novoj zgradi, neuseljavan. Novogradnja Lift Podrum Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 206.000 €, 164,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Veternik-Useljiva Porodična kuće 164 m2 na Placu od 510 m2 u Mirnom kraju... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade, dobre orijentacije, svetao je i funkcionalan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 163.000 € na 133.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Salajka, 133.000 €, 149,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 260.000 €
28.04.2026 - 163.000 €
12.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na Salajci, dobro za investiciju ili za rekonstrukciju i za život.. Uknjiženo.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350 €
28.03.2026 - 320 €
25.04.2026 - 300 €
02.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, renoviran, namešten jednosoban stan 30m2 u Novosadskog sajma ulici, kod Bulevara i Futoške pijace, 1. sprat. Stan je odmah useljiv, gleda na dvorište - mirna strana, kuhinja odvojena, 2 ležaja, mala terasa. Cena 270eu+depozit. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Novog Sada Uknjižen Ulični Lokal 25 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 58.450 € na 62.100 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 62.100 €, 35,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 58.450 €
02.05.2026 - 62.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 47,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 47m2 , renoviran, svetao stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 1.100 €, 120,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u ulici Maksima Gorkog Veliki Ulični Lokal od 120 m2 na TOP LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Lokal 700 € 90 m 2 2 Podbara-Prazan Lokal 90 m2 za raznu Delatnost-Zakupnina 700e-065/385 8880 Lokal - Novi Sad, Podbara 700 € Izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 900 €, 39,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo lokal 39m2 sa baštom za 120 mesta - pešačka zona - strogi centar 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Lokal 1.330 € 133 m 2 4 Lokal - 69m2 +64m2 - Bulevar Evrope Lokal - Novi Sad, Bulevar Evrope 1.330 € Izdavanje 18/02/26.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 170 €, 19,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor 19m2 u samom centru grada, Svetozara Miletića ulica, suteren, pogodno za kancelarije. Ima centralno grejanje, zajednički toalet. Cena 170eu+depozit. Pogodno za kancelarije i slično. Provizija u visini jedne zakupnine. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 432.600 €, 163,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu kuću 163 m2 na Velikom Placu 1750 m2 za gradnju Urbanih Vila P+I+Pk sa 9 Stambenih jedinica dimenzije Placa su 19x89 metara 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 309.000 € 144 m 2 5 Petrovaradin-*Ekskluziva*-Uknjižena....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 110.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici na Bockama Fantastičan Plac od 532 m2 na TOP LOKACIJI Plac je Građevinski sa Projektom za kuću nalazi se u zelenoj Oazi sa Prelepim Pogledom na Novi Sad na Placu postoji mala vikendica od 40 m2 pogodna za odmor....

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 6.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se Poljoprivredno zemljište u Žablju, potez Vračara. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČAN VELIKI GRAĐEVINSKI PLAC 3625 m2 NA VISINSKOM PLATOU VEZIRCA... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Plac 264.834 € 64,30 a 0 Širine-Extra veliki plac na odličnoj lokaciji Plac - Novi Sad, Petrovaradin 264.834 € Prodaja 22/01/25.