• GoHome Professional
status-nekretnine do 170000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine do 170000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 170000 eura

  • Za upit "status-nekretnine do 170000 eura" pronađeno 388 nekretnina - prosečna cena 1.182 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 823 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Futog, 170.000 €, 157,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Uknjižena Porodična kuća 157 m2 na Lepom Placu bliže Veterniku-065/385 8880... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 257.500 € 122 m 2 4 Petrovaradin-Veliki PentHaus 122 m2 sa Terasom 193 m2-Useljiv na Top....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'status-nekretnine do 170000 eura'
169.200 €
168.000 €
168.000 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.500 €, 54,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Stan na odličnoj lokaciji u centru grada. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 166.700 €, 83,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Mala zgrada sa samo šest stanova na odličnoj lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 166.500 €, 101,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u Veterniku Useljiv Trosoban stan 101 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima dve odvojene spavaće sobe i Lepu Terasu, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČAN VELIKI GRAĐEVINSKI PLAC 3625 m2 NA VISINSKOM PLATOU VEZIRCA... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Plac 96.250 € 6,20 a 0 Odličan plac -Alibegovac Plac - Novi Sad, Petrovaradin 96.250 € Prodaja 28/02/26.

 
 
 
  Plac, BEČEJ, 165.000 €, 258,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na veoma atraktivnoj lokaciji u Bečeju nalazi se stari objekat oko 258 m2 na parceli od 484 m2. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KAC, 164.800 €, 228,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom prigradskom mestu Kać Porodičnu kuću 220 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je Spratna Petosobna, svetla je i funkcionalna izuzetno je kvalitetne gradnje ima i radionicu u dvorištu sprat kuće je omalterisan i nezavršen kuća nalazi se na Lepom Placu od 770 m2....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 135,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori -brdo Salaksije kuću 135 m2 na placu 720 m2 na Top-Top Lokaciji... Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 164.800 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

DVE KUĆE U FRUŠKOJ GORI NA PLACU OD 5758 m2 U PRELEPOM ZELENOM I VISINSKOM KRAJU 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 329.600 € 210 m 2 5 Rakovac-Uknjižena Petosobna Porodična kuća 210 m2 u Pogodnom visinskom kraju-065/385 8880 Kuća - Beočin....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.000 €, 47,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 47 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvostrane je orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.700 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 164.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Poželjnom kraju Sremskih Karlovaca Uknjižen Plac 4000m2 na TOP LOKACIJI... Parcela se vodi kao Poljoprivredno zemljište, Vinograd, dimenzije 70x70 metara, izlazi na Asfaltni put, nalazi se u blizini Vinarija i Stražilova, infrastruktura je pored placa... Internet Kablovska.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 164.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Najlepšem delu Čardaka Plac 670 m2 na Top-Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, CENEJ, 164.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo poljoprivredno zemljište u Čeneju površine 20763m2 nedaleko od aerodroma na potezu Novi Sad - Srbobran. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 164.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Artiljevu na Najlepšem delu Veliki Plac 5170 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 161.000 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalazi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 160.650 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Četvorosoban stan 82 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 135.000 € na 160.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2022 - 140.000 €
03.06.2023 - 130.000 €
12.08.2025 - 135.000 €
24.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2022.,

www.status-nekretnine.com

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.300 €, 72,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 72 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i i Gratis ograđeno dvorište od 30 m2 sa pogledom celog stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.000 €, 77,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalzi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 156.750 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Veterniku Useljiv Trosoban stan 95 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima dve odvojene spavaće sobe i Lepu Terasu, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 156.560 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Veliki Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Najmirnijem delu Futoga Dvojnu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJI Kuća je Spratna i Četvorosobna 100 m2, kvalitetne je gradnje, svetla je i funkcionalna, ima Dnevnu sobu, hodnik, tri spavaće sobe, jedan mokri čvor i Terasu. grejanje je na gas kuća poseduje Garažu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 pod krovom na Velikom Placu 1266 m2 sa pogledom na Frušku goru.. Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 92,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Prelepom delu Sremske Kamenice Uknjiženu Porodičnu kuću korisne površine 92 m2 na TOP LOKACIJI kuća je Dvosobna i svetla nalazi se u Urbanom delu na lepom velikom Placu od 999 m2 koji je umerene konfiguracije sa Pogledom na Čardak Kuća je Ozakonjena građevinske površine....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Novosadskog naselja Klisa Stariju Porodičnu kuću na DOBROJ LOKACIJI Kuća je Prizemna Trosobna 81 m2, starije gradnje nalepljena je na komšijsku kuću, nalazi se na Placu od 260 m2 koji je u idealnom delu sa komšjama u sobama su Parketi grejanje je na gas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 131.500 € na 153.260 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.260 €, 48,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2025 - 131.500 €
11.04.2026 - 153.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Odličan Dvosoban stan 48 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Petom spratu zgrade, svetao je i funkcionalan, lepo je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija ima Lepu Terasu Grejanje je Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na drugom spratu, ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.350 €, 74,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*STAN BEZ KOMŠIJA SA SPRATA*- Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 155.750 € na 172.900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 172.900 €, 46,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2025 - 155.750 €
28.03.2026 - 172.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.590 € na 151.400 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.400 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 169.950 €
04.04.2026 - 163.770 €
14.04.2026 - 157.590 €
25.04.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se uknjižen, dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Plac, FRUSKA GORA, 154.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

EKSKLUZIVA NA FRUŠKOJ GORI Prodajemo u podnožju Čardaka i Glavice Lep Veeliki Plac 3836 m2 na TOP LOKACIJI Plac je GrađevinskI, ima minimalne nagibe, Osunčan preko celog dana, Idealan za Pčelare kao i za izvesne Samotnjake koji bi uživali u Izdvojenosti a u prirodi širina....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 154.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Čardaku Građevinski Plac 2397 m2 na Odličnoj Lokaciji... Plac je celom dužinom uz asfaltni put a do placa su sve instalacije: struja, voda, gas, telefon. Plac se nalazi u stambenoj zoni i dozvoljena je gradnja P+1 dvojna kuća... ima velike nagibe... CENA DOGOVOR... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 154.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u srcu Fruške gore a u Nadaleko poznatom Turističkom centru Vrdnik Veeliki Plac od 3000 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Plac je Uknjižen građevinski, dozvoljena je Porodična P+I+PK ili Turističko ugostiteljska gradnja Dimenzije Placa su 70x43 metara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji, Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.350 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Detelinari Uknjižen Dvosoban Stan od 58 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 148.700 €, 43,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske sanitarije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 388)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>